Thesis Emblema 3.2L

Moderator: stabraf

Awatar użytkownika
fazi
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1687
Rejestracja: 09 lis 2007, 0:00
Imię: Maciej
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Thesis Emblema 3.2L

Post autor: fazi » 02 wrz 2010, 9:50

Moim zdaniem ,gdyby nie to,że szukałem diesla,zainteresował bym sie nią,jest juz jakis czas ,tyle że miłosnicy sie nia przestali interesować :D .
Alfa Romeo 159 1,9 16v
Mitsubishi ASX 1.8DID 4WD

NdR
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 22
Rejestracja: 26 sie 2010, 13:29
Skype: bartek.ender
Lokalizacja: Bytom / Warszawa

Re: Thesis Emblema 3.2L

Post autor: NdR » 21 wrz 2010, 23:59

fazi pisze:Moim zdaniem ,gdyby nie to,że szukałem diesla,zainteresował bym sie nią,jest juz jakis czas ,tyle że miłosnicy sie nia przestali interesować :D .
Bardzo ładny i zadbany diesel stoi w Częstochowie za ~40kpln. Jest na Allegro, oglądałem go, właściciel wie co sprzedaje.

Ja już swoją odebrałem, zrobiłem pierwsze 250km. Niniejszym dołączam do klubu i rozglądam się za bezpiecznym podniesieniem mocy silnika (te 230KM to za mało na 1850kg)

Awatar użytkownika
Złotówa
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 161
Rejestracja: 29 mar 2010, 20:49
Imię: Michał
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Thesis Emblema 3.2L

Post autor: Złotówa » 22 wrz 2010, 1:19

NdR pisze:
fazi pisze:Moim zdaniem ,gdyby nie to,że szukałem diesla,zainteresował bym sie nią,jest juz jakis czas ,tyle że miłosnicy sie nia przestali interesować :D .
Bardzo ładny i zadbany diesel stoi w Częstochowie za ~40kpln. Jest na Allegro, oglądałem go, właściciel wie co sprzedaje.

Ja już swoją odebrałem, zrobiłem pierwsze 250km. Niniejszym dołączam do klubu i rozglądam się za bezpiecznym podniesieniem mocy silnika (te 230KM to za mało na 1850kg)
Jeśli kupiłeś 3.2 V6 to obawiam się, że w rozsądnych pieniądzach nie powojujesz z podniesieniem mocy. W sumie wg. mnie najbezpieczniejszą metodą jest montaż kompresora, ale to i koszty dość znaczne i niewielu mechaników, którzy by się podjęli takiego zadania. No i pytanie czy pod maską jest miejsce na takie urządzenie. Chociaż skoro znajdują miejsce w AR 156 GTA to i w Thesis się znajdzie. Prawdopodobnie są to te same silniki, więc powinno się znaleźć części potrzebne do takiej operacji, jednak to jest już grubsza zabawa.
Lancia k 3.0 V6 LPG
Obrazek
Potrzebujesz pomocy, transportu na terenie Dąbrowy Górniczej i okolic?
698-240-066

ODPOWIEDZ

Wróć do „Thesis”