Kółko wzajemnej adoracji

Róbta co chceta ;)

Moderator: giekso

Awatar użytkownika
kond243
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 2597
Rejestracja: 27 gru 2009, 0:25
Skype: Kondi243
Imię: Konrad
Lokalizacja: Przysieka

Kółko wzajemnej adoracji

Post autor: kond243 » 01 paź 2019, 8:52

Jeśli kółko uważa że przez ten śmieszny ban chcesz mnie wychować albo sprawić że się zmienię. To kółko wzajemnej adoracji jest w cholernym błędzie. Chcieli byście utworzyć forum foldzvagena czy tam jakiegoś Seata,peża czy cytryny. Ale te fora już istnieją i mają administratorów. Tutaj macie władze ale jesteście żenujący. Mam dwie grupy na których do takich śmiesznych rzeczy nie dochodzi jak tutaj. Tak się zastanawiam,kółko wzajemnej adoracji musi się spotykać i być inaczej kochającymi. Widać jak na dłoni, jak im nie pasuje to robią wszystko żeby było po ich. A regulamin tego nie przewiduje ,uważacie cfaniaki że jak Lancia zdycha to próbujecie narzucić innym swoje wizje.! ??W moim przypadku jestem na forum dużo dłużej niż ten patataj czy jak mu tam,wiem jak było a jak jest.I tak do Ciebie piję. Ludzie obudźcie się trzeba się pozbyć tej dyktatury. Tych omnibusów wiedzy którzy bez google nie wiedzą jak zdanie napisać. Jak pisałem nie obchodzi mnie czy jakiś tam patataj dzieciak mnie zbanuje. Poczytajcie i przyjrzyjcie się wszystkim wpisom. Jeśli temat zostanie usunięty, to zrobię tak że napiszę go jeszcze raz mimo bana. Weź się człowieku rozpędź ściana się sama znajdzie. Nawet nie wiesz jak się cieszę że cię nie ma na grupach na FB.
Bo dzięki takim jak ty forum upada a grupy rosną w siłę. Większość ludzi woli FB właśnie przez kółko wzajemnej adoracji działające na forum LKP. Tam można normalnie porozmawiać a nie tylko banować. I straszyć banem ,zachowujecie się jak dzieci.Jestem miłośnikiem marki i ich aut. I jeżdżę autami marki Lancia. Więc jeśli jest tu normalny admistrator to niech pozbędzie się kółka wzajemnej adoracji raz na zawsze. Bo bez władzy schowa głowę w piasek a tak tylko cfaniakuje z za klawiatury.Po prostu wolę FB. I nie muszę patrzeć co pseudo moderatorzy odstawiają.
Ostatnio zmieniony 01 paź 2019, 9:20 przez kond243, łącznie zmieniany 3 razy.
Były:Peugeot 309 1.6, Renault Laguna 1.8 8v, Lancia Kappa 2.0 V.I.S.
Są Lancia Kappa 20vt, Lancia Kappa 2.0 V.I.S,Lancia Y 1.2 16v.Lancia Thesis 20vt

giekso
Moderator
Moderator
Posty: 1533
Rejestracja: 13 lis 2009, 11:51
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Dębica

Re: Kółko wzajemnej adoracji

Post autor: giekso » 01 paź 2019, 9:04

Przyznaje szczerze, że przez błędy w pisowni i stylistyczne nie da się tego czytać. Proszę Cię popraw to bo przekaz robi się ciężki. Rozumiem, że "emocje" ale w tej sytuacji chyba Ci zależy żebyś był jasno i klarownie zrozumiany.

Pozdrawiam.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka


Jedyna szczerość jaka jest mi dozwolona polega na wyznaniu, że szczerość jest mi niedozwolona.

