[ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Róbta co chceta ;)

Moderator: giekso

Awatar użytkownika
Flyman
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 3456
Rejestracja: 08 lis 2005, 0:00
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: WPR

Re: [ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Post autor: Flyman » 07 gru 2015, 19:16

No to napiszę szczerze.
? Pierwszy raz nie wiem co napisać.

Zajefajne forum. Marzyłem o takim. Ale poprosiłbym też o troszkę więcej seksu. Oczywiście, takiego, gdzie krew się leje.
Jeśli można.

Zanim się zacznie (;-))

Obrazek

Obrazek


Edit: Tym oto schematem przepływu energii rozpoczynam setną stronę, tej ważnej dla nas wszystkich, dyskusji.

Awatar użytkownika
darbo
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 3410
Rejestracja: 28 sty 2012, 15:47
Imię: Darek
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: [ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Post autor: darbo » 07 gru 2015, 19:23

98 i 99 - były bardzo krwiste :x
były: Citroeny BX 1.4; 1.9D; 1.6 LPG; 1.6; 1.9 GTI4x4; Citroen BX1.8TD, Citroen Xantia 2.1TD EPIC
Citroen CX 2.5T GTI; Citroen XM 3.0LPG; Citroen XM 2.1TD, Mercedes 124 3D, Fiesta 1.3, Audi 80 1.6, Lancia Kappa 2.4JTD SW, Citroen Xantia 2.0HDI plus Lancia Kappa 2.4 oraz Lancia Lybra 1.8LPG i Citroen XM Break 2.1TD

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Re: [ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Post autor: Nat » 07 gru 2015, 19:25

Hobbista pisze:Nat - nie zdałeś
Tak to bywa, kiedy pyta ignorant. A jak się jeszcze trafi rozfanatyzowany ignorant... ;)
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

Awatar użytkownika
luka
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 1139
Rejestracja: 29 cze 2012, 12:42
Lokalizacja: Tczew/Subkowy

Re: [ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Post autor: luka » 07 gru 2015, 19:29

darbo pisze:
luka pisze:Jak możesz popierać partię, której członkowie rządu występują u Rydzyka i kto wie co mu tam robią jeszcze. Przecież się tym brzydzisz.
Swoją drogą to co wyprawia PIS i budyń z TK jest początkiem, mam nadzieję, że tobie czy twojej firmie osobiście się czkawką odbije agitacja PIS-u. Chyba że pojedziesz na jubileusz 25 lecia :)
Jak tam sfałszowane wybory samorządowe, czytałeś raport fundacji Batorego? Obłęd??
Jak możesz to...jak możesz tamto :?: :lol:

Mogę. :mrgreen:

Brzydzę się Rydzykiem, Jankowskim, Głódziem, trochę mniej Dziwiszem, Paetzem, Charamsą, że tak wymienię tych co mi przychodzą go głowy najwpierw :)

Nie mogę patrzeć na tłustych hipokrytów, powiązanych z władzą sybarytów, prowadzących podwójne życie dygnitarzy i tych - co opisała ostatnio CiociaE - co dymają nieletnie pacholęta obu płci, nie ponosząc za to należytych konsekwencji.
Ostatnio się wk : cenzura : łem jak się dowiedziałem, że ojciec dyrektor zakupił jakieś najnowsze wypasione Audi :x

To mnie brzydzi. Lecz nie znaczy to, że rozlewa mi się to na cały Kościół Katolicki. O romansie PISu z Rydzykiem nie dowiedziałem się od Ciebie, czy broń mnie Panie Boże od Ducha jakiegoś Dziada; zdawałem sobie z tego sprawę przy urnie wyborczej.

I jeżeli obecnie myślę sobie o tym, czy dokonałem dobrego wyboru i mam jakiekolwiek wątpliwości to zaraz (jak Bugajowi) mi przechodzi po lekturze Wyborczej, Newsweeka, wysłuchaniu Petru lub innych posłów a w szczególności posłanek Nowoczesnej, Schetyny; śledząc poczynania KOD, doświadczając tej całej histerii establishmentu, który nie może się pogodzić z utratą żłobu i wielu innych wypowiedzi/zdarzeń, które sobie śledzę.

