Lancia - prośba o opinię

Moderator: stabraf

chrisn
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 74
Rejestracja: 12 sty 2014, 15:44
Imię: Krzysztof
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Lancia - prośba o opinię

Post autor: chrisn » 13 paź 2017, 10:24

Witam
Poszukuję jakiejś fajnej Tereski. Od pana otrzymałem następującą odpowiedź na moje zapytanie ...

"Gaz zakladany 04.2013r. Auto w Polsce rowniez od 2013r. Na chwile obecna do wymiany sa tuleje przednich wahaczy ( ktore juz mam) oraz pomimo wymiany czujnika Abs lewego przedniego kola okazalo sie ze do wymiany jest rowniez lozysko magnetyczne i dlatego nadal awieci sie Abs. Lozysko zamowione, dzis ma przyjsc kurierem. Nie wiadomo mi o zadnych przygodach blacharskich ( wszystkie szyby w oryginale). Posiada rysy i obtarcia oraz w 2 miejscach ogniska korozji. Podloga i progi zdrowe. Silnik pracuje rowno, ma moc, miesiac trmu wymienione cewki (6x389zl) oraz klocki tyl. Automat ladnie zmienia biegi wrecz niezauwazalnie. Cala elektryka sprawna oraz klima rowniez (3 strefy). Zalozone opony zimowe plus 2 letnie w fajnym stanie, a 2 byly juz zuzyte. Wnetrze bez dziur i przetarc."

Warto w ogóle się fatygować i oglądać czy raczej odpuścić...
https://www.olx.pl/oferta/lancia-thesis ... oIQKA.html

Na drugim krańcu cenowym mam jeszcze taką na oku :
https://www.otomoto.pl/oferta/lancia-th ... xtor=SEC-8


pozdrawiam
Krzysztof
Jest

Lancia Thesis 3.2 LPG Emblema 2007
Lancia Lybra 1.9 JTD 2001
Land Rover Discovery 2 2.5 TDI 2003

Bartnadia
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 92
Rejestracja: 15 gru 2009, 19:14
Imię: Bartłomiej
Lokalizacja: Gryfice
Kontakt:

Re: Lancia - prośba o opinię

Post autor: Bartnadia » 13 paź 2017, 11:22

Nie ma idealnych samochodów każdy ma jakieś mankamenty i w końcu coś się może zepsuć kwestia obejrzenia od strony mechanicznej,ale jak już to bym brał benzyne ale bez gazu jak mało robisz kilometrów.

DamianWarmia
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 432
Rejestracja: 11 gru 2015, 13:15
Imię: Damian
Lokalizacja: Ślunsk z przypadku.

Re: Lancia - prośba o opinię

Post autor: DamianWarmia » 14 paź 2017, 5:39

Aufer będzie miał V-kę na sprzedaż. Jeśli mi się uda (ale nie obiecuję), to może podskoczę w tygodniu i obejrzę tę pierwszą.

AUFER
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2661
Rejestracja: 25 sty 2008, 0:00
Imię: Artur
Lokalizacja: Wałcz / Dobino / ZWA

Re: Lancia - prośba o opinię

Post autor: AUFER » 16 paź 2017, 18:00

chrisn pisze: 13 paź 2017, 10:24 Witam
Poszukuję jakiejś fajnej Tereski. Od pana otrzymałem następującą odpowiedź na moje zapytanie ...

"Gaz zakladany 04.2013r. Auto w Polsce rowniez od 2013r. Na chwile obecna do wymiany sa tuleje przednich wahaczy ( ktore juz mam) oraz pomimo wymiany czujnika Abs lewego przedniego kola okazalo sie ze do wymiany jest rowniez lozysko magnetyczne i dlatego nadal awieci sie Abs. Lozysko zamowione, dzis ma przyjsc kurierem. Nie wiadomo mi o zadnych przygodach blacharskich ( wszystkie szyby w oryginale). Posiada rysy i obtarcia oraz w 2 miejscach ogniska korozji. Podloga i progi zdrowe. Silnik pracuje rowno, ma moc, miesiac trmu wymienione cewki (6x389zl) oraz klocki tyl. Automat ladnie zmienia biegi wrecz niezauwazalnie. Cala elektryka sprawna oraz klima rowniez (3 strefy). Zalozone opony zimowe plus 2 letnie w fajnym stanie, a 2 byly juz zuzyte. Wnetrze bez dziur i przetarc."

Warto w ogóle się fatygować i oglądać czy raczej odpuścić...
https://www.olx.pl/oferta/lancia-thesis ... oIQKA.html

Na drugim krańcu cenowym mam jeszcze taką na oku :
https://www.otomoto.pl/oferta/lancia-th ... xtor=SEC-8


pozdrawiam
Krzysztof

Wracając do tego droższego ogłoszenia, ktoś chcę taką kasę za auto i z tyłu lampa do wyrzucenia, ciężko już było ją wymienić... :nono:
JEST:
2x Lancia Kappa Coupe 3.0V6 + LPG
Lancia Phedra 2.0 + LPG

BYŁO:
Kilka ;) x Lancia Thesis 2.0T
Lancia Thesis 3.0V6
2x Lancia Kappa 2.0 VIS

Awatar użytkownika
pawel1234
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 378
Rejestracja: 11 sie 2009, 12:50
Imię: Paweł
Lokalizacja: Brwinów/k.Warszawy

Re: Lancia - prośba o opinię

Post autor: pawel1234 » 16 paź 2017, 18:27

Raczej lampa do wyrzucenia to nie jest. Kiepskie aparaty nie łapią tak dobrze "ledów". Na każdym zdjęciu ledy w lampie święcą się w innym miejscu.
Lancia Lybra 2.0 COMFORTRONIC
Lancia Ypsilon 0.9 Automat 2016r.

AUFER
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2661
Rejestracja: 25 sty 2008, 0:00
Imię: Artur
Lokalizacja: Wałcz / Dobino / ZWA

Re: Lancia - prośba o opinię

Post autor: AUFER » 16 paź 2017, 18:29

Oby ;)
JEST:
2x Lancia Kappa Coupe 3.0V6 + LPG
Lancia Phedra 2.0 + LPG

BYŁO:
Kilka ;) x Lancia Thesis 2.0T
Lancia Thesis 3.0V6
2x Lancia Kappa 2.0 VIS

ODPOWIEDZ

Wróć do „Thesis”