>>> Lancia Phedra 2.2 HDI 2004r <<<

Była: Lancia K 2.0 V.I.S. Berlina

Awatar użytkownika
kond243
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 2597
Rejestracja: 27 gru 2009, 0:25
Skype: Kondi243
Imię: Konrad
Lokalizacja: Przysieka

Re: Kółko wzajemnej adoracji

Post autor: kond243 » 01 paź 2019, 9:21

Poprawiłem. Pisałem na szybko.
Były:Peugeot 309 1.6, Renault Laguna 1.8 8v, Lancia Kappa 2.0 V.I.S.
Są Lancia Kappa 20vt, Lancia Kappa 2.0 V.I.S,Lancia Y 1.2 16v.Lancia Thesis 20vt

pääkäyttäjä

Re: Kółko wzajemnej adoracji

Post autor: pääkäyttäjä » 01 paź 2019, 9:22

kond243 pisze: 01 paź 2019, 8:52 Jeśli kółko uważa że przez ten śmieszny ban chcesz mnie wychować albo sprawić że się zmienię. To kółko wzajemnej adoracji jest w cholernym błędzie. Chcieli byście utworzyć forum foldzvagena czy tam jakiegoś Seata,peża czy cytryny. Ale te fora już istnieją i mają administratorów. Tutaj macie władze ale jesteście żenujący. Mam dwie grupy na których do takich śmiesznych rzeczy nie dochodzi jak tutaj. Tak się zastanawiam,kółko wzajemnej adoracji musi się spotykać i być inaczej kochającymi. Widać jak na dłoni, jak im nie pasuje to robią wszystko żeby było po ich. A regulamin tego nie przewiduje ,uważacie cfaniaki że jak Lancia zdycha to próbujecie narzucić innym swoje wizje.! ??W moim przypadku jestem na forum dużo dłużej niż ten patataj czy jak mu tam,wiem jak było a jak jest.I tak do Ciebie piję. Ludzie obudźcie się trzeba się pozbyć tej dyktatury. Tych omnibusów wiedzy którzy bez google nie wiedzą jak zdanie napisać. Jak pisałem nie obchodzi mnie czy jakiś tam patataj dzieciak mnie zbanuje. Poczytajcie i przyjrzyjcie się wszystkim wpisom. Jeśli temat zostanie usunięty, to zrobię tak że napiszę go jeszcze raz mimo bana. Weź się człowieku rozpędź ściana się sama znajdzie. Nawet nie wiesz jak się cieszę że cię nie ma na grupach na FB.
Bo dzięki takim jak ty forum upada a grupy rosną w siłę. Większość ludzi woli FB właśnie przez kółko wzajemnej adoracji działające na forum LKP. Tam można normalnie porozmawiać a nie tylko banować. I straszyć banem ,zachowujecie się jak dzieci.Jestem miłośnikiem marki i ich aut. I jeżdżę autami marki Lancia. Więc jeśli jest tu normalny admistrator to niech pozbędzie się kółka wzajemnej adoracji raz na zawsze. Bo bez władzy schowa głowę w piasek a tak tylko cfaniakuje z za klawiatury.Po prostu wolę FB. I nie muszę patrzeć co pseudo moderatorzy odstawiają.
Tego bełkotu czytać się nie da. Zgodnie z regulaminem, zacznij może stosować się do zasad poprawnej interpunkcji i ortografii. Bana dostałeś za całokształt, za notoryczne podpuszczanie i wszczynanie awantur. Przyganiał kocioł garnkowi...

Już raz Ci napisałem - jak Ci tu tak źle, to po co tu wracasz? Tak trudno dostosować się do panujących zasad i regulaminu forum? To forum nie jest tylko Twoje, użytkowników Thesis czy tylko dla posiadaczy Lancii. Weź to wreszcie zrozum. A jak Twój ciasny umysł tego jeszcze nie pojął - NIGDY NIE WYPOWIADAŁEM SIĘ W TEMACIE THESIS.

Kółko wzajemnej adoracji - dobre sobie, powiedział co wiedział...

