Wyprzedaż FCA listopad 2019 - jakość realizacji zamówień

Róbta co chceta ;)

Moderator: giekso

Awatar użytkownika
michal1045
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1645
Rejestracja: 25 lis 2009, 16:31
Imię: Michał
Lokalizacja: Łódź

Wyprzedaż FCA listopad 2019 - jakość realizacji zamówień

Post autor: michal1045 » 02 sty 2020, 11:45

Cześć,

Chciałem zapytać jak Wasze doświadczenia z jakości obsługi przez pana Andrzeja Zawadzkiego z ASO Rzeszowa w ramach wyprzedaży załatwionej nam przez faraona?

Zamówiłem ponad 40 pozycji. Z czego największy element to tylny błotnik do Y, reszta to głównie elementy wnętrza. Łączna wartość to ponad 600 zł.

W grudniu otrzymałem telefon, w którym próbował mnie namówić mi rezygnację z zamówienia, bo nie wiadomo, kiedy to przyjdzie. A argument, który mnie najbardziej wkurzył to - dla nich to żadna wartość! Tylko więcej pracy!

Pod koniec grudnia zadzwonił ktoś inny z informacją, że wszystko przyszło i wyślą po świętach. Ja nie robiłem, żadnych problemów i podziękowałem za informacje.

Dzisiaj zadzwonił ponownie pan Andrzej z informacją, że nie wyślą mi o tego, bo elementy są za duże! Dla nich to żaden zarobek, i nie będą tego wysyłać! Sam mam po to przyjechać!
Jedynie 300 km w jedną stronę!

Czy u Was też były problemy z wysyłką i obsługą?
Pozdrawiam Michał, syn Geparda
Y 1.2 8v Cosmopolitan + Delta 1.4 Tjet 120 KM LPG
Są jeszcze Y 1.2 8v Marie Clarie + BX 1.9 TRI + Xsara Picasso 2.0 HDI + Dodge Grand Caravan 2007
Były Kappa SW 2.4 TDS, Y 1.2 16v, Piaggio ZIP 2010, Phedra 2.0 JTD
Obrazek

Awatar użytkownika
Gros
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2700
Rejestracja: 22 maja 2011, 19:44
Imię: BogdanA
Lokalizacja: Osterode -Mazury Zachodnie

Re: Wyprzedaż FCA listopad 2019 - jakość realizacji zamówień

Post autor: Gros » 02 sty 2020, 11:59

Biznes jest biznes , poproś kogoś może leci w Twoim kierunku i po kłopocie 😃 a 300 to relaks hihi pozdrawiam
:lol: : gafa : :bitwa:

Awatar użytkownika
ktoś ŁDZ
Przedstawiciel Regionalny
Przedstawiciel Regionalny
Posty: 1657
Rejestracja: 14 lip 2011, 9:07
Imię: Robert
Lokalizacja: Łódź

Re: Wyprzedaż FCA listopad 2019 - jakość realizacji zamówień

Post autor: ktoś ŁDZ » 02 sty 2020, 16:44

Biznes jest biznes... Bez przesady. To tak jak by rzecz: Jedzmy gówno, miliony much nie mogą się mylić. Bez urazy oczywiście, takie luźne porównanie.

Skoro główny argument jest taki, że dla nich to nie zarobek, to po co w ogóle taka inicjatywa (choć uważam że była świetna i oby kiedyś się powtórzyła). Jeśli jest możliwość zamówienia zderzaka lub maski, drzwi czy fotela to trzeba się liczyć, że ktoś to może zamówić, więc trzeba zapewnić możliwość wysyłki. Dla mnie to jest proste.

Michał mogę potwierdzić, że kultury brakuje panu Andrzejowi, nawet gdy człowiek jest miły i uprzejmy (może to jest problemem i trzeba z "ryjem wyjechać").

Prawie wszystko co zamówione doszło, a nawet zostało zapłacone za to co nie zostało wysłane bo niema = nie dojdzie. Kasa ma być niby zwrócona. Czekamy.

