Phedra/Eurovan - porady przed zakupem

Moderator: stabraf

Awatar użytkownika
mikee72
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 1106
Rejestracja: 21 maja 2015, 9:41
Imię: Mikołaj
Lokalizacja: Poznań

Re: Phedra/Eurovan - porady przed zakupem

Post autor: mikee72 » 06 cze 2021, 15:24

Swiety pisze: 06 cze 2021, 11:28 wymienił podsufitkę bo się odklejała
Swoją - pełnoletnią już - Phedrę mam od 5 lat. W tym okresie przez 4 lata podsufitówka dzielnie znosiła deszczówkę, a przecież przecieki szyberów musiały być już znacznie wcześniej. Mimo tego podsufitka jest u mnie w dobrym stanie - facet który ją demontował do wklejenia szyberdachów powiedział, że od tej niewidocznej strony też nic jej nie dolega. Pewnie nie bez znaczenia jest, że zawsze po deszczach starałem się jeździć z otwartymi dachami i wietrzyć ile się da.
Można się tylko domyślać co było powodem do wymiany podsufitki w tym egzemplarzu, który Ciebie zainteresował.. Może stał gdzieś na placu, zaciekał i gnił.
BTW: elektryka 'sufitowa' czyli lampki, sterowanie szyberów itd itp - u mnie nie nosiły śladów pozostawianych zwykle przez wodę lub nadmierną wilgoć.
Lancia Voyager Platinum 3.6 24v PB+LPG A.D.2014
Obrazek

Awatar użytkownika
Swiety
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 881
Rejestracja: 27 lut 2006, 0:00
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Phedra/Eurovan - porady przed zakupem

Post autor: Swiety » 06 cze 2021, 16:28

mikee72 pisze: Można się tylko domyślać co było powodem do wymiany podsufitki w tym egzemplarzu, który Ciebie zainteresował...
Ano właśnie, koleś zirytował się jak zasugerowałem, że ciekły. Ten egzemplarz odpuszczam, choć ma pomarańczowe skóry...
Ostatnio zmieniony 06 cze 2021, 17:31 przez faraon, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: poprawa cytatu
Lancia Delta HF Turbo

Kursy pierwszej pomocy
http://www.erhaplus.pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zeta/Phedra”