Foty Spot 19.02.2006

Grupa Mazowieckie

Moderator: Wilkin

Angela
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 128
Rejestracja: 16 lut 2006, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Foty Spot 19.02.2006

Post autor: Angela » 03 mar 2006, 14:21

"Nat" pisze:
"EWCIA" pisze:hmm...ja ich nie widzę...coś chyba jest nie tak....a z tego co pamiętam to" na koncu stołu-czole siedział Jeremy Mc Fee, potem po jego prawej KJ ze swoja połówką, Klaudek+ też połówka, potem Aga, natomiast po lewej Jeremiego Nat z żonką, Dellti, Rado, ja i Grzole
Gdzie Ty tam Grzesia widzisz? Ze wstydu że puntafką przypuntał schował się pod stół....
Puntafką, puntafką....a myślisz że lancia y na jakiej płycie podłogowej jest zbudowana? hmmm? ;)
Thema 2.0 16v 94r

Awatar użytkownika
EWCIA
Klubowiczka
Klubowiczka
Posty: 497
Rejestracja: 07 wrz 2005, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Foty Spot 19.02.2006

Post autor: EWCIA » 03 mar 2006, 14:24

"Nat" pisze:Gdzie Ty tam Grzesia widzisz? Ze wstydu że puntafką przypuntał schował się pod stół....
: nonieee : no właśnie mowie, że nie widzę!...jakos nie mogę zobaczyc fotek...tych 7 ..nie wiem dlaczego..i opisuje z pamięci....a Grzes robił te foty..
kiedyś Kappa Blue Lady - obecnie Coupe 20VT ;-)

Awatar użytkownika
EWCIA
Klubowiczka
Klubowiczka
Posty: 497
Rejestracja: 07 wrz 2005, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Foty Spot 19.02.2006

Post autor: EWCIA » 03 mar 2006, 14:29

"Angela" pisze:haaa...Ewcia jak zwykle jesteś niezastąpiona : yesyes :
: jupi : :groupjump: : tak :
kiedyś Kappa Blue Lady - obecnie Coupe 20VT ;-)

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Foty Spot 19.02.2006

Post autor: Nat » 03 mar 2006, 14:29

A ja pozwole sobie Ewcie zastąpic opisując zdjęcie górne z tego samego posta.
Od lewej: Aga (ze smyczą), dalej wisi na banerze Jeremy, następnie wpisuje się w zarysy Phedry na banerze Radicz, dalej szczerzy zęby KJ trzymając dłoń na ramieniu swojej lady, obok przestrzeń wypełnia Ewcia, zasłaniając nieskutecznie Rado, a na końcu garbię sie ja. A za mna moja Lucy, jak widac na porządnych poznańskich blachach (Klaudek czemu nie zamalowałeś? :wink: ). Klaudka nie ma , bo gada przez komórę (ale jest za to skrajnie z prawej na zdjęciu poniżej, widac skończył rozmowę)
Ostatnio zmieniony 03 mar 2006, 14:48 przez Nat, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

Awatar użytkownika
EWCIA
Klubowiczka
Klubowiczka
Posty: 497
Rejestracja: 07 wrz 2005, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Foty Spot 19.02.2006

Post autor: EWCIA » 03 mar 2006, 14:40

"Nat" pisze: następnie wpisuje się w zarysy Phedry na banerze Radicz,
wow...ale ta Phedra...to troszke Zete przypomina :wink:
kiedyś Kappa Blue Lady - obecnie Coupe 20VT ;-)

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Foty Spot 19.02.2006

Post autor: Nat » 03 mar 2006, 14:51

"Angela" pisze:Puntafką, puntafką....a myślisz że lancia y na jakiej płycie podłogowej jest zbudowana? hmmm? ;)
Nie samą płytą człowiek jeździ. Lybra ma podobno płyte z AR 156.
A ja lubie punciaki (szczególnie I), ale przyjechac na spot lancii Puntem to i tak mniejsza wtopa niz SMARtKACZEM : lol :
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

Awatar użytkownika
Aras
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 705
Rejestracja: 26 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Śląsk

Foty Spot 19.02.2006

Post autor: Aras » 03 mar 2006, 15:16

"EWCIA" pisze:
"Angela" pisze:haaa...Ewcia jak zwykle jesteś niezastąpiona : yesyes :
: jupi : :groupjump: : tak :
Tak, a teraz już wiem komu browarka wisze, nie będe musiał głośno na zlocie w maju krzyczeć " gdzie jest Ewcia" :pifko:
Landrynka -Y 1,2 16V
zamiast Pasikonika srebrna Santarita:)

Awatar użytkownika
EWCIA
Klubowiczka
Klubowiczka
Posty: 497
Rejestracja: 07 wrz 2005, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Foty Spot 19.02.2006

Post autor: EWCIA » 03 mar 2006, 15:36

"Aras" pisze: Tak, a teraz już wiem komu browarka wisze, nie będe musiał głośno na zlocie w maju krzyczeć " gdzie jest Ewcia" :pifko:
...hmm..a byłabym zapomniała o tym "pifku".... :wink:
kiedyś Kappa Blue Lady - obecnie Coupe 20VT ;-)

