[ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Róbta co chceta ;)

Moderator: giekso

Awatar użytkownika
belial666
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 3404
Rejestracja: 11 maja 2014, 14:24
Lokalizacja: Stargard Szczeciński/Złotów

Re: [ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Post autor: belial666 » 10 lis 2015, 10:45

darbo pisze:
luka pisze:
darbo pisze:
luka pisze: Już twierdzisz, że trzeba dać czas rządzącym choć w głębi duszy wiesz, że ani Antek ani Błaszczak czy Jarek u sterów nie świadczy raczej o dobrej zmianie.
Skąd ta wiedza co ja "w głębi duszy" wiem? Jesteś moim psychoanalitykiem?

Przykro mi kolego ale będziesz musiał przez najbliższe 4 lata cierpieć patrząc na nową władzę. Szczerze Ci współczuję.
Jakoś wytrzymam, nie takie straszne rzeczy przeżyłem. Nie rozumiem tylko skąd u ciebie duma z takich postaci jak Macierewicz czy Kamiński, kiedy twierdziłeś że nie jesteś wyznawcą i wierzysz w przemianę PIS-u na bardziej "normalną" partię Szydłowca i Dudy. Zostałeś oszukany, jak wielu w miarę zdroworozsądkowych wyborców nowego pisu.
Właśnie - dzięki Tobie - uświadomiłem sobie, że reprezentuje najtwardszy, betonowy odłam wyznawców PIS w związku z tym nie czuje się absolutnie oszukany. Jestem Ci wdzięczny za głębokie analizy mojej osobowości; zawsze człowiek może się coś ciekawego o sobie dowiedzieć. Powrót "mord" Macierewicza, Kamińskiego i Ziobry przyjąłem z ulgą i nadzieją na fundamentalne zmiany w Polsce. Niepokoją mnie natomiast "gołębie" i "bankowcy" w tym rządzie ale mam nadzieję, że długo nie porządzą.

belial666 pisze:Za nas, za nas darbo, bo nas są legiony... :lol: :roll:
belial666 pisze:Na tym forum widzę skłonności tylko u dwóch osób do PiS, a w głosowaniu wygrał... Klepali na potęgę... :)

Jeszcze raz Belial666 podpowiadam grzecznie: pewne stany umysłowe wymagają korekty chemicznej. Takie małe, tyciusieńkie tableteczki potrafią zdziałać cuda, zażywane regularnie przez dłuższy czas skutecznie rozjaśniają ponurą rzeczywistość i koją zmęczone "spiskami" myślenie.

)
Nie produkuj się darbo. Nie masz nic plus ciemnoty w sobie, a ja od niej z dala staram się być...


To działaj, bo czas ucieka...
Nr. telef. 501259455

Awatar użytkownika
luka
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 1139
Rejestracja: 29 cze 2012, 12:42
Lokalizacja: Tczew/Subkowy

Re: [ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Post autor: luka » 10 lis 2015, 10:48

darbo pisze:
luka pisze:
darbo pisze:
luka pisze: Już twierdzisz, że trzeba dać czas rządzącym choć w głębi duszy wiesz, że ani Antek ani Błaszczak czy Jarek u sterów nie świadczy raczej o dobrej zmianie.
Skąd ta wiedza co ja "w głębi duszy" wiem? Jesteś moim psychoanalitykiem?

Przykro mi kolego ale będziesz musiał przez najbliższe 4 lata cierpieć patrząc na nową władzę. Szczerze Ci współczuję.
Jakoś wytrzymam, nie takie straszne rzeczy przeżyłem. Nie rozumiem tylko skąd u ciebie duma z takich postaci jak Macierewicz czy Kamiński, kiedy twierdziłeś że nie jesteś wyznawcą i wierzysz w przemianę PIS-u na bardziej "normalną" partię Szydłowca i Dudy. Zostałeś oszukany, jak wielu w miarę zdroworozsądkowych wyborców nowego pisu.
Właśnie - dzięki Tobie - uświadomiłem sobie, że reprezentuje najtwardszy, betonowy odłam wyznawców PIS w związku z tym nie czuje się absolutnie oszukany. Jestem Ci wdzięczny za głębokie analizy mojej osobowości; zawsze człowiek może się coś ciekawego o sobie dowiedzieć. Powrót "mord" Macierewicza, Kamińskiego i Ziobry przyjąłem z ulgą i nadzieją na fundamentalne zmiany w Polsce. Niepokoją mnie natomiast "gołębie" i "bankowcy" w tym rządzie ale mam nadzieję, że długo nie porządzą.
Nareszcie się objawiłeś :D
Dlaczego w takim razie tak bardzo raziły cię taśmy PO?
Czy złodziej może się równać z osobą, która doprowadza pośrednio lub bezpośrednio do śmierci człowieka? Jakie przestępstwo jest gorsze?