Spróbuj zamówić swojego kuriera (choć tutaj możesz napotkać niemiły opór okraszony "odpowiednim" zachowaniem pana Andrzeja - znam z autopsji). Może niech zamówią paletę i wszystko na niej wyślą.
Jak nie to pozostaje Ci wycieczka lub może akurat któryś klubowicz w ramach klubowych przesyłek będzie mógł pomóc.

P.S. szkoda że nie dałeś znacz wcześniej, byśmy zrobili zrzutkę na wahę (Ty, brat i ja) i byłaby męska wycieczka

Wysłane z mojego telefonA

Pozdro - Robert
Jest:
Lancia Phedra 2.2 JTD 170KM - TyAaaaa_TO_wóz_zzz
+ Lybra Intensa 2.4 JTD SW - Papamobile :)
Było:
AR 156 SW 2.4 JTD 10V + wirus Ramzesa - Czarnulka
Delta II 1.9td
Nr. tel. 607645504

Awatar użytkownika
vanisch
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 6288
Rejestracja: 04 sie 2006, 0:00
Imię: Bartosz
Lokalizacja: Tarnów

Re: Wyprzedaż FCA listopad 2019 - jakość realizacji zamówień

Post autor: vanisch » 02 sty 2020, 17:41

Mam zupełnie inne odczucia- zarówno kontakt telefoniczny jak i bezpośredni przebiegł jak należy, ale odbierałem graty osobiście bo raz, że było tego dużo, dwa że mam blisko.
Były:
Dedra 1.6 IE, Dedra 1.8 16v VVT, Dedra 2.0 16v, Dedra 1.6 16v LPG
Delta 1.6 16v, Delta 2.0 16v,
Delta VVT i 2.0 16v Turbo na części
Lybra 2.0 20v Emblema
Megane mkI ph2 1.9dCi, Polonez Caro Plus GLI, Golf mk2 GT, Poldolot Cargo Plus GSi
Ulysse, Doblo Malibu, Peugeot 207, Fiat Doblo, Pro_Ceed, IS200
GTC, Meriva, Vectra
Berlingo
Są:
BMW + 3x Dedra + K V6 + Yaris Verso + Vibe + SC Sporting

Awatar użytkownika
pietrek125
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 2850
Rejestracja: 06 lut 2018, 21:59
Lokalizacja: Gród Kraka

Re: Wyprzedaż FCA listopad 2019 - jakość realizacji zamówień

Post autor: pietrek125 » 02 sty 2020, 17:48

A tak przy okazji to tak naprawdę to wyprzedaż w FCA trwała do 27.12, tylko Panu z Rzeszowa się odwidziało, "bo to żaden zarobek, a dużo roboty" i w Rzeszowie wyprzedaż skończyła się do końca listopada... żeby nie było, to próbowałem przez znajomości, zamówić na tej wyprzedaży w jednym Krakowskich dilerów AR-Jeep, i po tygodniu zwodzenia, otrzymałem sms "Pańskie zamówienie nie zostanie zrealizowane"... żeby było śmieszniej to ponoć nawet w samej Italii, nikt nie słyszał o tej wyprzedaży... Towar odebrałem osobiście bo było trochę nadgabarytów, takze służbowy Transit był wypchany pod sam dach, wiec nawet nie próbowałem zawracać gitary Panu z ASO Autores z wysyłką...
Lancia Thesis może nie jest zbyt szybka, ale za to dużo pali...

Były:
Fiat 1300 (116A) 1962r (1.3 OHV R4)
Fiat 125S (125B) 1969r (1.6 DOHC R4)
FSO 125p (115D) 1990r (2.0ie DOHC R4)
Fiat Marea Weekend ELX ST.Moritz (185) 2002r (1.9JTD)

Są:
Lancia Thesis EMBLEMA ACC (841) 2002r (3.0 V6)
Fiat Marea Weekend HLX Tour de France (185) 2001r (2.4 R5)
Fiat 125S (125B) 1971r (1.6 DOHC R4)
Lada 1500s (21061) 1981r (1.6 DOHC R4)
Skoda Octavia II Tour (1Z5) 2012r (2.5 R5)
Suzuki Grand Vitara (TE) 2014r. (2.4 R4)

