Kappa - problem z doborem amortyzatorów

skuund
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 7
Rejestracja: 02 sie 2009, 23:07
Lokalizacja: Kraków

Kappa - problem z doborem amortyzatorów

Post autor: skuund » 28 paź 2010, 14:01

Witam, to mój pierwszy wpis, a dotyczy on problemu ktorego nie mialem z zadnym innym autem (szukałem go tez tutaj na forum ale się nie natknąłem).
Chodzi o amortyzatory przednie do Kappy 2.0 146km 95r.
Kupiłem zgodnie z katalogiem Monroe E4607 (sprawdzane także po numerze VIN). Okazuje się że nie pasują, sa za duże...
Co lepsze, sklep chetnie mi wymieni, tyle że żadne inne w katalogu nie figurują...

Wiem że podobny problem jest z klockami hamulcowymi na przód są dwa rodzaje w tym samym modelu.

Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem, i byłby w stanie mi pomóc (jesli ktoś ma dostęp do takich informacji podam numer VIN)?

Awatar użytkownika
Krissu1980
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 418
Rejestracja: 13 kwie 2008, 0:00
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Kappa - problem z doborem amortyzatorów

Post autor: Krissu1980 » 28 paź 2010, 14:50

skuund pisze:Witam, to mój pierwszy wpis, a dotyczy on problemu ktorego nie mialem z zadnym innym autem (szukałem go tez tutaj na forum ale się nie natknąłem).
Chodzi o amortyzatory przednie do Kappy 2.0 146km 95r.
Kupiłem zgodnie z katalogiem Monroe E4607 (sprawdzane także po numerze VIN). Okazuje się że nie pasują, sa za duże...
Co lepsze, sklep chetnie mi wymieni, tyle że żadne inne w katalogu nie figurują...

Wiem że podobny problem jest z klockami hamulcowymi na przód są dwa rodzaje w tym samym modelu.

Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem, i byłby w stanie mi pomóc (jesli ktoś ma dostęp do takich informacji podam numer VIN)?
w moim katalogu są jeszcze jakieś MONROE 16817, ale nie mam żadnych opisów, KYB też jest tylko jeden model podany ale SACHSY są dwa 200 644 od nr podwozia 2050296 i 200 646 do nr podwozia 2050295

Awatar użytkownika
Gros
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2700
Rejestracja: 22 maja 2011, 19:44
Imię: BogdanA
Lokalizacja: Osterode -Mazury Zachodnie

Re: Kappa - problem z doborem amortyzatorów

Post autor: Gros » 28 paź 2010, 15:12

moje poprzednie sw miało przód Monroe
:lol: : gafa : :bitwa:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenie i hamulce”