Awatar użytkownika
belial666
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 3404
Rejestracja: 11 maja 2014, 14:24
Lokalizacja: Stargard Szczeciński/Złotów

Re: [ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Post autor: belial666 » 10 lis 2015, 11:04

[youtube]http://m.youtube.com/watch?v=yxuZtnmbqww[/youtube]

Dla darbo. Ku pokrzepienu jego serca i ogórka...
Nr. telef. 501259455

bassooner
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 2552
Rejestracja: 24 paź 2013, 13:37
Imię: Sławuś
Lokalizacja: Szamoni
Kontakt:

Re: [ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Post autor: bassooner » 10 lis 2015, 11:16

przecież Mariusz Kamiński jest niewinny! tego jestem pewien! jaki prokurator odważy się wydać inny wyrok? mając za plecami całe państwo, służby i armię...

p.s. coś czuję że teraz na ćwiczenie rezerwy to będę jeździł nie co rok a co miesiąc i nie do Drawska pom. a w pobliże obwodu kaliningradzkiego... ;-(
http://www.berbela.com/
Lancja Libra Intęsa SW 2004 5Rv10 150km (ale byków nie?)

Awatar użytkownika
darbo
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 3410
Rejestracja: 28 sty 2012, 15:47
Imię: Darek
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: [ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Post autor: darbo » 10 lis 2015, 12:14

kuba88 pisze:Tak sie zastanawiam Darbo, nie razi cie fakt, ze po dojsciu do wladzy pis mialo stawiac na mlodosc, a gdy tylko wygrali wyciagneli z szafy wszystkie zakazane mordy, przez ktore notorycznie przegrywali w ostatnich latach? Czy nie czujesz sie oszukany faktem, ze w momencie nierozstrzygnietych jeszcze wyborow zaprzeczano lub szybko wycofywano sie z ministerialnych zapedow Macierewicza, by potem twierdzic, ze nic takiego nie mialo miejsca? Wreszcie, czy nie przeszkadza ci fakt, ze jeszcze nie stworzony rzad bedzie marionetkowy?
Uwierz mi, naprawde chcialem wierzyc, ze po tylu latach wreszcie sie czegos nauczyli, ale jak na razie wszystkie ich dzialania potwierdzaja moje obawy co do nich.
Ps. Mam nadzieje na konstruktywna i merytoryczna odpowiedz.
Pytasz czy mnie razi?

Co do Macierewicza to jego objęcie stanowiska MON lekko mnie ukłuło w d....ę. Wycofanie się z Gowina jest nieco pokrętne i nie robi na mnie dobrego wrażenia. Niemniej jednak tworzenie rządu jest skomplikowaną układanką różnych grup i frakcji i nie ma tu z mojej perspektywy idealnych rozwiązań. Zgadzam się tu z kolegą Konradem - Heathen. Taka personalna konstelacja gwarantuje stabilność rządu i obecność wszystkich frakcji i grup wyborców głosujących na PIS dobrze rokuje. Mamy "jastrzębi", "gołębi" i "bankowców" i powiem, że jest tam kilka obiecujących nazwisk, gwarantujących rozsądną politykę unijną i gospodarczą.

Ja nie jestem radykałem. Mam konserwatywne poglądy w sferze społeczno-obyczajowej, liberalne w gospodarczej i anarchistyczne w kwestiach walki z Babilonem, czyli współczesną, zglobalizowaną, systemową wersją gangsterskiego i bangsterskiego kapitału.

PIS jest dla mnie mniejszym złem i pisałem o tym już wcześniej. Najważniejsze zadanie, czyli odsunięcie od władzy obecnej ekipy, zostało wykonane. Warto jest za to zapłacić nawet obecnością Macierewicza i Ziobry w rządzie. Szydło to nie jest moja idealna kandydatka na stanowisko premiera, Kaczyński nie jest najlepszym prezesem rządzącej partii.

