Kąski warte uwagi.

Tu zamieszczamy ogłoszenia kupna-sprzedaży znalezione w sieci.
Uwaga ! Dział automatycznie czyszczony po 30-u dniach
Awatar użytkownika
Jam_Belfegor
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 2065
Rejestracja: 03 maja 2011, 23:35
Imię: Przemysław
Lokalizacja: Kraków

Re: Kąski warte uwagi.

Post autor: Jam_Belfegor » 23 maja 2022, 10:14

Tabliczce ... heheh zobacz na kielichy :) J.P.K.M. auto za przeszło 300 tyś a nawet komory silnika nie chciało się pomalować. Za to na detalach widać że malowanie chyba z wałka było :) w każdym bądź razie nie jest to robota "prima sort" Ta Delta trochę sobie już wisi, nie jakoś bardzo długo ale nie jest to "świeże ogłoszenie" Niestety Delta cierpi na ta chorobę - że co i jak by nie zrobić, to w końcu "legenda" a więc miliard $$$$ złotych się należy :)

Awatar użytkownika
Johnny
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 1602
Rejestracja: 11 cze 2009, 14:11
Imię: Piotr
Lokalizacja: Wrocław / Mirków

Re: Kąski warte uwagi.

Post autor: Johnny » 23 maja 2022, 22:29

Jest legendą i tego nikt jej nie odbierze ale faktycznie niektórych ponosi cena... Za taką kasę to już jednak można wymagać... Na pewno nie takiego lakierowania
Lancia Dedra 1.6 8V 30 tyś km miłych wspomnień
Lancia Kappa 2.4 20V 67 tyś km miłych wspomnień
Lancia Kappa 2.0 20V TURBO

Awatar użytkownika
Marcin_D
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 3236
Rejestracja: 21 wrz 2005, 0:00
Lokalizacja: Radom woj. mazowieckie

Re: Kąski warte uwagi.

Post autor: Marcin_D » 24 maja 2022, 14:28

To by trzeba od nowa całe rozebrać i ponownie zrobić lakierunek.
Kurde jak można tak spieprzyć robotę.

adamM20
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 3301
Rejestracja: 28 lip 2012, 9:56

Re: Kąski warte uwagi.

Post autor: adamM20 » 03 cze 2022, 22:52


adamM20
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 3301
Rejestracja: 28 lip 2012, 9:56

Re: Kąski warte uwagi.

Post autor: adamM20 » 09 cze 2022, 23:13

... jakoś nie mogę przekonać się do tego koloru felg, jakiś taki mało subtelny i nieprzekonujący, na dodatek niefabryczny. : ok2 :
https://www.olx.pl/d/oferta/fiat-126p-f ... PqHrM.html
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Marcin_D
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 3236
Rejestracja: 21 wrz 2005, 0:00
Lokalizacja: Radom woj. mazowieckie

Re: Kąski warte uwagi.

Post autor: Marcin_D » 11 cze 2022, 12:06

13 500 za tego 126P - kur.. ludziom naprawdę się w głowach gówno zrobiło.

adamM20
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 3301
Rejestracja: 28 lip 2012, 9:56

Re: Kąski warte uwagi.

Post autor: adamM20 » 15 cze 2022, 11:32

... to co prawda ogłoszenie nie jest ale warto wiedzieć co nas być może czeka, "pomysłowy Dobromir" to przy tym śpiterlok, bez komentarza.
https://tvn24.pl/ciekawostki/pietrowe-m ... ia-5751282
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Jam_Belfegor
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 2065
Rejestracja: 03 maja 2011, 23:35
Imię: Przemysław
Lokalizacja: Kraków

Re: Kąski warte uwagi.

Post autor: Jam_Belfegor » 15 cze 2022, 12:01

... dla zwiększenia komfortu :lol: :lol: :lol: To jest właśnie domena dzisiejszych czasów - permanentnego totalnego zakłamania. Nawet gówna a reklamówka w Lidlu jest cieńsza nie po to że koszt jej produkcji jest ciut tańszy ale dlatego że to jest poporstu ekologicznejsze :lol: A że sztab ludzi siedzi nad tzw. "optymalizacja kosztów" a drugi marketingówców, żeby jakoś wcisnąć to szarej masie... temat do przemilczenia :roll:

Awatar użytkownika
volf
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 3997
Rejestracja: 07 sty 2007, 0:00
Lokalizacja: powiat Bełchatów

Re: Kąski warte uwagi.

