[ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Róbta co chceta ;)

Moderator: giekso

Awatar użytkownika
luka
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 1139
Rejestracja: 29 cze 2012, 12:42
Lokalizacja: Tczew/Subkowy

Re: [ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Post autor: luka » 08 gru 2015, 12:37

Art92 pisze:
Swetru uważa siebie za partię wolnorynkową, liberalną. Nic o centryzmie nie mówi. Po 2 jego program w przeciwieństwie do programu liberałów uderza w biednych, co nawet Petrus potwierdził.
To trzeba mówić, czy sam wnioski wyciągniesz? Po drugie wolny rynek może jak najbardziej iść w parze z centrum. Powtarzam jeszcze raz najpierw przeczytaj program, potem się wypowiadaj.
Po trzecie wolę umiarkowanego liberała niż liberała totalnego ale też nie do końca racjonalnego :)

darbo Nie wiem czy ty dobrze rozumiesz co się teraz dzieje z wyrokiem TK, jaki by nie był, jego wyroki powinny być respektowane. Zauważ że jak się Pisowi zachce może stwierdzić że tobie i tobie podobnym Państwo zabiera aktywa na koncie w banku, bo trzeba budżet wspomóc, TK zasądzi zwrot tych aktywów, a prezes będzie śmiał się w żywe oczy, a ty zapłaczesz cichutko w kącie i przyjmiesz działanie prezesa za słuszne.

Słyszałeś o pomyśle Pisu ( to pewnie w ramach pakietu demokratycznego dla opozycji ) o coś w rodzaju podpisaniu "lojalki" wobec Rady Ministrów? Kto nie podpisze nie będzie mógł zabierać głosu w pracach sejmu jeżeli nie przedłoży takiej chęci dwa dni wcześniej.
Czy tak widzisz demokrację w Polsce??

cesar
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany
Posty: 349
Rejestracja: 31 sty 2014, 15:41
Imię: cesar
Lokalizacja: PP

Re: [ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Post autor: cesar » 08 gru 2015, 12:43

wzorowy patriota - MBW : mierny ,bierny ale wierny
Thesis 3,0 V6 2002

Awatar użytkownika
darbo
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 3410
Rejestracja: 28 sty 2012, 15:47
Imię: Darek
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: [ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Post autor: darbo » 08 gru 2015, 12:44

cesar pisze:wzorowy patriota - MBW : mierny ,bierny ale wierny
A o kim to? :|
były: Citroeny BX 1.4; 1.9D; 1.6 LPG; 1.6; 1.9 GTI4x4; Citroen BX1.8TD, Citroen Xantia 2.1TD EPIC
Citroen CX 2.5T GTI; Citroen XM 3.0LPG; Citroen XM 2.1TD, Mercedes 124 3D, Fiesta 1.3, Audi 80 1.6, Lancia Kappa 2.4JTD SW, Citroen Xantia 2.0HDI plus Lancia Kappa 2.4 oraz Lancia Lybra 1.8LPG i Citroen XM Break 2.1TD

Awatar użytkownika
Art92
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1905
Rejestracja: 25 gru 2007, 0:00
Imię: Artur
Lokalizacja: Sierakowice/Słupsk

Re: [ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Post autor: Art92 » 08 gru 2015, 12:46

luka pisze:
Art92 pisze:
Swetru uważa siebie za partię wolnorynkową, liberalną. Nic o centryzmie nie mówi. Po 2 jego program w przeciwieństwie do programu liberałów uderza w biednych, co nawet Petrus potwierdził.
To trzeba mówić, czy sam wnioski wyciągniesz? Po drugie wolny rynek może jak najbardziej iść w parze z centrum. Powtarzam jeszcze raz najpierw przeczytaj program, potem się wypowiadaj.
Po trzecie wolę umiarkowanego liberała niż liberała totalnego ale też nie do końca racjonalnego :)

darbo Nie wiem czy ty dobrze rozumiesz co się teraz dzieje z wyrokiem TK, jaki by nie był, jego wyroki powinny być respektowane. Zauważ że jak się Pisowi zachce może stwierdzić że tobie i tobie podobnym Państwo zabiera aktywa na koncie w banku, bo trzeba budżet wspomóc, TK zasądzi zwrot tych aktywów, a prezes będzie śmiał się w żywe oczy, a ty zapłaczesz cichutko w kącie i przyjmiesz działanie prezesa za słuszne.

