[ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Róbta co chceta ;)

Moderator: giekso

Awatar użytkownika
Art92
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1905
Rejestracja: 25 gru 2007, 0:00
Imię: Artur
Lokalizacja: Sierakowice/Słupsk

Re: [ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Post autor: Art92 » 06 gru 2015, 22:42

cesar pisze:zmieniliście ten wątek w pojedynek belial vs reszta świata a zbliża się północ i pewnie znów jakaś ustawa powstała a o 3.00 senat ją klepnie i o 4.00 prezydent podpisze
SLD podcierało się konstytucją, PiS podcierał się konstytucją, PO podcierało się konstytucją i znowu PiS to robi. Poczekam na reformy gospodarcze i wtedy zacznę się cieszyć/martwić.
VW Sweter 1.9 TDi. Od czasu do czasu ujeżdżam Chevrolet Cruze 1.6

Awatar użytkownika
darbo
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 3410
Rejestracja: 28 sty 2012, 15:47
Imię: Darek
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: [ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Post autor: darbo » 06 gru 2015, 22:42

cesar pisze:zmieniliście ten wątek w pojedynek belial vs reszta świata a zbliża się północ i pewnie znów jakaś ustawa powstała a o 3.00 senat ją klepnie i o 4.00 prezydent podpisze
Pas na dzisiaj więc :)

Pora myć zęby i iść spać.
były: Citroeny BX 1.4; 1.9D; 1.6 LPG; 1.6; 1.9 GTI4x4; Citroen BX1.8TD, Citroen Xantia 2.1TD EPIC
Citroen CX 2.5T GTI; Citroen XM 3.0LPG; Citroen XM 2.1TD, Mercedes 124 3D, Fiesta 1.3, Audi 80 1.6, Lancia Kappa 2.4JTD SW, Citroen Xantia 2.0HDI plus Lancia Kappa 2.4 oraz Lancia Lybra 1.8LPG i Citroen XM Break 2.1TD

Awatar użytkownika
Flyman
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 3456
Rejestracja: 08 lis 2005, 0:00
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: WPR

Re: [ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Post autor: Flyman » 06 gru 2015, 22:46

belial666 pisze:Nic nie zmieni. Dawaj... :)
Oczywiście, że nic. Gorzej być nie może, lepiej nie będzie.

Dobranoc wszystkim.

Awatar użytkownika
darbo
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 3410
Rejestracja: 28 sty 2012, 15:47
Imię: Darek
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: [ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Post autor: darbo » 06 gru 2015, 22:56

Dobranoc wszystkim.

Dobranoc Herkules :lol:
były: Citroeny BX 1.4; 1.9D; 1.6 LPG; 1.6; 1.9 GTI4x4; Citroen BX1.8TD, Citroen Xantia 2.1TD EPIC
Citroen CX 2.5T GTI; Citroen XM 3.0LPG; Citroen XM 2.1TD, Mercedes 124 3D, Fiesta 1.3, Audi 80 1.6, Lancia Kappa 2.4JTD SW, Citroen Xantia 2.0HDI plus Lancia Kappa 2.4 oraz Lancia Lybra 1.8LPG i Citroen XM Break 2.1TD

Awatar użytkownika
belial666
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 3404
Rejestracja: 11 maja 2014, 14:24
Lokalizacja: Stargard Szczeciński/Złotów

Re: [ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Post autor: belial666 » 06 gru 2015, 23:02

darbo pisze:Dobranoc wszystkim.

