Dobry Humor

Róbta co chceta ;)

Moderator: giekso

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Re: Dobry Humor

Post autor: Nat » 19 lis 2012, 12:45

Może to wspaniałe Stilo opóźnia degenerację : coto : ;) :lol:

A wracając do tematu:


Obrazek
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

Awatar użytkownika
romlen
Założyciel LKP
Założyciel LKP
Posty: 4372
Rejestracja: 12 sty 2005, 0:00
Skype: romlen
Imię: Roman
Lokalizacja: Lyski koło Raciborza

Re: Dobry Humor

Post autor: romlen » 21 lis 2012, 22:20

Nat pisze:Wyrok już chyba zapadł...
Rafako do likwidacji?.
Poor Rafako...
: olaboga : : heej :
Nie macie pojęcia co się w mieście dzieje... Wrze. Wściekłość.

Ale z innej beczki. Znalezione w necie, ponoć autentyk:
Znajomy mojego ojca mial ciekawa przygode. Jechal na trasie Kolobrzeg - Koszalin no i oczywiscie trzymal sie przepisow jak to na 10% Polskiego spoleczenstwa przystalo. jadac w miejscu zabudowanym jakies 40-45km\h (ograniczenie do 50 dla niewiedzacych). No i bach fotoradar mu zdjecie strzelil. Facet zdziwiony zawraca, zwalania przed fotoradarem uwaznie patrzac na licznik czy aby na pewno nie przekracza 50km\h i jeb, znowu fotka. Koles totalnie zdezorientowany mysli o co chodzi... moze licznik zepsuty albo znak ograniczenia do 50 ktos zle postawil, no ale raczej fotoradar zepsuty. Zawraca jeszcze raz, tym razem jedzie jakies 10-20km\h i pstryk, znowu. No to dzwoni do tych od fotoradaru i mowi ze w (dokladnie okreslil polozenie) jest fotoradar zepsuty bo ciagle robi zdjecia, nawet jak sie jedzie bardzo wolno i zeby to naprawili. Policjant go wysmial i mowi ze ustawili tak zeby kazdemu robil zdjecie bo sprawdzaja czy ludzie maja pasy pozapinane. No i 6 mandatow za niezapiete pasy bo jeszcze z zona jechal
Lancia Prisma 1,6IE Symbol '87 (tak tak, dalej u mnie), Lancia Y 1.2 2003 grudzień - ostatni miesiąc produkcji, Lancia Lybra SW 2.0 '99 i nigdy nie widziała gazu; Lancia Gamma Coupe - o tym śnię :)
Tel. 503124557-Orange
Obrazek
Po czym poznać, że komputer uzyska świadomość? Że zamiast informatyka będzie przychodził do niego psycholog.

Awatar użytkownika
thermano
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 750
Rejestracja: 13 kwie 2011, 7:50
Imię: Tomasz

Re: Dobry Humor

Post autor: thermano » 22 lis 2012, 8:32

Słyszałem to od kuzynki , że znajomy jej znajomego więc ... to nie autentyk :)
"Jak pięknie się różnimy..."
DELTA 1.6 MultiJet ORO - EGR & DPF off z nową mapą : 149 KM / 362 Nm - Tramonto / Fiat 500 L PopStar 1.4 95 KM + LPG kolor BLACK / WHITE
Ty nie kupiłeś Lancii . Dostałeś Ją gratis . Zapłaciłeś tylko za udział w przedsięwzięciu ... No i przedsięwzięcie się zes...ło :(
-----------------------------------------

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Re: Dobry Humor

Post autor: Nat » 22 lis 2012, 11:37

thermano pisze:Słyszałem to od kuzynki , że znajomy jej znajomego więc ... to nie autentyk :)
Albo takie foty większej ilości osób radar zrobił ;)
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

Awatar użytkownika
stabraf
Administrator
Administrator
Posty: 8477
Rejestracja: 22 lut 2008, 0:00
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Dobry Humor

Post autor: stabraf » 22 lis 2012, 11:39

thermano pisze:Słyszałem to od kuzynki , że znajomy jej znajomego więc ... to nie autentyk :)
Ja tak miałem jak jechaliśmy ściśnięci jak sardynki w hyundaiu H100. Wszyscy ślimaczyli 30/h, bo wszystkim robiło fotki ;)

pääkäyttäjä

Re: Dobry Humor

Post autor: pääkäyttäjä » 22 lis 2012, 13:51

Nat pisze:
thermano pisze:Słyszałem to od kuzynki , że znajomy jej znajomego więc ... to nie autentyk :)
Albo takie foty większej ilości osób radar zrobił ;)
Mnie to nie dziwi - w Bytomiu obok BP postawili nowy fotoradar jakiś czas temu - taki fajny, co wyłapuje też tych co przelatują na późnym żółtym tudzież rozmawiają przez telefon. Błyskał jak chciał i kiedy chciał. Potem okazało się, że to testy... :lol:

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Re: Dobry Humor

Post autor: Nat » 22 lis 2012, 19:45

w Warszawce na ul. Sobieskiego taki radar od miesięcy działa i wyłapuje miłośników "mocno" żółtych. Przychody? Miliony miesięcznie...


