Noga z gazu we Wrocławiu

Grupa Dolny Śląsk i Lubuskie

Moderator: MiroMiglia

Awatar użytkownika
KKMisfire
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 358
Rejestracja: 20 gru 2005, 0:00
Lokalizacja: Wrocław - Dolnyśląsk

Noga z gazu we Wrocławiu

Post autor: KKMisfire » 14 maja 2008, 15:37

We Wrocławiu jeżdżą co najmniej dwa policyjne autka marki FORD MONDEO I SKODA OCTAVIA. Panowie Policjanci jeżdżą po cywilu. Samochody są wyposażone w kamerki z przodu i z tyłu samochodu rejestrujące jazdę kierowców. Jeżdżą w miejscach gdzie można naprawdę pocisnąć typu Estakada - Milenijny , w ciągu jednego przejazdu są w stanie nagrać kilka samochodów... a więc skończyło się szaleństwo po drogach Wrocławskich no chyba że kogoś stać na mandaty i się tym nie przejmuje.
Sylwia
Pajda z włoskiej stajni.

Sixt

Noga z gazu we Wrocławiu

Post autor: Sixt » 14 maja 2008, 15:41

W Warszawie też grasują passaty z videorej. przód/tył...:

WPR 98GP
WND Y006...nawet miałem przyjemność z tyłu siedzieć ale mandatu nie dostałem :lol:

2.0 TFSi jeśli dobrze pamiętam więc ucieczka tylko dla lubiących sądy grodzkie :lol:

Awatar użytkownika
evand
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 129
Rejestracja: 10 gru 2007, 0:00
Lokalizacja: dolnośląskie
Kontakt:

Re: Noga z gazu we Wrocławiu

Post autor: evand » 14 maja 2008, 16:09

"KKMisfire" pisze:We Wrocławiu jeżdżą co najmniej dwa policyjne autka marki FORD MONDEO I SKODA OCTAVIA. Panowie Policjanci jeżdżą po cywilu. Samochody są wyposażone w kamerki z przodu i z tyłu samochodu rejestrujące jazdę kierowców. Jeżdżą w miejscach gdzie można naprawdę pocisnąć typu Estakada - Milenijny , w ciągu jednego przejazdu są w stanie nagrać kilka samochodów... a więc skończyło się szaleństwo po drogach Wrocławskich no chyba że kogoś stać na mandaty i się tym nie przejmuje.
Sylwia

Szczególnie kierowcy po długim "w korku" maja mocny naciski na pedał przyspieszenia ... stąd ci operatorzy wideokamer. W/w autka wcześniej śmigały po A4.
była - Lybra SW 2.4 JTD
jest - Scenic II 1.9 dCi

Zapraszam na stronkę mojej połowicy :)

Praca bez doświadczenia. Zarabiaj lub oszczędzaj

Lajka
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 154
Rejestracja: 05 lut 2007, 0:00
Lokalizacja: Piekna

Noga z gazu we Wrocławiu

Post autor: Lajka » 24 maja 2008, 8:28

może to dziwnie zabrzmi...ale ten post jest troche....hmmm nie na czasie? :D
Przecież te auta jeżdżą po wrocławiu conajmniej od kilku lat. :wink:
Sam niestety miałem przyjemność wpaść na mondeo latem 2006.

Co do nr tablic rejestracyjnych - zupełnie by się tym nie sugerował..."ponoć" są one wymienne - ile w tym prawdy, nie wiem.
Ale kto z nas sprawdza rejestracje jadąc 100 Klecińską?

Innaczej czasami się nie da - gdy już od samego milenijnego na lewym pasie jedzie 10 aut 50-60km/h...a na prawym 2 auta 70km/h.
Chyba jeszcze długo będziemy jednym z nielicznych krajów w którym prawy pas...to pas szybkiego ruchu. :roll:

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Dolny Śląsk i Lubuskie:::”