Awatar użytkownika
kond243
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 2597
Rejestracja: 27 gru 2009, 0:25
Skype: Kondi243
Imię: Konrad
Lokalizacja: Przysieka

Re: Kółko wzajemnej adoracji

Post autor: kond243 » 01 paź 2019, 9:34

Dziwne że większość ludzi tak sądzi. A może wrócimy do czasów panowania starej gwardii moderatorów i administracji. Wtedy forum rosło w siłę. Teraz upada. Spójrz w lustro bo sam masz za ciasny umysł żeby zrozumieć co kolwiek. Na forum Seata czy peża władzy nie masz i siedzisz cicho jak mysz pod miotłą. A wracam po to żeby ludzie w końcu zrozumieli że takich jak Ty trzeba się pozbyć. Sam zachowujesz się jak dziecko. Pokazałeś to dobitnie 🤣. Gdzie tam było o wszczynaniau awantur???????? Widać kółko wzajemnej adoracji działa. Bo już dostałem ostrzeżenie 😂. Proszę cię dzieciaku oddaj władze ludziom bardziej kompetentnym. Tak apropo ja władzy nie chce i chciał nie będę. Może powiesz że ten temat też jest wszczęciu awantury???? Zawsze stosowałem się do regulaminu. A jeszcze zapytam cię dzieciaku czy wiesz co to jest dysleksja???? Chyba nie wiesz.
Ostatnio zmieniony 01 paź 2019, 9:38 przez kond243, łącznie zmieniany 1 raz.
Były:Peugeot 309 1.6, Renault Laguna 1.8 8v, Lancia Kappa 2.0 V.I.S.
Są Lancia Kappa 20vt, Lancia Kappa 2.0 V.I.S,Lancia Y 1.2 16v.Lancia Thesis 20vt

pääkäyttäjä

Re: Kółko wzajemnej adoracji

Post autor: pääkäyttäjä » 01 paź 2019, 9:37

Wbrew pozorom, na forum Puga nie ma takiej złośliwości, jak Twoja... Seata już nie mam a na to ich forum nie zaglądałem. Zresztą, z niczego nie muszę Ci się tłumaczyć.

Pomyliłeś swawolę z wolnością.

Forum nie upada - jesteś w ciemnym lesie jak tak uważasz. Błędne jest też myślenie, że wybrana grupa posiadaczy modelu Thesis, ciągnie forum. Ja się Ciebie nie boję... o tak, dysleksja, jasne - raczej dysgrafia ale jak nie masz na to papieru, to pisz na Berdyczów.

Awatar użytkownika
darbo
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 3410
Rejestracja: 28 sty 2012, 15:47
Imię: Darek
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: Kółko wzajemnej adoracji

Post autor: darbo » 01 paź 2019, 9:41

Napotkałem wczoraj krótką dyskusję na FB o - mówiąc w skrócie i kulturalnie - "kółku wzajemnej adoracji". Nie dało się tego czytać ze względu na poziom paraseksualnych wulgaryzmów opisujących " co, kto, gdzie i komu robi" : gafa :

Ponieważ udało mi się poznać znaczna część forumowiczów osobiście albo w forumowych dyskusjach, to nie dałem wiary pomówieniom :lol:

pozdrawiam
były: Citroeny BX 1.4; 1.9D; 1.6 LPG; 1.6; 1.9 GTI4x4; Citroen BX1.8TD, Citroen Xantia 2.1TD EPIC
Citroen CX 2.5T GTI; Citroen XM 3.0LPG; Citroen XM 2.1TD, Mercedes 124 3D, Fiesta 1.3, Audi 80 1.6, Lancia Kappa 2.4JTD SW, Citroen Xantia 2.0HDI plus Lancia Kappa 2.4 oraz Lancia Lybra 1.8LPG i Citroen XM Break 2.1TD

Awatar użytkownika
kond243
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 2597
Rejestracja: 27 gru 2009, 0:25
Skype: Kondi243
Imię: Konrad
Lokalizacja: Przysieka