Post autor: volf » 15 cze 2022, 12:48

Czemu UE nie zakaże samolotów spalinowych, niech wprowadzą tylko elektryczne za naście lat jak w przypadku samochodów :lol:
KAPPA TDS & JTD

Awatar użytkownika
Marcin_D
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 3236
Rejestracja: 21 wrz 2005, 0:00
Lokalizacja: Radom woj. mazowieckie

Re: Kąski warte uwagi.

Post autor: Marcin_D » 15 cze 2022, 15:53

Jak tak czytam takie teksty o debilnych wynalazkach to mnie śmiech ogarnia - "Sam porzucił studia magisterskie, by móc w pełni poświęcić się swojemu wynalazkowi." - życzę przyszłości temu panu. Ja pier....lę co za kretyni.
Jeśli takie coś wprowadzili by w samolotach to ciekawe co na to Agencja Bezpieczeństwa Ruchu Lotniczego - chociaż przepisy zawsze można zmienić (jak teczka będzie odpowiednio duża i pełna".

Samoloty elektryczne - musieli by w atmosferze stacje ładowania stworzyć :lol: . Najłatwiej by było takie wiatrakowe zrobić.
Ostatnio stwierdziłem, że w 2035 wyprowadzam się z Europy (tylko ten po...ny kontynent wymyśla takie głupoty - konkretniej imbecyle z zarządzania EU), a cała reszta ma wyje... na ekologię. Chcą z nas zrobić lemingi - auto na minuty, mieszkanie w najmie krótkoterminowym, kasa w formie elektronicznej z czasem ważności itp. Ja będę prawie na emeryturze, żona już na - kupuję domek gdzieś na Jamajce albo czymś podobnym.

Awatar użytkownika
Johnny
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 1602
Rejestracja: 11 cze 2009, 14:11
Imię: Piotr
Lokalizacja: Wrocław / Mirków

Re: Kąski warte uwagi.

Post autor: Johnny » 15 cze 2022, 16:10

Marcin_D pisze: 15 cze 2022, 15:53 Jak tak czytam takie teksty o debilnych wynalazkach to mnie śmiech ogarnia - "Sam porzucił studia magisterskie, by móc w pełni poświęcić się swojemu wynalazkowi." - życzę przyszłości temu panu. Ja pier....lę co za kretyni.
Jeśli takie coś wprowadzili by w samolotach to ciekawe co na to Agencja Bezpieczeństwa Ruchu Lotniczego - chociaż przepisy zawsze można zmienić (jak teczka będzie odpowiednio duża i pełna".

Samoloty elektryczne - musieli by w atmosferze stacje ładowania stworzyć :lol: . Najłatwiej by było takie wiatrakowe zrobić.
Ostatnio stwierdziłem, że w 2035 wyprowadzam się z Europy (tylko ten po...ny kontynent wymyśla takie głupoty - konkretniej imbecyle z zarządzania EU), a cała reszta ma wyje... na ekologię. Chcą z nas zrobić lemingi - auto na minuty, mieszkanie w najmie krótkoterminowym, kasa w formie elektronicznej z czasem ważności itp. Ja będę prawie na emeryturze, żona już na - kupuję domek gdzieś na Jamajce albo czymś podobnym.
Teorie spiskowe stają się rzeczywistością...
Lancia Dedra 1.6 8V 30 tyś km miłych wspomnień
Lancia Kappa 2.4 20V 67 tyś km miłych wspomnień
Lancia Kappa 2.0 20V TURBO

Awatar użytkownika
Jam_Belfegor
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 2065
Rejestracja: 03 maja 2011, 23:35
Imię: Przemysław
Lokalizacja: Kraków

Re: Kąski warte uwagi.

