Lybra- chłodnica klimatyzacji

Awatar użytkownika
zoom123
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 86
Rejestracja: 09 lis 2009, 16:20
Lokalizacja: k-wce/krk

Lybra- chłodnica klimatyzacji

Post autor: zoom123 » 15 lip 2010, 19:15

Cześć, potrzebuję wymienić chłodnicę klimy, swoją naprawiałem, ale lipton- jest nieszczelność, taka mikro, patrzyłem na ceny nowych, bo używki nie chcę i masakra 500 zeta, a zamiennika do lybry nie znalazłem. Za to znalazłem do alfy 156, jest ciut inna ale ma identyczne mocowanie. Napiszcie proszę , czy ma ktoś namiary na tańsze chłodnice, albo czy ktoś tak kombinował - kolo w serwisie mówił,że nie powinno być problemu z montażem z alfy, ale wolałbym jednak lybrowską, choćby zamiennik. Tak w ogóle jak się sprawdzają zamienniki? jest jakaś duża różnica między zamiennikiem a oryginałem?
Lancia Lybra LX 1.9 jtd Blu Nicola
--------------------------------------------------
Carpe diem quam minimum credula postero

baster
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 186
Rejestracja: 05 lip 2009, 19:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: Lybra- chłodnica klimatyzacji

Post autor: baster » 15 lip 2010, 20:48

zoom123 pisze:Cześć, potrzebuję wymienić chłodnicę klimy, swoją naprawiałem, ale lipton- jest nieszczelność, taka mikro, patrzyłem na ceny nowych, bo używki nie chcę i masakra 500 zeta, a zamiennika do lybry nie znalazłem. Za to znalazłem do alfy 156, jest ciut inna ale ma identyczne mocowanie. Napiszcie proszę , czy ma ktoś namiary na tańsze chłodnice, albo czy ktoś tak kombinował - kolo w serwisie mówił,że nie powinno być problemu z montażem z alfy, ale wolałbym jednak lybrowską, choćby zamiennik. Tak w ogóle jak się sprawdzają zamienniki? jest jakaś duża różnica między zamiennikiem a oryginałem?
Jutro napiszę w tym temacie za ile mogę załatwić taką chłodnicę ... oczywiście nową.

Awatar użytkownika
zoom123
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 86
Rejestracja: 09 lis 2009, 16:20
Lokalizacja: k-wce/krk

Re: Lybra- chłodnica klimatyzacji

Post autor: zoom123 » 20 lip 2010, 14:56

odświeżam temat: dziś okazało się ,że klima jednak działa - co może być tego przyczyną - raz działa, innym razem nie, raz dmuchała nawet gorącym powietrzem. Lybra żyje własnym życiem chyba.
Lancia Lybra LX 1.9 jtd Blu Nicola
--------------------------------------------------
Carpe diem quam minimum credula postero

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silnik, przeniesienie napędu i układ chłodzenia”