Przechodzi mi po lekturze części niemieckiej prasy, po reakcjach na całkiem wyważone i rozsądne opinie Tuska dotyczące problemu imigrantów; po przeczytaniu opinii znanej niemieckiej politolożki, dowodzącej, że to co się obecnie dzieje w krajach wyszechradzkich to efekt głęboko zakorzenionych tradycji faszystowskich ( no może jeszcze Węgry i Słowacja to od bidy tak, ale Polska???) i ona - ta ekspertka - nawołuje, żeby wzmacniać Polską opozycję i zrobić wszystko, żeby osłabiać Polski rząd.

I przechodzi mi od razu. I wybaczam Kaczorowi Rydzyka i kilka innych potknięć oraz awanturę o TK.

System się broni i to zaciekle a ja - wbrew temu co sobie myślisz - potrafię racjonalnie myśleć i wiele razy o tym pisałem tu na Forum (uzasadniając swój wybór), lecz osoby takie jak Ty (chociaż Ty Luka stosunkowo najmniej) przylepiają mi gombrowiczowską gębę nieustannie :D ; więc system się broni a PIS może nie jest najlepszym panaceum lecz w chwili obecnej jedynym dla mnie możliwym.

Na koniec tej wypowiedzi powiem tak. Raport Fundacji Batorego mam w dupie i to głęboko ( mam nadzieję, że nie uraziłem Twoich uczuć :lol: ). Możesz mnie zapoznać z jego tezami lecz na chwilę obecną nie zamierzam tracić czasu na jego analizę.

Na drugi koniec zapytam ja: czy uważasz Luka, że pikieta pod domem Kaczora w dniu 13 grudnia to jest dobry pomysł?

Od Twojej odpowiedzi zależy czy włączę Cię do mojej 4 zdjęciowej epopei o przemianie leminga :lol:
Jeszcze za Nowoczesną nie muszę się wstydzić, za panią Gasiuk-Pihowicz szczególnie, nie wiem coś się przyczepił do pań z Nowoczesnej? Rozumiem że pani od szmaty udawany profesor kręci cię intelektualnie, ale wybacz każdy ma inny gust.
Co do organizacji 13 grudnia protestów, to na razie słyszałem o dwóch, przed domem nieboszczka Jaruzelskiego i ten najważniejszy "W obronie demokracji"organizowanym przez PIS i Gazetę Polską, pytanie jakim cudem wygraliby wybory gdyby nie było demokracji?? Kolejny obłęd.
Druga sprawa, że tak bardzo PIS oburza się na protesty i zebrania ludzi - patrz miesięcznica, po trupach nawet swoich bliskich do celu tylko i wyłącznie politycznego. Patrz oburzenie, że ich zgłaszają za granicą, a co robił Maciora z Fotygą jedno oko na maroko w USA??

Jeżeli establishmentem nazywasz promotora pana prezydenta, to sorry ale chyba nie wiesz naprawdę o czym mówisz. Jeżeli wrzucając swój głos do urny, zależało ci na osłabianiu Polski na arenie międzynarodowej, to niestety ale miałeś rację. Polityka to sztuka kompromisu i tak trzeba pokierować sprawy, żeby ugrać jak najwięcej jak najmniejszym kosztem, do tego w taki sposób, żeby obie strony były zadowolone, a szczególnie żeby tak myślały. Twardym "nie" można dużo zrobić, ale złego.

cesar
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany
Posty: 349
Rejestracja: 31 sty 2014, 15:41
Imię: cesar
Lokalizacja: PP

Re: [ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Post autor: cesar » 07 gru 2015, 19:32

opuszczam ten wątek z nadzieją,że ktoś pisze pracę magisterską,doktorat o emocjach na forach internetowych, w innym przypadku - czas umierać.....
Thesis 3,0 V6 2002

Awatar użytkownika
Hobbysta
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 964
Rejestracja: 04 mar 2006, 0:00
Lokalizacja: Krosno (podkarpackie)

Re: [ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Post autor: Hobbysta » 07 gru 2015, 19:34

""O bolu aborcji"
-Czym w rzeczywistosci jest aborcja[?]
Najlepiej wiedzą Ci ktorzy zetkneli sie z nią bezposrednio:
Kobiety ktore sie jej podjeły,
przeprowadzający ją lekarze,
asystujące pielegniarki.
-Dlaczego przed poddaniem sie legalnej aborcji w wielu krajach wymaga sie od kobiet odbycia tzw:
"Konsultacji"
czy jest ona skuteczna[?]
Ponizej prezentujemy krotkie swiadectwa,
opinie mowiące same za siebie;

PAULA SUTCLIFFE:Pracownica kliniki aborcyjnej.
-W klinice aborcyjnej widziałam wiele cierpienia i rozpaczy.
Dotyczy sie to nie tylko poddających sie kobiet aborcji.
Widziałam bol dzieci,
ktore rodzą sie okrotnie popazone roztworem soli,
ktorego sie uzywa w zawansowanych ciązach.

