Pomysł na... logo naszego regionu

Grupa Łódzkie

Moderatorzy: ktoś ŁDZ, SEBAkappa

Awatar użytkownika
ktoś ŁDZ
Przedstawiciel Regionalny
Przedstawiciel Regionalny
Posty: 1657
Rejestracja: 14 lip 2011, 9:07
Imię: Robert
Lokalizacja: Łódź

Re: Pomysł na... logo naszego regionu

Post autor: ktoś ŁDZ » 26 lip 2011, 20:56

Propozycja kolejnego spotu w łodzkiem już podana na forum regionu naszego, jednakże jeszcze nikt się nim nie zainteresował.
Pozdro - Robert
Jest:
Lancia Phedra 2.2 JTD 170KM - TyAaaaa_TO_wóz_zzz
+ Lybra Intensa 2.4 JTD SW - Papamobile :)
Było:
AR 156 SW 2.4 JTD 10V + wirus Ramzesa - Czarnulka
Delta II 1.9td
Nr. tel. 607645504

Awatar użytkownika
krzysiek2
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 199
Rejestracja: 15 lip 2008, 0:00
Lokalizacja: pabianice

Re: Pomysł na... logo naszego regionu

Post autor: krzysiek2 » 26 lip 2011, 21:02

Wnoszę poprawkę było 7 lucynek i 1 motor ;)

Awatar użytkownika
ktoś ŁDZ
Przedstawiciel Regionalny
Przedstawiciel Regionalny
Posty: 1657
Rejestracja: 14 lip 2011, 9:07
Imię: Robert
Lokalizacja: Łódź

Re: Pomysł na... logo naszego regionu

Post autor: ktoś ŁDZ » 26 lip 2011, 21:06

Motor klasyk, aż miło było popatrzeć. Jeszcze raz brawa dla właściciela. Teraz powino być nas więcej :D
Pozdro - Robert
Jest:
Lancia Phedra 2.2 JTD 170KM - TyAaaaa_TO_wóz_zzz
+ Lybra Intensa 2.4 JTD SW - Papamobile :)
Było:
AR 156 SW 2.4 JTD 10V + wirus Ramzesa - Czarnulka
Delta II 1.9td
Nr. tel. 607645504

Awatar użytkownika
krzysiek2
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 199
Rejestracja: 15 lip 2008, 0:00
Lokalizacja: pabianice

Re: Pomysł na... logo naszego regionu

Post autor: krzysiek2 » 26 lip 2011, 21:09

Seba czyżbyś przez pomyłkę dostał czerwoną kartkę ? :roll:

Awatar użytkownika
markiz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1553
Rejestracja: 06 paź 2009, 18:57
Imię: Jerzy
Lokalizacja: AYLESBURY U.K

Re: Pomysł na... logo naszego regionu

Post autor: markiz » 26 lip 2011, 21:29

SEBAkappa pisze:
markiz68 pisze:
SEBAkappa pisze:
lukasz_lodz pisze:Niech zaczną regularne spoty łódzkiej grupy, jakaś niezła frekwencja- chociaż taka jak pod manufakturą któregoś razu, to wtedy będzie można mówić o ekipie Łodź, grupie łódzkiej. Więc po co dyskutować o naklejkach i tak dalej jak nasza grupa jest słabiutka póki co.
Popieram Cię w całej rozciągłości Łukaszu i cieszę się że wreszcie po tylu bataliach nasz region chociaz na forum wreszcie się ruszył:)Dobrze,że ludzie zapodają swoje pomysły,można się z nimi zgadzać lub nie ale najważniejsze,ze coś robią,jeszcze tylko by kolejne spoty były bardziej obfite,by wreszcie może zrobić jakiegoś dużego spota z grilem,nie musi to być dwudniowa sprawa ale chociaż jak sie uda,to spędzić w fajnym towarzystwie kilka godzin i pokazać innym regionom,że nawet bez przedstawiciela potrafimy sie zebrać niezłą ekipą:)
Seba,jak na grilla to do Wielunia. ;) Chociaż jest nas w okolicy malutko to i tak mieliśmy większą frekwencję niż Łódź : yesyes : A miałem się wtedy do was wybrać z Damianem.100km żeby zobaczyć dwie Lancie i dwa motory. :D
Zamiast kombinować z logiem zacznijcie się najpierw spotykać : ok2 :
a propos były 3 Lancie i 2 motory tylko dlatego,że Lancia Geparda w naprawie,a więc frekwencja taka jak u Was z tego co widziałem:)
No to źle widziałeś :D :link:
Pozdrawiam markiz
Lancia Lybra sedan 2.4jtd
Lancia Delta III 2.0 MJet
La pi? bella ? la Lancia

