[ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Róbta co chceta ;)

Moderator: giekso

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Re: [ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Post autor: Nat » 07 gru 2015, 16:41

Hobbysta pisze:In vitro powinno być prawnie zakazane - kara śmierci, w ostateczności zamieniona na dożywocie!
Hobbysta pisze:
luka pisze: W tym roku bodajże urodziło się 8000 dzieciaków,
I co najmniej 40 000 dzieciaków przy tej produkcji ludzi zamordowano. Współczesna "postępowa" zagłada bezbronnych, cywilizacja śmierci : czerwona :
Hobbysta - wydaje się, że Twój "problem" wynika z tego, że przedkładasz nowomowę (w znaczeniu czysto orwellowskim) propagandzistów ponad rozsądek.
Nazywasz "dzieciakiem" zwykły embrion. Tymczasem zarodek to nie dziecko, nie brzoza, ani nie prom kosmiczny. Podobnie jak pyłek drzewa to nie dąb, nie skażesz więc pszczoły za nielegalny wyrąb lasu. ;)
Dziecko to:
1. ?człowiek od urodzenia do wieku młodzieńczego?
2. ?syn lub córka, niezależnie od wieku?
3. ?poufały, serdeczny zwrot do osoby dorosłej?
4. ?niedorosłe zwierzę?
5. ?wytwór czyjejś pracy?
http://sjp.pwn.pl/slowniki/dziecko.html
Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie, byś zwykły zarodek np. z probówki nazywał dzieckiem, dorosłym, czy nawet wielorybem. Wielu ma swoje ekstrawagancje - np. Świadkowie Jehowy - nie uwierzysz - nie jedzą niczego, co jest zrobione z krwi. Żydzi - mają osobny komplet garnków do potraw mlecznych i osobny do mięsnych, bo spożywanie ich z jednego garnka czy jednocześnie uważają za nieczyste. Asmatowie, takie plemię Papuasów, nie kojarzyli seksu z prokreacją (a wymieniają między sobą "żony"). Ale jedynie Ty, w imię swojego bzika, nawołujesz do zabijania ludzi i to masowo. Postulowana przez Ciebie kara śmierci, gdyby traktować ją poważnie, oznaczałaby, że chciałbyś eksterminować dziesiątki tysięcy ludzi tylko dlatego, że nie podzielają Twoich ekscentrycznych poglądów.
Może warto trochę zbastować?
FXX pisze:Ba, często kler święci broń, z której następnie się zabija na misjach.
Ta sprawa wymaga drobnego sprostowania - kościół (przynajmniej katolicki) nie święci broni/samochodów/kundli/jedzenia (pomimo nazwy "święconka") itp. lecz je błogosławi. Kościół święci jedynie te przedmioty/ludzi, które/którzy służą kultowi Boga.
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

Awatar użytkownika
Hobbysta
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 964
Rejestracja: 04 mar 2006, 0:00
Lokalizacja: Krosno (podkarpackie)

Re: [ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Post autor: Hobbysta » 07 gru 2015, 17:23

cenzura

Obrazek
Ostatnio zmieniony 07 gru 2015, 18:27 przez Marzena, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Ocenzurowałam wstawione zdjęcie

Awatar użytkownika
darbo
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 3410
Rejestracja: 28 sty 2012, 15:47
Imię: Darek
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: [ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Post autor: darbo » 07 gru 2015, 17:24

luka pisze:Jak możesz popierać partię, której członkowie rządu występują u Rydzyka i kto wie co mu tam robią jeszcze. Przecież się tym brzydzisz.
Swoją drogą to co wyprawia PIS i budyń z TK jest początkiem, mam nadzieję, że tobie czy twojej firmie osobiście się czkawką odbije agitacja PIS-u. Chyba że pojedziesz na jubileusz 25 lecia :)
Jak tam sfałszowane wybory samorządowe, czytałeś raport fundacji Batorego? Obłęd??
Jak możesz to...jak możesz tamto :?: :lol:

Mogę. :mrgreen:

