Zlot Właścicieli Lancii Thesis - 18-19 sierpnia 2012

Zloty i spotkania

Moderator: wujekp

Awatar użytkownika
edym
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 692
Rejestracja: 06 kwie 2009, 22:51
Lokalizacja: Czestochowa

Re: Zlot Właścicieli Lancii Thesis - sierpień 2012

Post autor: edym » 20 lut 2012, 18:49

może zostańmy przy Poraju na ten rok. w przyszłym pomyślimy o czymś innym.
Były: Lancia Delta II 2.0 '94, Lancia Delta GT i.e '92, Fiat Bravo 1.6 '97
Jest: Thesis 3.2 Emblema '03 oraz Astra II 1.8 kombi '00

Awatar użytkownika
fazi
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1687
Rejestracja: 09 lis 2007, 0:00
Imię: Maciej
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Zlot Właścicieli Lancii Thesis - sierpień 2012

Post autor: fazi » 21 lut 2012, 7:38

edym pisze:Mam już informacje o nowym miejscu zlotu :-)
niżej link do ośrodka:
http://szkolenia-poraj.pl

TERMIN zlotu:
18.08.2012 - 19.08.2012

CENA:
230 zł/osoba (to jest górna granica, może parę złotych jeszcze utarguję albo dojdzie jeszcze jakaś atrakcja).

Cena zawiera:
- nocleg w pokoju dwuosobowym
- 3 posiłki (obiad, kolacja, śniadanie)
- wspólne grillowanie
- kort tenisowy
- kręgle
- basen
- plażowa piłka siatkowa

Mam nadzieję, że wszystko wszystkim odpowiada i będzie się podobało.

Zainteresowanych zachęcam do wpłacania zaliczek po 100 złotych od samochodu na moje konto.

dane:
Adam Grewenda
ul. Mireckiego 22/23
42-200 Częstochowa

BZ WBK
86 1090 1795 0000 0001 1735 7405

z dopiskiem: Thesis 2012 + nick z forum
Ok popołudniem zrobie przelew tez z wbk, także będzie na dziś :D
Alfa Romeo 159 1,9 16v
Mitsubishi ASX 1.8DID 4WD

Awatar użytkownika
edym
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 692
Rejestracja: 06 kwie 2009, 22:51
Lokalizacja: Czestochowa

Re: Zlot Właścicieli Lancii Thesis - 18-19 sierpnia 2012

Post autor: edym » 21 lut 2012, 8:08

Czyli będzie pierwsza potwierdzona ekipa :)
Z ciekawostek pochwalę się że chłopaki z Thessis-treffen umieszczą informację o naszym spotkaniu na stronce, więc proszę się nie zdziwić jak wpadną ekipy np ze Szwajcarii ;)
Były: Lancia Delta II 2.0 '94, Lancia Delta GT i.e '92, Fiat Bravo 1.6 '97
Jest: Thesis 3.2 Emblema '03 oraz Astra II 1.8 kombi '00

Awatar użytkownika
fazi
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1687
Rejestracja: 09 lis 2007, 0:00
Imię: Maciej
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Zlot Właścicieli Lancii Thesis - 18-19 sierpnia 2012

Post autor: fazi » 21 lut 2012, 15:28

Przelew zrobiony :D
Alfa Romeo 159 1,9 16v
Mitsubishi ASX 1.8DID 4WD

Awatar użytkownika
edym
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 692
Rejestracja: 06 kwie 2009, 22:51
Lokalizacja: Czestochowa

Re: Zlot Właścicieli Lancii Thesis - 18-19 sierpnia 2012

Post autor: edym » 21 lut 2012, 15:46

fazi pisze:Przelew zrobiony :D
Kasa doszła.
Na tą chwilę lista uczestników wygląda tak:
1. Fazi + żona
2. Edym + żona
Były: Lancia Delta II 2.0 '94, Lancia Delta GT i.e '92, Fiat Bravo 1.6 '97
Jest: Thesis 3.2 Emblema '03 oraz Astra II 1.8 kombi '00

LUKI82

Re: Zlot Właścicieli Lancii Thesis - 18-19 sierpnia 2012

Post autor: LUKI82 » 21 lut 2012, 21:58

Ugrzęzłem w pracy ale jutro postaram się myknąć do banku i zrobię wpłatę bo kasa z konta mi dzisiaj wyparowała na te zakichane rachunki ;)

Awatar użytkownika
Foe
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 44
Rejestracja: 30 kwie 2010, 23:46
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zlot Właścicieli Lancii Thesis - 18-19 sierpnia 2012