Słyszałeś o pomyśle Pisu ( to pewnie w ramach pakietu demokratycznego dla opozycji ) o coś w rodzaju podpisaniu "lojalki" wobec Rady Ministrów? Kto nie podpisze nie będzie mógł zabierać głosu w pracach sejmu jeżeli nie przedłoży takiej chęci dwa dni wcześniej.
Czy tak widzisz demokrację w Polsce??
Nie rozumiesz. Nie ma znaczenia jego program. On siebie uważa za liberała. Liberalizm to nie jest robienie dobrze bankom tak jak mu się wydaje. Mniejsza o tego zakłamanego śmiecia. Program Nowoczesnej jest zły, skoro wzbogaca bogatych i biedniejsi...a kogo oni obchodzą. To jest program Nowoczesnej, i nie ma w tym nic z liberalizmu.
VW Sweter 1.9 TDi. Od czasu do czasu ujeżdżam Chevrolet Cruze 1.6

Awatar użytkownika
belial666
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 3404
Rejestracja: 11 maja 2014, 14:24
Lokalizacja: Stargard Szczeciński/Złotów

Re: [ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Post autor: belial666 » 08 gru 2015, 13:05

darbo pisze:
belial666 pisze:
darbo pisze:
cesar pisze:nie dotyczy, to znaczy co ? jeszcze nie zgłupiałeś, czy jeszcze nie zmądrzałeś?
Byłem głupi i ślepy... wtedy na dnie rozpaczy zmądrzałem :lol:

Obecnie Pan jest moim Pasterzem :mrgreen:
Na jakim pastwisku cię pasie...?:)
Na zielonym :lol:


"Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego. Pozwala mi leżeć na zielonych pastwiskach. Prowadzi mnie nad wody, gdzie mogę odpocząć; orzeźwia moją duszę. Wiedzie mnie po właściwych ścieżkach przez wzgląd na swoje imię. Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną. Twój kij i Twoja laska są tym, co mnie pociesza. Stół dla mnie zastawiasz wobec mych przeciwników; namaszczasz mi głowę olejkiem; mój kielich jest przeobfity. Tak, dobroć i łaska pójdą w ślad za mną przez wszystkie dni mego życia i zamieszkam w domu Pańskim po najdłuższe czasy."


Tu mnie nie pasie:
hier.jpg
Spoko. Tylko żebyś odleżyn nie dostał!:) Przeżuwaj dobrze...
Nr. telef. 501259455

Awatar użytkownika
darbo
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 3410
Rejestracja: 28 sty 2012, 15:47
Imię: Darek
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: [ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Post autor: darbo » 08 gru 2015, 13:15

Dzięki za troskę. :)
były: Citroeny BX 1.4; 1.9D; 1.6 LPG; 1.6; 1.9 GTI4x4; Citroen BX1.8TD, Citroen Xantia 2.1TD EPIC
Citroen CX 2.5T GTI; Citroen XM 3.0LPG; Citroen XM 2.1TD, Mercedes 124 3D, Fiesta 1.3, Audi 80 1.6, Lancia Kappa 2.4JTD SW, Citroen Xantia 2.0HDI plus Lancia Kappa 2.4 oraz Lancia Lybra 1.8LPG i Citroen XM Break 2.1TD

Awatar użytkownika
luka
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 1139
Rejestracja: 29 cze 2012, 12:42
Lokalizacja: Tczew/Subkowy

Re: [ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Post autor: luka » 08 gru 2015, 13:38