Re: Kółko wzajemnej adoracji

Post autor: kond243 » 01 paź 2019, 9:45

Ja ciebie też nie bo coraz mniej tutaj zaglądam. I nie zachowuje się jak dziecko. I nie robię off topu jak ty. Forum upada. Bo nawet na grupie Kappy jest więcej pytań i porad niż tutaj na forum. Więc o czym to świadczy? Na grupie Kappy jestem moderatorem i nie zachowuje się jak dziecko. I jakoś ludzie sami się zgłaszają. I porady są udzielane. A tutaj jak ktoś coś napiszę nie po waszemu to jest problem ,to temat do kosza mimo że był zgodny z regulaminem. Grupę Thesis prowadzimy we dwóch podobnie jak Kappe. I jakoś ludzie nie mają obrzydzenia tak jak tutaj do forum. Bo zaraz znajdzie się jeden cfaniak od Seata który sam wszczyna awantury.Zawsze w tematach związanych o Thesis. Jemu ban nie przysługuje prawda? I jak to nazwać inaczej? Tylko kółko wzajemnej adoracji.
Darbo dobrze czytałeś. Wielu ludzi odwróciło się od tego forum. A tam można napisać co się myśli. Więc myśl co chcesz. Wielu podzieliło moje poglądy. I owszem tak się dzieje jak napisano na grupie FB. A że poziom wypowiedzi jest luźny to jest na plus. Przekleństw nie ma. I nie zauważyłem żeby kto kolwiek bronił kółka wzajemnej adoracji.
Były:Peugeot 309 1.6, Renault Laguna 1.8 8v, Lancia Kappa 2.0 V.I.S.
Są Lancia Kappa 20vt, Lancia Kappa 2.0 V.I.S,Lancia Y 1.2 16v.Lancia Thesis 20vt

pääkäyttäjä

Re: Kółko wzajemnej adoracji

Post autor: pääkäyttäjä » 01 paź 2019, 9:53

kond243 pisze: 01 paź 2019, 9:45 Ja ciebie też nie bo coraz mniej tutaj zaglądam. I nie zachowuje się jak dziecko. I nie robię off topu jak ty. Forum upada. Bo nawet na grupie Kappy jest więcej pytań i porad niż tutaj na forum. Więc o czym to świadczy? Na grupie Kappy jestem moderatorem i nie zachowuje się jak dziecko. I jakoś ludzie sami się zgłaszają. I porady są udzielane. A tutaj jak ktoś coś napiszę nie po waszemu to jest problem ,to temat do kosza mimo że był zgodny z regulaminem. Grupę Thesis prowadzimy we dwóch podobnie jak Kappe. I jakoś ludzie nie mają obrzydzenia tak jak tutaj do forum. Bo zaraz znajdzie się jeden cfaniak od Seata który sam wszczyna awantury.Zawsze w tematach związanych o Thesis. Jemu ban nie przysługuje prawda? I jak to nazwać inaczej? Tylko kółko wzajemnej adoracji.
Bądź sobie modem, gdzie chcesz - tu nim nie będziesz bo idę o zakład, że wywaliłbyś wszystkich nie mających jedynie słusznego modelu albo że nie są posiadaczami żadnej prawdziwej Lancii. To, co Ty i Tobie podobni wyprawiają, przypomina chory fanatyzm pomieszany z separatyzmem. Każda, ale to każda dyskusja powiązana z Thesis kończy się pyskówką, zawsze tych samych osób.

Jak myślałeś, że za Twoje dziecinne zachowanie i ciągłe szukanie zaczepek pozostawię bez echa a Ciebie będę głaskał po głowie, to jesteś w błędzie. Skończyła się dyktatura kilku wybranych osób.

Skoro temat został wywalony do kosza, to widocznie na to zasłużył (osobiście wyrzucam ewidentne bzdury i flejmy po Was...). Nie dam sobie wmówić, że ludzie przychodzą tu z obrzydzeniem - jeżeli tak, to na pewno po przeczytaniu paru postów, jak Twoje dochodzą do wniosku, że jeden z drugim ma małpi rozum i nie warto o nic pytać.

"Cfaniak od Seata" dostał ostrzeżenie. Różnica między nim a Tobą jest taka, że ten pierwszy nie urządza sobie osobistych wycieczek.