Post autor: Foe » 22 lut 2012, 22:48

...

eee
heh...

powiem tak,

niestety nie dysponuję w tej chwili czasem, żeby usiąść przy necie i pogrzebać konkretnie ale mamy jeszcze pół roku do zlotu.
Rezerwacje na pół roku wcześniej robi się, owszem, ale dla zorganizowanych eventów na 100, 150 osób i wzwyż, nie na 20 (nie przewiduję, żeby nas było więcej)
Znalezienie miejsca to wejście np na www.booking.com www.hrs.com www.esky.pl www.nocuj.com.pl lub jakąkolwiek inną wyszukiwarkę i wpisanie liczby osób, regionu, ceny, atrakcji czy jakiegokolwiek filtra jaki nam się zamarzy.
Znalezione miejsca są tańsze i droższe, mniej i bardziej wypasione, mniej i bardziej snobistyczne, kwestia gustu i wyboru...
Moje doświadczenie w tej materii (eventy wyjazdowo-hotelowe) mówi, że 230 PLN na twarz to baaardzo drogo.
Rozumiem, że w cenie są 3 posiłki, grill, kręgle, kort tenisowy etc... ale nie oszukujmy się, jak napisał Siwy, nie każdy będzie grał w golfa, tenisa, kręgle czy chociażby jadł 3 razy dziennie... nie uszczęśliwiajmy ludzi na siłę zmuszając do płacenia za atrakcje, na które nie będzie czasu - nie spędzimy na zlocie tygodnia tylko jedną noc, a będziemy chcieli pooglądać swoje auta, pogadać o nich i pewnie się wspólnie napić...
Edym, nie zrozum mnie źle ale wydaje mi się, że wybór miejsca i wpłacanie czegokolwiek w tej chwili to trochę za szybkie decyzje, a szybko to - jak mówi przysłowie - łapie się pchły.
Korzystając z serwisów, które podałem, można dokonać rezerwacji bez zbędnych opłat - życie i tak później zweryfikuje kto będzie miał czas i przyjedzie, a rezygnacja z rezerwacji również jest bezpłatna, nikt nie traci.
Standardem jest cena za pokój ze śniadaniem (ilu osobowy - zaznacza się w rezerwacji) nie za osobę, reszta atrakcji jest oferowana przez hotel/pensjonat w cenie lub za dopłatą - korzysta i płaci ten kto chce.
Uwierz mi, nie będziemy mieli czasu na plażową siatkówkę czy tenisa bo nie spotkamy się po to, żeby w nie grać, dlaczego więc mamy płacić za korty?
Zwłaszcza ci z nas, którzy będą mieli do przejechania kilkaset a nie kilkadziesiąt kilometrów i po podróży będą chcieli - najpierw - po prostu odpocząć.

Prosta kalkulacja (jak liczył bodaj facio):
2 os x 230 PLN = 460 PLN + (w moim wypadku) ok 250-300 PLN paliwo (zakładając, że nie pójdzie w górę) = ok 800 PLN

którykolwiek hotel 4* w Krakowie kosztuje średnio od 600-800 PLN za 80cio metrowy apartament razem z butelką wina i śniadaniem, - ok, nie ma plażowej siatkówki ale w Grand Hotelu czy Sheratonie tego nie szukam,
chcemy posiedzieć nad wodą? - takich miejsc jest sporo w bardzo dobrej cenie - ot mamy Gołębiewskiego w Mikołajkach, ma aqua park i inne atrakcje i jest cenowo korzystniejszy, a jeśli nie chcemy jechać na Mazury, Gołębiewskiego mamy też w Wiśle czy Ustroniu... a może zalew Zegrzyński, jest woda, łódki, plażowanie, grillowanie i również taniej... albo Solina...

Pamiętajmy, że jedziemy się spotkać, poznać, obejrzeć nasze Thereski, pogadać o nich i pobiesiadować, a kolejnego dnia wrócić - nie jedziemy na tygodniowe wczasy do ciepłych krajów...

Zamiast wydawać sporą kaskę na nocleg - można chociażby zorganizować zrobienie okolicznościowych koszulek ze zlotu,
z przodu logo Thesis, może jakieś zdjęcie, z tyłu wymienieni zlotowicze - po nicku forumowym - koszt to ok 35 PLN w zależności od miejsca w Polsce...
Pomysłów na okolicznościowe wydanie pieniędzy jest mnóstwo... po co więc przepłacać?