Awatar użytkownika
wujekp
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6894
Rejestracja: 03 paź 2006, 0:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Pomysł na... logo naszego regionu

Post autor: wujekp » 26 lip 2011, 21:49

krzysiek2 pisze:Seba czyżbyś przez pomyłkę dostał czerwoną kartkę ? :roll:
Przeca to:
Ale tak wpadać i nie mając pojęcia o historii, tego co kto robi, jaki Zarząd ma "zarobek" z prowadzenia Klubu oskarżać? : czerwona :
nie dotyczy Seby. Chyba jest to oczywiste ... :roll:
Pozdrawiam
Wujek (p)
Lancia Delta III 1.8 tbi, Fiat Croma 2.4
była: Lancia Kappa 2.0T, "Lancia" Voyager/Chrysler T&C 3.8

Liczby nie kłamią, ale kłamcy liczą ...
Jeśli chcesz do mnie napisać wybierz raczej maila zamiast PW - wujekp(małpa)lanciapolska.org - mogę odpowiadać z opóźnieniem na PW :)

Awatar użytkownika
krzysiek2
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 199
Rejestracja: 15 lip 2008, 0:00
Lokalizacja: pabianice

Re: Pomysł na... logo naszego regionu

Post autor: krzysiek2 » 26 lip 2011, 21:58

No chciałem tylko pożartować :lol: :lol: :lol:
pozdrowionka

Awatar użytkownika
wujekp
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6894
Rejestracja: 03 paź 2006, 0:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Pomysł na... logo naszego regionu

Post autor: wujekp » 26 lip 2011, 22:09

krzysiek2 pisze:No chciałem tylko pożartować :lol: :lol: :lol:
pozdrowionka
:D
Pozdrawiam
Wujek (p)
Lancia Delta III 1.8 tbi, Fiat Croma 2.4
była: Lancia Kappa 2.0T, "Lancia" Voyager/Chrysler T&C 3.8

Liczby nie kłamią, ale kłamcy liczą ...
Jeśli chcesz do mnie napisać wybierz raczej maila zamiast PW - wujekp(małpa)lanciapolska.org - mogę odpowiadać z opóźnieniem na PW :)

lukasz_lodz
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 322
Rejestracja: 19 sie 2008, 0:00
Lokalizacja: Łódź

Re: Pomysł na... logo naszego regionu

Post autor: lukasz_lodz » 26 lip 2011, 22:34

Całe forum tutaj się udziela :D Fajnie jakby coś się ruszyło w Łodzi, proponowałbym jakieś regularne spotkania, to jak ma to miesjce w innych klubach i wtedy wykazałaby się na pewno osoba godna przedstawiciela regionalnego.

Awatar użytkownika
grzole
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6821
Rejestracja: 29 wrz 2005, 0:00
Skype: grzole
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pomysł na... logo naszego regionu

Post autor: grzole » 27 lip 2011, 1:03

SEBAkappa pisze: cieszę się że wreszcie po tylu bataliach nasz region chociaz na forum wreszcie się ruszył:)Dobrze,że ludzie zapodają swoje pomysły,można się z nimi zgadzać lub nie ale najważniejsze,ze coś robią,jeszcze tylko by kolejne spoty były bardziej obfite,by wreszcie może zrobić jakiegoś dużego spota z grilem,nie musi to być dwudniowa sprawa ale chociaż jak sie uda,to spędzić w fajnym towarzystwie kilka godzin i pokazać innym regionom,że nawet bez przedstawiciela potrafimy sie zebrać niezłą ekipą:)
Brak przedstawiciela i marazm był kiedyś nawet powodem, jakiś czas temu, do rozważań nad sensownością połączenia tego działu z Mazowieckim. Na szczęście, jak widać, rozruszaliście się. Teraz tylko musicie utrzymać aktywność.
2x Kappa LS 2.0 20v '95 & '98 + Thema 2.0 ie 8v '89 + Punto Evo 1.4 MyLife '11
tel. 501-122-517

