Wrocław - okolice, blacharz/lakiernik

Grupa Dolny Śląsk i Lubuskie

Moderator: MiroMiglia

Awatar użytkownika
lukasz22i
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 341
Rejestracja: 15 cze 2005, 0:00
Lokalizacja: Bolesławiec woj. dolnośląskie

Wrocław - okolice, blacharz/lakiernik

Post autor: lukasz22i » 25 sie 2008, 18:25

Czy ktos moze mi kogos polecić? Potrzebuje niedrogiego ale solidnego gościa od blacharki, moje drugie autko potrzebuje małej naprawy a że mieszkam we Wrocławiu stosunkowo krótko to nikogo nie znam. Dzieki za ew. pomoc
Bolesławiec Lancia Fan!

Awatar użytkownika
D1
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1095
Rejestracja: 16 kwie 2007, 0:00
Imię: Roman
Lokalizacja: Wrocław

Wrocław - okolice, blacharz/lakiernik

Post autor: D1 » 26 sie 2008, 12:51

Nie mam sprawdzonego :cry: . Zerknij na Rakową.
Pozdrawiam D1
Kontakt: 783 390 662
Obrazek

Awatar użytkownika
siano
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 5
Rejestracja: 14 lis 2007, 0:00
Lokalizacja: wrocław
Kontakt:

Wrocław - okolice, blacharz/lakiernik

Post autor: siano » 29 gru 2008, 16:41

polecam p. Leszka z ul. Paprotnej koło Marino, wszystkie naprawy robiłem u niego, blachy, mechanika. Lakierowanie/blacharka u niego stoi na najwyższym poziomie robił mi golfa, octavie 2razy i c2 wszystkie po naprawie wyglądały jak nowe, a właśnie do tego dążymy.

Pozdr!

rain
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1564
Rejestracja: 08 paź 2008, 0:00
Imię: Piotrek
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Wrocław - okolice, blacharz/lakiernik

Post autor: rain » 19 cze 2009, 10:18

siano pisze:polecam p. Leszka z ul. Paprotnej koło Marino, wszystkie naprawy robiłem u niego, blachy, mechanika. Lakierowanie/blacharka u niego stoi na najwyższym poziomie robił mi golfa, octavie 2razy i c2 wszystkie po naprawie wyglądały jak nowe, a właśnie do tego dążymy.

Pozdr!

Ile bierze za część? Potrzebuję teraz cały przód pomalować (błotniki + maska) i zależy mi żeby było idealnie dobrane kolorystycznie do reszty auta :P Jak będzie git to jeszcze błotniki z tyłu bym zrobił.

Awatar użytkownika
Sebastian
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 2573
Rejestracja: 24 paź 2007, 0:00
Imię: Sebastian
Lokalizacja: DW

Odp: Wrocław - okolice, blacharz/lakiernik

Post autor: Sebastian » 28 cze 2009, 18:06

D1 pisze:Nie mam sprawdzonego :cry: . Zerknij na Rakową.
Roman - z polecanym przez Ciebie mechanikiem niestety nie udało mi się po raz kolejny umówić (dziwny człowiek - to takie moje zdanie po kilku konwersacjach telefonicznych i ustaleniach - żadnego nie dotrzymał) -masz kogoś jeszcze w zanadrzu? Pytam nad wyraz poważnie.

Pozdrawiam.
jest: Yamaha FZS 600, Yamaha JogRR, Kymco Downtown 300i, Taczka Duster 1.3
było m.in.: Lancia Lybra 2.4 JTD Intensa, Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm, Lancia Ypsilon 1.2 16V (zygmunt zabrał)

Awatar użytkownika
grzole
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6821
Rejestracja: 29 wrz 2005, 0:00
Skype: grzole
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Wrocław - okolice, blacharz/lakiernik

Post autor: grzole » 28 cze 2009, 20:55

Słyszałem pozytywne opinie o autoryzowanej blacharni w Jeleniej Górze. Jest to warsztat pod autoryzacją Skody. Prawie bardzo dobrze robią (zawsze jestem czepliwy i mam uwagi do rzeczy których inni, większość z ludzi, nie widzą) - tak oceniam po oględzinach naprawianych tam aut. Gdyby robili na PPG to może bym mniej był czepliwy bo ja jednak widziałem różnicę w odcieniu, grubości miki i gładzi lakieru bezbarwnego a takie rzeczy są u mnie nie mniej ważne jak sama jakość prac. Samo spasowanie elementów po montażu i jakość powłoki bez zastrzeżeń.
2x Kappa LS 2.0 20v '95 & '98 + Thema 2.0 ie 8v '89 + Punto Evo 1.4 MyLife '11
tel. 501-122-517