Brzydzę się Rydzykiem, Jankowskim, Głódziem, trochę mniej Dziwiszem, Paetzem, Charamsą, że tak wymienię tych co mi przychodzą go głowy najwpierw :)

Nie mogę patrzeć na tłustych hipokrytów, powiązanych z władzą sybarytów, prowadzących podwójne życie dygnitarzy i tych - co opisała ostatnio CiociaE - co dymają nieletnie pacholęta obu płci, nie ponosząc za to należytych konsekwencji.
Ostatnio się wk : cenzura : łem jak się dowiedziałem, że ojciec dyrektor zakupił jakieś najnowsze wypasione Audi :x

To mnie brzydzi. Lecz nie znaczy to, że rozlewa mi się to na cały Kościół Katolicki. O romansie PISu z Rydzykiem nie dowiedziałem się od Ciebie, czy broń mnie Panie Boże od Ducha jakiegoś Dziada; zdawałem sobie z tego sprawę przy urnie wyborczej.

I jeżeli obecnie myślę sobie o tym, czy dokonałem dobrego wyboru i mam jakiekolwiek wątpliwości to zaraz (jak Bugajowi) mi przechodzi po lekturze Wyborczej, Newsweeka, wysłuchaniu Petru lub innych posłów a w szczególności posłanek Nowoczesnej, Schetyny; śledząc poczynania KOD, doświadczając tej całej histerii establishmentu, który nie może się pogodzić z utratą żłobu i wielu innych wypowiedzi/zdarzeń, które sobie śledzę.

Przechodzi mi po lekturze części niemieckiej prasy, po reakcjach na całkiem wyważone i rozsądne opinie Tuska dotyczące problemu imigrantów; po przeczytaniu opinii znanej niemieckiej politolożki, dowodzącej, że to co się obecnie dzieje w krajach wyszechradzkich to efekt głęboko zakorzenionych tradycji faszystowskich ( no może jeszcze Węgry i Słowacja to od bidy tak, ale Polska???) i ona - ta ekspertka - nawołuje, żeby wzmacniać Polską opozycję i zrobić wszystko, żeby osłabiać Polski rząd.

I przechodzi mi od razu. I wybaczam Kaczorowi Rydzyka i kilka innych potknięć oraz awanturę o TK.

System się broni i to zaciekle a ja - wbrew temu co sobie myślisz - potrafię racjonalnie myśleć i wiele razy o tym pisałem tu na Forum (uzasadniając swój wybór), lecz osoby takie jak Ty (chociaż Ty Luka stosunkowo najmniej) przylepiają mi gombrowiczowską gębę nieustannie :D ; więc system się broni a PIS może nie jest najlepszym panaceum lecz w chwili obecnej jedynym dla mnie możliwym.

Na koniec tej wypowiedzi powiem tak. Raport Fundacji Batorego mam w dupie i to głęboko ( mam nadzieję, że nie uraziłem Twoich uczuć :lol: ). Możesz mnie zapoznać z jego tezami lecz na chwilę obecną nie zamierzam tracić czasu na jego analizę.

Na drugi koniec zapytam ja: czy uważasz Luka, że pikieta pod domem Kaczora w dniu 13 grudnia to jest dobry pomysł?

Od Twojej odpowiedzi zależy czy włączę Cię do mojej 4 zdjęciowej epopei o przemianie leminga :lol:
Ostatnio zmieniony 07 gru 2015, 17:44 przez darbo, łącznie zmieniany 1 raz.
były: Citroeny BX 1.4; 1.9D; 1.6 LPG; 1.6; 1.9 GTI4x4; Citroen BX1.8TD, Citroen Xantia 2.1TD EPIC
Citroen CX 2.5T GTI; Citroen XM 3.0LPG; Citroen XM 2.1TD, Mercedes 124 3D, Fiesta 1.3, Audi 80 1.6, Lancia Kappa 2.4JTD SW, Citroen Xantia 2.0HDI plus Lancia Kappa 2.4 oraz Lancia Lybra 1.8LPG i Citroen XM Break 2.1TD

Awatar użytkownika
FXX
Administrator
Administrator
Posty: 10673
Rejestracja: 27 mar 2009, 16:14
Imię: Kamil

Re: [ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Post autor: FXX » 07 gru 2015, 17:40

Hobbysta pisze:cenzura
Wszystko pięknie fajnie, ale dlaczego na tej grafice jest żywe, urodzone już dziecko, a nie zarodek o jakim mowa w in-vitro?
Taka grafika dla totalnych ignorantów...