Art92 pisze: Nie rozumiesz. Nie ma znaczenia jego program. On siebie uważa za liberała. Liberalizm to nie jest robienie dobrze bankom tak jak mu się wydaje. Mniejsza o tego zakłamanego śmiecia. Program Nowoczesnej jest zły, skoro wzbogaca bogatych i biedniejsi...a kogo oni obchodzą. To jest program Nowoczesnej, i nie ma w tym nic z liberalizmu.
Jeżeli możesz przykłady, może masz rację, ale który liberalny program wspomaga biednych?? Czy płacenie składek na prywatne leczenie, tak jak to u liberałów bywa wspomaga biednych czy bogatych? kto sobie więcej wpłaci na leczenie?

Awatar użytkownika
darbo
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 3410
Rejestracja: 28 sty 2012, 15:47
Imię: Darek
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: [ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Post autor: darbo » 08 gru 2015, 14:31

luka pisze:
darbo Nie wiem czy ty dobrze rozumiesz co się teraz dzieje z wyrokiem TK, jaki by nie był, jego wyroki powinny być respektowane. Zauważ że jak się Pisowi zachce może stwierdzić że tobie i tobie podobnym Państwo zabiera aktywa na koncie w banku, bo trzeba budżet wspomóc, TK zasądzi zwrot tych aktywów, a prezes będzie śmiał się w żywe oczy, a ty zapłaczesz cichutko w kącie i przyjmiesz działanie prezesa za słuszne.
Tak. Orzeczenie trybunału powinny być ostateczne, co jest - o ile dobrze wiem - zgodne z Konstytucją RP. Trybunał powinien być w związku z tym jak najbardziej obiektywny i jak najbardziej apolityczny. Jednak sędziowie TK są wybierani przez sejm i o tym decyduje większość parlamentarna. Stąd już możemy zapomnieć o apolityczności. Popatrz poniżej:
TK.jpg
Tak wyglądał skład TK w przededniu przejęcia władzy przez PIS. W dodatku sędziowie "rekomendowani" przez PIS kończą kadencję w grudniu. W dodatku PO/PSL znowelizowało ustawę o TK i wybrało 5 nowych sędziów, w tym dwóch jak orzekł TK niezgodnie z Konstytucją.

Tu masz źródło obecnego zamieszania wokół TK. Ordynarny skok mający na celu zabezpieczenie możliwości "blokowania" niewygodnych dla byłej władzy ustaw.
luka pisze:Czy tak widzisz demokrację w Polsce??
Właśnie obecna władza, która dostała bardzo mocny społeczny mandat do przeprowadzenia zmian, zmiany te czyni. Tak widzę demokrację w Polsce.

Poczytaj trochę ze zrozumieniem o tym konflikcie a nie powtarzaj jak papuga tez z reżimowych mediów.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
były: Citroeny BX 1.4; 1.9D; 1.6 LPG; 1.6; 1.9 GTI4x4; Citroen BX1.8TD, Citroen Xantia 2.1TD EPIC
Citroen CX 2.5T GTI; Citroen XM 3.0LPG; Citroen XM 2.1TD, Mercedes 124 3D, Fiesta 1.3, Audi 80 1.6, Lancia Kappa 2.4JTD SW, Citroen Xantia 2.0HDI plus Lancia Kappa 2.4 oraz Lancia Lybra 1.8LPG i Citroen XM Break 2.1TD

Awatar użytkownika
luka
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 1139
Rejestracja: 29 cze 2012, 12:42
Lokalizacja: Tczew/Subkowy

