Blue&Me, zawieszenie się systemu podczas rozmowy, głośny pisk w nagłośnieniu.

cobretti
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 3
Rejestracja: 18 lut 2020, 11:42

Blue&Me, zawieszenie się systemu podczas rozmowy, głośny pisk w nagłośnieniu.

Post autor: cobretti » 18 lut 2020, 12:02

Witam, od pewnego czasu występuje u mnie problem z B&M.
Raz na czas nie wykrywa pendriva, komunikat no source available, po czym po 10 minutach jazdy zaskakuje i działa, czasem po zakończeniu połączenia muzyka jest wyciszona i nagle zaczyna sama grać po jakimś czasie.
Kolejny problem jest bardzo uciążliwy. Podczas rozmowy przez telefon, system potrafi się zawiesić na aktywnym połączeniu na wyświetlaczu komputera pokładowego, z nagłośnienia zaczyna się wydobywać okropny głośny pisk jak jakaś syrena, ja przestaję słyszeć rozmówce, nie da się przerwać połączenia przyciskiem na kierownicy, nie da się zmienić opcji na grę radia/media, nawet wyłączenie auta i wyciągnięcie kluczyka nic nie daje, dalej piszczy, jedyne co mogę to wyciszyć pokrętłem i czekać aż samo przestanie.

Bardzo proszę o pomoc. : beczy :

Awatar użytkownika
JackRM
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 120
Rejestracja: 02 cze 2013, 17:43
Imię: Jacek
Lokalizacja: Ferrara, Italia

Re: Blue&Me, zawieszenie się systemu podczas rozmowy, głośny pisk w nagłośnieniu.

Post autor: JackRM » 28 lut 2021, 17:25

Siema,

ogarnąłeś może ten temat?
Mam też ten pisk, już dwa razy mi zrobiła i szukam rozwiązań.

Pozdrawiam
Była:Lancia Lybra 1.9jtd 2000 grigio Elisa 105KM/255Nm tuned by Ramzes_II @130KM/315Nm
Była:Lancia Delta III 1.6MJT Platinum 2012 Poltrona Frau Gran Luce bicolore nero/grigio underground
Jest: Fiat Freemont 2.0MJT 2015 170KM automat Black Code AWD

krystiancza2
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 16
Rejestracja: 26 sie 2020, 21:13
Imię: Krystian

Re: Blue&Me, zawieszenie się systemu podczas rozmowy, głośny pisk w nagłośnieniu.

Post autor: krystiancza2 » 01 mar 2021, 15:56

Może już sprzęty wysiadają i pora na zmianę na coś z Androidem ja osobiście w tym roku zamontowałem Vordona AC-8201a i jestem zadowolony z tego radia tylko że ja przerabiałem z 1dni na 2 din.

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka


ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio & Navi”