Myślę, że ważne jest, żeby zerknąć skąd będziemy się zjeżdżać, znaleźć region w dobrej, uśrednionej odległości od każdego z nas i w tym regionie szukać miejsca, które nas zadowoli, w zdrowej cenie, a na golfa, tenisa, wspólne pływanie czy grę w siatkówkę możemy się umówić jeśli będziemy chcieli wspólnie polecieć do Grecji , Egiptu, na Kanary czy do Miami, nie na jedną noc, a na tydzień czy dwa.

Pozdrawiam
;)
Lancia Thema 3,0 CRD
Lancia Thesis 2,4 JTD
Lancia Y 1,1 Elefantino

LUKI82

Re: Zlot Właścicieli Lancii Thesis - 18-19 sierpnia 2012

Post autor: LUKI82 » 23 lut 2012, 9:17

Foe ma rację.
Mi jest wszystko jedno czy przejadę 100 czy 400 km ale jak też pisał edym są ludzie z północy a i też z południa.
Jeśli odrzucamy lokal który podałem bo jest zbyt daleko dla niektórych to powinniśmy znaleźć taki który będzie sprawiedliwie usytuowany. Wiadomo że jak jest możliwość to z chęcią każdy zapłaciłby jak na mniej. Nie myślmy tylko o sobie bo inni mają ważniejsze rzeczy na głowie niż nasz zlot lecz z chęcią by uczestniczyli. Nie odstraszajmy ich ceną.
Co do atrakcji to nie wykupujmy ich w ciemno, dobrze żeby jakieś alternatywy były ale jak będą potrzebne to dopiero je opłacimy.
Ważne żeby był wykupiony nocleg, jedzenie - śniadanie i ewentualnie obiad bo czy na kolację będziemy w hotelu ??? Jak wykupimy grilowanie to myślę że każdy naje się tyle że kolacja nie wejdzie w grę a jak zaczniemy w granicach 17 czy 18 to i może obiad odpadnie. No i oczywiście, najlepiej, wydzielony parking dla tego poco się spotykamy.
Lista chętnych jest przygotowana na 8 samochodów a jak na razie wypowiada się tylko kilku. Ja również nie mam czasu by teraz siedzieć przed laptopem i szukać ale mam jeszcze drugą połowę która właśnie podsunęła mi ten Beskidzki Raj. Zadzwoniła tam i starała się coś ustalić z menagerką.
Jak pisze Foe czasu jeszcze trochę więc może podyskutujemy jeszcze w tym pełnym gronie chętnych... :D

Awatar użytkownika
edym
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 692
Rejestracja: 06 kwie 2009, 22:51
Lokalizacja: Czestochowa

Re: Zlot Właścicieli Lancii Thesis - 18-19 sierpnia 2012

Post autor: edym » 23 lut 2012, 10:51

Pierwsza informacja: w cenie zlotu są koszulki dla każdego uczestnika ;)

Przy cenie zaznaczyłem, że jest to cena maksymalna i może ulec zmianie.
Parking jest i oczywiście Thesisy będą zaparkowane w jednym miejscu.
Co do miejsca to pytałem wcześniej czy pasuje i nie było krytyki za bardzo. Miał być Lubliniec ale tam wychodziło za drogo, więc zmieniłem (też bez sprzeciwu) na tańszą opcję do ośrodka, który mam sprawdzony i przetestowany od lat.
Nie uważam, żebyśmy znaleźli miejsce, które odpowiada wszystkim w 100% ale możecie próbować.
Siatkówkę zorganizowałem, ponieważ pojawiły się głosy że fajnie będzie meczyk zagrać. Kręgle ponieważ mamy salę z dwoma torami dla siebie i możemy z piwkiem posiedzieć w swoim gronie.
Tenis przy okazji i zawsze można zrezygnować.

Z doświadczenia przy organizowaniu różnych imprez dokonałem założyłem, że jeśli się nie zbierzemy i nie zdecydujemy wszyscy wcześniej tylko będziemy debatować nad miejscem, terminem, atrakcjami itp i każdy będzie miał swoje propozycje to, niestety, na końcu okaże się że nic nie wyjdzie albo będą 2-3 samochody.

Ja staram się podać najwyższy przewidywalny koszt ale przy okazji zorganizować wszytko tak, żeby nikt o nic nie musiał się martwić. Tylko przyjechać, posiedzieć w lesie nad wodą i bez zmartwień wyjechać.