Tu powinno być takie coś:

Obrazek
Nat pisze:
FXX pisze:Ba, często kler święci broń, z której następnie się zabija na misjach.
Ta sprawa wymaga drobnego sprostowania - kościół (przynajmniej katolicki) nie święci broni/samochodów/kundli/jedzenia (pomimo nazwy "święconka") itp. lecz je błogosławi. Kościół święci jedynie te przedmioty/ludzi, które/którzy służą kultowi Boga.
Wybacz moją niekompetencję ;)
Aczkolwiek niewiele to zmienia, bo po jakiego błogosławi się przedmioty służące tylko i wyłącznie do zabijania? Zwłaszcza, że nie oszukujmy się, coraz częściej zabijania w imię dóbr materialnych.
Ostatnio zmieniony 07 gru 2015, 18:28 przez Marzena, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Ocenzurowałam wstawione zdjęcie
Volvo S60 R-Design D5

Były:
Alfa Romeo MiTo 1.4 16V
Alfa Romeo 159 SW 2.4JTDm
Alfa Romeo 156 SW 2.4JTD

Lancia Lybra SW 1.9JTD
Daewoo Espero 1.5 GLX

Obrazek

Awatar użytkownika
Duch-Dziadka
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 5269
Rejestracja: 13 maja 2007, 0:00
Lokalizacja: Czarnków/Poznań

Re: [ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Post autor: Duch-Dziadka » 07 gru 2015, 17:43

darbo pisze: Tylko głupiec? Czymże zasłużyłem sobie na tak łagodną ocenę dzisiaj :lol:

Łaskawy Pan... :mrgreen:


PS. Ułożyłem dramat w czterech aktach zatytułowany "Jak ewoluuje świadomość leminga" :D

Powinieneś być zainteresowany... :lol:
Zbyt personalnie bierzesz do siebie pewne treści, ale może to oznacza iż dają one Tobie do myślenia i to cieszy najbardziej.

Hobbysta w moim mniemaniu za zamieszczanie tak obrzydliwych, krwawych i kłamliwych treści jesteś zwyczajnie moralnym zerem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
To nie jest forum na które można wejść powyżej 18 roku życia i powinieneś mieć to na uwadze.
Jeśli personalnie jarają Cie takie zdjęcia i debilizmy to obklej sobie nimi dom albo gębę, bo ludzkiej twarzy u Ciebie nie ma.
Giulietta Veloce 2016r

cesar
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany
Posty: 349
Rejestracja: 31 sty 2014, 15:41
Imię: cesar
Lokalizacja: PP

Re: [ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Post autor: cesar » 07 gru 2015, 17:51

Jeśli Hobbysta umieścił takie zdjęcia to ja mogę z pełną świadomością ważenia treści napisać,że jest pierdo....nięty.I dopóki nie zdejmiecie jego posta, mojego też nie ruszajcie.
Thesis 3,0 V6 2002

Awatar użytkownika
darbo
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 3410
Rejestracja: 28 sty 2012, 15:47
Imię: Darek
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: [ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Post autor: darbo » 07 gru 2015, 17:53

Duch-Dziadka pisze:
darbo pisze: Tylko głupiec? Czymże zasłużyłem sobie na tak łagodną ocenę dzisiaj :lol:

Łaskawy Pan... :mrgreen:


PS. Ułożyłem dramat w czterech aktach zatytułowany "Jak ewoluuje świadomość leminga" :D

Powinieneś być zainteresowany... :lol:
Zbyt personalnie bierzesz do siebie pewne treści, ale może to oznacza iż dają one Tobie do myślenia i to cieszy najbardziej.