Awatar użytkownika
NIKT.
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 115
Rejestracja: 02 cze 2019, 11:57
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Łódź

Re: Wyprzedaż FCA listopad 2019 - jakość realizacji zamówień

Post autor: NIKT. » 02 sty 2020, 19:51

A mnie spotkało coś innego ze strony P. Andrzeja.
Rozmowa z Nim zakrawała o kpinę, a aby dostać jakąkolwiek informacje zwrotną musiałem ponaglać meile 2-3 razy, aby Jaśnie Pan odpisał.
Gros pisze:Biznes jest biznes (...)
No ja szanuje biznes i Biznesmenów ale nie lubię kiedy na meila dostaję FV do potwierdzenia, która przyjmuje do wiadomości i potwierdzam zgodność z zamówieniem po czym otwieram paczkę; na fv kwota się zgadza, a zmienione zostały ilości w zamówionych rzeczach...

hmmmm dlaczego mam płacić za 4 rzeczy skoro dostałem 1dną ?

Także polecam sprawdzenie ilości na fv i zamówieniu oraz kwoty bo ilość mówi 1 a kwota pozostaje za większą ilość :(

Boso, ale w ostrogach.


Awatar użytkownika
Johnny
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 1602
Rejestracja: 11 cze 2009, 14:11
Imię: Piotr
Lokalizacja: Wrocław / Mirków

Re: Wyprzedaż FCA listopad 2019 - jakość realizacji zamówień

Post autor: Johnny » 02 sty 2020, 20:38

Do mnie nawet nie wiem kto zadzwonił w każdym razie było tylko pytanie czy realizujemy bo najwcześniej po nowym roku dojdzie to końcowej transakcji, odpowiedziałem że tak, poczekam, przyjęli do wiadomości i przed świętami paczkę dostałem, na fakturze mam to co dostałem nic więcej, ode mnie pozytyw
Lancia Dedra 1.6 8V 30 tyś km miłych wspomnień
Lancia Kappa 2.4 20V 67 tyś km miłych wspomnień
Lancia Kappa 2.0 20V TURBO

Awatar użytkownika
volf
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 4000
Rejestracja: 07 sty 2007, 0:00
Lokalizacja: powiat Bełchatów

Re: Wyprzedaż FCA listopad 2019 - jakość realizacji zamówień

Post autor: volf » 02 sty 2020, 20:52

Przestańcie narzekać. Ludzie idą na rękę, organizuja wyprzedaż po naprawdę okazyjnych cenach, czasami bardzo deficytowych części i za to szacunek się należy a nie coś takiego...
Trzeba było iść sobie do najbliższego dilera i złożyć zamówienie...
KAPPA TDS & JTD

Awatar użytkownika
FXX
Administrator
Administrator
Posty: 10673
Rejestracja: 27 mar 2009, 16:14
Imię: Kamil

Re: Wyprzedaż FCA listopad 2019 - jakość realizacji zamówień

Post autor: FXX » 02 sty 2020, 20:53

pietrek125 pisze:A tak przy okazji to tak naprawdę to wyprzedaż w FCA trwała do 27.12, tylko Panu z Rzeszowa się odwidziało, "bo to żaden zarobek, a dużo roboty" i w Rzeszowie wyprzedaż skończyła się do końca listopada... żeby nie było, to próbowałem przez znajomości, zamówić na tej wyprzedaży w jednym Krakowskich dilerów AR-Jeep, i po tygodniu zwodzenia, otrzymałem sms "Pańskie zamówienie nie zostanie zrealizowane"... żeby było śmieszniej to ponoć nawet w samej Italii, nikt nie słyszał o tej wyprzedaży... Towar odebrałem osobiście bo było trochę nadgabarytów, takze służbowy Transit był wypchany pod sam dach, wiec nawet nie próbowałem zawracać gitary Panu z ASO Autores z wysyłką...
Trwała do końca grudnia, nawet kolega Baseniarz wrzucał też Excela z tabelą, tylko, że... bez cen, a po zapytaniu, ceny okazywały się wyższe niż w Rzeszowie...
Nie bardzo rozumiem taką sytuację...