Awatar użytkownika
fiergloo
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 988
Rejestracja: 02 wrz 2007, 0:00
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Odp: Wrocław - okolice, blacharz/lakiernik

Post autor: fiergloo » 04 lip 2009, 18:04

A dzisiaj przy wymianie filtra paliwa przy zaczepieniu drążków reakcyjnych z tyłu widziałem masę rdzy- no i zamierzam coś z tym zrobic. Więc dołączam się do prośby o blacharzy, z tym, że tu mam do zrobienia podwozie.

-- 20 Lip 2009, 19:18 --
polecam p. Leszka z ul. Paprotnej koło Marino,
No i byłem, tylko zepsuł im się podnośnik i przynajmniej narazie wszelkie naprawy podwozia odpadają.

Więc uderzyłem na Niskie Łąki blisko rzeki Oława. Tam dwóch gości jest- szybkie oględziny, wycena, ale wolne terminy dopiero za miesiac.

Awatar użytkownika
Roger7
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 341
Rejestracja: 18 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław - okolice, blacharz/lakiernik

Post autor: Roger7 » 09 cze 2010, 22:46

Witam

Dawno nikt tu nie pisał.
Czy ktoś poleca dobrego blacharza i/lub lakiernika z Wrocławia ?

Pozdrawiam
Kappa 2.4 JTD, 2000r.
Fiordy domagają się oderwania od Norwegii
>http://www.nowypompon.pl

rain
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1564
Rejestracja: 08 paź 2008, 0:00
Imię: Piotrek
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław - okolice, blacharz/lakiernik

Post autor: rain » 10 cze 2010, 7:54

Polecam, Pana Artura z ulicy Pełczyńskiej. Miałem małe wgniecenie w Aflie, na dodatek na przetłoczeniu. Idealnie wyprostował, i tak pomalował że najbardziej słoneczny dzień na czytm aucie sladu nie ma. Jego warsztat może nie robi wrazenia, ale widzac jak mówi o kłądzeniu lakierów nie wachałem sie zostawic mu auta. Kładąc lakier zwraca np uwage jak oryginalnie ziarno było położone zeby i tak samo kładzie nowe żeby róznice były jak najmniejsze. Nie pamiętam adresu ale na szyldzie przy ulicy ma alfę 159. Po lewej stronie zaraz za krzyzówką z kominiarską.
Autka jakie mi się przewineły: Hyundai Lantra 1.6, Lancia Lybra 2.4 JTD, Alfa Romeo 156 2.4 m-Jet, Alfa Romeo 156 1.8 Twin Spark, Lancia Delta 1.8i.e., Lancia Thesis 2.4 JTD, Alfa Romeo 166 3.2, BMW E90 320d, Fiat Brava 80 16v, Fiat Brava 80 16v, Laguna III 2.0 16v, Fiat Stilo 1.9 JTD, Marea 155 20v

Obecnie mam: Lancia Lybra 2.4 jtd Emblema, Lancia Lybra 2.0 LS, Opel Meriva_A 1.4 EcoTec, Bravo HGT, Brava 100 16v

Awatar użytkownika
Roger7
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 341
Rejestracja: 18 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław - okolice, blacharz/lakiernik

Post autor: Roger7 » 10 cze 2010, 11:01

Dzięki
A masz może telefon do niego ?
A u tego p. Leszka z ul. Paprotnej koło Marino robiłeś coś ?

