[ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Róbta co chceta ;)

Moderator: giekso

Awatar użytkownika
darbo
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 3410
Rejestracja: 28 sty 2012, 15:47
Imię: Darek
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: [ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Post autor: darbo » 09 lip 2016, 22:46

Duda gdyby miał jaja powinien odpowiedzieć Obamie mniej więcej w ten deseń:

"Rozmawialiśmy o prawach człowieka i poszanowaniu różnic rasowych w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Z uwagi na powtarzające się wydarzenia zabójstw Afroamerykanów przez przedstawicieli władz USA zalecamy dalsze prace w celu wyeliminowania tego haniebnego faktu godzącego w demokracje i prawo człowieka do godnego życia. Jestem pełen nadziei na rychłą zmianę nieustającej fali strachów na jaką narażeni są Afroamerykanie w USA" :x
były: Citroeny BX 1.4; 1.9D; 1.6 LPG; 1.6; 1.9 GTI4x4; Citroen BX1.8TD, Citroen Xantia 2.1TD EPIC
Citroen CX 2.5T GTI; Citroen XM 3.0LPG; Citroen XM 2.1TD, Mercedes 124 3D, Fiesta 1.3, Audi 80 1.6, Lancia Kappa 2.4JTD SW, Citroen Xantia 2.0HDI plus Lancia Kappa 2.4 oraz Lancia Lybra 1.8LPG i Citroen XM Break 2.1TD

Awatar użytkownika
Tomzik
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 5389
Rejestracja: 22 gru 2007, 0:00
Imię: Tomczysław ;)
Lokalizacja: Kwidzyn/Świecie

Re: [ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Post autor: Tomzik » 09 lip 2016, 22:53

No niestety, Jarek mu tego nie podpowiedział...
Są: Lancia Delta 2,0 Multijet; Lancia Phedra 2,2 Multijet; Yamaha XJ 900S Diversion; SHL M11W
Były: Lancia Delta HPE 1,8 16V GT; Lancia Kappa 2,0 20V Turbo; Fiat Croma 2,0 T i.e., SFM Junak M10, Romet Ogar 205

Awatar użytkownika
meqqex
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2393
Rejestracja: 05 wrz 2012, 18:15
Skype: pr2em0
Imię: Przemek
Lokalizacja: Chojna - ZGR
Kontakt:

Re: [ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Post autor: meqqex » 09 lip 2016, 22:56

darbo pisze:Duda gdyby miał jaja powinien odpowiedzieć Obamie mniej więcej w ten deseń:

"Rozmawialiśmy o prawach człowieka i poszanowaniu różnic rasowych w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Z uwagi na powtarzające się wydarzenia zabójstw Afroamerykanów przez przedstawicieli władz USA zalecamy dalsze prace w celu wyeliminowania tego haniebnego faktu godzącego w demokracje i prawo człowieka do godnego życia. Jestem pełen nadziei na rychłą zmianę nieustającej fali strachów na jaką narażeni są Afroamerykanie w USA" :x
Od razu zaznaczam, nie jestem rasistą ale jaki Afroamerykanin... jaki Afroamerykanin? Po prostu Amerykanin tylko że ma inny kolor skóry ot co. Już im tam się we łbach poprzewracało od tego rasizmu etc (każdy jest człowiekiem niezależnie od koloru skóry czy wyznania). Co lepsze "biały" człowiek nie może powiedzieć do "Afroamerykanina" (czarnego) "nigga" za to między sobą "Afroamerykanie" mogą, a do tego do "białego" mogą powiedzieć "białas" oczywiście wówczas nie jest rasizm co za ironia xD.

Dziwny ten naród... mam nadzieję że Trump zostanie prezydentem :)
Ostatnio zmieniony 10 lip 2016, 8:40 przez meqqex, łącznie zmieniany 1 raz.
[Lancia_Lybra_SW_LX_1.9_JTD_85kW_2004R]
6cio biegowy manual
BREMBO Brakes System
Novitec 18 inch wheels
ECU soft update STAGE 1 150 KM / 340 Nm by Ramzes_II

Awatar użytkownika
luka
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 1139
Rejestracja: 29 cze 2012, 12:42
Lokalizacja: Tczew/Subkowy