Awatar użytkownika
kond243
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 2597
Rejestracja: 27 gru 2009, 0:25
Skype: Kondi243
Imię: Konrad
Lokalizacja: Przysieka

Re: Kółko wzajemnej adoracji

Post autor: kond243 » 01 paź 2019, 9:57

/Tak apropo ja władzy nie chce i chciał nie będę./
Co tutaj piszę??? Czytaj a nie tylko bany i ostrzeżenia!
Ja twojej władzy nie potrzebuje i nie chcę. Ludzie po przeczytaniu postów i twoich wypocin w nich zawartych że to nie tak albo tak itp,itd. Dziwne że grupy np Kappy liczą już więcej ludzi jak tu na forum. To chyba o czymś świadczy. I wczoraj na luźny temat twojego dziecinnego zachowania nawet jeden nie stanoł w obronie twojej i forum. Więc co dużo mówić.... A co do papierów to ty mi ich sprawdzał nie będziesz. I zapamięta sobie to.
Ostatnio zmieniony 01 paź 2019, 10:05 przez kond243, łącznie zmieniany 1 raz.
Były:Peugeot 309 1.6, Renault Laguna 1.8 8v, Lancia Kappa 2.0 V.I.S.
Są Lancia Kappa 20vt, Lancia Kappa 2.0 V.I.S,Lancia Y 1.2 16v.Lancia Thesis 20vt

Awatar użytkownika
miwis
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 666
Rejestracja: 24 lut 2010, 12:40
Imię: Michał
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Kółko wzajemnej adoracji

Post autor: miwis » 01 paź 2019, 10:04

Dać bana to bardzo proste. Na pewno nie przybędzie od tego forumowiczów. Forum powinno być właśnie dla posiadaczy i sympatyków Lancii , bo ze względu na nią, wszyscy tu się razem znaleźliśmy. Nikt nikomu nie każe na siłę czytać tych polemik i komentarzy. Czy naprawdę chcecie zamienić forum w wiejące nudą miejsce suchych porad technicznych i oficjalnych ogłoszeń klubowych?

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

Włoszki jakie przytrafiły mi się w życiu:

Lancia Delta GT 1.6 i.e 1991
Alfa Romeo 33 1.7 16V 1991
Alfa Romeo 156 2.0 T.S 2001
Lancia Y 1.2 8V LS Marie Claire 2001
Lancia Delta "III" 1.4 T-jet 150 KM Platino bi-colore 2009-jest
Lancia (Beta) Montecarlo S2 1981-jest

pääkäyttäjä

Re: Kółko wzajemnej adoracji

Post autor: pääkäyttäjä » 01 paź 2019, 10:08

kond243 pisze: 01 paź 2019, 9:57 /Tak apropo ja władzy nie chce i chciał nie będę./
Co tutaj piszę??? Czytaj a nie tylko bany i ostrzeżenia!
Ja twojej władzy nie potrzebuje i nie chcę. Ludzie po przeczytaniu postów i twoich wypocin w nich zawartych że to nie tak albo tak itp,itd. Dziwne że grupy np Kappy liczą już więcej ludzi jak tu na forum. To chyba o czymś świadczy. I wczoraj na luźny temat twojego dziecinnego zachowania nawet jeden nie stanoł w obronie twojej i forum. Więc co dużo mówić.... A co do papierów to ty mi ich sprawdzał nie będziesz. I zapamięta sobie to.
Mam wrażenie, że Ty nadal nie rozumiesz, o co chodzi i o czym do Ciebie piszę i nawet nie starasz się tego zrozumieć. Wybierasz wygodne dla Ciebie fragmenty i rzucasz bezpodstawne oskarżenia. Narzucanie komuś czyjejś wizji? Dyktatura? Przekształcić forum w forum o VW, Pugu? Co Ty masz za urojenia? Jak Cię tu brać na serio...?