Hobbysta w moim mniemaniu za zamieszczanie tak obrzydliwych, krwawych i kłamliwych treści jesteś zwyczajnie moralnym zerem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
To nie jest forum na które można wejść powyżej 18 roku życia i powinieneś mieć to na uwadze.
Jeśli personalnie jarają Cie takie zdjęcia i debilizmy to obklej sobie nimi dom albo gębę, bo ludzkiej twarzy u Ciebie nie ma.
Oooo... moralne zero :x Pan się zbiesił :x Pan jest oburzon :roll: Pan jest poruszon :-?

Zbyt emocjonalnie reagujesz na pewne treści, ale może to oznacza iż dają one Tobie do myślenia i to cieszy najbardziej. :lol:


Jeżeli może wisieć post Beliala666 ze zdjęciem jego zasyfionego Thesisa i to co o nim napisał, to może wisieć też post Hobbysty i reakcja Cesara, nie mówiąc o chamskich wypowiedziach Duszka... :x
Ostatnio zmieniony 07 gru 2015, 17:56 przez darbo, łącznie zmieniany 1 raz.
były: Citroeny BX 1.4; 1.9D; 1.6 LPG; 1.6; 1.9 GTI4x4; Citroen BX1.8TD, Citroen Xantia 2.1TD EPIC
Citroen CX 2.5T GTI; Citroen XM 3.0LPG; Citroen XM 2.1TD, Mercedes 124 3D, Fiesta 1.3, Audi 80 1.6, Lancia Kappa 2.4JTD SW, Citroen Xantia 2.0HDI plus Lancia Kappa 2.4 oraz Lancia Lybra 1.8LPG i Citroen XM Break 2.1TD

Awatar użytkownika
Hobbysta
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 964
Rejestracja: 04 mar 2006, 0:00
Lokalizacja: Krosno (podkarpackie)

Re: [ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Post autor: Hobbysta » 07 gru 2015, 17:54

Prawda boli i ma boleć!

Awatar użytkownika
FXX
Administrator
Administrator
Posty: 10673
Rejestracja: 27 mar 2009, 16:14
Imię: Kamil

Re: [ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Post autor: FXX » 07 gru 2015, 17:58

Darku, ale co to ma dać do myślenia?
Grafika z in vitro jest totalnie z pupki wzięta, przeznaczona dla totalnych ignorantów nie mających pojęcia o co w ogóle chodzi. Dobre dla mocherków, żeby je nakręcić żeby zaczęły kolejną krucjatę jak z krzyżem pod Pałacem Prezydenckim.
Volvo S60 R-Design D5

Były:
Alfa Romeo MiTo 1.4 16V
Alfa Romeo 159 SW 2.4JTDm
Alfa Romeo 156 SW 2.4JTD

Lancia Lybra SW 1.9JTD
Daewoo Espero 1.5 GLX

Obrazek

cesar
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany
Posty: 349
Rejestracja: 31 sty 2014, 15:41
Imię: cesar
Lokalizacja: PP

Re: [ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Post autor: cesar » 07 gru 2015, 17:59

Darbo, tak reagują i prowokują gnidy.Czasami tęsknię za czasami przedwojnia,wiele spraw rozwiązałaby rzucona w pysk rękawiczka i strzał na polanie o świcie.
Zaprocentowałyby miesiące spędzone na strzelnicy a tak w necie każdy może bezkarnie rzucać gównem po ekranie.
Thesis 3,0 V6 2002

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Re: [ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Post autor: Nat » 07 gru 2015, 18:00

