Dedra - podłączenie komputera do Integrale

Dział stworzony specjalnie dla posiadaczy i miłośników najlepszych Lancii w historii. Znalazłeś coś ciekawego w sieci, chcesz coś udostępnić - podziel się tutaj (z wyjątkiem porad technicznych)
Anonymous

Dedra - podłączenie komputera do Integrale

Post autor: Anonymous » 29 kwie 2006, 8:11

witam
Chciałbym sie dowiedzieć czy jest mozliwe podłączenie komputera do samochody wyminionego w temacie.Byłem w ASO fiat\Lancia i jedyne do czego mógł sie podłączyć serwisant to do klimatyzatora Borletti do którego złącze diagnostyczne znajduje sie pod schowkiem po stronie pasażera, a przez złączke znajdującą sie w silniku która znajduje sie przy baniaczku płynu chłodniczego nie mógł nawiązać połączenia, dodam że używał programu Examiner, czy coś jest uszkodzone??Chodzi mi o to abym mógl zobaczyć błędy komputera jakie się pojawiały
Z góry dziękuje za odpowiedzi,pozdrawiam :D

Blash
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1213
Rejestracja: 09 mar 2005, 0:00

Dedra - podłączenie komputera do Integrale

Post autor: Blash » 29 kwie 2006, 8:22

ile razy próbował? czasem niełatwo nawiązać połaczenie, znajdż kogos z innym testerem

Anonymous

Dedra - podłączenie komputera do Integrale

Post autor: Anonymous » 29 kwie 2006, 8:26

spędziłem jakieś dwie godziny i tak próbował ponad 10 razy sie podłączyć i nic, a jakie są nazwy innych testerów??

Awatar użytkownika
dexus
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 692
Rejestracja: 14 sty 2005, 0:00
Lokalizacja: Tarnów (Bis.Mel)N.Sącz

Dedra - podłączenie komputera do Integrale

Post autor: dexus » 29 kwie 2006, 15:35

Ja z podłączeniem nie miałem żadnego problemu. (jedyny problem to taki że nie wiem co to był za examiner)
Obrazek
Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi. (Jean Cocteau)

Dedra 2,0 8v 1992 - była
Kappa Kombi 2,4jtd 99r - była
i Lybra 2,4jtd SW po "znajomości"
Laguna II 3,0 V6 24v - była
Chrysler Pacifica 4.0 - jest

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: INTEGRALE i nie tylko - superliga Lancii wszechczasów :::”