Dyskusja na temat , to ile za fotele ;)

Róbta co chceta ;)

Moderator: giekso

Krzych
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 39
Rejestracja: 26 maja 2014, 20:21
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Re: [Sprzedam] Komplet foteli + boczki drzwi Lybra Sedan

Post autor: Krzych » 11 lip 2017, 10:22

Teraz nie mogę zamknąć tematu, bo czekam na Wasze linki do aukcji z fotelami skórzanymi za 300zł.

Awatar użytkownika
Maniak
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 4037
Rejestracja: 21 sty 2014, 21:25
Imię: Mariusz
Lokalizacja: Staroźreby

Re: [Sprzedam] Komplet foteli + boczki drzwi Lybra Sedan

Post autor: Maniak » 11 lip 2017, 10:47

Krzych pisze: 11 lip 2017, 10:22 Teraz nie mogę zamknąć tematu, bo czekam na Wasze linki do aukcji z fotelami skórzanymi za 300zł.
Kolega Energetyk dał jeszcze mniej za skóry do Kappy niż 300 i nikt z tego nie robi łał. A tu wielki szum o szmaty.
Mam bordowe welury do K sw razem z podłogą i boczkami za 200 chcesz :?: bo nikt nie chce :evil:
Pozdrawiam brać klubowiczów : ok2 :
Kappa 2.0, 2.4, 3.0, 2.4TD WSZYSTKIE CZĘŚCI!
Tel. 606 692 044 Jak by co było trzeba.
Piaskowanie i zabezpieczenia antykorozyjne.

Awatar użytkownika
Helios
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2274
Rejestracja: 20 cze 2008, 0:00
Lokalizacja: Legnica

Re: [Sprzedam] Komplet foteli + boczki drzwi Lybra Sedan

Post autor: Helios » 11 lip 2017, 10:52

A ja oddam Ci skóry szare w eleganckim stanie do thesisa za 300zł jak przyjedziesz osobiście odebrać, z boczkami, słupkami itp.
Podsufitek mogę dać Ci z 5 sztuk w różnych kolorach, bo to tylko śmieć i to wielki, którego żaden kurier nie wyśle, bo gabaryt za duży.

Mało tego, dodam gratis komplet granatowej alcantary do lybry, TOTALNIE za free, bo to też jest śmieć którego nikt nie kupi, a za wyrzucanie/utylizacje śmieci się płaci.

Awatar użytkownika
Energetyk
Przedstawiciel Regionalny
Przedstawiciel Regionalny
Posty: 1222
Rejestracja: 18 wrz 2015, 20:14
Imię: Daniel
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: [Sprzedam] Komplet foteli + boczki drzwi Lybra Sedan

Post autor: Energetyk » 11 lip 2017, 10:54

Mnie skóry kosztowały niecałe 300zł i godzinkę pracy żeby doprowadzić je do pełnej sprawności ale była to oferta która nie zdążyła ujrzeć internetu więc ciężko powiedzieć jak wpłynęłoby to na cenę.

Niech rynek się sam weryfikuje, po co kruszyć kopie :)

A nóż Krzych wpadnie na zlot ogólnopolski i namówi kogoś na taką cenę, w stanie upojenia alkoholowego dużo można ugrać :)
Była: Lancia Kappa 2.0 20V Turbo
Jest: Volvo V70 II 2.4 20V

Awatar użytkownika
Snail
Sekretarz
Sekretarz
Posty: 4424
Rejestracja: 10 wrz 2012, 22:01
Imię: Paweł
Lokalizacja: Starachowice / Poznań

Re: [Sprzedam] Komplet foteli + boczki drzwi Lybra Sedan

Post autor: Snail » 11 lip 2017, 11:14

Ludzie, kurcze, nie chcecie to nie kupujcie, a nie róbcie trollingu.
Zaczynacie naprawdę z deka przesadzać. Krzychu wystawił za tyle bo ma do tego prawo, a nam nic do tego.
Chłopak nic nie ukrywa, przetarcie pokazał i napisał o nim.
Zejdźcie z niego.
Moja Lancia się nie psuje. Ona jest po prostu notorycznie udoskonalana...