Angela
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 128
Rejestracja: 16 lut 2006, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Foty Spot 19.02.2006

Post autor: Angela » 03 mar 2006, 15:58

"Nat" pisze:
"Angela" pisze:Puntafką, puntafką....a myślisz że lancia y na jakiej płycie podłogowej jest zbudowana? hmmm? ;)
Nie samą płytą człowiek jeździ. Lybra ma podobno płyte z AR 156.
A ja lubie punciaki (szczególnie I), ale przyjechac na spot lancii Puntem to i tak mniejsza wtopa niz SMARtKACZEM : lol :
Na jakiej płycie by się nie jeżdziło ważne że włoska : rotfl :
Thema 2.0 16v 94r

Awatar użytkownika
Aras
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 705
Rejestracja: 26 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Śląsk

Foty Spot 19.02.2006

Post autor: Aras » 03 mar 2006, 18:31

"Angela" pisze:
"Nat" pisze:
"Angela" pisze:Puntafką, puntafką....a myślisz że lancia y na jakiej płycie podłogowej jest zbudowana? hmmm? ;)
Nie samą płytą człowiek jeździ. Lybra ma podobno płyte z AR 156.
A ja lubie punciaki (szczególnie I), ale przyjechac na spot lancii Puntem to i tak mniejsza wtopa niz SMARtKACZEM : lol :
Na jakiej płycie by się nie jeżdziło ważne że włoska : rotfl :
ważne że włoszka : rotfl :
Landrynka -Y 1,2 16V
zamiast Pasikonika srebrna Santarita:)

Awatar użytkownika
grzole
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6821
Rejestracja: 29 wrz 2005, 0:00
Skype: grzole
Lokalizacja: Warszawa

Foty Spot 19.02.2006

Post autor: grzole » 03 mar 2006, 19:26

"Nat" pisze:
"Angela" pisze:Puntafką, puntafką....a myślisz że lancia y na jakiej płycie podłogowej jest zbudowana? hmmm? ;)
Nie samą płytą człowiek jeździ. Lybra ma podobno płyte z AR 156.
A ja lubie punciaki (szczególnie I), ale przyjechac na spot lancii Puntem to i tak mniejsza wtopa niz SMARtKACZEM : lol :
Płytę podłogową , zawieszenie i parę innych elementów masz niestety z Fiata Marea Weekend! Tak to już jest od paru lat, że nowe modele Lancii powstają jako rozwiniecie Fiata ale zawsze technologię wyznacza i wyznaczała Lancia.
Punto II ma dużo wspólnego z Lancią - było podstawą do powstania Y nowej serii tak jak Y poprzedniej serii było na bazie Punto I. Poza tym dopiero w II serii Punto zastosowano znane mi z mojej Themy systemy oszczelek niwelujacych szum i zaciekanie wnętrza.
2x Kappa LS 2.0 20v '95 & '98 + Thema 2.0 ie 8v '89 + Punto Evo 1.4 MyLife '11
tel. 501-122-517

Awatar użytkownika
rado
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 254
Rejestracja: 28 paź 2004, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Foty Spot 19.02.2006

Post autor: rado » 04 mar 2006, 12:44

"EWCIA" pisze:hmm...ja ich nie widzę...coś chyba jest nie tak....a z tego co pamiętam to" na koncu stołu-czole siedział Jeremy Mc Fee, potem po jego prawej KJ ze swoja połówką, Klaudek+ też połówka, potem Aga, natomiast po lewej Jeremiego Nat z żonką, Dellti, Rado, ja i Grzole
Ja wszystkie zdjęcia widzę , pierwsze podesłane przez Radicza, poniżej podesłane przez moją skromną :wink: osobę
----------------------
Rado
Zeta 2.1TD
0506 009 657
----------------------

Awatar użytkownika
EWCIA
Klubowiczka
Klubowiczka
Posty: 497
Rejestracja: 07 wrz 2005, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Foty Spot 19.02.2006

Post autor: EWCIA » 04 mar 2006, 19:42

"rado" pisze:
"EWCIA" pisze:hmm...ja ich nie widzę...coś chyba jest nie tak....a z tego co pamiętam to" na koncu stołu-czole siedział Jeremy Mc Fee, potem po jego prawej KJ ze swoja połówką, Klaudek+ też połówka, potem Aga, natomiast po lewej Jeremiego Nat z żonką, Dellti, Rado, ja i Grzole
Ja wszystkie zdjęcia widzę , pierwsze podesłane przez Radicza, poniżej podesłane przez moją skromną :wink: osobę
Rado ja w domciu też widze wszystkie, ale w pracy mam kiepski komp...to dlatego widzialam tylko te z tel.Radicza {mają malą rozdzielczosc a te twoje wiecej zajmują wiec tamten w pracy nie mial siły otworzyc całkiem strony..}
pozdr.
E
kiedyś Kappa Blue Lady - obecnie Coupe 20VT ;-)

Zablokowany

Wróć do „::: Mazowieckie :::”