Witajcie,
Mam problem z paskiem osprzętu. Świszczał mi pasek, po przejrzeniu stwierdziłem że wymienię kółka napinacz i koło pasowe żeby na jakiś czas mieć spokój. Problem polega na tym że nowy pasek wytrzymuje czasem 200metrow a max wytrzymał 10km. Już zgłupiałem albo coś źle napinam albo koło pasowe jest lekko innego rozmiaru. Macie jakąś instrukcje napięcia paska ? W którą stronę napinacze kółko mimośrodowe ?
2.4 JTD pasek wielorowkowy
- faraon
- Moderator Globalny

- Posty: 7411
- Rejestracja: 09 gru 2009, 21:50
- Skype: nie używam
- Imię: Andrzej
- Lokalizacja: Stalowa Wola
Re: 2.4 JTD pasek wielorowkowy
Może byś dopisał o jakie auto chodzi, jaki silnik etc. Bez tych informacji nikt Ci nie pomoże.
Poza tym naucz się tytułować posty ...
Kolejny taki post wyląduje w koszu.
Poza tym naucz się tytułować posty ...
Kolejny taki post wyląduje w koszu.
Samochodem kieruje głowa. Ręce i nogi to tylko robole ...
Niewidomy może jeździć samochodem ..... - jako pasażer ....
ZAPRASZAM DO SKLEPIKU KLUBOWEGO - TAKICH GADŻETÓW NIE KUPISZ NIGDZIE
<<<- klik
Kappa Coupe 3.0 24v automat nr 191 - 1997 - KLIK
FIAT Croma II; 2.4 M-Jet automat - 2008 - KLIK
była =>Kappa SW 2.0 20v + LPG - 1997 - KLIK
była =>Delta HPE 1,6 + LPG Vialle - 1999 - KLIK
Były: Syrena 105 (1974, 1979); PF 125p (1980, 1987); Polonez (1989); MB W123 (1983); Palio weekend (1998); IVECO TD (1998)
Niewidomy może jeździć samochodem ..... - jako pasażer ....
ZAPRASZAM DO SKLEPIKU KLUBOWEGO - TAKICH GADŻETÓW NIE KUPISZ NIGDZIE
Kappa Coupe 3.0 24v automat nr 191 - 1997 - KLIK
FIAT Croma II; 2.4 M-Jet automat - 2008 - KLIK
była =>Kappa SW 2.0 20v + LPG - 1997 - KLIK
była =>Delta HPE 1,6 + LPG Vialle - 1999 - KLIK
Były: Syrena 105 (1974, 1979); PF 125p (1980, 1987); Polonez (1989); MB W123 (1983); Palio weekend (1998); IVECO TD (1998)
Re: 2.4 JTD pasek wielorowkowy
Wymieniłeś kompletny napinacz czy samą rolkę?
Procedura http://forum.lanciapolska.org/viewtopic ... 74&t=33834
Procedura http://forum.lanciapolska.org/viewtopic ... 74&t=33834
KAPPA TDS & JTD