Lecz naprawdę w porównaniu do tego, co się działo przez część rządów PO/PSL Macierewicz to jest,jak to się mówi małe piwo.
Ostatnio zmieniony 10 lis 2015, 12:27 przez darbo, łącznie zmieniany 1 raz.
były: Citroeny BX 1.4; 1.9D; 1.6 LPG; 1.6; 1.9 GTI4x4; Citroen BX1.8TD, Citroen Xantia 2.1TD EPIC
Citroen CX 2.5T GTI; Citroen XM 3.0LPG; Citroen XM 2.1TD, Mercedes 124 3D, Fiesta 1.3, Audi 80 1.6, Lancia Kappa 2.4JTD SW, Citroen Xantia 2.0HDI plus Lancia Kappa 2.4 oraz Lancia Lybra 1.8LPG i Citroen XM Break 2.1TD

Awatar użytkownika
Heathen
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2001
Rejestracja: 15 paź 2009, 14:35
Imię: Konrad
Lokalizacja: Zabrze

Re: [ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Post autor: Heathen » 10 lis 2015, 12:23

Nic dodać, nic ująć.
Teraz dajmy im szansę pokazać na co ich stać.
Oczywiście cały czas patrząc im na ręce (liczę że Kukiz dotrzyma słowa)
Jak coś ja pierwszy kamieniem mogę rzucić.
Najgorsze co możemy zrobić, to dzień przed 11 listopada jątrzyć i naskakiwać na siebie nawzajem : czerwona : , a potem w TV oglądać jak płoną samochody...
Polecam dwa głębokie wdechy (ewentualnie kielony ;) i wrzucenie na luz.
Żaden naród nie będzie silny, gdy będzie podzielony. Niestety w PL podział jest tak widoczny, że zaczynam zastanawiać się kto za tym stoi.
QV...soon:)

Awatar użytkownika
belial666
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 3404
Rejestracja: 11 maja 2014, 14:24
Lokalizacja: Stargard Szczeciński/Złotów

Re: [ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Post autor: belial666 » 10 lis 2015, 12:37

Heathen pisze:Nic dodać, nic ująć.
Teraz dajmy im szansę pokazać na co ich stać.
Oczywiście cały czas patrząc im na ręce (liczę że Kukiz dotrzyma słowa)
Jak coś ja pierwszy kamieniem mogę rzucić.
Najgorsze co możemy zrobić, to dzień przed 11 listopada jątrzyć i naskakiwać na siebie nawzajem : czerwona : , a potem w TV oglądać jak płoną samochody...
Polecam dwa głębokie wdechy (ewentualnie kielony ;) i wrzucenie na luz.
Żaden naród nie będzie silny, gdy będzie podzielony. Niestety w PL podział jest tak widoczny, że zaczynam zastanawiać się kto za tym stoi.

Co ty mówisz... Przecież już mieli. To nie jest świeża władza tylko stara... Mało, na jej czele stoi Komuch... I jeszcze żeby było zabawnie przeżył ten najgorszy z dwóch...
Nr. telef. 501259455

Awatar użytkownika
Heathen
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2001
Rejestracja: 15 paź 2009, 14:35
Imię: Konrad
Lokalizacja: Zabrze

Re: [ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Post autor: Heathen » 10 lis 2015, 13:07

Serio?
Kuźwa oszukali mnie....
QV...soon:)

Awatar użytkownika
luka
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 1139
Rejestracja: 29 cze 2012, 12:42
Lokalizacja: Tczew/Subkowy

Re: [ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Post autor: luka » 10 lis 2015, 13:09

Heathen pisze:Nic dodać, nic ująć.
Teraz dajmy im szansę pokazać na co ich stać.
Oczywiście cały czas patrząc im na ręce (liczę że Kukiz dotrzyma słowa)
Jak coś ja pierwszy kamieniem mogę rzucić.
Najgorsze co możemy zrobić, to dzień przed 11 listopada jątrzyć i naskakiwać na siebie nawzajem : czerwona : , a potem w TV oglądać jak płoną samochody...
Polecam dwa głębokie wdechy (ewentualnie kielony ;) i wrzucenie na luz.
Żaden naród nie będzie silny, gdy będzie podzielony. Niestety w PL podział jest tak widoczny, że zaczynam zastanawiać się kto za tym stoi.
Na pewno hasło jutrzejszego marszu " Polska dla Polaków" jeszcze bardziej tych podziałów nie tworzy, idąc tokiem spiskowego rozumowania, kto stoi za nimi??

Kukiz jest do wyjebania za tych chorych narodowców.

