Lancia Thesis- recenzja PL

Znalazłeś, widziałeś lub wiesz gdzie stoi jakaś Lancia, zdezelowana, na szrocie czy gdzieś w stodole... podziel się z nami tą informacją.
Znasz jakąś ciekawą stronę internetową poświęconą Lancii? Podziel się z nami dodając tutaj jej adres!
Tylko odnośniki dotyczące Lancii lub blisko z nią spokrewnione.
W dziale nie zamieszczamy linków do ogłoszeń, które za jakiś czas stracą ważność!

Moderator: giekso

tomekcm
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 60
Rejestracja: 22 paź 2011, 18:21
Imię: Tomek
Lokalizacja: Ząbki

Lancia Thesis- recenzja PL

Post autor: tomekcm » 27 sie 2020, 13:42

Witam

Rzadko jakiś materiał o Thesis więc podsyłam

https://www.youtube.com/watch?v=M-WXsTj_shc

Awatar użytkownika
Jam_Belfegor
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 2064
Rejestracja: 03 maja 2011, 23:35
Imię: Przemysław
Lokalizacja: Kraków

Re: Lancia Thesis- recenzja PL

Post autor: Jam_Belfegor » 27 sie 2020, 14:24

To dlaczego by nie założyć subiektywnego aż do bólu kanału klubowego na YT i recenzować... a raczej bardziej opisywać i pokazywać "nasze złomowisko" od A do Z. A jak to jeszcze wygeneruje jakiś dochód, to siup na cele statusowe klubu :) ... o tak luźno rzuciłem :P Trochę się podmyć, (zmyć smar z tworzy i rąk ;p ) ubrać białą koszulę (nie flanelową) i wyjść do ludzi :) he he he :D

Ja bym dla przykładu chętnie nie coś zobaczył o Delcie II, Gammie czy Becie a na Polskim YT praktycznie nic nie ma... na całym parę filmików z tej tylnej części ciała typu przyspieszenie 0-100 albo jakieś "obejście handlarza po placu"... - to w kwestii Delty

Podobnie jest ze starszymi modelami na Polskim YT jak tego motobieda i złomnik nie zrecenzowali... to nie ma. Trochę o Lanciach można znaleźć na GB, IT ale trzeba sobie ucho połamać
Ostatnio zmieniony 27 sie 2020, 16:20 przez Jam_Belfegor, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
proxima86
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 3036
Rejestracja: 28 lut 2018, 15:15
Imię: Kamil
Lokalizacja: Annopol

Re: Lancia Thesis- recenzja PL

Post autor: proxima86 » 27 sie 2020, 15:26

Pięknie i z pasją Pan opowiada

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka

Była:
Lancia Thesis 2.4JTD 10v executive.
Jest:
Lancia Thesis 2.4JTD 10v
Lancia Thesis 3.0V6

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Znalezione & Linkownia :::”