Re: [ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Post autor: luka » 10 lip 2016, 8:13

darbo pisze:Duda gdyby miał jaja powinien odpowiedzieć Obamie mniej więcej w ten deseń:

"Rozmawialiśmy o prawach człowieka i poszanowaniu różnic rasowych w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Z uwagi na powtarzające się wydarzenia zabójstw Afroamerykanów przez przedstawicieli władz USA zalecamy dalsze prace w celu wyeliminowania tego haniebnego faktu godzącego w demokracje i prawo człowieka do godnego życia. Jestem pełen nadziei na rychłą zmianę nieustającej fali strachów na jaką narażeni są Afroamerykanie w USA" :x
Skakać to on i jego pisowscy koledzy mogą w Polsce, na arenie międzynarodowej trzeba się niestety ugiąć.
Jak sądzisz, dlaczego w tak szybkim tępie wysłaliśmy żołnierzy i sprzęt na bliski wschód? Oczywistym jest, że zagrozili nam odmowną decyzją na szczycie dotyczącą lokacji natowskich wojsk, wtedy maciora i spółka nie mogłaby się lansować na zdobyczach innych.

Awatar użytkownika
Hobbysta
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 964
Rejestracja: 04 mar 2006, 0:00
Lokalizacja: Krosno (podkarpackie)

Re: [ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Post autor: Hobbysta » 10 lip 2016, 10:21

Lancia Kappa 2,4jtd; produkcja lipiec 2000 - lekko przeziębiona, teraz wiem, że to Korona świrus :)

Awatar użytkownika
darbo
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 3410
Rejestracja: 28 sty 2012, 15:47
Imię: Darek
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: [ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Post autor: darbo » 10 lip 2016, 10:57

A ja mam absolutny cymesik? :lol:

MANIFESTACJA KOD NA SKWERZE MARTINA LUTHERA KINGA - RELACJA GAZETY WYBORCZEJ.

http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/1, ... rects=true
kod.jpg

Frekwencja nie dopisała więc zdjęcie z innej demonstracji? Odpowiednie kadrowanie już nie pomaga? Czapki w lipcu? Czytelnicy wszystko łykną ? :)

Aż liście z wrażenia z drzew pospadały... : jump2 :
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
były: Citroeny BX 1.4; 1.9D; 1.6 LPG; 1.6; 1.9 GTI4x4; Citroen BX1.8TD, Citroen Xantia 2.1TD EPIC
Citroen CX 2.5T GTI; Citroen XM 3.0LPG; Citroen XM 2.1TD, Mercedes 124 3D, Fiesta 1.3, Audi 80 1.6, Lancia Kappa 2.4JTD SW, Citroen Xantia 2.0HDI plus Lancia Kappa 2.4 oraz Lancia Lybra 1.8LPG i Citroen XM Break 2.1TD

Awatar użytkownika
Hobbysta
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 964
Rejestracja: 04 mar 2006, 0:00
Lokalizacja: Krosno (podkarpackie)

Re: [ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Post autor: Hobbysta » 10 lip 2016, 11:27

Obrazek
Lancia Kappa 2,4jtd; produkcja lipiec 2000 - lekko przeziębiona, teraz wiem, że to Korona świrus :)

Awatar użytkownika
darbo
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 3410
Rejestracja: 28 sty 2012, 15:47
Imię: Darek
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: [ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Post autor: darbo » 10 lip 2016, 11:30

Hobbysta jak dobrze popatrzysz to i 250 tyś. zobaczysz :lol:
były: Citroeny BX 1.4; 1.9D; 1.6 LPG; 1.6; 1.9 GTI4x4; Citroen BX1.8TD, Citroen Xantia 2.1TD EPIC
Citroen CX 2.5T GTI; Citroen XM 3.0LPG; Citroen XM 2.1TD, Mercedes 124 3D, Fiesta 1.3, Audi 80 1.6, Lancia Kappa 2.4JTD SW, Citroen Xantia 2.0HDI plus Lancia Kappa 2.4 oraz Lancia Lybra 1.8LPG i Citroen XM Break 2.1TD

Awatar użytkownika
Hobbysta
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 964
Rejestracja: 04 mar 2006, 0:00
Lokalizacja: Krosno (podkarpackie)

Re: [ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Post autor: Hobbysta » 10 lip 2016, 11:36