Hobbysta pisze:cenzura
Rzecz w tym, że to prosta manipulacja, na którą może się nabrać tylko głupiec. A i to tylko ten wrażliwy na krew.
Dyskutujemy o zapłodnieniu, o zarodkach (bo właśnie tego dotyczy metoda in vitro!). Ty dajesz mało racjonalny podpis o "dzieciach z in vitro" i... zdjęcia, które nie pokazują ŻADNEGO zarodka.
W trakcie procedury in vitro nie mrozi się żadnego dziecka, nie da rady pozwolić płakać (choćby dlatego, że jedna łza jest dużo większa od całego zarodka), ani żadnego zarodka się nie abortuje w 24 tygodniu czegokolwiek. Dasz wiarę? Nie wstyd Ci szerzyć tak kłamliwą propagandę? Przedkładasz swoją ideologię nad zwyczajną prawdę?
Ostatnio zmieniony 07 gru 2015, 18:28 przez Marzena, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Ocenzurowałam wstawione zdjęcie
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

Awatar użytkownika
FXX
Administrator
Administrator
Posty: 10673
Rejestracja: 27 mar 2009, 16:14
Imię: Kamil

Re: [ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Post autor: FXX » 07 gru 2015, 18:02

Hobbysta pisze:Prawda boli i ma boleć!
Hobbysto, ale jaka prawda? Pierwsza grafika ma tyle wspólnego z prawdą co szmata z arrasami. Przyprawiający o ból to jest chyba proces myślowy u Ciebie, a na pewno nie pozwala Ci to na obiektywną ocenę rzeczywistości.

Tak wygląda zarodek:
Obrazek

Pokaż jak to się porzuca albo morduje i jaką krzywdę się temu wyrządza.
Volvo S60 R-Design D5

Były:
Alfa Romeo MiTo 1.4 16V
Alfa Romeo 159 SW 2.4JTDm
Alfa Romeo 156 SW 2.4JTD

Lancia Lybra SW 1.9JTD
Daewoo Espero 1.5 GLX

Obrazek

Awatar użytkownika
darbo
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 3410
Rejestracja: 28 sty 2012, 15:47
Imię: Darek
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: [ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Post autor: darbo » 07 gru 2015, 18:11

FXX pisze:Darku, ale co to ma dać do myślenia?
Grafika z in vitro jest totalnie z pupki wzięta, przeznaczona dla totalnych ignorantów nie mających pojęcia o co w ogóle chodzi. Dobre dla mocherków, żeby je nakręcić żeby zaczęły kolejną krucjatę jak z krzyżem pod Pałacem Prezydenckim.
Kamil, moja wypowiedź była skierowana do Duszka i jest taką lustrzaną parafrazą jego wypowiedzi sprzed kilku minut. Takie pyknięcie. Drobne. :)
były: Citroeny BX 1.4; 1.9D; 1.6 LPG; 1.6; 1.9 GTI4x4; Citroen BX1.8TD, Citroen Xantia 2.1TD EPIC
Citroen CX 2.5T GTI; Citroen XM 3.0LPG; Citroen XM 2.1TD, Mercedes 124 3D, Fiesta 1.3, Audi 80 1.6, Lancia Kappa 2.4JTD SW, Citroen Xantia 2.0HDI plus Lancia Kappa 2.4 oraz Lancia Lybra 1.8LPG i Citroen XM Break 2.1TD

Awatar użytkownika
Hobbysta
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 964
Rejestracja: 04 mar 2006, 0:00
Lokalizacja: Krosno (podkarpackie)

Re: [ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Post autor: Hobbysta » 07 gru 2015, 18:13

Obrazek

Awatar użytkownika
FXX
Administrator
Administrator
Posty: 10673
Rejestracja: 27 mar 2009, 16:14
Imię: Kamil

Re: [ANKIETA] Wybory;) na kogo głosować i dlaczego???

Post autor: FXX » 07 gru 2015, 18:15

To nadal nie jest zarodek z in vitro...
Pokaż te zarodki albo przestań się ośmieszać tymi grafikami...
Volvo S60 R-Design D5

Były:
Alfa Romeo MiTo 1.4 16V
Alfa Romeo 159 SW 2.4JTDm
Alfa Romeo 156 SW 2.4JTD

Lancia Lybra SW 1.9JTD
Daewoo Espero 1.5 GLX

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Hyde Park :::”