Co do realizacji - bez uwag. Fakt pozycji nie było dużo, ale po kilku dniach paczka była już w drodze. Brat dostał trochę później, ale też bez uwag co do realizacji i czasu oczekiwania.

Wysłane z mojego moto g(7) plus przy użyciu Tapatalka


Volvo S60 R-Design D5

Były:
Alfa Romeo MiTo 1.4 16V
Alfa Romeo 159 SW 2.4JTDm
Alfa Romeo 156 SW 2.4JTD

Lancia Lybra SW 1.9JTD
Daewoo Espero 1.5 GLX

Obrazek

zb0oj
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 30
Rejestracja: 17 cze 2012, 13:13
Imię: Bartek
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wyprzedaż FCA listopad 2019 - jakość realizacji zamówień

Post autor: zb0oj » 02 sty 2020, 21:18

Ja jestem zadowolony, paru rzeczy brakowało ale faktura się zgadzała. Odebrałem jeszcze przed świętami. :)
Lancia Kappa 2.4 B '97
Audi Q7 4M 50 TDI 286KM '23

Były:
Audi A4 B9 Saloon 2.0 TFSI 252KM Quattro '18
Peugeot 206 SW 1.4 75KM
Audi 80 B3 1.9D

Awatar użytkownika
vanisch
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 6288
Rejestracja: 04 sie 2006, 0:00
Imię: Bartosz
Lokalizacja: Tarnów

Re: Wyprzedaż FCA listopad 2019 - jakość realizacji zamówień

Post autor: vanisch » 02 sty 2020, 21:33

FXX pisze: 02 sty 2020, 20:53
pietrek125 pisze:A tak przy okazji to tak naprawdę to wyprzedaż w FCA trwała do 27.12, tylko Panu z Rzeszowa się odwidziało, "bo to żaden zarobek, a dużo roboty" i w Rzeszowie wyprzedaż skończyła się do końca listopada... żeby nie było, to próbowałem przez znajomości, zamówić na tej wyprzedaży w jednym Krakowskich dilerów AR-Jeep, i po tygodniu zwodzenia, otrzymałem sms "Pańskie zamówienie nie zostanie zrealizowane"... żeby było śmieszniej to ponoć nawet w samej Italii, nikt nie słyszał o tej wyprzedaży... Towar odebrałem osobiście bo było trochę nadgabarytów, takze służbowy Transit był wypchany pod sam dach, wiec nawet nie próbowałem zawracać gitary Panu z ASO Autores z wysyłką...
Trwała do końca grudnia, nawet kolega Baseniarz wrzucał też Excela z tabelą, tylko, że... bez cen, a po zapytaniu, ceny okazywały się wyższe niż w Rzeszowie...
Nie bardzo rozumiem taką sytuację...
Ceny okazywały się sporo wyższe, coś co zamawiałem w Auto Res za 75zł tu kosztowało 500...
Były:
Dedra 1.6 IE, Dedra 1.8 16v VVT, Dedra 2.0 16v, Dedra 1.6 16v LPG
Delta 1.6 16v, Delta 2.0 16v,
Delta VVT i 2.0 16v Turbo na części
Lybra 2.0 20v Emblema
Megane mkI ph2 1.9dCi, Polonez Caro Plus GLI, Golf mk2 GT, Poldolot Cargo Plus GSi
Ulysse, Doblo Malibu, Peugeot 207, Fiat Doblo, Pro_Ceed, IS200
GTC, Meriva, Vectra
Berlingo
Są:
BMW + 3x Dedra + K V6 + Yaris Verso + Vibe + SC Sporting

Awatar użytkownika
1608cc
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 563
Rejestracja: 06 sie 2019, 20:40
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Kraków