Awatar użytkownika
belial666
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 3404
Rejestracja: 11 maja 2014, 14:24
Lokalizacja: Stargard Szczeciński/Złotów

Re: [ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Post autor: belial666 » 10 lis 2015, 13:10

Heathen pisze:Serio?
Kuźwa oszukali mnie....
Głosowałeś na PiS?. Nie wstydź się swojego wyboru...
Nr. telef. 501259455

bassooner
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 2552
Rejestracja: 24 paź 2013, 13:37
Imię: Sławuś
Lokalizacja: Szamoni
Kontakt:

Re: [ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Post autor: bassooner » 10 lis 2015, 13:44

Heathen pisze: Żaden naród nie będzie silny, gdy będzie podzielony. Niestety w PL podział jest tak widoczny, że zaczynam zastanawiać się kto za tym stoi.

ruskie. i dodam że tak samo jak podziały w narodzie, jest im na rękę wrogość wobec nich - poprzez ogólnie rozumianą politykę zewnętrzną jak i samego społeczeństwa.
http://www.berbela.com/
Lancja Libra Intęsa SW 2004 5Rv10 150km (ale byków nie?)

Awatar użytkownika
darbo
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 3410
Rejestracja: 28 sty 2012, 15:47
Imię: Darek
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: [ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Post autor: darbo » 10 lis 2015, 13:56

Najpierw zwierzyłeś się ze znajomości sfer intymnych Redemptorysty z Torunia:
belial666 pisze:Ojciec Rydzyk, to może się tylko pobawić swoimi zwiotczałymi jajkami.
Teraz jak mniemam oddajesz się symboliczno-warzywnym fantazjom...
belial666 pisze:Dla darbo. Ku pokrzepienu jego serca i ogórka...
Belial666, czy chcesz o tym porozmawiać? :roll: 8-O :80:



Z ostatniej chwili: "VIRGIN SQUAD" dotarł już na północ Polski i z tego co mi wiadomo zostałeś wstępnie pokropiony wodą święconą w trakcie wykonywania czynności zawodowych :lol:
były: Citroeny BX 1.4; 1.9D; 1.6 LPG; 1.6; 1.9 GTI4x4; Citroen BX1.8TD, Citroen Xantia 2.1TD EPIC
Citroen CX 2.5T GTI; Citroen XM 3.0LPG; Citroen XM 2.1TD, Mercedes 124 3D, Fiesta 1.3, Audi 80 1.6, Lancia Kappa 2.4JTD SW, Citroen Xantia 2.0HDI plus Lancia Kappa 2.4 oraz Lancia Lybra 1.8LPG i Citroen XM Break 2.1TD

Awatar użytkownika
belial666
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 3404
Rejestracja: 11 maja 2014, 14:24
Lokalizacja: Stargard Szczeciński/Złotów

Re: [ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Post autor: belial666 » 10 lis 2015, 14:04

Długo myślałeś nad tym? :-P
Nr. telef. 501259455

Awatar użytkownika
darbo
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 3410
Rejestracja: 28 sty 2012, 15:47
Imię: Darek
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: [ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Post autor: darbo » 10 lis 2015, 14:21

belial666 pisze:Długo myślałeś nad tym? :-P
Staram się poświęcić Ci tyle uwagi, na ile zasługujesz :-P
były: Citroeny BX 1.4; 1.9D; 1.6 LPG; 1.6; 1.9 GTI4x4; Citroen BX1.8TD, Citroen Xantia 2.1TD EPIC
Citroen CX 2.5T GTI; Citroen XM 3.0LPG; Citroen XM 2.1TD, Mercedes 124 3D, Fiesta 1.3, Audi 80 1.6, Lancia Kappa 2.4JTD SW, Citroen Xantia 2.0HDI plus Lancia Kappa 2.4 oraz Lancia Lybra 1.8LPG i Citroen XM Break 2.1TD

Awatar użytkownika
belial666
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 3404
Rejestracja: 11 maja 2014, 14:24
Lokalizacja: Stargard Szczeciński/Złotów

Re: [ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Post autor: belial666 » 10 lis 2015, 15:52

darbo pisze:
belial666 pisze:Długo myślałeś nad tym? :-P
Staram się poświęcić Ci tyle uwagi, na ile zasługujesz :-P
Niepotrzebnie się męczysz... Zejdź na Ziemię i popatrz przez wydłubane oczy...
Nr. telef. 501259455

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Hyde Park :::”