Awatar użytkownika
kond243
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 2597
Rejestracja: 27 gru 2009, 0:25
Skype: Kondi243
Imię: Konrad
Lokalizacja: Przysieka

Re: Kółko wzajemnej adoracji

Post autor: kond243 » 01 paź 2019, 10:09

Najwyraźniej wizja kółka wzajemnej adoracji do tego dąży. Nie ma tematów luźnych,przy których można mówić co się myśli,pośmiać się itp. Dlatego też wolę grupę bo jest dużo przyjemniej weselej i jakoś tak z jajem. A tutaj to jak enigmy się ludzie co niektórzy zachowują
Kto uważa że napisałem coś obraźliwego w temacie za który dostałem bana???
Ja mam urojenia??? Wytłumacz mi dzieciaku gdzie było o wszczęciu awantury za który ją i Fly dostaliśmy ban??? Nie można napisać nic śmiesznego? Nawet o Thesis tam nic nie ma? zabolało cię o szmelcwagenoe fordzie i innych autach?Najwyraźniej ty nie rozumiesz co się do ciebie mówi. I jest to bezcelowe . Jak grochem o ścianę?????
Ostatnio zmieniony 01 paź 2019, 10:13 przez kond243, łącznie zmieniany 1 raz.
Były:Peugeot 309 1.6, Renault Laguna 1.8 8v, Lancia Kappa 2.0 V.I.S.
Są Lancia Kappa 20vt, Lancia Kappa 2.0 V.I.S,Lancia Y 1.2 16v.Lancia Thesis 20vt

pääkäyttäjä

Re: Kółko wzajemnej adoracji

Post autor: pääkäyttäjä » 01 paź 2019, 10:12

kond243 pisze: 01 paź 2019, 10:09 Najwyraźniej wizja kółka wzajemnej adoracji do tego dąży. Nie ma tematów luźnych,przy których można mówić co się myśli,pośmiać się itp. Dlatego też wolę grupę bo jest dużo przyjemniej weselej i jakoś tak z jajem. A tutaj to jak enigmy się ludzie co niektórzy zachowują
Jest hydepark. Ale to nie uprawnia Cię do jeżdżenia po innych i uzurpowania sobie prawa o decydowaniu, kto może być na forum... każdy wątek, który przerodzi się w pyskówkę (aka flejm na forum), po prostu leci do kosza. Bo to nie jest "męskie żartowanie z siebie nawzajem" a okładanie się łopatkami jak dzieci w piaskownicy.
Kto uważa że napisałem coś obraźliwego w temacie za który dostałem bana???
Metoda zdartej płyty: ban był za całokształt, za ciągłe wycieczki osobiste, dyktowanie kto może przebywać na forum i mienić się fanem marki, agresywnie reagować na krytykę modelu, etc. Dalej to do Ciebie nie dociera?
kond243 pisze: 01 paź 2019, 10:09 Ja mam urojenia??? Wytłumacz mi dzieciaku gdzie było o wszczęciu awantury za który ją i Fly dostaliśmy ban??? Nie można napisać nic śmiesznego? Nawet o Thesis tam nic nie ma? zabolało cię o szmelcwagenoe fordzie i innych autach?Najwyraźniej ty nie rozumiesz co się do ciebie mówi. I jest to bezcelowe . Jak grochem o ścianę?????
Przeczytaj ze spokojem Twój pierwszy post a potem to, co do Ciebie napisałem. Ja naprawdę nie obrażam się, że ktoś mi wrzucić o Fordzie, Seacie, Phedrze bo mnie to tita. Pisanie czegoś śmiesznego? Spoko, człowieku - tylko bez durnych wycieczek osobistych.

Awatar użytkownika
kond243
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 2597
Rejestracja: 27 gru 2009, 0:25
Skype: Kondi243
Imię: Konrad
Lokalizacja: Przysieka

Re: Kółko wzajemnej adoracji

Post autor: kond243 » 01 paź 2019, 10:14

Do nikogo to nie było skierowane. No ale cóż obraza majestatu. Ale widać że nie było po twojej myśli i zrodził się problem. A co ma dotrzeć ? Nikogo nie obrażałem. A wiesz istnieje takie przysłowie : oko za oko ząb za ząb: więc jak zaczyna kogoś to ja sobie nie pozwolę. Zwłaszcza cfaniak z Seata i potem już wiesz kto.
Były:Peugeot 309 1.6, Renault Laguna 1.8 8v, Lancia Kappa 2.0 V.I.S.
Są Lancia Kappa 20vt, Lancia Kappa 2.0 V.I.S,Lancia Y 1.2 16v.Lancia Thesis 20vt

Zablokowany

Wróć do „::: Hyde Park :::”