Awatar użytkownika
Gepard
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1105
Rejestracja: 26 sty 2009, 0:00
Lokalizacja: Łódź

Re: Pomysł na... logo naszego regionu

Post autor: Gepard » 27 lip 2011, 2:03

krzysiek2 pisze:Wnoszę poprawkę było 7 lucynek i 1 motor ;)
Wnoszę poprawkę do poprawki :lol:
Seba mówił o spocie "Na Rogach", gdie były rzeczywiście 3 Lancie , 2 jednoślady i 1 przyszła Lancia czyli Chrysler.
W "Porcie" rzeczywiście było 7 Lancii i 1 motor.
Ojciec michala1045.

- Kappa SW 2.4 TDS 1997 - moja była
- Y 1.2 16V 1997 - była żony.
- Lancia Phedra 2,0 jtd 2004 - była
Aktualnie na stanie
- Y 1,2 8v 2001 Marie Claire - żony
- Citroen BX 19 TRI, 1989
- MZ ES 250 1965 - mój rocznik :D
- Dodge Grand Caravan 3,3 2007

Awatar użytkownika
SEBAkappa
Przedstawiciel Regionalny
Przedstawiciel Regionalny
Posty: 931
Rejestracja: 05 lip 2009, 17:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Pomysł na... logo naszego regionu

Post autor: SEBAkappa » 27 lip 2011, 8:58

Gepard pisze:
krzysiek2 pisze:Wnoszę poprawkę było 7 lucynek i 1 motor ;)
Wnoszę poprawkę do poprawki :lol:
Seba mówił o spocie "Na Rogach", gdie były rzeczywiście 3 Lancie , 2 jednoślady i 1 przyszła Lancia czyli Chrysler.
W "Porcie" rzeczywiście było 7 Lancii i 1 motor.
dokładnie o to mi chodziło Gerardzie :),więc kolego markiz68 faktycznie pomyliłem się u Was o jedno autko,ale w porównaniu z ostatnim spotem wypadacie gorzej;)ale to nie jest powód do dumy dla nas,bo jednak Łódź to duże miasto i zdecydowanie tu więcej Lucynek niż w Wieluniu,więc reasumując wypadamy gorzej,co mam nadzieję przy następnych spotach ulegnie zdecydowanej poprawie,sądząc po tym ile postów się pojawiły w ciągu kilku dni i jaki ruch się zrobił na naszym forum:)Może wreszcie uda się,co jest moim marzenie od kilku ładnych miesięcy, by wreszcie spotkało się kilkanaście pojazdów marki Lancia i by te spotkania były możliwie bardziej regularne:)
Lancia Kappa Coupe 2.0 16V Turbo : yesyes :

Awatar użytkownika
markiz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1553
Rejestracja: 06 paź 2009, 18:57
Imię: Jerzy
Lokalizacja: AYLESBURY U.K

