dangerous servis!!!!

Polecane i odradzane serwisy i sklepy, polecane części zamienne i regeneracje miejsca w których można je kupić bądź zregenerować, rabaty oraz ulgi dla klubowiczów
Awatar użytkownika
piticooler
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 66
Rejestracja: 19 sie 2005, 0:00
Lokalizacja: Bełchatów

dangerous servis!!!!

Post autor: piticooler » 01 lip 2006, 14:09

tak jak w opisie chciałem ostrzec wszytskich klubowiczów i nie tylko przed jednym miejscem na mapie Warszawy, które to niby jest profesjonalnym serwisem od wszytskiego, chodzi konkretnie o zakład mieszczący sie przy ulicy POSTĘPU 5 !!!! uciekaj kto moze!!! niestety w mojej themie padlo sprzeglo na ulicy Marynarskiej no i szukalem miejsca, w którym można by to naprawic po rozsadnych cenach w miare szybko i zeby bylo niedaleko bo auto trzeba bylo docholowac, bo staneło kompletnie!! no i na moje nieszczescie padlo na ten servis!!
na poczatku wszytsko bylo ok nawet bardzo ok bym powiedzial, za wymiane sprzegla powiedziano mi 250 zl, czyli cena bardzo ok, przy okazji chcialem wymienic pasek rozrzadu 100zl, wiec tez ok...doszlismy do cen czesci... pan wlasciciel warsztatu (ktory jak sam mowi nie jest mechanikiem i na niczym sie nie zna) sprawdzil w komputerze no i znalazl sprzeglo za 450 zl, hmm tak sobei mysle maja naprawde przystepne ceny, pasek ok 50 itd.
padla decyzja robimy... jest sroda okolo 13, bedzie na piatek na 16
pan mial sie odezwac jak rozbiora skrzynie i dac znac jakie czesci zamowil i tak dalej... dos dlugo sie nie odzywal, wiec sie przejechalem do warsztatu... a tu jakas biesiada wszyscy siedza jedza kanapki ( w sumie byla pora obiadowa, wiec ok - rozumiem trzeba cos zjesc zeby miec sily do pracy- tyle ze pozniej za kazdym jednym razem jak odwiedzalem warzstat wszyscy jedli:)) w czwartek rano sprzeglo lezalo na ziemi miało byc wyjete w srode wieczorem... ale podnosnik padl. dobra zamawiamy czesci... pan znowu sprzwdza w internecie w katalogach firmy IC w ktorych to dzien wxczesniej znalalz sprzeglo za 450 zl dzis tzn w czwartek juz go nie bylo, bylo dostepne tylko jedno za 596zl, pasek byl juz po 80zl napinacz do paska 250, itd... w sumie zamiast za czesci w pierwszej wersji zaplacic ok 600zł wyszlo...prawie 1000zl:))) no i wedlug pana to ne ijego wina ze on wczoraj zle sprawdzil bo zle spisal nr nadwozia z dowodu:))) tak sobie mysle ... bez samochodu nic innego i tak nie znajde - zamawiajcie juz trudno... dostalem znizke w kosztach robocizny z 350 zl na 350zl:) bo panu wlascicielowi przypomnialo sie ze wsumei to za malo powiedzial bo zamiast tych 35 powinno byc kolo 600 ale nich jzu bedzie jego strata... wkoncu juz nie wytrzymalem zadzwonilem do firmy celkar w raszynie sprzeglo bylo po 550, pasek 40, napinacz 100 przewod paliwowy sztywny 15 zl plyn hamulcowy itd na koniec jeszcze okazalo si eze sprzeglo komplet moge kupic za 400 zl i za wszytsko wyszlo mi 600 zl, ten przewod hamulcowy byl potrzebny bo przy demontarzu skrzyni pam mechanik jeden zagiol i trzeba go bylo wymienic:) taka promocja za jedyne 50 zl pan mechanik mogl mi go wymienic.......................................... no i dlugo jeszcze mogl bym tak pisac, i relacjonowac moja przygode trwajaca 3 dni ... podsumowując organizacja zerowa....
wiedza o mechanice zerowa..... ( głowny mechanik n iemogl uwierzyc ze jest silnik w ktorym przy 2 walkach rozrzadu moze być 8 zaworów, musialem odkrecic jedna pokrywke i mu udowodnić ze tak!! - smiechu warte)
ceny ...... i wszytsko jasne ( oczywiscie nie mam tu nic do IC)
no to tyle ogolnie nie polecam!!!!!!!!!!!!!! cud ze moje autko wogole jezdzi... sprzeglo odziwo działa, chociaż na poczatku nie bylo 2,4,i wstecznego - ba panu mechanikowi spadla srubka pod ta pakrywke na skrzyni biegów gdzie dzwignia przelacza biegi i nie bylo biegów ktore sia ciagnie w doł:) pasek chodzi... ale jedno z koł zembatych trze o osłone od strony silnika......


dobra koncze bo az mi sie cisnie na usta jedno slowo ... ten warsztat to jedno wielkie G.....!!!!!!!!
była thema 2,0 8V 89r:). była kappa 2,4JTD 99r. jest ALFA 166 2,4JTD i Fiat bravo JTD...lancia jeszcze bedzie!!!

Kojak
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 338
Rejestracja: 07 mar 2006, 0:00
Imię: Tomasz
Lokalizacja: Ścinawa

dangerous servis!!!!

Post autor: Kojak » 01 lip 2006, 14:18

Takie informacje są ważne więc dzięki za nie, bo dobrych mechaników jest naprawdę mało, a nie wszyscy są w stanie coś zrobić samemu. Szkoda jednak, że aby mieć informacje również o tych "złych" mechanikach ktoś musiał się na nich naciąć i porządnie nerwy nadszarpnąć...

Awatar użytkownika
mario09
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 947
Rejestracja: 12 lut 2005, 0:00
Lokalizacja: Radom - Wierzbica woj. mazowieckie

dangerous servis!!!!

Post autor: mario09 » 01 lip 2006, 14:56

Wspolczuje.
Ja (z racji mozliwosci i "umiejetnosci") staram naprawiac sobie wszystko sam. Swoja droga ciekaw jestem jakim cudem zagial przewod hamulcowy-trzeba naprawde "umiejetnosci" i totalnej nieuwagi zeby w Themie to zrobic, no i po kiego ciorta zdejmowal ta plastikowa oslone dzwigienek zmiany biegow? Ta srubka u Ciebie to jeszcze nic, ja kiedys w rozwalonym silniku w Themie znalazlem kawalek noza stolowego z trzonkiem :wink:
Lancia Thema III 2.0 i.e.+gaz II gen. (zestaw Lovato LovU2)
Lancia Thema III 2.5 turbo ds LS

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Serwisy, sklepy, zamienniki i regeneracje :::”