Oczywiście jeśli chcecie możecie zmienić miejsce itp ja nie mam ciśnienia żeby koniecznie organizować zamiast się relaksować ;)
Były: Lancia Delta II 2.0 '94, Lancia Delta GT i.e '92, Fiat Bravo 1.6 '97
Jest: Thesis 3.2 Emblema '03 oraz Astra II 1.8 kombi '00

LUKI82

Re: Zlot Właścicieli Lancii Thesis - 18-19 sierpnia 2012

Post autor: LUKI82 » 23 lut 2012, 11:20

Dajmy się jeszcze wypowiedzieć reszcie osób bo z tego co widzę to może być problem jak zawsze, że nie będzie tylu ilu się deklarowało. Fazi wpłatę zrobił, ja też dzisiaj wpłacam a czy kasa pójdzie tu czy tam to mi wszystko jedno.
Ma być zlocik niech w końcu będzie :D

Abramov
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 111
Rejestracja: 20 sty 2012, 18:20
Imię: Janek
Lokalizacja: Turek

Re: Zlot Właścicieli Lancii Thesis - 18-19 sierpnia 2012

Post autor: Abramov » 23 lut 2012, 14:00

Cześć, pewnikiem i Foe i Edym mają rację, jak to u Polaków, najważniejsze aby się zobaczyć, natomiast jeżeli najsprawiedliwsze ma być dla wszystkich(a pewnie i tak nie będzie) centrum, proponuję miejscowość Powidz(jezioro Powidzkie), jeżeli nie będzie wielu sprzeciwów, rozejrzę się co do cen itd... mam tam trochę znajomych z pracy Pozdrawiam..

Awatar użytkownika
edym
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 692
Rejestracja: 06 kwie 2009, 22:51
Lokalizacja: Czestochowa

Re: Zlot Właścicieli Lancii Thesis - 18-19 sierpnia 2012

Post autor: edym » 23 lut 2012, 14:14

W takim razie NIE PRZESYŁAJCIE mi pieniędzy skoro teraz posypały się propozycje i ma być zmienione miejsce.
Niech się podejmie ta osoba, która będzie miała najbliżej albo coś takiego.
Były: Lancia Delta II 2.0 '94, Lancia Delta GT i.e '92, Fiat Bravo 1.6 '97
Jest: Thesis 3.2 Emblema '03 oraz Astra II 1.8 kombi '00

Awatar użytkownika
fazi
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1687
Rejestracja: 09 lis 2007, 0:00
Imię: Maciej
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Zlot Właścicieli Lancii Thesis - 18-19 sierpnia 2012

Post autor: fazi » 23 lut 2012, 15:53

Moim zdaniem skoro Edym podjął sie zorganizowania i reszta na to przystała tak powinno zostać , życie pokazuje póżniej , że kłótnie prowadzą dosłownie do nikąd :nono:
Alfa Romeo 159 1,9 16v
Mitsubishi ASX 1.8DID 4WD

Abramov
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 111
Rejestracja: 20 sty 2012, 18:20
Imię: Janek
Lokalizacja: Turek

Re: Zlot Właścicieli Lancii Thesis - 18-19 sierpnia 2012

Post autor: Abramov » 23 lut 2012, 21:14

Też tak uważam, edym nie denerwuj się, to tylko dyskusja, pzdr.........

LUKI82

Re: Zlot Właścicieli Lancii Thesis - 18-19 sierpnia 2012

Post autor: LUKI82 » 23 lut 2012, 21:16

Hej, chłopaki ale nikt się nie chce kłócić...
zobaczcie tak na prawdę kto po przedstawieniu kosztów dokonał wpłaty edymowi... tylko Ty fazi no i ja miałem zrobić wpłatę lecz edym podał info żeby mu nie wpłacać. Szczerze, to ten który będzie zbierał kasę, moim zdaniem, nie jest zobligowany do organizowania spotkania.
Przedstawiamy nasze typy hoteli aby jedynie wybrać ten który pod każdym względem, mam nadzieję, będzie każdemu pasował.
Który z nas zrobi rezerwację to też nie ma znaczenia, przelać kasę z konta na konto to tylko max 2 dni, a wpłaty może dokonać ten który będzie skarbnikiem, resztę tak i tak dopłacamy na miejscu.
Po to mamy to forum by się dogadać i wspólnie coś ustalić... działajmy... bo każdy z nas ma sporo chęci na ten zlocik. :D
Edym można dokonać Ci tej wpłaty?

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Zloty i spotkania :::”