Re: Wyprzedaż FCA listopad 2019 - jakość realizacji zamówień

Post autor: 1608cc » 02 sty 2020, 21:44

vanisch pisze: 02 sty 2020, 21:33
FXX pisze: 02 sty 2020, 20:53
pietrek125 pisze:A tak przy okazji to tak naprawdę to wyprzedaż w FCA trwała do 27.12, tylko Panu z Rzeszowa się odwidziało, "bo to żaden zarobek, a dużo roboty" i w Rzeszowie wyprzedaż skończyła się do końca listopada... żeby nie było, to próbowałem przez znajomości, zamówić na tej wyprzedaży w jednym Krakowskich dilerów AR-Jeep, i po tygodniu zwodzenia, otrzymałem sms "Pańskie zamówienie nie zostanie zrealizowane"... żeby było śmieszniej to ponoć nawet w samej Italii, nikt nie słyszał o tej wyprzedaży... Towar odebrałem osobiście bo było trochę nadgabarytów, takze służbowy Transit był wypchany pod sam dach, wiec nawet nie próbowałem zawracać gitary Panu z ASO Autores z wysyłką...
Trwała do końca grudnia, nawet kolega Baseniarz wrzucał też Excela z tabelą, tylko, że... bez cen, a po zapytaniu, ceny okazywały się wyższe niż w Rzeszowie...
Nie bardzo rozumiem taką sytuację...
Ceny okazywały się sporo wyższe, coś co zamawiałem w Auto Res za 75zł tu kosztowało 500...
Rzeszów doliczał dla siebie 15%, JATA ok. 300%, a np. ASO w Tarnowie 10% - salony same ustalały sobie marżę. Cała akcja była dobrowolna i nie każde ASO brało w niej udział (większość o niej nic nie wiedziała). Na początku grudnia Fiat zaktualizował listę części i te nowo dodane były już w dużo wyższych cenach (jakieś 10 - 20% wartości nominalnej) - więc sami też się przeliczyli :lol:
Marea Weekend 2.4 20V HLX Tour de France 2001

Diagnostyka Examiner/MES/AlfaODB
Klonowanie/Virgin ME3.1/ME7.3.1
Naprawa sterowników ME7.3.1
Klonowanie BCM
Blokady 2.0VIS/2.0T

Kanał YT :)

Awatar użytkownika
NIKT.
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 115
Rejestracja: 02 cze 2019, 11:57
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Łódź

Re: Wyprzedaż FCA listopad 2019 - jakość realizacji zamówień

Post autor: NIKT. » 02 sty 2020, 21:55

volf pisze:Przestańcie narzekać. Ludzie idą na rękę, organizuja wyprzedaż po naprawdę okazyjnych cenach, czasami bardzo deficytowych części i za to szacunek się należy a nie coś takiego...
Trzeba było iść sobie do najbliższego dilera i złożyć zamówienie...
To nie narzekanie tylko opinia o przebiegu transakcji.

Jestem zadowolony z zakupów bo udało się kupić dobre fanty i za to podziękowałem P. Andrzejowi w rozmowie i wyraziłem nadzieję oraz chęć skorzystania z powtórki akcji.

Było mówione na wstępie, że może części nie być więc to nie jest problem.

ALE

Jak o coś pytam - w odpowiedzi dostaje informacje zwrotną tresci "nie mam czasu się w to tyle bawić" to moim zdaniem dość nieładne zachowanie.

Jak zgłaszam, że mam coś na fv, a nie ma tego w paczce dostaje odp "może czegoś brakować bo poszło do kogoś innego" i temat zakończony? Mam teraz pytać każdego na forum czy dostał części za które zapłaciłem ?

Jeśli mam na fv cenę za 4 części bo zamówiłem 4 części, a dostałem 1dną część to dlaczego mam płacić za 3 pozostałe?

Najzwyklej w świecie nie znoszę sytuacji, w której ktoś traktuje mnie jakby miał mnie w dupie i chce mnie w gratisie zrobić na kase.

A szacunek należy się wyłącznie komuś, kto szanuje również mnie.

Boso, ale w ostrogach.



