Lybra - ogrzewanie przedniej szyby

Jarek T
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 177
Rejestracja: 19 mar 2009, 16:56
Lokalizacja: Warszawa

Lybra - ogrzewanie przedniej szyby

Post autor: Jarek T » 05 sty 2010, 21:45

Pytanie czy w lybrach były montowane ogrzewane przednie szyby - w instrukcji nie znalazłem nic na ten temat - nie ma też ew. opisu włącznika.
Przyznam, że było by to niezłe rozwiązanie na zamrożenie przedniej szyby od środka (mam tak od kilku dni) - tył działa szybko - rewelacja.
Mam porysowaną szybę od wycieraczki i ew. wymieniłbym na szybę grzaną - pytanie więc czy takie szyby są dostępne?
Ostatnio zmieniony 05 sty 2010, 22:24 przez Jarek T, łącznie zmieniany 1 raz.

orik
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 192
Rejestracja: 31 mar 2008, 0:00
Lokalizacja: Jaworzno

Odp: Lybra ogrzewanie przedniej szyby

Post autor: orik » 05 sty 2010, 21:47

nie ma podgrzewanej szyby - jest tylko automatyczne zwiekszanie nawiewu na przednia szybe, ale tobie chodzi o to co jest m.in. w mondeo
Lybra SW 1.9 JTD

Boorek

Odp: Lybra ogrzewanie przedniej szyby

Post autor: Boorek » 05 sty 2010, 21:47

Jarek T pisze:Pytanie czy w lybrach były montowane ogrzewane przednie szyby - w instrukcji nie znalazłem nic na ten temat - nie ma też ew. opisu włącznika włącznika.
Przyznam, że było by to niezłe rozwiązanie na zamrożenie przedniej szyby od środka (mam tak od kilku dni) - tył działa szybko - rewelacja.
Mam porysowaną szybę od wycieracki i ew. wymieniłbym na szybę grzaną - pytanie więc czy takie szyby są dostępne?
ooo Panie takie rzeczy to tylko w... Fordzie ;) Lybra nie miała elektrycznie podgrzewanej przedniej szyby.

Jarek T
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 177
Rejestracja: 19 mar 2009, 16:56
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Lybra - ogrzewanie przedniej szyby

Post autor: Jarek T » 05 sty 2010, 22:16

Elektrycznie grzane szyby przednie były montowane nie tylko w fordach - jako opcja szły w passacie, audi, w renówkach były i pewnie w wielu innych markach.
Troche szkoda że nie są dostępne takie szyby .....
W niektórych opisach lybr piszą, że podgrzewana przednia i tylna szyba, ale przód to pewnie opcja na panelu wentylacji... (mało skuteczna w mrozy).

orik
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 192
Rejestracja: 31 mar 2008, 0:00
Lokalizacja: Jaworzno

Odp: Lybra - ogrzewanie przedniej szyby

Post autor: orik » 06 sty 2010, 9:22

chyba jeszcze w Land Roverach takie szyby są
Lybra SW 1.9 JTD

Awatar użytkownika
kaeres
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1413
Rejestracja: 20 maja 2008, 0:00
Lokalizacja: Wodzislaw Sl., Poland

Re: Lybra - ogrzewanie przedniej szyby

Post autor: kaeres » 06 sty 2010, 9:38

Ogrzewana przednia szyba ma jednak tą niedogodność, że niektórym przeszkadzają te prążki.
Szczególnie w nocy.

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Odp: Lybra - ogrzewanie przedniej szyby

Post autor: Nat » 08 sty 2010, 14:02

A w Subaru jest elektryczne ogrzewanie szyby przedniej w miejscach przywierania wycieraczek w stanie spoczynku.
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie i wnętrze”