Coś z życia:
Wychowawczyni w przedszkolu do rodziców dzieci z grupy maluchów:
? Ja tam nie wnikam, czym państwo się zajmują w weekendy, ale w poniedziałek przy śniadaniu wszystkie dzieciaczki stukają się kubeczkami z herbatą...
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

pääkäyttäjä

Re: Dobry Humor

Post autor: pääkäyttäjä » 22 lis 2012, 20:05

Nat pisze:Coś z życia:
Wychowawczyni w przedszkolu do rodziców dzieci z grupy maluchów:
? Ja tam nie wnikam, czym państwo się zajmują w weekendy, ale w poniedziałek przy śniadaniu wszystkie dzieciaczki stukają się kubeczkami z herbatą...
Toast kompotem z wiśni :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Re: Dobry Humor

Post autor: Nat » 23 lis 2012, 11:11

Durne sposoby na śmierć - polecam oglądnąć aż do pointy!

Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

Awatar użytkownika
maciej_ignys
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2070
Rejestracja: 08 lip 2007, 0:00
Skype: ohydek
Lokalizacja: Leszno

Re: Dobry Humor

Post autor: maciej_ignys » 23 lis 2012, 17:27

Ciekaw jestem co Tobą kierowało żeby założyć ten wieśniacki sweter....

Tfu.... Czego u licha szukałeś trafiając na ten filmik, planujesz teraz budować pod ziemią czy masz myśli samobójcze ? :D

Boorek

Re: Dobry Humor

Post autor: Boorek » 28 lis 2012, 16:31

nie jest to dobry humor no ale ciekawe.... http://kalisz.oglaszamy24.pl/ogloszenie ... iemca.html

Rafako

Re: Dobry Humor

Post autor: Rafako » 28 lis 2012, 16:57

Nat pisze:Wyrok już chyba zapadł...
Rafako do likwidacji?.
Poor Rafako...
: olaboga : : heej :
Nareszcie Forum LKP odetchnie :D
Serdecznie pozdrawiam.

Ps. można to też rozpatrywać tak: w końcu po wielu trudach, udało się załatwić tych uzurpatorów i zostanie jedyny, najlepszy i jedynie słuszny Rafako :!: :!: :!: ;)

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Re: Dobry Humor

Post autor: Nat » 28 lis 2012, 19:46

maciej_ignys pisze:Ciekaw jestem co Tobą kierowało żeby założyć ten wieśniacki sweter....

Tfu.... Czego u licha szukałeś trafiając na ten filmik, planujesz teraz budować pod ziemią czy masz myśli samobójcze ? :D
Podążałem za trendsweterem z Leszna i jego zestawem roboczych smokingów ('cause he loves smokin' ;) )...

Tfu... cóż, do diaska, w tym dziwnego, skoro rozmawiasz z dyplomowanym górnikiem III stopnia :lol: Tylko dłubanie w ziemi pozostało - w branży kamieniarskiej oraz wytrysków publicznych konkurencja zbyt duża. :D

------------------------------------------------------------------------------------------



:link:
Kobieta,kiedy jest zła, dopadnie Cię wszędzie.

żródło

I jeszcze offtop, czyli: zły humor

Obrazek
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

tom86tbg
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 231
Rejestracja: 20 sie 2012, 20:55
Imię: Tomek
Lokalizacja: Kraków-Tarnobrzeg

Re: Dobry Humor

Post autor: tom86tbg » 12 gru 2012, 22:03

Cofaj, cofaj będzie słychać


chyba jednak nie słychać i nie czuć ;)
Lancia Dedra 1.9TD

Boorek

Re: Dobry Humor

Post autor: Boorek » 17 gru 2012, 15:27

Po 2 tys.lat brama do raju rozpadła się ze starości.
Co teraz myślą? Wymyślili przetarg.(były 3 oferty)
1-Niemiec milion euro.W uzasadnieniu napisał :Materiał najwyższego gatunku,niemiecka precyzja i dokładność w zamontowaniu.
2-Turek pięćset tys.euro.W uzasadnieniu napisał: U nas siła robocza tania,materiał kupię od Chińczyków.
3-Polak dwa i pół miliona euro,i nic nie napisał.
Św.Piotr się w brodę podrapał i pyta Polaka.Ty czemu tyle za tą bramę chcecie?
Polak mówi
...Milion dla Ciebie,milion dla mnie,a za pięćset Turek bramę zrobi.


fajnie człowiek pisze, można się czegoś nowego nauczyć http://bs-blog.clouds-forge.eu/index.ph ... bra_rada_1 ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Hyde Park :::”