Ypsilon - od czego dobrać części

Polecane i odradzane serwisy i sklepy, polecane części zamienne i regeneracje miejsca w których można je kupić bądź zregenerować, rabaty oraz ulgi dla klubowiczów
Awatar użytkownika
GRZECHUU
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 307
Rejestracja: 08 paź 2003, 0:00
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: SANOK woj.podkarpackie

Ypsilon - od czego dobrać części

Post autor: GRZECHUU » 14 lis 2005, 15:51

Mam pytanko odnośnie Lanci Y.Czy to prawda że do Y (chodzi mi o te modele z rocznika np.1998)podchodzą części od Punto???????
Chodzi mi między innymi o zawieszenia (amorki.tarcze,bębny,wachacze, klocki,szczęki,końcówki drążków itp.itd.)czyli to wszystko co trzeba co jakiś czas najczęściej wymieniać. :? :? :?
Kiedyś delta LX1500 i delta integrale. Teraz prywatnie Laguna I lpg i 206 2.0 hdi.
Służbowo Magnum 480.

Awatar użytkownika
Torell007
Założyciel LKP
Założyciel LKP
Posty: 1363
Rejestracja: 09 sty 2005, 0:00
Imię: Michał
Lokalizacja: Gdynia

Ypsilon - pytanie o części

Post autor: Torell007 » 14 lis 2005, 16:44

tak, ale do Ygreka części też są bardzo tanie :) wiem bo aktualnie takiego posiadam ( 1.2 60 PS :D ) np. za pasek rozrządu Gatresa dałem 24 zł :D a za przewody WN 50 zł :D Ogólnie bardzo polecam wersje 1.2 mało pali i fajnie śmiga :)
Wiele serc, jedno bicie, ciężarówki ponad życie ;-)

Obrazek

Awatar użytkownika
GRZECHUU
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 307
Rejestracja: 08 paź 2003, 0:00
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: SANOK woj.podkarpackie

Ypsilon - pytanie o części

Post autor: GRZECHUU » 14 lis 2005, 23:53

To super jeżeli chodzi o te ceny.A jak z klockami,tarczami.itp.Torell mam jeszcze jedno pytanko.Które silniki są na wielopunkcie a które na jednopunktowym wtrysku(o ile takie są)no i jakie maja moce???? Interesuje mnie jeszcze które wersje posiadają stabilizatory zawieszenia. No i jeszcze spalanie.
Kiedyś delta LX1500 i delta integrale. Teraz prywatnie Laguna I lpg i 206 2.0 hdi.
Służbowo Magnum 480.

Kornelio
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 107
Rejestracja: 25 lip 2005, 0:00
Lokalizacja: Gorzów / POZNAŃ

Ypsilon - pytanie o części

Post autor: Kornelio » 14 lis 2005, 23:58

sprawdz sobie na ekatalog.intercars.com.pl

tam dowiesz sie wszytskiego na temat jaka czesci wystepuje tez w innym aucie

Pozdrawiam!
Obrazek

Awatar użytkownika
Torell007
Założyciel LKP
Założyciel LKP
Posty: 1363
Rejestracja: 09 sty 2005, 0:00
Imię: Michał
Lokalizacja: Gdynia

Ypsilon - pytanie o części

Post autor: Torell007 » 15 lis 2005, 8:27

"GRZECHUU" pisze:Torell mam jeszcze jedno pytanko.Które silniki są na wielopunkcie a które na jednopunktowym wtrysku(o ile takie są)
Ja mam na jednopunkcie :D rocznik 1996 :)
"Kornelio" pisze:sprawdz sobie na ekatalog.intercars.com.pl

tam dowiesz sie wszytskiego na temat jaka czesci wystepuje tez w innym aucie

Pozdrawiam!
Zgadza się :)
Wiele serc, jedno bicie, ciężarówki ponad życie ;-)

Obrazek

Awatar użytkownika
GRZECHUU
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 307
Rejestracja: 08 paź 2003, 0:00
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: SANOK woj.podkarpackie

Ypsilon - pytanie o części

Post autor: GRZECHUU » 15 lis 2005, 19:41

Dzieki serdeczne :D
Pozdrawiam
Kiedyś delta LX1500 i delta integrale. Teraz prywatnie Laguna I lpg i 206 2.0 hdi.
Służbowo Magnum 480.

Anonymous

Ypsilon - pytanie o części

Post autor: Anonymous » 16 lis 2005, 13:48

tak, tak potwierdzam w duzej mierze części z fiata punto pasuja ...

na chwile obecna wymienilam jedynie / bo y-ka mam od 3 tyg. / filtr oleju i powietrza i pasuje ... z fiata :)

pozdrawiam

Anonymous

Ypsilon - pytanie o części

Post autor: Anonymous » 10 gru 2005, 23:28

"GRZECHUU" pisze:To super jeżeli chodzi o te ceny.A jak z klockami,tarczami.itp.Torell mam jeszcze jedno pytanko.Które silniki są na wielopunkcie a które na jednopunktowym wtrysku(o ile takie są)no i jakie maja moce???? Interesuje mnie jeszcze które wersje posiadają stabilizatory zawieszenia. No i jeszcze spalanie.
Potwierdzam jesli chodzi o amory tylne. Sa od Punto. Filtry tez.
Czesc czesci ;) jest od Uno.
Ja mam 1.1 55KM, ale polecam 1,2 16V, wedlug instrukcji obslugi pali tyle co moj 1.1 8V a ma "az" 86KM. Wydaje mi sie tez ze wersja 1.4 8V jest do bani bo pali wiecej a ma te 6KM mniej od 1.2 16V
:skeub:

art_b

Ypsilon - pytanie o części

Post autor: art_b » 26 lut 2006, 18:17

Części mechaniczne to właściwie Punto i ... Seicento. Silnik 1,1 to pełna wymienność przed 2000 r. kiedy Seicento stało się MPI. Hamulce przód pasują z Punto i Seic. ceny klocków od ok 27PLN do 170PLN. Ja używam Lucas-y za 50PLN. Orginalne tarcze to kwota 54PLN !!! /2szt w sklepie w Bielsku-Białej. Amory też Punto przód ok 120/szt,tył 85/szt orginały fiatowskie. Szczęki do tyłu to Punto ale tylko zamienniki do Lockhead-a. Silnik 1,1 wszystko oprócz obudowy filtra powietrza to Seicento 1,1SPI. Ceny wachaczy do przodu od 105PLN do 450 orginał. Ja polecam regeneracje,mam fajny warsztat 40PLN/kulka. Duży koszt to bagażnik na dach bo tylko orginał-305PLN.

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Serwisy, sklepy, zamienniki i regeneracje :::”