Dobranoc Herkules :lol:


Dobra, idź spać dziecko, ja powalczę jeszcze... :)
4.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Nr. telef. 501259455

Awatar użytkownika
Duch-Dziadka
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 5269
Rejestracja: 13 maja 2007, 0:00
Lokalizacja: Czarnków/Poznań

Re: [ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Post autor: Duch-Dziadka » 07 gru 2015, 9:18

Art92 pisze: Poczekam na reformy gospodarcze i wtedy zacznę się cieszyć/martwić.
Na logikę...czy ktoś kto w głowie ma tylko chęć zemsty i tak dużą zawiść wobec ludzi jest wstanie zrobić cokolwiek dla gopsdoraki??? Jak słyszę o obniżeniu wieku emerytalnego, podwyższeniu kwoty wolnej od podatku o tak drastyczną kwotę to obawiam się, że oprócz pr-owskich zagrywek nie ma w tym logiki.
Widzieliście ostatnie sondaże??? Wygląda na to, że jednak spora grupa ludzi już żałuje swojego wyboru.

W formie żartobliwej, ale jakież to prawdziwe:

https://www.facebook.com/sokzburaka/vid ... 044034650/
Giulietta Veloce 2016r

Awatar użytkownika
Art92
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1905
Rejestracja: 25 gru 2007, 0:00
Imię: Artur
Lokalizacja: Sierakowice/Słupsk

Re: [ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Post autor: Art92 » 07 gru 2015, 9:43

Duch-Dziadka pisze:
Art92 pisze: Poczekam na reformy gospodarcze i wtedy zacznę się cieszyć/martwić.
Na logikę...czy ktoś kto w głowie ma tylko chęć zemsty i tak dużą zawiść wobec ludzi jest wstanie zrobić cokolwiek dla gopsdoraki??? Jak słyszę o obniżeniu wieku emerytalnego, podwyższeniu kwoty wolnej od podatku o tak drastyczną kwotę to obawiam się, że oprócz pr-owskich zagrywek nie ma w tym logiki.
Widzieliście ostatnie sondaże??? Wygląda na to, że jednak spora grupa ludzi już żałuje swojego wyboru.

W formie żartobliwej, ale jakież to prawdziwe:

https://www.facebook.com/sokzburaka/vid ... 044034650/
Dla mnie mogą nawet wprowadzić rządy autorytarne. Nie jestem demokratą, ale jeśli porzucą swoją socjalną kiełbasę wyborczą i wprowadzą liberalne reformy i dobrze wpłynie to na gospodarkę to będę zadowolony. Kwota wolna za wysoka? Dla mnie za niska, powinna wynosić jakiś bilion, tak żeby nikt nie płacił dochodowego :lol:
VW Sweter 1.9 TDi. Od czasu do czasu ujeżdżam Chevrolet Cruze 1.6

Awatar użytkownika
darbo
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 3410
Rejestracja: 28 sty 2012, 15:47
Imię: Darek
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: [ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Post autor: darbo » 07 gru 2015, 10:24

Duch-Dziadka pisze: Na logikę...czy ktoś kto w głowie ma tylko chęć zemsty i tak dużą zawiść wobec ludzi jest wstanie zrobić cokolwiek dla gopsdoraki??? /
Przeczytałeś o tym w Onecie :?: :lol:
były: Citroeny BX 1.4; 1.9D; 1.6 LPG; 1.6; 1.9 GTI4x4; Citroen BX1.8TD, Citroen Xantia 2.1TD EPIC
Citroen CX 2.5T GTI; Citroen XM 3.0LPG; Citroen XM 2.1TD, Mercedes 124 3D, Fiesta 1.3, Audi 80 1.6, Lancia Kappa 2.4JTD SW, Citroen Xantia 2.0HDI plus Lancia Kappa 2.4 oraz Lancia Lybra 1.8LPG i Citroen XM Break 2.1TD

Awatar użytkownika
Duch-Dziadka
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 5269
Rejestracja: 13 maja 2007, 0:00
Lokalizacja: Czarnków/Poznań

Re: [ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Post autor: Duch-Dziadka » 07 gru 2015, 10:30

darbo pisze:
Duch-Dziadka pisze: Na logikę...czy ktoś kto w głowie ma tylko chęć zemsty i tak dużą zawiść wobec ludzi jest wstanie zrobić cokolwiek dla gopsdoraki??? /
Przeczytałeś o tym w Onecie :?: :lol:
Nie, widziałem w relacjach z obchodów 24-lecia imperium ojca Rydzyka... :lol: : yesyes :

Czy Ty czasem na nich nie głosowałeś???????????????????????????????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Giulietta Veloce 2016r

Awatar użytkownika
Hobbysta
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 964
Rejestracja: 04 mar 2006, 0:00
Lokalizacja: Krosno (podkarpackie)

Re: [ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Post autor: Hobbysta » 07 gru 2015, 11:12

Witam!