Re: Pomysł na... logo naszego regionu

Post autor: markiz » 27 lip 2011, 10:29

SEBAkappa pisze:
Gepard pisze:
krzysiek2 pisze:Wnoszę poprawkę było 7 lucynek i 1 motor ;)
Wnoszę poprawkę do poprawki :lol:
Seba mówił o spocie "Na Rogach", gdie były rzeczywiście 3 Lancie , 2 jednoślady i 1 przyszła Lancia czyli Chrysler.
W "Porcie" rzeczywiście było 7 Lancii i 1 motor.
dokładnie o to mi chodziło Gerardzie :),więc kolego markiz68 faktycznie pomyliłem się u Was o jedno autko,ale w porównaniu z ostatnim spotem wypadacie gorzej;)ale to nie jest powód do dumy dla nas,bo jednak Łódź to duże miasto i zdecydowanie tu więcej Lucynek niż w Wieluniu,więc reasumując wypadamy gorzej,co mam nadzieję przy następnych spotach ulegnie zdecydowanej poprawie,sądząc po tym ile postów się pojawiły w ciągu kilku dni i jaki ruch się zrobił na naszym forum:)Może wreszcie uda się,co jest moim marzenie od kilku ładnych miesięcy, by wreszcie spotkało się kilkanaście pojazdów marki Lancia i by te spotkania były możliwie bardziej regularne:)
Nie no Seba wszystko na poziomie żartu z mojej strony ;) Chciałbym kiedyś zebrać ekipę z Wielunia, spotkać się z Wami w Łodzi i tu nie chodzi o te 100km :D Jednak tak jak zauważyłeś ,w Wieluniu i okolicach jest sześć ,,zarejestrowanych''Lucynek więc frekwencję mieliśmy prawie 100%-tową. : yesyes :
Wiem,że starasz się ze wszystkich sił i chwała Ci za to : ok2 :
Może zorganizujesz spotkanie na ,,neutralnej ziemi"miedzy Łodzią a Wieluniem. :D Wtedy trochę Lucynek przyjedzie z Łodzi i trochę z Wielunia.Może to głupie,może nie :?: Przemyśl to :roll: :D
Pozdrawiam markiz
Lancia Lybra sedan 2.4jtd
Lancia Delta III 2.0 MJet
La pi? bella ? la Lancia

ciociaE
Przedstawiciel Regionalny
Przedstawiciel Regionalny
Posty: 2756
Rejestracja: 06 lip 2009, 19:42
Lokalizacja: Kraków

Re: Pomysł na... logo naszego regionu

Post autor: ciociaE » 27 lip 2011, 10:33

Kochani - nie licytujcie się o jeden czy dwa samochody więcej na spocie, a już na pewno nie interpretujcie tego w kategoriach lepiej/gorzej :). Każdy spot ma swój urok i jak dla mnie nie o to chodzi, żeby główny nacisk kłaść na ilość - pewnie że fajnie jak przybywa sporo osób, większa szansa, że się kogoś nowego pozna, ale zawsze przecież można miło spędzić czas i nawet jeśli za którymś razem przybędzie mniej samochodów nie traktowałabym tego w kategorii porażki :)
PS. Widzę, że w międzyczasie napisał już markiz : ok2 : - to faktyczne jest metoda na zwiększenie ilości samochodów na spocie (pamiętajcie, że i stolica chce się z Wami spotkać - może jakieś dogodne miejsce między tymi trzema punktami?
Emancipate yourselves from mental slavery
None but ourselves can free our minds

Awatar użytkownika
markiz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1553
Rejestracja: 06 paź 2009, 18:57
Imię: Jerzy
Lokalizacja: AYLESBURY U.K

Re: Pomysł na... logo naszego regionu

Post autor: markiz » 27 lip 2011, 10:55

ciociaE pisze:Kochani - nie licytujcie się o jeden czy dwa samochody więcej na spocie, a już na pewno nie interpretujcie tego w kategoriach lepiej/gorzej :). Każdy spot ma swój urok i jak dla mnie nie o to chodzi, żeby główny nacisk kłaść na ilość - pewnie że fajnie jak przybywa sporo osób, większa szansa, że się kogoś nowego pozna, ale zawsze przecież można miło spędzić czas i nawet jeśli za którymś razem przybędzie mniej samochodów nie traktowałabym tego w kategorii porażki :)
PS. Widzę, że w międzyczasie napisał już markiz : ok2 : - to faktyczne jest metoda na zwiększenie ilości samochodów na spocie (pamiętajcie, że i stolica chce się z Wami spotkać - może jakieś dogodne miejsce między tymi trzema punktami?
No właśnie ciociaE widzę,że znowu się rozumiemy : yesyes : My już większego spota nie zrobimy bo jest nas za mało :D ale gdybyśmy dołączyli do innych to cho cho :D Co do ilości Lucynek na spotkaniu to masz rację,że nie ważne ilę tylko Jak.Jednak jakie to fajne uczucie kiedy ludzie patrzą 8-O ze zdziwieniem :jedna Lancia 8-O ,druga Lancia 8-O i tak dalej : yesyes : Trzy miasta do kupy : gafa : To je to : yesyes :
Pozdrawiam markiz
Lancia Lybra sedan 2.4jtd
Lancia Delta III 2.0 MJet
La pi? bella ? la Lancia

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Łódzkie :::”