Lybra - Wyświetlacz radia (bez navi)

Grzejnik
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 120
Rejestracja: 19 sty 2005, 0:00
Lokalizacja: Łomianki k/W-wy

Lybra - Wyświetlacz radia (bez navi)

Post autor: Grzejnik » 08 lis 2009, 19:31

Witam,
pojawił się ostatnio u mnie problem z wyświetlaczem radia bez nawigacji z bose. Mianowicie na środku wyświetlacza wyskoczyła czarna "plamka" o średnicy 3 cm :-( w dolnym prawym rogu jest mniejsza (ok 1 cm). Poprostu wyświetlacz się wylał. W związku z tym mam pytania 3...
1) Czy da rade wymienić sam wyświetlacz? - to chyba pytanie do jana123456 :-) (mam trochę zdolności z elektroniki i lutownicy)
2) Lepiej kupić całe radio?
3) czy ma ktoś na sprzedaż radio uszkodzone z całym wyświetlaczem bądź sprawne radio ze sprawnym wyświetlaczem?

Dzięki za wszystkie podpowiedzi
pozdrawiam.

Awatar użytkownika
gregi
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 202
Rejestracja: 21 lut 2009, 0:00
Lokalizacja: KOZIENICE

Odp: Lybra - Wyświetlacz radia (bez navi)

Post autor: gregi » 08 lis 2009, 20:28

witaj grzejnik to chyba sobie z nieba spadliśmy bo ja mam radio do sprzedania a ty takowego poszukujesz
tylko nie wiem czy to mije to jest z boose czy nie ale chętnie się go pozbęde jesli jesteś zainteresowany
to resztę może na priwie załatwimy pozdro gregi

Gość

Odp: Lybra - Wyświetlacz radia (bez navi)

Post autor: Gość » 09 lis 2009, 7:05

Grzejnik pisze:Witam,
pojawił się ostatnio u mnie problem z wyświetlaczem radia bez nawigacji z bose. Mianowicie na środku wyświetlacza wyskoczyła czarna "plamka" o średnicy 3 cm :-( w dolnym prawym rogu jest mniejsza (ok 1 cm). Poprostu wyświetlacz się wylał. W związku z tym mam pytania 3...
1) Czy da rade wymienić sam wyświetlacz? - to chyba pytanie do jana123456 :-) (mam trochę zdolności z elektroniki i lutownicy)
2) Lepiej kupić całe radio?
3) czy ma ktoś na sprzedaż radio uszkodzone z całym wyświetlaczem bądź sprawne radio ze sprawnym wyświetlaczem?

Dzięki za wszystkie podpowiedzi
pozdrawiam.

Nigdy nie zakładałem nowego wyswietlacza-szczerze mówiąc nie szukałem.Idziesz w dobrym kierunku ,kup drugie radyjko i wymień wyświetlacz .Sama wymiana to bajka jak masz doświadczenie w tego typu robótkach.Nawet nie używam lutownicy do tyego typu spraw.Czas roboty około 1 godziny

Grzejnik
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 120
Rejestracja: 19 sty 2005, 0:00
Lokalizacja: Łomianki k/W-wy

Odp: Lybra - Wyświetlacz radia (bez navi)

Post autor: Grzejnik » 09 lis 2009, 19:51

dzięki janku, gregi.
ok,czyli szukam uszkodzonego radia z całym wyświetlaczem - tak byłoby najtaniej. Czy posiada ktoś takowe? ewentualnie całe w dobrej cenie :D

na wszelki wypadek się zapytam czy jest różnica w wyświetlaczach radia z bose a zwykłe?

jeszcze raz dzięki.
pozdrawiam

ps. gregi poszło na pw.

Awatar użytkownika
gregi
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 202
Rejestracja: 21 lut 2009, 0:00
Lokalizacja: KOZIENICE

Odp: Lybra - Wyświetlacz radia (bez navi)

Post autor: gregi » 11 lis 2009, 19:23

witam puściłem trzy razy na PW ale chyba nic nie doszło daj znać pozdro

Grzejnik
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 120
Rejestracja: 19 sty 2005, 0:00
Lokalizacja: Łomianki k/W-wy

Odp: Lybra - Wyświetlacz radia (bez navi)

Post autor: Grzejnik » 13 lis 2009, 18:35

Witam gregi,
do mnie doszło, odpisałem na pw.

Ps. ma ktoś może na zbyciu taki przycisk w kierownicy "multymedyalnej", ten ze strzałką do góry (search up) nad przyciskiem "mode" ? Bo mi gdzieś : cenzura : wcięło...

Dzięki pozdrawiam.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio & Navi”