Dudi, odnośnie wyborów we Francji:

"...Żydowska gazeta dla Polaków dezinformuje swoich mikrocefali, że Front Narodowy to ?prawica? i to w dodatku ?skrajna?. Tymczasem prawda jest taka, że Front Narodowy to są narodowi socjaliści. To nie epitet, tylko najkrótsza charakterystyka. Wiem, co mówię, bo w swoim czasie nawiązałem kontakty z różnymi działaczami FN, a nawet odwiedziłem paryską centralę, gdzie dostałem materiały programowe. Na tej podstawie wyrobiłem sobie pogląd, że jeśli chodzi o program gospodarczy, to Front Narodowy jest partią jak najbardziej socjalistyczną, tyle, że jednocześnie narodową.

Najkrócej można scharakteryzować to tak: socjal ? jak najbardziej ? ale tylko dla Francuzów."
Więcej: Tutaj

W powiązaniu z tematem polecam: Tutaj

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
darbo
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 3410
Rejestracja: 28 sty 2012, 15:47
Imię: Darek
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: [ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Post autor: darbo » 07 gru 2015, 11:33

Duch-Dziadka pisze:
darbo pisze:
Duch-Dziadka pisze: Na logikę...czy ktoś kto w głowie ma tylko chęć zemsty i tak dużą zawiść wobec ludzi jest wstanie zrobić cokolwiek dla gopsdoraki??? /
Przeczytałeś o tym w Onecie :?: :lol:
Nie, widziałem w relacjach z obchodów 24-lecia imperium ojca Rydzyka... :lol: : yesyes :

Czy Ty czasem na nich nie głosowałeś???????????????????????????????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

1. Nie dosłyszałem w wystąpieniu Beaty sygnalizowanej przez Ciebie żądzy odwetu i chęci zemsty. :D

2. Rydzyk nawet jak stoi i nic nie mówi jest dla mnie obrzydliwy :lol: :lol: :lol:

3. Tego typu czołobitne laudacje i życzenia składane na klęczkach mi się nie podobają. :wuerg007:

4. Tak, tak... głosowałem na PIS i dalej podtrzymuję swój wybór. :D

5. W kwestii wierności swojemu wyborowi, Ty i Twoje 7 lat dla PO pozostanie dla mnie niedościgłym wzorem. :lol: :lol: :lol: : yesyes :
były: Citroeny BX 1.4; 1.9D; 1.6 LPG; 1.6; 1.9 GTI4x4; Citroen BX1.8TD, Citroen Xantia 2.1TD EPIC
Citroen CX 2.5T GTI; Citroen XM 3.0LPG; Citroen XM 2.1TD, Mercedes 124 3D, Fiesta 1.3, Audi 80 1.6, Lancia Kappa 2.4JTD SW, Citroen Xantia 2.0HDI plus Lancia Kappa 2.4 oraz Lancia Lybra 1.8LPG i Citroen XM Break 2.1TD

Awatar użytkownika
luka
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 1139
Rejestracja: 29 cze 2012, 12:42
Lokalizacja: Tczew/Subkowy

Re: [ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Post autor: luka » 07 gru 2015, 14:00



Darbo możesz nie lubić, ale musisz należeć, także ucz się chłopie. :)

Awatar użytkownika
Duch-Dziadka
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 5269
Rejestracja: 13 maja 2007, 0:00
Lokalizacja: Czarnków/Poznań

