Regulamin działu Giełda

Chcesz coś sprzedać/zamienić zamieść tu swojego posta!
Uwaga! Dział automatycznie czyszczony po 30-u dniach
Podanie ceny w treści ogłoszenia obowiązkowe!
Możliwość zablokowania (zamknięcia) tematu z ofertą sprzedaży na życzenie sprzedającego.
Awatar użytkownika
FXX
Administrator
Administrator
Posty: 10682
Rejestracja: 27 mar 2009, 16:14
Imię: Kamil

Regulamin działu Giełda

Post autor: FXX » 29 paź 2012, 20:06

Regulamin działu Giełda

1. Zakładanie tematu.

1.1 W temacie musi zostać zawarta informacja jakiego przedmiotu dotyczy ogłoszenie. W dalszej części dopuszcza się umieszczenie krótkiego opisu.
Przykład:
Sprzedam Lancia Lybra Intensa 2,4JTD 2003r. ABS, ESP, xenon
Opony Pirelli P7 225/45 R17 DOT3212 7mm bieżnika


1.2 Zabrania się notorycznego używania w temacie ogłoszeń jak i treści, wielkich liter oraz nadmiaru znaków interpunkcyjnych (używamy max. 3 tych samych znaków w jednym miejscu). Naruszenie tego punktu skutkować będzie usunięciem ogłoszenia.


2. Treść ogłoszenia

2.1 Treść ogłoszenia powinna zawierać opis sprzedawanego przedmiotu, ukazujący realny stan techniczny w jakim znajduje się sprzedawany przedmiot.
2.2 Treść ogłoszenia powinna jasno informować czy przedmiot oferowany (bądź ten który chcemy nabyć ? dot. działu Kupię) jest nowy, czy używany.
2.3 Podanie ceny przedmiotu sprzedawanego lub przedmiotu na jaki autor ogłoszenia chce się zamienić jest OBOWIĄZKOWE! Cena lub przedmiot (w przypadku zamiany) muszą być zawarte w treści ogłoszenia wystawianego na forum.
2.4 Brak ceny lub przedmiotu podanego w ogłoszeniu skutkuje natychmiastowym usunięciem ogłoszenia z działu Sprzedam/Zamienię.
2.5 Umieszczając ogłoszenie w dziale Sprzedam/Zamienię, bądź Kupię, wskazane jest umieścić informację o sposobie kontaktu.

3. Zabrania się:

3.1 Umieszczania ogłoszeń zawierających jedynie link do sprzedawanego przedmiotu.
3.2 Umieszczania ogłoszeń, w których przedmiotem są dobra naruszające prawa autorskie.
3.3 Zabrania się dodawania postów podbijających temat do góry, nie wnoszących nic nowego do danego ogłoszenia (posty typu "up", "w górę", "podbijam" etc. ), za wyjątkiem postów napisanych do 5 dni przed automatycznym usunięciem tematu.

4. Postanowienia końcowe

4.1 Po sprzedaży, bądź też kupnie przedmiotu należy poinformować o tym fakcie moderatora działu bądź innego moderatora. Należy to wykonać poprzez wiadomość prywatną, wpis w temacie lub zaraportowanie tematu.
4.2 Ogłoszenia zostają automatycznie skasowane po upływie 30 dni od napisania ostatniego postu bez uprzedniego informowania o tym fakcie jego autora.
4.3 Ogłoszenia umieszczane przez osoby rejestrujące się tylko w celu sprzedaży danego przedmiotu będą bezwzględnie kasowane z działu Giełda chyba, że dotyczą historycznych lub rzadkich aut marki Lancia albo nieprodukowanych i trudno dostępnych części do aut marki Lancia.
4.4 W celu "podniesienia/pobicia" tematu, należy używać opcji podbij, uaktywniającej się 3 dni po napisaniu ostatniego postu w danym temacie.
4.4 Osoba zakładająca temat w dziale Sprzedam/Zamienię, ma prawo do zamknięcia tematu w celu uniknięcia komentarzy ze strony innych osób. O chęci zamknięcia tematu należy poinformować moderatora działu.
4.5 Wszelkie wypowiedzi nie mające odpowiednich podstaw bądź też odbiegające od tematu będą usuwane.
4.6 Złamanie któregokolwiek z punktów powyższego regulaminu skutkuje usunięciem ogłoszenia.
Volvo S60 R-Design D5

Były:
Alfa Romeo MiTo 1.4 16V
Alfa Romeo 159 SW 2.4JTDm
Alfa Romeo 156 SW 2.4JTD

Lancia Lybra SW 1.9JTD
Daewoo Espero 1.5 GLX

Obrazek

Wróć do „::: Sprzedam/Zamienię :::”