Darbo, nie trzeba się wiele wpatrywać - rzut kątem oka wystarczy : yesyes : :lol:
Lancia Kappa 2,4jtd; produkcja lipiec 2000 - lekko przeziębiona, teraz wiem, że to Korona świrus :)

Awatar użytkownika
darbo
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 3410
Rejestracja: 28 sty 2012, 15:47
Imię: Darek
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: [ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Post autor: darbo » 10 lip 2016, 11:42

luka pisze:
darbo pisze:Duda gdyby miał jaja powinien odpowiedzieć Obamie mniej więcej w ten deseń:

"Rozmawialiśmy o prawach człowieka i poszanowaniu różnic rasowych w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Z uwagi na powtarzające się wydarzenia zabójstw Afroamerykanów przez przedstawicieli władz USA zalecamy dalsze prace w celu wyeliminowania tego haniebnego faktu godzącego w demokracje i prawo człowieka do godnego życia. Jestem pełen nadziei na rychłą zmianę nieustającej fali strachów na jaką narażeni są Afroamerykanie w USA" :x
Skakać to on i jego pisowscy koledzy mogą w Polsce, na arenie międzynarodowej trzeba się niestety ugiąć.
Jak sądzisz, dlaczego w tak szybkim tępie wysłaliśmy żołnierzy i sprzęt na bliski wschód? Oczywistym jest, że zagrozili nam odmowną decyzją na szczycie dotyczącą lokacji natowskich wojsk, wtedy maciora i spółka nie mogłaby się lansować na zdobyczach innych.
Oczywiście, że musimy robić Amerykanom laskę ale żeby od razu głębokie gardło? : gafa :

Warto poczytać:

http://www.rp.pl/Plus-Minus/307079933-K ... eryce.html


Zresztą jakoś specjalnie mnie nie zdziwi jak po wypowiedziach Obamy poparcie dla PISu wzrośnie.
były: Citroeny BX 1.4; 1.9D; 1.6 LPG; 1.6; 1.9 GTI4x4; Citroen BX1.8TD, Citroen Xantia 2.1TD EPIC
Citroen CX 2.5T GTI; Citroen XM 3.0LPG; Citroen XM 2.1TD, Mercedes 124 3D, Fiesta 1.3, Audi 80 1.6, Lancia Kappa 2.4JTD SW, Citroen Xantia 2.0HDI plus Lancia Kappa 2.4 oraz Lancia Lybra 1.8LPG i Citroen XM Break 2.1TD

Awatar użytkownika
Rutuś
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2497
Rejestracja: 17 mar 2011, 22:44
Imię: Leszek
Lokalizacja: Warszawa-WJ

Re: [ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Post autor: Rutuś » 10 lip 2016, 22:12

Hobbysta pisze:Obrazek

Więcej tutaj: Myśleliście, ..., że nikt was nie sprawdzi?
Masz rację sumienną relację przeprowadziła TVPPIS nie wiem tylko dlaczego cały świat się z nas śmieje.
jest Lancia Delta 1.6 2010 Alfa Romeo Mito 1.4 16V 2010 Alfa Romeo Giulietta 1.4 2011

była Lancia Lybra SW 1.9JTD 2003 Fiat Grande Punto 1.4 2005

Awatar użytkownika
Rutuś
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2497
Rejestracja: 17 mar 2011, 22:44
Imię: Leszek
Lokalizacja: Warszawa-WJ

Re: [ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Post autor: Rutuś » 10 lip 2016, 22:25

darbo pisze:
Rutuś pisze: Wolę linkować Newsweeka niż Gazetę Polską Codziennie.
Też mi wybór - jak między dżumą i cholerą.

Ale jak linkujesz Newsweeka to Ci nie wstyd? Nic Cię nie uwiera? Inteligencja się nie buntuje? Nie czujesz jakiegoś ukłucia wewnątrz siebie?

Jeżeli o mnie chodzi to możesz nawet cytować Lenina, w końcu jesteś dorosły i masz prawo być sobą.

