....

Polecane i odradzane serwisy i sklepy, polecane części zamienne i regeneracje miejsca w których można je kupić bądź zregenerować, rabaty oraz ulgi dla klubowiczów
Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

....

Post autor: Nat » 12 maja 2006, 16:00

"tomek" pisze:
"DeviLL" pisze:Jako ,ze kazdy temat ,w ktorym pisalem prawde o uzytkowniku tego forum bryś znika w tajemniczych okolicznosciach , pewnie zali sie administratorowi albo moderatorowi by kasowal.
licza sie konkretne argumenty, ale jezeli jedna strona mowi jedna a druga zupelnie cos innego to jak to rozstrzygnac?
Jak mawiał ksiądz Tischner są trzy rodzaje prawdy:
1. Prawda
2. Cała prawda
3. Gówno prawda

Pierwsza bez drugiej szybko przeradza się w trzecią. A śledząc Wasze (znaczy Twoje i Brysia) wypowiedzi wygląda na to, że ryzyko takiej przemiany jest duże.
Myslę, że cele jakie miałeś umieszczając ten wątek- zrealizowałeś. Dlatego proponuję go zakończyć.
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

Awatar użytkownika
DeviLL
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 356
Rejestracja: 07 mar 2006, 0:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

....

Post autor: DeviLL » 12 maja 2006, 16:06

Brys dal mi pewna propozycje , zobaczymy co z tego wyjdzie , jesli sie dogadamy i zalatwimy sprawe skrzyni to sie zrehabilituje w moich oczach poniekad .

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

....

Post autor: Nat » 12 maja 2006, 16:14

Nie trzeba było tak od razu? 8)
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

Anonymous

....

Post autor: Anonymous » 12 maja 2006, 16:53

To się przyznam, mam za zadanie zmieniać tematy postów tak, żeby były czytelne, nie podoba mi się GTW, nie jesteśmy w sejmie albo innej dziwnej organizacji, jeżeli komuś się tu nie podoba, to nikt go tu nie trzyma na siłę, co nie które działy maja to do siebie, ze są czyszczone po jakimś tam terminie, to może dlatego wam znikają posty, wystarczy dobrze poczytać, żeby potem nie było ale, bryś nie pisze do adminów z żalami, ani nie zaczął tego tematu i my nic z tego nie mamy, too że ceny ma zajefajne, no cóż takie życie handlarza, jak znajdzie ... to i sprzeda z zyskiem dla siebie, z czegoś w końcu trzeba żyć, dla was panowie którzy zostaliście jak to nazywacie oszukani, a jest was aż dwóch, to ja powinienem w swoim życiu osobistym zamknąc w kryminale przynajmniej setke,
"DeviLL" pisze:Brys dal mi pewna propozycje , zobaczymy co z tego wyjdzie , jesli sie dogadamy i zalatwimy sprawe skrzyni to sie zrehabilituje w moich oczach poniekad .
a dogadanie się dopiero teraz, jak burza powstała na forum, to jest coś nie tak, widocznie była taka propozycja juz w przeszlości, chyba że się myle, jak załatwicie wszystko oki, to prosze o wpis, pozdrawiam

Awatar użytkownika
DeviLL
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 356
Rejestracja: 07 mar 2006, 0:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

....

Post autor: DeviLL » 12 maja 2006, 17:05

Czy wy czytacie co pisalem ? Dzwonilem do brysia , chcialem od niego nawet kupic inna skrzynie , pisalem mu privy ,ze sprzedal wadliwa skrzynie . Mam nadzieje ,ze sie dogadamy teraz (szkoda ze po takiej akcji na forum)

Anonymous

....

Post autor: Anonymous » 12 maja 2006, 17:18

A czytamy i to dokładnie :wink:

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Serwisy, sklepy, zamienniki i regeneracje :::”