Pozdrawiam

Krzysiek82
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 963
Rejestracja: 16 lip 2009, 7:30
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Brzeg

Re: Wrocław - okolice, blacharz/lakiernik

Post autor: Krzysiek82 » 03 cze 2013, 10:02

Odświeżam. Szukam blacharza i lakiernika. Do zrobienia jest dziura w podłodze i najprawdopodobniej progi (to jest jedna niewiadoma na razie). Oczekuję naprawdę porządnej oceny tych progów, a jeśli progi są faktycznie zdrowe, to wyczyszczenie ich z rdzy na łączeniu z nadkolem przednim i zrobienie nowego baranka. Problemem jest pewnie położona guma na podwoziu (samochód po konserwacji) co skutecznie maskuje wiele spraw, ale mi zależy na porządnym zrobieniu wszystkiego co tam wyjdzie, wyczyszczeniu wszystkich / większości ognisk korozji i ponownym zabezpieczeniu całości. Samochodu nie opłaca się sprzedać, więc musi służyć przez następne lata.

miodzio
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 208
Rejestracja: 25 wrz 2008, 0:00
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Oborniki Śląskie

Re: Wrocław - okolice, blacharz/lakiernik

Post autor: miodzio » 04 cze 2013, 11:17

Polecam Zbigniewa Lewandowskiego z Pęgowa:

:link:

Robiłem u niego:
- Samuraia (korozja)
- Mercedesa (korozja)
- Civica (dwa razy korozja i raz wgniotki)
- Lybrę (wgnieciony błotnik - wymiana na nowy)

Robi bardzo dobrze, na lakierowanie auto jedzie na lawecie do lakiernika w Żmigrodzie - jedyny minus to czasem długie oczekiwanie w kolejne na miejsce w jego (blacharza) warsztacie. Jak już się doczekasz i auto u niego zostawisz, będzie zrobione terminowo.
Jest:
Avensis '15
Auris TS '13
G310R '17

Były:
500 '14
Lybra SW 1,9 jtd '03
MX-5 1,6 NB FL '02
Civic EJ9 '01
i wiele innych...

Awatar użytkownika
Gawlick
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 707
Rejestracja: 02 maja 2007, 0:00
Imię: Barney
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław - okolice, blacharz/lakiernik

Post autor: Gawlick » 31 mar 2014, 17:48

Nieśmiało zapytam czy oprócz powyższych kontaktów, ktoś ma jakiegoś znajomego/sprawdzonego blacharza/lakiernika do polecenia? Planuje Słoniątko podrównać i pomalować (plan na ten rok), a wolałbym kogoś sprawdzonego (i nie ukrywam jakby mnie nie puścił w moich slipach w świnki było by super... ;) )
Rodzinnie:
Były: Thema 3.0 V6/ Thema 2.0 Turbo 16v/Thema 2.0 8v/Kappa 2.4 TDS
Są: Y Elefantino 1.2 16v Super-Fire/ Lybra SW 2.4 JTD

Obrazek Lybra SW 2.4 JTD 00`
Obrazek Suzuki Swift 1.3 97`
Obrazek Y Elefantino 1.2 16v 02`

Awatar użytkownika
Sebastian
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 2573
Rejestracja: 24 paź 2007, 0:00
Imię: Sebastian
Lokalizacja: DW

Odp: Wrocław - okolice, blacharz/lakiernik

Post autor: Sebastian » 31 mar 2014, 18:05

Gawlick - ja długo szukałem u nas na wsi kogoś nazwijmy to odpowiedzialnego za swoje czyny ażeby mi pomalował Alfę w kilku miejscach. Skorzystałem w końcu z usług p. Dąbrowskich (ul. Paczkowska, boczna Hubskiej) i chyba jestem zadowolony. 'Chyba', ponieważ jeszcze nie myłem dokładnie auta (malowalem jakoś w lutym) więc nie przyjrzałem się wszystkim detalom.
Jakość/cena/termin/obsługa/etc. zadowalająca.
A o to trudno w tej branży, ale to pewnie już wiesz :-)
Pzdr,

Sebastian
jest: Yamaha FZS 600, Yamaha JogRR, Kymco Downtown 300i, Taczka Duster 1.3
było m.in.: Lancia Lybra 2.4 JTD Intensa, Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm, Lancia Ypsilon 1.2 16V (zygmunt zabrał)

Awatar użytkownika
rafix86
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 550
Rejestracja: 02 wrz 2013, 19:37
Imię: Rafał
Lokalizacja: Dzierżoniów (dolnośląskie)

Re: Wrocław - okolice, blacharz/lakiernik

Post autor: rafix86 » 31 mar 2014, 19:16

Jeśli chciałoby Ci się podskoczyć do Dzierżoniowa, to jest jeden fajny blacharz/lakiernik ;)
Lancia Lybra 2.4 JTD '01 Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Dolny Śląsk i Lubuskie:::”