Krzych
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 39
Rejestracja: 26 maja 2014, 20:21
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Re: [Sprzedam] Komplet foteli + boczki drzwi Lybra Sedan

Post autor: Krzych » 11 lip 2017, 12:19

Snail, spokojnie, wyluzuj. Ja dalej czekam na link do aktualnej oferty foteli skórzanych do Lybry (których jest przecież bez liku). Na razie znowu przeczytałem tylko tyle, że:

- ktoś kiedyś dał mniej 300zł za skóry do Kappy
- ktoś ma welury za 200zł
- ktoś ma skóry do Thesisa za 300 i odda za free alkantre
- ktoś kupił okazyjnie skóry za 300 pewnie po znajomości, skoro oferta nie zdążyła ujrzeć internetu

Kilka postów wyżej było że skórzanych kompletów jest bez liku. Więc czekam sobie i czekam aż ktoś mi da linka albo przedstawi ofertę na taki komplet. Jeżeli oferta taka się nie przedstawi to Panowie sami sobie wystawiają certyfikat rzetelności własnej wypowiedzi.

Aha, i jeszcze jedno. Ja nie mam zamiaru kogokolwiek namawiać na taką cenę. Nigdzie nie napisałem że sprzedam to tylko za 500zł i niech się nikt nie waży próbować taniej, bo to unikat w skali światowej. Podałem taką wartość jako cenę wyjściową, ponieważ wiem że każdy zawsze zaczyna od negocjacji. Cenę przyjąłem na podstawie obserwowanych aktualnie ogłoszeń na Allegro. Póki co nadal każdy pisze że za dużo, ale nikt nie napisał ile byłby w stanie za to dać, więc zakładam że nikt w Was nie ma zamiaru tego kupować, więc nie rozumiem tak wielkiego poruszenia w tym temacie.

Awatar użytkownika
Flyman
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 3456
Rejestracja: 08 lis 2005, 0:00
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: WPR

Re: [Sprzedam] Komplet foteli + boczki drzwi Lybra Sedan

Post autor: Flyman » 11 lip 2017, 13:17


Awatar użytkownika
Gatess
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 55
Rejestracja: 15 lip 2015, 16:10
Imię: Jarek
Lokalizacja: Legnica / Dolnyśląsk

Re: [Sprzedam] Komplet foteli + boczki drzwi Lybra Sedan

Post autor: Gatess » 11 lip 2017, 14:55

Dodam też że te ogloszenia wiszą juz z rok i są tylko odświeżane :)

Co do skóry kupiłem ją za 300 z lampami jak już a co do szukania tapicerki poluje zawsze na całe auta na części tam są też tapicerki za grosze .

Co to żywiołości tego tematu nasuwa się refleksja że lybra zaczyna umierać już śmiercią naturalną - niestety blachy są niskiej jakości i użytkownicy forum traktują ten dział jak serwis pogawędkowy :)
Lancia Lybra SW 2.4 JTD

Krzych
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 39
Rejestracja: 26 maja 2014, 20:21
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Re: [Sprzedam] Komplet foteli + boczki drzwi Lybra Sedan

Post autor: Krzych » 11 lip 2017, 15:43

Flyman, nie będę nic pisał o słupkach i podsufitkach, nawet o boczkach, gdyż to co zamieściłeś nie jest skórzaną tapicerką do Lybry. Tak więc czekam nadal.

Awatar użytkownika
Gatess
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 55
Rejestracja: 15 lip 2015, 16:10
Imię: Jarek
Lokalizacja: Legnica / Dolnyśląsk

Re: [Sprzedam] Komplet foteli + boczki drzwi Lybra Sedan

Post autor: Gatess » 11 lip 2017, 18:44

Krzych bez nerwów, dla ciekawości innych to ta szmaciana tapicerka w porownaniu do popularnej alkantary ma 2 super zalety nie mechaci się i łatwo ją wyprać - wyprana alkantara wygląda jak wymoczony szczur :P
Lancia Lybra SW 2.4 JTD

Krzych
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 39
Rejestracja: 26 maja 2014, 20:21
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Re: [Sprzedam] Komplet foteli + boczki drzwi Lybra Sedan

