LPG - dobre zakłady i partacze

Problemy, porady i opinie dotyczące LPG w Naszych Lanciach
Awatar użytkownika
Bichoń
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 5034
Rejestracja: 09 sie 2007, 0:00
Lokalizacja: Kraków

Re: LPG - dobre zakłady i partacze

Post autor: Bichoń » 12 paź 2015, 10:33

Ja kolejny raz polecam krakowski Eco Cars na ul. Myśliwskiej. Tym razem poradzili sobie z Lybrą 2.0 z automatem, przejeździłem już ze 2 tys. km i żadnych problemów nie ma.

Awatar użytkownika
_Rafako_
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1488
Rejestracja: 21 sty 2015, 12:04
Imię: Olek
Lokalizacja: Warszawa

Re: LPG - dobre zakłady i partacze

Post autor: _Rafako_ » 12 paź 2015, 12:52

mikee pisze:Witam Was i z góry przepraszam, jeśli dubluję poruszany temat, ale nie mam niestety czasu, żeby przejrzeć całe forum, a muszę szybko założyć jakąś orientacyjną wycenę i w niedalekim czasie udać się na montaż LPG w Warszawie.

Dzwoniłem do tej firmy Czakram i tam instalacjami już się nie zajmują (tylko hurtownia części). Potrzebuję, więc namiar na gazownika, który uczciwie podejdzie do montażu instalacji. Dobrze, aby znał się już trochę na Lanciach (mam Kappę 2.0 VIS). Nie muszą to być jakieś super bajery z technologią NASA, ale coś co posłuży spokojnie przez kilka najbliższych lat, będzie dobrze skonfigurowane i w miarę proste w obsłudze, bo moja wiedza o LPG jest raczej przeciętna, żeby nie powiedzieć słaba.

Z góry dziękuję za wszelkie sugestie.

Budżet mam do ok. 3000 zł, ale fajnie, gdyby udało się znaleźć coś tańszego (będzie można włożyć w coś innego).
Proszzzz, tu masz już odpowiedni temat w dziale Mazowieckie: :link:
Jak się powołasz na mnie, dostaniesz pewnie jakiś rabat ;)
Ogarniali m.in. Kappę Paśnego i sobie poradzili, więc doświadczenie z modelem już jakie takie mają :D
Serdecznie pozdrawiam.
MaXserwis - najlepszy wśród warsztatów
Jest: plastik Mondeo MKV 2.0 D '20 + Megane IFL cabrio '99 + Mercedes W123 200D '83 + Mercedes 124 CE '90 + Fiat 126p FL '90 + BMW 540i Touring...
Były: K SW 2.4 20V, Lybra SW 2.0 20V, K 2.0 20V x 2, Y10 bicolore, K 2.0 20VT, Thema 2.0 16V x 2, Delta II 1.6 8V, Y 1.2 8V, Y 1.2 16V, Y10 Selectronic, Delta HPE 2.0 16V bicolore, K 2,4 20V...

Awatar użytkownika
paśny
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 1908
Rejestracja: 01 paź 2007, 0:00
Imię: Piotr
Lokalizacja: Warszawa / Młynek

Re: LPG - dobre zakłady i partacze

Post autor: paśny » 12 paź 2015, 14:20

Potwierdzam - Kappa dalej jeździ i z tego, co się dowiedziałem bezproblemowo. Lybra (instalacja w niej) również nie sprawia kłopotów żadnych.

Jeżeli będą Ci coś proponować na zasadzie, że "droższe, ale i lepsze" - to weź bo to nie ściema tylko dobra rada, która odwdzięczy się w przyszłości (wiem po sobie).
Viva la macchina

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: LPG :::”