Re: [ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Post autor: luka » 08 gru 2015, 14:54

darbo pisze:
luka pisze:
darbo Nie wiem czy ty dobrze rozumiesz co się teraz dzieje z wyrokiem TK, jaki by nie był, jego wyroki powinny być respektowane. Zauważ że jak się Pisowi zachce może stwierdzić że tobie i tobie podobnym Państwo zabiera aktywa na koncie w banku, bo trzeba budżet wspomóc, TK zasądzi zwrot tych aktywów, a prezes będzie śmiał się w żywe oczy, a ty zapłaczesz cichutko w kącie i przyjmiesz działanie prezesa za słuszne.
Tak. Orzeczenie trybunału powinny być ostateczne, co jest - o ile dobrze wiem - zgodne z Konstytucją RP. Trybunał powinien być w związku z tym jak najbardziej obiektywny i jak najbardziej apolityczny. Jednak sędziowie TK są wybierani przez sejm i o tym decyduje większość parlamentarna. Stąd już możemy zapomnieć o apolityczności. Popatrz poniżej:
TK.jpg
Tak wyglądał skład TK w przededniu przejęcia władzy przez PIS. W dodatku sędziowie "rekomendowani" przez PIS kończą kadencję w grudniu. W dodatku PO/PSL znowelizowało ustawę o TK i wybrało 5 nowych sędziów, w tym dwóch jak orzekł TK niezgodnie z Konstytucją.

Tu masz źródło obecnego zamieszania wokół TK. Ordynarny skok mający na celu zabezpieczenie możliwości "blokowania" niewygodnych dla byłej władzy ustaw.
luka pisze:Czy tak widzisz demokrację w Polsce??
Właśnie obecna władza, która dostała bardzo mocny społeczny mandat do przeprowadzenia zmian, zmiany te czyni. Tak widzę demokrację w Polsce.

Poczytaj trochę ze zrozumieniem o tym konflikcie a nie powtarzaj jak papuga tez z reżimowych mediów.
Co ma piernik do wiatraka, w dalszym ciągu 3 jest wybranych prawidłowo, a pis i duduś mają to w dupie, tak jak będą mieli w dupie inne rzeczy nawet jak będą dotyczyć ciebie. TK orzeknie nieprawidłowość z konstytucją ( nie ma znaczenia jaki on jest, bo tak jest to stworzone, pasowało wszystkim dopóki ktoś nie rządził dwie kadencje ) a i tak będą mieli ten wyrok w dupie. Pamiętaj że kij ma dwa końce i kiedyś niewygodna dla ciebie władza może zrobić coś nie po twojej myśli i miec w dupie wyrok TK. Należy zmienić sposób wyboru sędziów a nie rozwalać system pod siebie.
O TK było powiedziane tyle, że co bym nie napisał, to i tak stwierdzisz że powtarzam.

Awatar użytkownika
Art92
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1905
Rejestracja: 25 gru 2007, 0:00
Imię: Artur
Lokalizacja: Sierakowice/Słupsk

Re: [ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Post autor: Art92 » 08 gru 2015, 15:11

luka pisze:
Art92 pisze: Nie rozumiesz. Nie ma znaczenia jego program. On siebie uważa za liberała. Liberalizm to nie jest robienie dobrze bankom tak jak mu się wydaje. Mniejsza o tego zakłamanego śmiecia. Program Nowoczesnej jest zły, skoro wzbogaca bogatych i biedniejsi...a kogo oni obchodzą. To jest program Nowoczesnej, i nie ma w tym nic z liberalizmu.
Jeżeli możesz przykłady, może masz rację, ale który liberalny program wspomaga biednych?? Czy płacenie składek na prywatne leczenie, tak jak to u liberałów bywa wspomaga biednych czy bogatych? kto sobie więcej wpłaci na leczenie?
Całkowita prywatyzacja służby zdrowia-nie. Szpitale prywatne tak, ubezpieczenie do wyboru, albo państwowe albo prywatne...albo wcale. Wolny wybór. Państwo powinno zmienić swoją rolę w tej dziedzinie.
Ostatnio zmieniony 08 gru 2015, 15:46 przez Art92, łącznie zmieniany 1 raz.
VW Sweter 1.9 TDi. Od czasu do czasu ujeżdżam Chevrolet Cruze 1.6

cesar
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany
Posty: 349
Rejestracja: 31 sty 2014, 15:41
Imię: cesar
Lokalizacja: PP