Więcej tutaj: Krzyk nienarodzonego dziecka

Awatar użytkownika
luka
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 1139
Rejestracja: 29 cze 2012, 12:42
Lokalizacja: Tczew/Subkowy

Re: [ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Post autor: luka » 07 gru 2015, 19:37

Czy nie większy ból miała matka i samo dziecko rodząc się z połową główki?

"Powinniśmy pokazać zdjęcie naszego dziecka. Wodogłowie, brak części kości czaszki, w miejscu nosa dziura, rozszczepy kości policzkowej, wypłynięte oczy, brak powiek. Widok drastyczny. Ale może wtedy ludzie, którzy uważają, że prof. Bogdan Chazan uratował życie, zrozumieją, że tego życia nie można było ratować, że to dziecko nie było niepełnosprawne, takie, które można pielęgnować, leczyć, wozić na wózku.

Po urodzeniu lekarze bali mi się je pokazać. Sami byli wstrząśnięci. A prof. Chazan przedłużył tylko jego agonię. Tak, powinniśmy pokazać to zdjęcie, ale bylibyśmy oskarżeni o obrażanie czyichś uczuć. Za to prof. Chazan może bezkarnie obrażać nasze uczucia, mówiąc, że chcieliśmy zabić własne dziecko."


Hobbysto, odpowiedz proszę na takie pytanie. Jeżeli twoja żona miałaby umrzeć podczas urodzenia dziecka, które i tak po porodzie miałoby umrzeć, powinna urodzić i umrzeć czy powinna dokonać aborcji, w tym przypadku szybszej śmieci dziecka, ale uratowanie matki?
Ostatnio zmieniony 07 gru 2015, 19:42 przez luka, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Hobbysta
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 964
Rejestracja: 04 mar 2006, 0:00
Lokalizacja: Krosno (podkarpackie)

Re: [ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Post autor: Hobbysta » 07 gru 2015, 19:40

Obrazek
Ostatnio zmieniony 07 gru 2015, 19:44 przez Hobbysta, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
darbo
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 3410
Rejestracja: 28 sty 2012, 15:47
Imię: Darek
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: [ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Post autor: darbo » 07 gru 2015, 19:40

Luka.
Wszystek stracone. Byłeś moją ostatnią nadzieją na zrozumienie w tym wątku. Takie tyci, tyci... ale jednak zrozumienie. Jakiś kawałek wspólnej biało-czerwonej ziemi.

Szkoda.
cesar pisze:opuszczam ten wątek z nadzieją,że ktoś pisze pracę magisterską,doktorat o emocjach na forach internetowych, w innym przypadku - czas umierać.....
cesar, nie rób tego.
Ostatnio zmieniony 07 gru 2015, 19:45 przez darbo, łącznie zmieniany 1 raz.
były: Citroeny BX 1.4; 1.9D; 1.6 LPG; 1.6; 1.9 GTI4x4; Citroen BX1.8TD, Citroen Xantia 2.1TD EPIC
Citroen CX 2.5T GTI; Citroen XM 3.0LPG; Citroen XM 2.1TD, Mercedes 124 3D, Fiesta 1.3, Audi 80 1.6, Lancia Kappa 2.4JTD SW, Citroen Xantia 2.0HDI plus Lancia Kappa 2.4 oraz Lancia Lybra 1.8LPG i Citroen XM Break 2.1TD

Awatar użytkownika
luka
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 1139
Rejestracja: 29 cze 2012, 12:42
Lokalizacja: Tczew/Subkowy

Re: [ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Post autor: luka » 07 gru 2015, 19:45

darbo pisze:Luka.
Wszystek stracone. Byłeś moją ostatnią nadzieją na zrozumienie w tym wątku. Takie tyci, tyci... ale jednak zrozumienie. Jakiś kawałek wspólnej biało-czerwonej ziemi.