Ja z kolei tak mam, że w takich sytuacjach współczuję i próbuję pomóc - lecz do pewnego momentu. :mrgreen:
Nie oczekuję od Ciebie ani współczucia ani pomocy chciałbym żyć w normalnym kraju.Nie życzę sobie aby PiS decydował co mogę zrobić z moim majątkiem mam tu na myśli ich ustawę o obrocie ziemią i lasach.A jeśli to się okaże prawdą to naprawdę w Polsce to nie opędzimy się od inwestorów
:link:
jest Lancia Delta 1.6 2010 Alfa Romeo Mito 1.4 16V 2010 Alfa Romeo Giulietta 1.4 2011

była Lancia Lybra SW 1.9JTD 2003 Fiat Grande Punto 1.4 2005

bassooner
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 2552
Rejestracja: 24 paź 2013, 13:37
Imię: Sławuś
Lokalizacja: Szamoni
Kontakt:

Re: [ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Post autor: bassooner » 11 lip 2016, 11:10

a dokładnie, żeby rozwiać wszelkie wątpliwości, powiedział tak:

W tym właśnie duchu wyraziłem w rozmowie z prezydentem Dudą naszą troskę w związku z
pewnymi działaniami oraz impasem wokół Trybunału Konstytucyjnego. Podkreśliłem przytym, że odnosimy się z pełnym poszanowaniem do suwerenności Polski, odnotowałem też,
że parlament pracuje nad ważnymi rozwiązaniami ustawodawczymi w tym zakresie, choć
wymagać to będzie jeszcze więcej pracy. Jako przyjaciel i sojusznik zaapelowaliśmy do
wszystkich stron o wspólne działania dla dobra polskich instytucji demokratycznych. To
właśnie bowiem czyni z nas demokracje ? nie słowa zapisane w konstytucji czy fakt udziału w
wyborach, ale instytucje, na których na co dzień polegamy, takie jak rządy prawa, niezależne
sądownictwo i wolne media. Wiem, że są to wartości, na których zależy prezydentowi. Te
właśnie wartości leżą u podstaw naszego Sojuszu, który został zbudowany, jak to zapisano w
Traktacie Północnoatlantyckim, ?na zasadach demokracji, wolności jednostki i rządów
prawa?.
http://www.berbela.com/
Lancja Libra Intęsa SW 2004 5Rv10 150km (ale byków nie?)

rain
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1565
Rejestracja: 08 paź 2008, 0:00
Imię: Piotrek
Lokalizacja: Wrocław

Re: [ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Post autor: rain » 11 lip 2016, 11:38

Mnie właśnie pierwszy raz od wyborów, osobiście dotknęła dobra zmiana. Mianowicie chciałem kupić dom. Piękny wymarzony dom na działce z małym laskiem w atrakcyjne cenie. Wkład własny jest, zdolność kredytowa jest, pokonałem trudności związane z zakupem od syndyka. Ale został na mnie wylany kubeł zimnej wody bo dom stoi na działce rolnej zabudowanej. Więc nie można ustanowić na nim właściwej hipoteki. Co z tego że zdolność mam na 3x taki dom, że mam na 20% wkładu.... Dobra zmiana nie przemyślała. Ja i tak mam lepiej niż osoby które stanęły z budową, bo nic jeszcze nie kupiłem. Dzięki Hobbysta i Darbo, SUWERENI moi wy.
Autka jakie mi się przewineły: Hyundai Lantra 1.6, Lancia Lybra 2.4 JTD, Alfa Romeo 156 2.4 m-Jet, Alfa Romeo 156 1.8 Twin Spark, Lancia Delta 1.8i.e., Lancia Thesis 2.4 JTD, Alfa Romeo 166 3.2, BMW E90 320d, Fiat Brava 80 16v, Fiat Brava 80 16v, Laguna III 2.0 16v, Fiat Stilo 1.9 JTD, Marea 155 20v

Obecnie mam: Lancia Lybra 2.4 jtd Emblema, Lancia Lybra 2.0 LS, Opel Meriva_A 1.4 EcoTec, Bravo HGT, Brava 100 16v

bassooner
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 2552
Rejestracja: 24 paź 2013, 13:37
Imię: Sławuś
Lokalizacja: Szamoni
Kontakt:

Re: [ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Post autor: bassooner » 11 lip 2016, 12:11

dokładnie to samo dotknęło moją znajomą...
http://www.berbela.com/
Lancja Libra Intęsa SW 2004 5Rv10 150km (ale byków nie?)

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Hyde Park :::”