Awatar użytkownika
michal1045
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1645
Rejestracja: 25 lis 2009, 16:31
Imię: Michał
Lokalizacja: Łódź

Re: Wyprzedaż FCA listopad 2019 - jakość realizacji zamówień

Post autor: michal1045 » 02 sty 2020, 22:25

volf pisze: 02 sty 2020, 20:52 Przestańcie narzekać. Ludzie idą na rękę, organizuja wyprzedaż po naprawdę okazyjnych cenach, czasami bardzo deficytowych części i za to szacunek się należy a nie coś takiego...
Trzeba było iść sobie do najbliższego dilera i złożyć zamówienie...
Szacunek to należy się Faraonowi, za załatwienie akcji! I przy najbliższej okazji na pewno mu za to podziękuję!

A dla panów z Auto-Res to ich praca, nie robią nam żadnej łaski!

Dodam jeszcze, że za drugim razem (przed świętami) dzwonił do mnie pan Wiśniewski z informacją, że części doszły i jest chyba wszystko. Ale paczkę wyślą dopiero po świętach. Pan zachowywał się kulturalnie, ja mu podziękowałem za informację i poinformowałem, że nie ma problemu.
Być może, Ci co nie mieli problemów trafili właśnie na niego?


Co do JATy to widać, że potrafią tam liczyć pieniądze i wyspecjalizowali się w handlu nietypowymi częściami (podobne tematy jak u nas można znaleźć na innych forach).
Pozdrawiam Michał, syn Geparda
Y 1.2 8v Cosmopolitan + Delta 1.4 Tjet 120 KM LPG
Są jeszcze Y 1.2 8v Marie Clarie + BX 1.9 TRI + Xsara Picasso 2.0 HDI + Dodge Grand Caravan 2007
Były Kappa SW 2.4 TDS, Y 1.2 16v, Piaggio ZIP 2010, Phedra 2.0 JTD
Obrazek

Awatar użytkownika
ktoś ŁDZ
Przedstawiciel Regionalny
Przedstawiciel Regionalny
Posty: 1657
Rejestracja: 14 lip 2011, 9:07
Imię: Robert
Lokalizacja: Łódź

Re: Wyprzedaż FCA listopad 2019 - jakość realizacji zamówień

Post autor: ktoś ŁDZ » 02 sty 2020, 23:15


volf pisze: 02 sty 2020, 20:52 Przestańcie narzekać. Ludzie idą na rękę, organizuja wyprzedaż po naprawdę okazyjnych cenach, czasami bardzo deficytowych części i za to szacunek się należy a nie coś takiego...
Trzeba było iść sobie do najbliższego dilera i złożyć zamówienie...
Nie wiem, może mnie źle wychowali lub sam się źle ukształtowałem ostatecznie. Szacunek się należy każdemu, bezapelacyjna prawda. Ale jeśli ta druga strona co jakiś czas (bo może ma focha, gorszy dzień, menopauzę itp. - nie wiem, nie wnikam) traktuje mnie jak gówno i debila, to chyba mam prawo być poirytowany? Po prostu są pewne zachowania, które nie przystoją i granice, których się nie przekracza.

Również mimo wszystko na sam koniec podziękowałem panu Andrzejowi. Szacunek mu okazywałem/okazałem do końca (jak pisałem wcześniej, należy się każdemu), ze względu na fakt że zamawiałem części powołując się na LKP. Przecież jesteśmy kulturalni. A że szacunku do niego nie odczuwam to inna sprawa.
michal1045 pisze: Szacunek to należy się Faraonowi, za załatwienie akcji! I przy najbliższej okazji na pewno mu za to podziękuję!
Amen.
Dziękowałem już Faraonowi przez telefon gdy podpowiedział mi jak szybko, sprawnie i którego działającego EPERa ogarnąć. I oczywiście przy najbliższym spotkaniu podziękuję mu raz jeszcze, osobiście. Po mojemu.




P.S. Proszę nie mylić naszego Faraona z panem Andrzejem. Zwykła zbieżność imion.

Wysłane z mojego telefonA



Pozdro - Robert
Jest:
Lancia Phedra 2.2 JTD 170KM - TyAaaaa_TO_wóz_zzz
+ Lybra Intensa 2.4 JTD SW - Papamobile :)
Było:
AR 156 SW 2.4 JTD 10V + wirus Ramzesa - Czarnulka
Delta II 1.9td
Nr. tel. 607645504

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Hyde Park :::”