Post autor: Jam_Belfegor » 15 cze 2022, 16:20

Marcin... Ja mam lepszą propozycję, załadować całe to towarzystwo do kontenera i wywieść na bezludną wyspę, gdzie mają wdrożyć 100% tego co wymyślili pod płaszczem choćby ekologizmu. Ile jest polityków w całej Unii? a ile UE ma mieszkanców? :> Każdy choć trochę rozsądny człowiek widzi do czego to zmierza i jaki ma cel. Wszystkie te lawinowo wys...ywane przez polityków unijnych pomysły typu "fit for 55" mają jeden cel i na pewno nie jest nim ekologia i nie wieżę że twórcy tego typu konceptów nie zdają sobie sprawy że nawet jak cała UE wdroży cały ten szajs zmieni to tyle co nic, bo Europa to nie bańka szklana egzystująca poza całym ekosystemem planety. O planetę trzeba dbać, bo jak to ładnie powtarzają mamy ja jedną, niestety to co się dzieje nie wiele ma wspólnego z dbaniem - raczej prywatne interesy elit o ile można ich tak nazwać, a żeby "hołota się nie rzucała" trzeba było to marketingowo ładnie w coś ubrać, i teraz ta przysłowiowa "Panienka" sącząc drinka z palemką przez kartonową rurkę, czy przynosząc do domu kolejne zwały niepotrzebnych rzeczy w papierowych torbach, uprzedzając pomiędzy galeriami jakiegoś "modnego" hybrydowego SUV'a, który pali i tak więcej wachy niż nieduży diesel sprzed dwóch dekad, sądzi że jest eko... a zapomniałbym po drodze koniecznie trzeba kupić coś Fit, Bio i Wege najlepiej w jednym i pochwalić się koniecznie na jakieś społecznościowe. Sorry za off top... znowu mi się ulało na otaczającą rzeczywistość, w której egzystuje ale z coraz większym poczuciem ze "coś jest nie tak!"

Awatar użytkownika
pietrek125
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 2850
Rejestracja: 06 lut 2018, 21:59
Lokalizacja: Gród Kraka

Re: Kąski warte uwagi.

Post autor: pietrek125 » 15 cze 2022, 19:37

Samoloty, samolotami, a co z kontenerowcami pijącymi hektolitry mazutu, wymieszanym z mixolem, wożącymi tam i z powrotem kontenery z Chin :?:
Jestem ciekaw ile "pali" statek Greenpeace-u :lol:
Lancia Thesis może nie jest zbyt szybka, ale za to dużo pali...

Były:
Fiat 1300 (116A) 1962r (1.3 OHV R4)
Fiat 125S (125B) 1969r (1.6 DOHC R4)
FSO 125p (115D) 1990r (2.0ie DOHC R4)
Fiat Marea Weekend ELX ST.Moritz (185) 2002r (1.9JTD)

Są:
Lancia Thesis EMBLEMA ACC (841) 2002r (3.0 V6)
Fiat Marea Weekend HLX Tour de France (185) 2001r (2.4 R5)
Fiat 125S (125B) 1971r (1.6 DOHC R4)
Lada 1500s (21061) 1981r (1.6 DOHC R4)
Skoda Octavia II Tour (1Z5) 2012r (2.5 R5)
Suzuki Grand Vitara (TE) 2014r. (2.4 R4)

Awatar użytkownika
Jam_Belfegor
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 2065
Rejestracja: 03 maja 2011, 23:35
Imię: Przemysław
Lokalizacja: Kraków

Re: Kąski warte uwagi.

Post autor: Jam_Belfegor » 16 cze 2022, 15:48

Na pewno nie mało - trawler z lat 50' tych :) tam się mazut leje wiadrami...ale ze to greenpeace z komina lecą kwiatki :)

Awatar użytkownika
Marcin_D
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 3236
Rejestracja: 21 wrz 2005, 0:00
Lokalizacja: Radom woj. mazowieckie

Re: Kąski warte uwagi.

Post autor: Marcin_D » 17 cze 2022, 10:26

Ja to bym ich wszystkich uspokoił wedle zasady - https://www.youtube.com/watch?v=2SaN4k2C720

Wtedy by się może spokój zrobił i by się obudzili, żeby dobrze rządzić dla Ziemi i ludzi, a nie tylko dla własnej kieszeni.

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Ogłoszenia znalezione :::”