Re: [ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Post autor: cesar » 08 gru 2015, 15:17

darbo pisze:
luka pisze:
darbo Nie wiem czy ty dobrze rozumiesz co się teraz dzieje z wyrokiem TK, jaki by nie był, jego wyroki powinny być respektowane. Zauważ że jak się Pisowi zachce może stwierdzić że tobie i tobie podobnym Państwo zabiera aktywa na koncie w banku, bo trzeba budżet wspomóc, TK zasądzi zwrot tych aktywów, a prezes będzie śmiał się w żywe oczy, a ty zapłaczesz cichutko w kącie i przyjmiesz działanie prezesa za słuszne.
Tak. Orzeczenie trybunału powinny być ostateczne, co jest - o ile dobrze wiem - zgodne z Konstytucją RP. Trybunał powinien być w związku z tym jak najbardziej obiektywny i jak najbardziej apolityczny. Jednak sędziowie TK są wybierani przez sejm i o tym decyduje większość parlamentarna. Stąd już możemy zapomnieć o apolityczności. Popatrz poniżej:
TK.jpg
Tak wyglądał skład TK w przededniu przejęcia władzy przez PIS. W dodatku sędziowie "rekomendowani" przez PIS kończą kadencję w grudniu. W dodatku PO/PSL znowelizowało ustawę o TK i wybrało 5 nowych sędziów, w tym dwóch jak orzekł TK niezgodnie z Konstytucją.

Tu masz źródło obecnego zamieszania wokół TK. Ordynarny skok mający na celu zabezpieczenie możliwości "blokowania" niewygodnych dla byłej władzy ustaw.
luka pisze:Czy tak widzisz demokrację w Polsce??
Właśnie obecna władza, która dostała bardzo mocny społeczny mandat do przeprowadzenia zmian, zmiany te czyni. Tak widzę demokrację w Polsce.

Poczytaj trochę ze zrozumieniem o tym konflikcie a nie powtarzaj jak papuga tez z reżimowych mediów.
dodaj,że same dobre zmiany:
Antek - minister wojny
Ziobro- prześladowca - maniak na lekarzy, bo mu ojca zabili
Kamiński - wciskający walizki pieniędzy ludziom,którzy jeszcze nie wiedzą ,że są skorumpowani
Radziwiłł ł- który strajkował na zamówienie polityczne
Gliński - któremu przywrócą siedzibę na Mysiej 3
Piotrowicz - stróż prawa, moralności i demokracji
za mało na odruch wymiotny ?
ja też wolę w kranach letnią wodę od święconej
Thesis 3,0 V6 2002

Awatar użytkownika
luka
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 1139
Rejestracja: 29 cze 2012, 12:42
Lokalizacja: Tczew/Subkowy

Re: [ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Post autor: luka » 08 gru 2015, 15:51

Art92 pisze:
luka pisze:
Art92 pisze: Nie rozumiesz. Nie ma znaczenia jego program. On siebie uważa za liberała. Liberalizm to nie jest robienie dobrze bankom tak jak mu się wydaje. Mniejsza o tego zakłamanego śmiecia. Program Nowoczesnej jest zły, skoro wzbogaca bogatych i biedniejsi...a kogo oni obchodzą. To jest program Nowoczesnej, i nie ma w tym nic z liberalizmu.
Jeżeli możesz przykłady, może masz rację, ale który liberalny program wspomaga biednych?? Czy płacenie składek na prywatne leczenie, tak jak to u liberałów bywa wspomaga biednych czy bogatych? kto sobie więcej wpłaci na leczenie?
Całkowita prywatyzacja służby zdrowia-nie. Szpitale prywatne tak, ubezpieczenie do wyboru, albo państwowe albo prywatne...albo wcale. Wolny wybór. Państwo powinno zmienić swoją rolę w tej dziedzinie.
Pełna zgoda. Konkurencja jest zdroworozsądkowa. Chciałbym żeby w każdym szpitalu przyjmowali pacjenta tak jak przyjmują mnie w przychodni prywatnej płacąc tylko zwyczajne składki.
Tylko że liberalne podejście jest troszkę inne, wszystko ma być prywatne więc ile wpłacisz nieobowiązkowo tak będziesz leczony, czyli biednym starczy jedynie na przeziębienie i grypę :(

