Koronawirus

Róbta co chceta ;)

Moderator: giekso

Awatar użytkownika
Marcin_D
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 3236
Rejestracja: 21 wrz 2005, 0:00
Lokalizacja: Radom woj. mazowieckie

Re: Koronawirus

Post autor: Marcin_D » 24 mar 2020, 16:49

Logika jest taka, że jak nie usiądziemy na dupie w chałupach, to będzie jak we Włoszech.
Ale Polak jest mądrzejszy i jak pokazuje telewizja, np. wybiera się na spacery do Lasku Bielańskiego.

Ja muszę przyznać, że u nas w Radomiu jakoś tak pusto i chyba ludzie wzięli sobie do głowy, żeby d..py nie ruszać.

Awatar użytkownika
grzesiekj23
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 882
Rejestracja: 12 kwie 2009, 20:51
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Sławno

Re: Koronawirus

Post autor: grzesiekj23 » 24 mar 2020, 17:19

Taaa, pewnie pojechali pozwiedzać ;) U mnie w miasteczku pustawo, 20km dalej- w Jarosławcu w ten weekend tłumy spacerowiczów. Tak samo w Darłówku, Ustce i innych nadmorskich miejscowościach. Jeszcze co poniektórzy oburzeni, że knajpy zamknięte. Pukali do znajomego, żeby chociaż na chwile otworzył bo kawusi by się napili... Czyż nie debile?
Były:
Dedra 2.0 i.e.
Kappa 2.4 175KM '98 > 8 lat i 120 000 km wspaniałych wspomnień

Jest:
Phedra Emblema 2.0 D 136+KM '06 > salon na kółkach ;)
Ypsilon Oro 1.4 95KM '07 > mały wariat ;)

Awatar użytkownika
Marcin_D
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 3236
Rejestracja: 21 wrz 2005, 0:00
Lokalizacja: Radom woj. mazowieckie

Re: Koronawirus

Post autor: Marcin_D » 24 mar 2020, 19:08

Niestety - polacy.
Jak słucham czasami tych ludzi to mnie zastawia, że ten kraj jeszcze nie zginął.
Nie dziwię się że przez ponad 100 lat byliśmy pod zaborami ( w sumie 200 minus międzywojnie).

Awatar użytkownika
Bichoń
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 5037
Rejestracja: 09 sie 2007, 0:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Koronawirus

Post autor: Bichoń » 24 mar 2020, 19:28

U mnie wyludnienie takie, że jak po południu samochód zgasł i nie chciał odpalić pod garażem, to pół godziny męczyłem się sam żeby go wepchać z powrotem do garażu, zanim pojawił się jakiś przechodzeń i mi pomógł.

Awatar użytkownika
wujekp
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6894
Rejestracja: 03 paź 2006, 0:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Koronawirus

Post autor: wujekp » 24 mar 2020, 21:41

Johnny pisze: 22 mar 2020, 21:05 Chiny walczą z wirusem dlaczego już wtedy nie zamknięto granic między innymi naszego państwa?
To akurat proste. Jak nie akceptuję większości tego co robi ten rząd, to akurat moment wybrali odpowiedni. Tzn. obiektywnie masz rację, działania były spóźnione o kilka tygodni, żeby był sens to robić to należało to zrobić przed przyjazdem pierwszego zakażonego (a zrobiono jak już sporo przypadków było, tylko niezdiagnozowanych). Ale w Europie nie dało się zrobić tego wcześniej. Zaraz byłyby zarzuty że działania nieadekwatne do zagrożenia, ograniczanie swobód itp. A gdyby działania faktycznie przyniosły efekt to byłoby to samobójstwo dla tego rządu, bo większość "znafcóff", twierdziłaby że i tak by się nic nie stało ...
Dlatego śmiem twierdzić, że musieli czekać na pierwszego zdiagnozowanego ze względów politycznych. Niestety taka jest brutalna prawda.
Pozdrawiam
Wujek (p)
Lancia Delta III 1.8 tbi, Fiat Croma 2.4
była: Lancia Kappa 2.0T, "Lancia" Voyager/Chrysler T&C 3.8

Liczby nie kłamią, ale kłamcy liczą ...
Jeśli chcesz do mnie napisać wybierz raczej maila zamiast PW - wujekp(małpa)lanciapolska.org - mogę odpowiadać z opóźnieniem na PW :)

Awatar użytkownika
bialy2224
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 555
Rejestracja: 12 mar 2017, 11:39
Imię: Mati
Lokalizacja: Nysa

