Jak dobrze kupić używaną Lancię?

Moderator: stabraf

jenks
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 386
Rejestracja: 20 gru 2007, 0:00
Imię: Artur
Lokalizacja: dominowo

Jak dobrze kupić używaną Lancię?

Post autor: jenks » 30 maja 2008, 19:27

witam.nat napisał;
Sprawdź wtedy czy nie ma wycieku oleju w układzie dolotowym- wystarczy rozpiąć rurki układu i zobaczyć, czy w środku są ślady oleju.


w układzie dolotowym,zawsze będą ślady oleju,ponieważ idzie tam wąż odpowietrzający skrzynie korbową
pozd
lancia lybra intensa 2,4jtd-sprzedana
lancia delta III platinum 2,0 M-jet 2010r-sprzedana
Alfa Romeo Tonale-użytkowana
***** ***

YAQB
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 36
Rejestracja: 09 maja 2009, 1:09
Lokalizacja: 100lica

Odp: Jak dobrze kupić używaną Lancię?

Post autor: YAQB » 09 maja 2009, 1:11

Witam!

Jestem tu zupełnie nowy, więc na wstępnie chciałbym wszystkich serdecznie powitać. A teraz do rzeczy :)

Być może w niedzielę zakupię Lancię Zetę i chcąc się przygotować do tego zakupu szukam informacji w internecie. Trafiłem na Wasze forum i do tego wątku. Niestety link z 1-szego postu nie działa. Mógłby ktoś mi pomóc "dostać się" do tego "manuala" ? Dziękuję i pozdrawiam

Boorek

Odp: Jak dobrze kupić używaną Lancię?

Post autor: Boorek » 09 maja 2009, 1:22

YAQB pisze:Witam!

Jestem tu zupełnie nowy, więc na wstępnie chciałbym wszystkich serdecznie powitać. A teraz do rzeczy :)

Być może w niedzielę zakupię Lancię Zetę i chcąc się przygotować do tego zakupu szukam informacji w internecie. Trafiłem na Wasze forum i do tego wątku. Niestety link z 1-szego postu nie działa. Mógłby ktoś mi pomóc "dostać się" do tego "manuala" ? Dziękuję i pozdrawiam
Witam! jasne że możemy, ale jest jeden warunek, a właściwie dwa po pierwsze primo wpiszesz miejscowość z której piszesz, po drugie secondo pokażesz nam autko jak kupisz : yesyes :



kliknij pierwszą część mojej wiadomości a powinna Cię zaprowadzić do tego artykułu, ale o Zecie za wiele nie znajdziesz tam, z tego co pamiętam ktoś przyładował ostatnio niezły referat na forum o tym aucie użyj opcji szukaj a napewno znajdziesz masę pomocnych informacji.
Pozdrawiam i życzę powodzenia w zakupie ;)

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Odp: Jak dobrze kupić używaną Lancię?

Post autor: Nat » 22 maja 2009, 12:24

Nie.

Silnik 1,9 jest słabszy, ale:
- odrobinę bardziej oszczędny
- lżejszy, dzięki czemu pojazd jest lepiej wywazony (rozkład mas jest lepszy). Dla laika parametr nie tak znowu istotny, to nie rajdówka.

Jak przesiądziesz się z 2,4 do 1,9 to będziesz trochę kwękać, ale jak "od zawsze" będziesz jeździć 1,9 to będziesz zadowolony.

-- 22 Maj 2009, 12:27 --
YAQB pisze:Niestety link z 1-szego postu nie działa.
Już działa, dzięki za sygnał.
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

jenks
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 386
Rejestracja: 20 gru 2007, 0:00
Imię: Artur
Lokalizacja: dominowo

Odp: Jak dobrze kupić używaną Lancię?

Post autor: jenks » 22 maja 2009, 13:46

witam,różnica w osiągach szczególnie jeśli chodzi o 2,4jtd 150km jest kolosalna to tak jakbyś z malucha przesiadł sie nagle do dużego fiata.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”