Awatar użytkownika
Rutuś
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2497
Rejestracja: 17 mar 2011, 22:44
Imię: Leszek
Lokalizacja: Warszawa-WJ

Re: [ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Post autor: Rutuś » 08 gru 2015, 16:07

cesar pisze:
darbo pisze:
luka pisze:
darbo Nie wiem czy ty dobrze rozumiesz co się teraz dzieje z wyrokiem TK, jaki by nie był, jego wyroki powinny być respektowane. Zauważ że jak się Pisowi zachce może stwierdzić że tobie i tobie podobnym Państwo zabiera aktywa na koncie w banku, bo trzeba budżet wspomóc, TK zasądzi zwrot tych aktywów, a prezes będzie śmiał się w żywe oczy, a ty zapłaczesz cichutko w kącie i przyjmiesz działanie prezesa za słuszne.
Tak. Orzeczenie trybunału powinny być ostateczne, co jest - o ile dobrze wiem - zgodne z Konstytucją RP. Trybunał powinien być w związku z tym jak najbardziej obiektywny i jak najbardziej apolityczny. Jednak sędziowie TK są wybierani przez sejm i o tym decyduje większość parlamentarna. Stąd już możemy zapomnieć o apolityczności. Popatrz poniżej:
TK.jpg
Tak wyglądał skład TK w przededniu przejęcia władzy przez PIS. W dodatku sędziowie "rekomendowani" przez PIS kończą kadencję w grudniu. W dodatku PO/PSL znowelizowało ustawę o TK i wybrało 5 nowych sędziów, w tym dwóch jak orzekł TK niezgodnie z Konstytucją.

Tu masz źródło obecnego zamieszania wokół TK. Ordynarny skok mający na celu zabezpieczenie możliwości "blokowania" niewygodnych dla byłej władzy ustaw.
luka pisze:Czy tak widzisz demokrację w Polsce??
Właśnie obecna władza, która dostała bardzo mocny społeczny mandat do przeprowadzenia zmian, zmiany te czyni. Tak widzę demokrację w Polsce.

Poczytaj trochę ze zrozumieniem o tym konflikcie a nie powtarzaj jak papuga tez z reżimowych mediów.
dodaj,że same dobre zmiany:
Antek - minister wojny
Ziobro- prześladowca - maniak na lekarzy, bo mu ojca zabili
Kamiński - wciskający walizki pieniędzy ludziom,którzy jeszcze nie wiedzą ,że są skorumpowani
Radziwiłł ł- który strajkował na zamówienie polityczne
Gliński - któremu przywrócą siedzibę na Mysiej 3
Piotrowicz - stróż prawa, moralności i demokracji
za mało na odruch wymiotny ?
ja też wolę w kranach letnią wodę od święconej
Cezarze zapomniałeś o jak że ważnych dwóch postaciach

-Wojciech Jasiński jedną z mnóstwa mniejszych afer PiSu było umorzenie długów PC przez niego już po przegranych przez PiS wyborach

-Andrzej Kryże następna gwiazda która sądziła opozycjonistów nawiasem mówiąc syn Romana Kryże(
skazał Pieckiego i wielu innych) w wikipedii figuruje jako zbrodniarz komunistyczny
Taka jest moralność PiS
jest Lancia Delta 1.6 2010 Alfa Romeo Mito 1.4 16V 2010 Alfa Romeo Giulietta 1.4 2011

była Lancia Lybra SW 1.9JTD 2003 Fiat Grande Punto 1.4 2005

Awatar użytkownika
maciej_ignys
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2070
Rejestracja: 08 lip 2007, 0:00
Skype: ohydek
Lokalizacja: Leszno

Re: [ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Post autor: maciej_ignys » 08 gru 2015, 16:09

Ech. Człowiek na cztery dni opuści kraj i go tyle złości i krwi ominie....
A już chciałem na złość koledze Hobbyście dać się zapłodnić in vitro żeby przeprowadzić w 14 tygodniu skrobankę, ale zapomniałem że boję się zmiany płci :D
Zawsze myślałem że ludzie z takim betonem w czaszce nie umieją pisać, o zgrozo myliłem się, przepraszam.