Re: Koronawirus

Post autor: bialy2224 » 24 mar 2020, 21:45

My szarzy ludzie możemy sobie tylko gdybać, snuć domysły czy cały ten wirus jest pochodzenia zwierzęcego od nietoperzy, czy innych wynalazków którymi chińczycy się zjadają. Czy to może wytwór speców z laboratoriów którym się wymknął spod kontroli. A może celowe rozprowadzenie, a niech tam zobaczymy co będzie. Nic tak naprawdę tu nie zdziwi.
Jak nie musisz wychodzić to #zostań : cenzura : wdomu
niestety nie wszyscy mogą, ja zakład Pogrzebowy, małżonka spory market więc pracować trzeba. Trzymcie się zdrowo : ok2 :
A więc od początku
Uno 1.1 Fire 96r. historia
Uno 1.0 94r. historia
Mondeo mk1 96r. historia (zerwany pasek rozrządu)
VW pssst b4 94r. historia
Kappa 2.4+ lpg 96r. historia
Seicento 0.9 98r. skasowany tak że radio wpadło na tylne siedzenie :-) ( ofiar brak) historia
Opel Corsa 1.2 95r - historia
Są :
Renault Megan 1.4 16V 2003r.- pojazd małżonki
Kappa 2.0 20V + LPG oby jak najdłużej :lol:
Kiedyś napewno 20vT : yesyes :

Awatar użytkownika
wujekp
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6894
Rejestracja: 03 paź 2006, 0:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Koronawirus

Post autor: wujekp » 24 mar 2020, 21:47

Marcin_D pisze: 23 mar 2020, 19:24 Adam mnie wystarczy to co mówią znajomi ze szpitali.
A co do statystyki - nie rozśmieszajcie mnie.
Najprostszy przykład statystyki - "ja jem mięso z ryżem, ty kapustę - statystycznie obaj jemy gołąbki" - to jest właśnie statystyka.
Pozwolę sobie się nie zgodzić ;)
Wszystko można sprowadzać do absurdów, natomiast statystyka, czy szerzej analiza danych to potężne narzędzie w rękach świadomego badacza. Oczywiście tak jak w podpisie: liczby nie kłamią ...
Złą robotę robi także nieumiejętne korzystanie z tych narzędzi, niewłaściwy dobór metod, niewłaściwa interpretacja itp. Dlatego sceptycznie podchodzę do wszelkich badań, gdzie nie jest podana metodyka. Za dużo filozofów, którzy wspólnie z psem mają średnio trzy nogi (notabene średnia jest dość kiepską statystyką do wielu zastosowań).
Pozdrawiam
Wujek (p)
Lancia Delta III 1.8 tbi, Fiat Croma 2.4
była: Lancia Kappa 2.0T, "Lancia" Voyager/Chrysler T&C 3.8

Liczby nie kłamią, ale kłamcy liczą ...
Jeśli chcesz do mnie napisać wybierz raczej maila zamiast PW - wujekp(małpa)lanciapolska.org - mogę odpowiadać z opóźnieniem na PW :)

Awatar użytkownika
Helios
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2274
Rejestracja: 20 cze 2008, 0:00
Lokalizacja: Legnica

Re: Koronawirus

Post autor: Helios » 25 mar 2020, 13:09

Kazik też przewidział dawno ;)

https://www.youtube.com/watch?v=zZxgr-b8ri0

giekso
Moderator
Moderator
Posty: 1533
Rejestracja: 13 lis 2009, 11:51
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Dębica

Re: Koronawirus

Post autor: giekso » 25 mar 2020, 13:14

Helios pisze:Kazik też przewidział dawno ;)

https://www.youtube.com/watch?v=zZxgr-b8ri0
Oddalenie ObrazekObrazekObrazek

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Jedyna szczerość jaka jest mi dozwolona polega na wyznaniu, że szczerość jest mi niedozwolona.

>>> Lancia Phedra 2.2 HDI 2004r <<<

Była: Lancia K 2.0 V.I.S. Berlina

Awatar użytkownika
Johnny
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 1602
Rejestracja: 11 cze 2009, 14:11
Imię: Piotr
Lokalizacja: Wrocław / Mirków

Re: Koronawirus

Post autor: Johnny » 25 mar 2020, 18:19

Lancia Dedra 1.6 8V 30 tyś km miłych wspomnień
Lancia Kappa 2.4 20V 67 tyś km miłych wspomnień
Lancia Kappa 2.0 20V TURBO

Awatar użytkownika
Hobbysta
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 964
Rejestracja: 04 mar 2006, 0:00
Lokalizacja: Krosno (podkarpackie)

Re: Koronawirus

Post autor: Hobbysta » 25 mar 2020, 19:39

Johnny, dobrze, że są tacy młodzi ludzie, którzy widza tę prymitywną ogłupiającą fikcję. : ok2 :

Polecam do przeczytania/wysłuchania i przemyśleń. Wszystkim oszustom mówię stanowczo nie! TV kłamie na maksa od lewa do prawa! Korona świrus tylko dla idiotów!
"DYREKTOR SZPITALA W GENUA I PREZYDENT WŁOSKIEGO STOWARZYSZENIA DO SPRAW INFEKCJI zajmuje stanowisko wobec koronowirusa: WE WŁOSZECH NIKT NIE ZMARŁ NA TEGO WIRUSA! "
Lancia Kappa 2,4jtd; produkcja lipiec 2000 - lekko przeziębiona, teraz wiem, że to Korona świrus :)