Re: [ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Post autor: Duch-Dziadka » 07 gru 2015, 14:20

darbo pisze:
1. Nie dosłyszałem w wystąpieniu Beaty sygnalizowanej przez Ciebie żądzy odwetu i chęci zemsty. :D
To, że czegoś nie słychać i o czymś się nie mówi nie oznacza, że tego nie ma. :D
darbo pisze:
2. Rydzyk nawet jak stoi i nic nie mówi jest dla mnie obrzydliwy :lol: :lol: :lol:


3. Tego typu czołobitne laudacje i życzenia składane na klęczkach mi się nie podobają. :wuerg007:
Nie wierzę Ci... :lol: :D

darbo pisze:
4. Tak, tak... głosowałem na PIS i dalej podtrzymuję swój wybór. :D

5. W kwestii wierności swojemu wyborowi, Ty i Twoje 7 lat dla PO pozostanie dla mnie niedościgłym wzorem. :lol: :lol: :lol: : yesyes :
Rzeczą ludzką jest błądzić, boską wybaczać, a głupców trwać w błędzie :D :)
Ostatnio zmieniony 07 gru 2015, 14:21 przez Duch-Dziadka, łącznie zmieniany 1 raz.
Giulietta Veloce 2016r

Awatar użytkownika
darbo
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 3410
Rejestracja: 28 sty 2012, 15:47
Imię: Darek
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: [ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Post autor: darbo » 07 gru 2015, 14:21

Ooo.. Luka :D

Idziesz 13-go grudnia z innymi Lemingami pod dom Kaczyńskiego :?: :lol:

Duch-Dziadka pisze: a głupców trwać w błędzie :D :)
Tylko głupiec? Czymże zasłużyłem sobie na tak łagodną ocenę dzisiaj :lol:

Łaskawy Pan... :mrgreen:


PS. Ułożyłem dramat w czterech aktach zatytułowany "Jak ewoluuje świadomość leminga" :D

Powinieneś być zainteresowany... :lol:
Ostatnio zmieniony 07 gru 2015, 15:14 przez darbo, łącznie zmieniany 1 raz.
były: Citroeny BX 1.4; 1.9D; 1.6 LPG; 1.6; 1.9 GTI4x4; Citroen BX1.8TD, Citroen Xantia 2.1TD EPIC
Citroen CX 2.5T GTI; Citroen XM 3.0LPG; Citroen XM 2.1TD, Mercedes 124 3D, Fiesta 1.3, Audi 80 1.6, Lancia Kappa 2.4JTD SW, Citroen Xantia 2.0HDI plus Lancia Kappa 2.4 oraz Lancia Lybra 1.8LPG i Citroen XM Break 2.1TD

Awatar użytkownika
luka
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 1139
Rejestracja: 29 cze 2012, 12:42
Lokalizacja: Tczew/Subkowy

Re: [ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Post autor: luka » 07 gru 2015, 14:39

darbo pisze:Ooo.. Luka :D

Idziesz 13-go grudnia z innymi Lemingami pod dom Kaczyńskiego :?: :lol:

Duch-Dziadka pisze: a głupców trwać w błędzie :D :)
Tylko głupiec? Czymże zasłużyłem sobie na tak łagodną ocenę dzisiaj :lol:

Łaskawy Pan... :mrgreen:
Jak możesz popierać partię, której członkowie rządu występują u Rydzyka i kto wie co mu tam robią jeszcze. Przecież się tym brzydzisz.
Swoją drogą to co wyprawia PIS i budyń z TK jest początkiem, mam nadzieję, że tobie czy twojej firmie osobiście się czkawką odbije agitacja PIS-u. Chyba że pojedziesz na jubileusz 25 lecia :)
Jak tam sfałszowane wybory samorządowe, czytałeś raport fundacji Batorego? Obłęd??

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Hyde Park :::”