Ciociu: Nie ujął bym tego lepiej. Najczęściej osoby które sobie wycierają mordy patosem a jak przychodzi co do czego to ich ku : cenzura : wa nie widać. I wcale nie muszą się angażować, to każdego indywidualna sprawa, ale nie chociaż nie kłapią ozorem, bo to męczy jak rozwolnienie w pekaesie...

Darbo: Znów się rozpędzasz. To że ktoś ma legitymację społeczną do rządzenia, absolutnie nie uprawnia go do gwałcenia prawa. Nigdy nie doniosłeś się również do innych zarzutów, więc pytam jeszcze raz, choćby o jedno - czy uważasz że obecnie urzędujący prezydent powinien ustąpić po tym jak złapano go na wyłudzeniu 110 000 zł za nienależne przeloty, powinien zwrócić kasę czy zamiatamy to pod dywan ? Czyli mogę od Ciebie wyłudzić za Twoje usługi, pralnicze jeśli dobrze pamiętam, 5 czy 8 koła a Ty się nie pogniewasz, pod warunkiem że będę siedział na żyrandolu, tak ?
Dobrze wiedzieć :lol:

Awatar użytkownika
darbo
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 3410
Rejestracja: 28 sty 2012, 15:47
Imię: Darek
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: [ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Post autor: darbo » 08 gru 2015, 16:12

luka pisze:
Poczytaj trochę ze zrozumieniem o tym konflikcie a nie powtarzaj jak papuga tez z reżimowych mediów.
Co ma piernik do wiatraka, w dalszym ciągu 3 jest wybranych prawidłowo, a pis i duduś mają to w dupie, tak jak będą mieli w dupie inne rzeczy nawet jak będą dotyczyć ciebie. TK orzeknie nieprawidłowość z konstytucją ( nie ma znaczenia jaki on jest, bo tak jest to stworzone, pasowało wszystkim dopóki ktoś nie rządził dwie kadencje ) a i tak będą mieli ten wyrok w dupie. Pamiętaj że kij ma dwa końce i kiedyś niewygodna dla ciebie władza może zrobić coś nie po twojej myśli i miec w dupie wyrok TK. Należy zmienić sposób wyboru sędziów a nie rozwalać system pod siebie.
O TK było powiedziane tyle, że co bym nie napisał, to i tak stwierdzisz że powtarzam.[/quote]


W dupie to miała Trybunał poprzednia władza, która do dzisiaj nie wykonała 48 jego postanowień/orzeczeń :!: :!: :!:


Jak obecna władza będzie robiła coś nie po mojej myśli to w kolejnych wyborach na nich nie zagłosuje a w tzw. międzyczasie mogę się udać na jakąś demonstracje/pikietę i przemaszeruje spokojnie po mieście słoików :lol:

Zgadzam się z Tobą, że należy zmienić sposób wyboru sędziów.
były: Citroeny BX 1.4; 1.9D; 1.6 LPG; 1.6; 1.9 GTI4x4; Citroen BX1.8TD, Citroen Xantia 2.1TD EPIC
Citroen CX 2.5T GTI; Citroen XM 3.0LPG; Citroen XM 2.1TD, Mercedes 124 3D, Fiesta 1.3, Audi 80 1.6, Lancia Kappa 2.4JTD SW, Citroen Xantia 2.0HDI plus Lancia Kappa 2.4 oraz Lancia Lybra 1.8LPG i Citroen XM Break 2.1TD

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Hyde Park :::”