Lybra - niskie zawieszenie tył

Lukasss
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 26
Rejestracja: 29 sie 2007, 0:00
Lokalizacja: Sosnowiec

Lybra - niskie zawieszenie tył

Post autor: Lukasss » 19 sty 2009, 19:08

Witam serdecznie, mam pytanie właśnie wymieniłem amortyzatory tylne w Lybrze SW bo biły strasznie, kupiłem KAYBA Excel-G(300zł szt INTER CARS) które są krótsze od zamontowanych wcześniej(nie wiem co to było) o 1cm.
Wcześniej Lybra miała niski prześwit między kołem a nadkolem-siedziała dosyć, ale teraz po tej wymianie to strasznie siedzi tył-praktycznie koło w nadkolu.Akurat przed chwilą widziałem inną Lybrę SW przy Centrum handlowym i tak nie siedziała.
Proszę o poradę jak u was tył siedzi?? też tak nisko?? może wymienić sprężyny jeśli tak to jakie polecacie??
Pozdrawiam Luk
Lancia rules

skyblu
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2755
Rejestracja: 19 paź 2007, 0:00
Lokalizacja: Pruszków -Kanie

Lybra - niskie zawieszenie tył

Post autor: skyblu » 19 sty 2009, 19:12

nie mam Lybry,
ale złóż zamówienie do IC, zobacz czy będzie taki sam model, może się pomylili :wink: :D
pozdro
LANCIA KAPPA JTD sedan-była
Alfa Romeo 166 JTD jest
Krzysiek
Projekty Wnętrz

dudekken

Lybra - niskie zawieszenie tył

Post autor: dudekken » 19 sty 2009, 19:33

Skoro siedzi niżej niż wcześniej to znaczy że są chyba krótsze niż 1cm. Wymiana sprężyn tez tu nic nie da.

eduardo
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 5
Rejestracja: 24 sty 2009, 0:00
Lokalizacja: Milejów k. Lublina

Lybra - niskie zawieszenie tył

Post autor: eduardo » 11 mar 2009, 22:57

Odkopie troche stary temat ale nie bede nowego zakladal ;)
Moze ma ktos namiary gdzie mozna za przyzwoite pieniadze kupic amortyzatory do tylu do lybry 02r kombiary 2.4jtd?
W czesci zaopatruje sie w hurtowni u kolegi bo tam tez mam dobre znizki ale z tym autem to mi raczej on nie pomorze bo maly asortyment ma gratow to "wloszki", amorki mial KYB po 150zl ale na ta chwile nie ma...


No a tak wogole to witam wszystkich forumowiczy bo to moj pierwszy post na tym forum ;)

Awatar użytkownika
Moglaj
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 526
Rejestracja: 06 wrz 2006, 0:00
Lokalizacja: wroclaw/olkusz

Odp: Lybra - niskie zawieszenie tył

Post autor: Moglaj » 29 maja 2009, 21:00

Hej i jak tam kupiłes te amorki bo cos czuje ze za niedługo tez bede musiał wymienic ?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenie i hamulce”