Szkoda.
Nie łam się, dogadamy się kiedyś :)

Awatar użytkownika
Hobbysta
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 964
Rejestracja: 04 mar 2006, 0:00
Lokalizacja: Krosno (podkarpackie)

Re: [ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Post autor: Hobbysta » 07 gru 2015, 19:54

Obrazek

Awatar użytkownika
luka
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 1139
Rejestracja: 29 cze 2012, 12:42
Lokalizacja: Tczew/Subkowy

Re: [ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Post autor: luka » 07 gru 2015, 19:56

Hobbysta pisze:Obrazek
a ten dalej pod swoją melodię, pytałem czy poświęcił byś żonę dla później uśmierconego, ale wg ciebie zgodnie z KK urodzonego?

Awatar użytkownika
FXX
Administrator
Administrator
Posty: 10673
Rejestracja: 27 mar 2009, 16:14
Imię: Kamil

Re: [ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Post autor: FXX » 07 gru 2015, 19:59

Nat pisze:Tak to bywa, kiedy pyta ignorant. A jak się jeszcze trafi rozfanatyzowany ignorant... ;)
: ok2 : : ok2 : : ok2 :
luka pisze:a ten dalej pod swoją melodię, pytałem czy poświęcił byś żonę dla później uśmierconego, ale wg ciebie zgodnie z KK urodzonego?
Czego się spodziewasz, nie wypalił temat in vitro, nie wypaliła populistyczna grafika o in vitro, to teraz będzie zarzucał temat aborcją, o której nie było wcześniej mowy. Nie oczekuj od niego precyzyjnych odpowiedzi na zadawane pytania...
Volvo S60 R-Design D5

Były:
Alfa Romeo MiTo 1.4 16V
Alfa Romeo 159 SW 2.4JTDm
Alfa Romeo 156 SW 2.4JTD

Lancia Lybra SW 1.9JTD
Daewoo Espero 1.5 GLX

Obrazek

Awatar użytkownika
Duch-Dziadka
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 5269
Rejestracja: 13 maja 2007, 0:00
Lokalizacja: Czarnków/Poznań

Re: [ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Post autor: Duch-Dziadka » 07 gru 2015, 20:00

darbo pisze: Oooo... moralne zero :x Pan się zbiesił :x Pan jest oburzon :roll: Pan jest poruszon :-?

Zbyt emocjonalnie reagujesz na pewne treści, ale może to oznacza iż dają one Tobie do myślenia i to cieszy najbardziej. :lol:


Jeżeli może wisieć post Beliala666 ze zdjęciem jego zasyfionego Thesisa i to co o nim napisał, to może wisieć też post Hobbysty i reakcja Cesara, nie mówiąc o chamskich wypowiedziach Duszka... :x
Nie reaguje zbyt emocjonalnie tylko uważam, że zamieszczanie zdjęcia zwłok martwego dziecka w celach zapewnienia innych o tym, że ma się racje jest dla mnie obrazem człowieka który to pokazuje. Nie będę powracał do słów, które wypowiedziałem ale nadal je podtrzymuje, a Tobie darbo gratuluje dobrego humoru skoro porównujesz zwłoki dziecka do zdjęć Thesisa.
Hobbysta pisze:Prawda boli i ma boleć!
Pamiętaj, że to jest Twoja prawda. Swoimi wpisami i zdjęciami niczego nie wnosisz. Chyba jedynie to, że zdecydowana większość ma Cie za : cenzura : ... :D
Giulietta Veloce 2016r

Awatar użytkownika
Hobbysta
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 964
Rejestracja: 04 mar 2006, 0:00
Lokalizacja: Krosno (podkarpackie)

Re: [ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Post autor: Hobbysta » 07 gru 2015, 20:02

luka pisze: a ten dalej pod swoją melodię, pytałem czy poświęcił byś żonę dla później uśmierconego, ale wg ciebie zgodnie z KK urodzonego?
Nie jest to miejsce, abym miał przedstawiać, co przeżyłem i nikomu tego nie życzę. Pogody ducha jednak mi nie brakuje.

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Hyde Park :::”