Post autor: Krzych » 11 lip 2017, 20:45

Kiedy ja jestem spokojny jak zarośnięty tatarakiem staw na mazurach w bezwietrzny dzień ;)

Jestem spokojny również dlatego bo wiem że nie ma nigdzie wystawionych skór do Berliny, wiem ile kosztowały kiedy były wystawione jakiś czas temu i przeglądając ogłoszenia samochodów od czasu do czasu wiem że wgl jest to bardzo mało popularna wersja tapicerki w sedanie (do SW jest tego więcej, tyle że tylna kanapa z SW nie pasuje do sedana). Dlatego zaciekawiła mnie ta informacja jakoby miało być tego aż tyle, ale napisał to Flyman, który jak się okazało nie wie jak wygląda skóra, więc musze mu odpuścić ;) Ale za to ma już nabite 2700 wpisów co czyni go nieporównywalnie mądrzejszym od tych co mają ich 15 : zolta : Pojawiają się tylko alcantry i szmaty, z czego niestety tak jak napisałeś alcantra się mechaci i trudno się pierze i potem wygląda to jak wygląda na 15-letnim fotelu.

Nie uważam że po takim czasie szmaciane fotele prezentują niższą wartość niż alcantra. Kwestia gustu, czy ktoś woli mieć nieprzetarte fotele z alcantry ale w farfoclach, czy z lepiej utrzymaną szmacianą poszewką ale być może przetartą w jednym miejscu tak jak to jest u mnie. Oczywiście najlepiej w zestawieniu wyjdzie skóra (o ile nie jest mocno poprzecierana i popękana), tyle że... no właśnie, jakoś jej nie ma...

Awatar użytkownika
Flyman
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 3456
Rejestracja: 08 lis 2005, 0:00
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: WPR

Re: [Sprzedam] Komplet foteli + boczki drzwi Lybra Sedan

Post autor: Flyman » 11 lip 2017, 21:54


Awatar użytkownika
Gatess
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 55
Rejestracja: 15 lip 2015, 16:10
Imię: Jarek
Lokalizacja: Legnica / Dolnyśląsk

Re: [Sprzedam] Komplet foteli + boczki drzwi Lybra Sedan

Post autor: Gatess » 11 lip 2017, 22:50

Co do skor zrobię jutro fotke moich skor po lekkiej regeneracji, są jak nowe małym kosztem.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Lancia Lybra SW 2.4 JTD

Awatar użytkownika
fedos
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany
Posty: 1066
Rejestracja: 15 mar 2013, 23:43
Imię: marcin
Lokalizacja: Brzeszcze

Re: [Sprzedam] Komplet foteli + boczki drzwi Lybra Sedan

Post autor: fedos » 12 lip 2017, 1:21

Co ma thesis do wiatraka? To temat o Lybrze, a nie giełda Thesis. Najlepiej jakby wystawił za 5 dyszek? Wtedy od razu by ktoś kupił i za drugie tyle naprawił boczek i zaraz wystawił za 500zl żeby biznes zrobić.

Awatar użytkownika
Maniak
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 4037
Rejestracja: 21 sty 2014, 21:25
Imię: Mariusz
Lokalizacja: Staroźreby

Re: [Sprzedam] Komplet foteli + boczki drzwi Lybra Sedan

Post autor: Maniak » 12 lip 2017, 5:36

fedos pisze: 12 lip 2017, 1:21 Co ma thesis do wiatraka? To temat o Lybrze, a nie giełda Thesis. Najlepiej jakby wystawił za 5 dyszek? Wtedy od razu by ktoś kupił i za drugie tyle naprawił boczek i zaraz wystawił za 500zl żeby biznes zrobić.
Ja napiszę tak......na tapicerkach z Kappy się biznesu nie zrobi : beczy : a z Lybrą jest pewnie tak samo buziak
Pozdrawiam brać klubowiczów : ok2 :
Ps. Trochę K już przemieliłem i wiem jaki to biznes :lol:
Kappa 2.0, 2.4, 3.0, 2.4TD WSZYSTKIE CZĘŚCI!
Tel. 606 692 044 Jak by co było trzeba.
Piaskowanie i zabezpieczenia antykorozyjne.

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Hyde Park :::”