Bardzo mało ludzi...

Grupa Łódzkie

Moderatorzy: ktoś ŁDZ, SEBAkappa

Awatar użytkownika
SEBAkappa
Przedstawiciel Regionalny
Przedstawiciel Regionalny
Posty: 931
Rejestracja: 05 lip 2009, 17:47
Lokalizacja: Łódź

Bardzo mało ludzi...

Post autor: SEBAkappa » 22 lip 2009, 10:21

Witajcie!Chciałem tylko podzielić sie tym,że bardzo mało z nas udziela się na naszym regionalnym forum :| wiem,że pracujemy i nie mamy zbytnio czasu ale tak obserwuje i od prawie tygodnia nikt nie napisał żadnego postu i to jest przykre.Ja jestem nowy i jak już się dowiedziałem nie jest nas mało w Łodzi i okolicach ale tego po forum nie widać,więc zachęcam do udzielania się :D Dajmy troszkę życia naszemu regionowi.Co Wy na to?
Lancia Kappa Coupe 2.0 16V Turbo : yesyes :

Marcin85
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 5
Rejestracja: 22 lip 2009, 17:33
Lokalizacja: Bełchatów

Odp: Bardzo mało ludzi...

Post autor: Marcin85 » 22 lip 2009, 18:02

witam
jestem z bełchatowa
mam lancie delte 1.6 75km 94r.
zakładam gaz do niej i są problemy bo niemogą znajść jakiegoś impulsu żeby auto przeżuciło z paliwa na gaz

Awatar użytkownika
pawcio1
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1169
Rejestracja: 29 wrz 2006, 0:00
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Odp: Bardzo mało ludzi...

Post autor: pawcio1 » 22 lip 2009, 18:57

Marcin85 pisze:witam
jestem z bełchatowa
mam lancie delte 1.6 75km 94r.
zakładam gaz do niej i są problemy bo niemogą znajść jakiegoś impulsu żeby auto przeżuciło z paliwa na gaz
Witam krajana z mojego miasta!
Widziałem Twoja Lancie, kiedy stała właśnie u Ciepłowskiego i zakładano gaz,też tam byłem swoja i nawet myślałem że się spotkamy,ale nie wyszło! ;)
Jeśli masz chęć na spota w naszym mieście to daj znać!!! : yesyes :
p.s zapraszam do działu powitania,no i może jakieś fotki swojej Delty byś zaprezentował?! ;)

Marcin85
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 5
Rejestracja: 22 lip 2009, 17:33
Lokalizacja: Bełchatów

Odp: Bardzo mało ludzi...

Post autor: Marcin85 » 22 lip 2009, 22:35

bardzo chętnie.niech tylko założą gaz to sie skontaktujemy.teraz jestem uziemiony już 4 dzień robią i nic : beczy : mówili że pierwszy raz mieli takie auto do założenia gazu.

Awatar użytkownika
SEBAkappa
Przedstawiciel Regionalny
Przedstawiciel Regionalny
Posty: 931
Rejestracja: 05 lip 2009, 17:47
Lokalizacja: Łódź

Odp: Bardzo mało ludzi...

Post autor: SEBAkappa » 22 lip 2009, 22:46

a mnie się wydaje ,że nie powinieneś zakładać gazu do takiego silniczka,nie jest to przecież duża pojemność i szkoda truć ją gazem ale to tylko moje zdanie,a tak wogóle to panowie chyba coś zpitolili ,że autko nie przełącza się na gaz,mam nadzieje ,że taniutko go nie zakładałeś?
Lancia Kappa Coupe 2.0 16V Turbo : yesyes :

Marcin85
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 5
Rejestracja: 22 lip 2009, 17:33
Lokalizacja: Bełchatów

Odp: Bardzo mało ludzi...

Post autor: Marcin85 » 23 lip 2009, 18:26

1700zł ma kosztować założenie gazu. dziś dzwoniłem do nich i dowiedziałem sie że przetopiona jest cewka,tak mi powiedział,że jutro będzie już zrobiona i autko do odebrania :).pewnie tydzień temu jak zaprowadziłem im to zjebali ją i czekali na nową cewke a mi kit wciskali przez tydzień że niemoga znajść impulsu.pojeżdze nią troche i opyle:P mi się podoba kappa sliczny sedanik .z silnik 2.0 w turbo. a twoja ile wyciągnie??

Awatar użytkownika
pawcio1
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1169
Rejestracja: 29 wrz 2006, 0:00
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Odp: Bardzo mało ludzi...

Post autor: pawcio1 » 23 lip 2009, 21:30

Marcin85 pisze:1700zł ma kosztować założenie gazu. dziś dzwoniłem do nich i dowiedziałem sie że przetopiona jest cewka,tak mi powiedział,że jutro będzie już zrobiona i autko do odebrania :).pewnie tydzień temu jak zaprowadziłem im to zjebali ją i czekali na nową cewke a mi kit wciskali przez tydzień że niemoga znajść impulsu.pojeżdze nią troche i opyle:P mi się podoba kappa sliczny sedanik .z silnik 2.0 w turbo. a twoja ile wyciągnie??
Cewkę przetopił Ci ten bolek co montował instalacje,sam to widziałem bo przy nim stałem!!! Po chwili wszedł do biura i powiedział że właśnie przetopił cewkę i trzeba to będzie jakoś załatwić....? Sam to widziałem i słyszałem!!! A skopali ją we wtorek ok. 10:30!
Moja wyciąga za dużo.... ;) ...to autko wymagające pokory i rozsądku przy prowadzeniu! ;)

Awatar użytkownika
Egon
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1718
Rejestracja: 14 mar 2007, 0:00
Lokalizacja: Łódź -
Kontakt:

Odp: Bardzo mało ludzi...

Post autor: Egon » 28 lip 2009, 16:51

jan ostanio zamilkłem ale miałem dużo życiowych spraw na głowie ale chyba już mam to za sobą
Lancia Klub Polska - Łódź


Lancia Kappa 2.4 1997 ,Fiat 126p 1978, kiedyś 3 x Kappa 1x Lybra, oraz 35 innych aut

Awatar użytkownika
makek
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 698
Rejestracja: 24 sty 2005, 0:00
Lokalizacja: Bełchatów

Odp: Bardzo mało ludzi...

Post autor: makek » 18 sie 2009, 19:32

Marcin85 pisze:1700zł ma kosztować założenie gazu. dziś dzwoniłem do nich i dowiedziałem sie że przetopiona jest cewka,tak mi powiedział,że jutro będzie już zrobiona i autko do odebrania :).pewnie tydzień temu jak zaprowadziłem im to zjebali ją i czekali na nową cewke a mi kit wciskali przez tydzień że niemoga znajść impulsu.pojeżdze nią troche i opyle:P mi się podoba kappa sliczny sedanik .z silnik 2.0 w turbo. a twoja ile wyciągnie??

Ale już wszystko w porządku...... widziałem dzisiaj jak Delta tankowała gaz do pełna.

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Łódzkie :::”