Awatar użytkownika
wujekp
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6894
Rejestracja: 03 paź 2006, 0:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Koronawirus

Post autor: wujekp » 25 mar 2020, 20:06

Hobbysta pisze: 25 mar 2020, 19:39 Johnny, dobrze, że są tacy młodzi ludzie, którzy widza tę prymitywną ogłupiającą fikcję. : ok2 :

Polecam do przeczytania/wysłuchania i przemyśleń. Wszystkim oszustom mówię stanowczo nie! TV kłamie na maksa od lewa do prawa! Korona świrus tylko dla idiotów!
"DYREKTOR SZPITALA W GENUA I PREZYDENT WŁOSKIEGO STOWARZYSZENIA DO SPRAW INFEKCJI zajmuje stanowisko wobec koronowirusa: WE WŁOSZECH NIKT NIE ZMARŁ NA TEGO WIRUSA! "
Hobbysta, oglądałeś to? Jeśli tak to chłopaki gratuluję, macie sporo wolnego czasu :D

A ja wszelkim głosicielom teorii spiskowych mówię stanowczo nie! Albo nie, zgadzam się z Tobą.
I idąc tą samą drogą - nikt nigdy nie zginął na drogach z powodu zbyt dużej prędkości. Ludzie giną bo zderzają się z innym samochodem, z drzewem, wpadają do rzeki albo jeziora. Widziałem zdjęcia wielu ofiar wypadków drogowych i mogę stanowczo stwierdzić że nikt z nich nie zmarł od prędkości. Żądam zniesienia wszelkich ograniczeń prędkości. Żądam zwrotu wszelkich mandatów wystawionych za przekroczenie prędkości. Wszystkim oszustom twierdzącym że prędkość zabija stanowcze nie!!! Ograniczenia prędkości tylko dla idiotów!!!
Pozdrawiam
Wujek (p)
Lancia Delta III 1.8 tbi, Fiat Croma 2.4
była: Lancia Kappa 2.0T, "Lancia" Voyager/Chrysler T&C 3.8

Liczby nie kłamią, ale kłamcy liczą ...
Jeśli chcesz do mnie napisać wybierz raczej maila zamiast PW - wujekp(małpa)lanciapolska.org - mogę odpowiadać z opóźnieniem na PW :)

giekso
Moderator
Moderator
Posty: 1533
Rejestracja: 13 lis 2009, 11:51
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Dębica

Re: Koronawirus

Post autor: giekso » 25 mar 2020, 20:08

Coś czuje, że zbliża się pora na prażenie popcornu....

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Jedyna szczerość jaka jest mi dozwolona polega na wyznaniu, że szczerość jest mi niedozwolona.

>>> Lancia Phedra 2.2 HDI 2004r <<<

Była: Lancia K 2.0 V.I.S. Berlina

Awatar użytkownika
Hobbysta
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 964
Rejestracja: 04 mar 2006, 0:00
Lokalizacja: Krosno (podkarpackie)

Re: Koronawirus

Post autor: Hobbysta » 25 mar 2020, 20:34

Wujekp, oglądałem. Nie masz większych problemów i interesujesz się kto na co czas poświęca? Nie szkoda ci czasu na wypisywanie komentarzy? Wyjaśnij wszystkim, kto i kiedy wymyślił oraz wprowadził w życie termin "teorie spiskowe", wtedy będzie bardziej zrozumiała rozmowa na "kontrowersyjny" temat.
Lancia Kappa 2,4jtd; produkcja lipiec 2000 - lekko przeziębiona, teraz wiem, że to Korona świrus :)

Awatar użytkownika
wujekp
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6894
Rejestracja: 03 paź 2006, 0:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Koronawirus

Post autor: wujekp » 25 mar 2020, 21:37

Hobbysta pisze: 25 mar 2020, 20:34 Wujekp, oglądałem. Nie masz większych problemów i interesujesz się kto na co czas poświęca? Nie szkoda ci czasu na wypisywanie komentarzy? Wyjaśnij wszystkim, kto i kiedy wymyślił oraz wprowadził w życie termin "teorie spiskowe", wtedy będzie bardziej zrozumiała rozmowa na "kontrowersyjny" temat.
Mnie nie interesuje na co poświęcasz czas. Po prostu zazdroszczę :D Twój czas, robisz co chcesz, dopóki mi nie każesz robić tego samego. : ok2 :
Ale nie poparłeś mojego żądania : beczy : A chyba przyznasz mi rację? 8-O
Pozdrawiam
Wujek (p)
Lancia Delta III 1.8 tbi, Fiat Croma 2.4
była: Lancia Kappa 2.0T, "Lancia" Voyager/Chrysler T&C 3.8

Liczby nie kłamią, ale kłamcy liczą ...
Jeśli chcesz do mnie napisać wybierz raczej maila zamiast PW - wujekp(małpa)lanciapolska.org - mogę odpowiadać z opóźnieniem na PW :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Hyde Park :::”