Coś - pamiątka z I Rundy Mistrzostw Polski Pojazdów Zabytkowch

Chcesz coś sprzedać/zamienić zamieść tu swojego posta!
Uwaga! Dział automatycznie czyszczony po 30-u dniach
Podanie ceny w treści ogłoszenia obowiązkowe!
Możliwość zablokowania (zamknięcia) tematu z ofertą sprzedaży na życzenie sprzedającego.
Awatar użytkownika
faraon
Moderator Globalny
Moderator Globalny
Imię: Andrzej

Coś - pamiątka z I Rundy Mistrzostw Polski Pojazdów Zabytkowch

Post autor: faraon » 22 mar 2020, 19:51

Coś takiego mi pozostało po imprezie jak w tytule.
Byłem Gospodarzem tej imprezy, czyli człowiekiem od: jedzenia, zakwaterowania, organizacji (bez elementów sportowych), obsługi fotograficznej itd.
Jak mnie znacie - nic się od tamtej pory (organizacyjnie) u mnie nie zmieniło : gafa :
Nie jest mi to potrzebne, a być może komuś takie "trofeum" byłoby bliższe.
Taką szybę (bo to szyba z nadrukiem wg starych standardów/drukarnia) dostawał każdy uczestnik/właściciel pojazdu zabytkowego (1 sztuka) oraz każdy z Organizatorów. W mojej grupie organizacyjnej było 4 osoby: ja, mój Tato oraz dwóch kolegów.
Sądzę, że było wykonanych max. 50-60 szt. tych pamiątek. Ile zostało do dziś ... :?: Nie wiem :(
Po 32 latach 4 egzemplarze "spotkały się" znów u mnie, przy czym dwa z nich mają podstawy z drewna, a dwa nie - drewno się rozeschło :(
Nie ma jednak problemu aby taaaaaaką podstawę dorobić. To zwykły kawałek z wyfrezowanym pod kątem otworem.

Sprzedam :!: :!: wszystkie cztery sztuki. Nie mam pojęcia ile jest to cóś warte, ale skoro jest wymóg ceny to piszę - 100 zł/szt. (do negocjacji)

Takie imprezy odbywają się do dzisiaj ;)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Samochodem kieruje głowa. Ręce i nogi to tylko robole ...
Niewidomy może jeździć samochodem ..... - jako pasażer ....

ZAPRASZAM DO SKLEPIKU KLUBOWEGO - TAKICH GADŻETÓW NIE KUPISZ NIGDZIE :!: :!: :!: <<<- klik

Kappa Coupe 3.0 24v automat nr 191 - 1997 - KLIK
FIAT Croma II; 2.4 M-Jet automat - 2008 - KLIK
była =>Kappa SW 2.0 20v + LPG - 1997 - KLIK
była =>Delta HPE 1,6 + LPG Vialle - 1999 - KLIK
Były: Syrena 105 (1974, 1979); PF 125p (1980, 1987); Polonez (1989); MB 123 (1983); Palio weekend (1998); IVECO TD (1998)

Wróć do „::: Sprzedam/Zamienię :::”