Thesis - sprężyny przednie

RFK
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 13
Rejestracja: 31 maja 2017, 10:32
Imię: Rafał
Lokalizacja: Warszawa/Zamość

Thesis - sprężyny przednie

Post autor: RFK » 26 cze 2017, 10:03

Witam,

Proszę o poradę w sprawie sprężyn na przód. Na pewno mam je do wymiany bo przód mi mega nisko stoi no i trochę tłucze :( Tylko czy kupić np. BLISTEINa czy coś innego? a może zamówić u kowala (który podobno nie raz robił do Lanci) bo też mam taką opcję. Tylko co wybrać...

Dodatkowo mam pytanie z tym związane, czy zużyte sprężyny mogą mi powodować błąd skyhook-a? bo kilka dni temu przejechałem się bo dość wyboistej drodze no i bach SKYHOOK :( i teraz co przejadę 300 - 500m i błąd wywala.

Awatar użytkownika
JawaRenegade
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 96
Rejestracja: 15 maja 2012, 0:37
Skype: renegade_89_666
Imię: Łukasz
Lokalizacja: Żukczyn

Re: Thesis - sprężyny przednie

Post autor: JawaRenegade » 08 gru 2018, 14:54

Siema. Nie wiem czy pytanie aktualne ;)
Co do błędu to nie mam pewności ale raczej ze sprężynami nie ma nic wspólnego. Raczej któryś czujnik.


A co do sprężyn to właściwe nie ma dużego wyboru na rynku do tego dostępność nie jest w cale taka oczywista. Oto jaką odpowiedź uzyskałem od jednej z hurtowni po zamówieniu "dostępnych" części.
"Witam.

Niestety dostałem informacje od dystrybutora BILSTEINA że nie mają tych sprężyn i nie można ich zamówić u nich.

Dostępność na stronie spowodowana była błędem magazynowym.

Niestety nie mam też innego zamiennika do tego samochodu więc zamówienie musze anulować.

Pozdrawiam i przepraszam za utrudniania. "

No i "Indyk myślał o niedzieli a w sobotę łeb mu ścieli" : cenzura :
Jest: Lancia Thesis 2.0T + gaz; Fiat 500L Cross 1.4 2019r. AR 159 SW 1.9 Jtdm;
Była: Lancia Kappa SW 2.4 TDS, Lancia Dedra SW 1.8 GT 98', AR 156 lift 1.6TS;

AntonStoma
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 23
Rejestracja: 30 cze 2017, 7:42
Imię: AntonStoma

Re: Thesis - sprężyny przednie

Post autor: AntonStoma » 11 lut 2019, 11:59

RFK pisze: 26 cze 2017, 10:03 Witam,

Proszę o poradę w sprawie sprężyn na przód. Na pewno mam je do wymiany bo przód mi mega nisko stoi no i trochę tłucze :( Tylko czy kupić np. BLISTEINa czy coś innego? a może zamówić u kowala (który podobno nie raz robił do Lanci) bo też mam taką opcję. Tylko co wybrać...

Dodatkowo mam pytanie z tym związane, czy zużyte sprężyny mogą mi powodować błąd skyhook-a? bo kilka dni temu przejechałem się bo dość wyboistej drodze no i bach SKYHOOK :( i teraz co przejadę 300 - 500m i błąd wywala.
http://ksi.by/index.php?route=product/a ... urer_id=17 koszt 70-75$

freeq7322
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 163
Rejestracja: 24 sty 2017, 12:44
Imię: Sebastian

Re: Thesis - sprężyny przednie

Post autor: freeq7322 » 12 lut 2019, 11:01

Ja mam u siebie bilsteiny od +/- 20 tys km i wszystko jest w porzadku.

Na tyl zalozone jakies wloskie zamienniki z autosklep24 (szczerze polecam i pozdrawiam) i odpukac do tej pory nic sie nie dzieje.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenie i hamulce”