Kappa 2.0T - opinie przed zakupem

Moderator: stabraf

Awatar użytkownika
wito
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 47
Rejestracja: 12 mar 2008, 0:00
Lokalizacja: Radziechowy

Kappa 2.0T - opinie przed zakupem

Post autor: wito » 23 mar 2014, 19:03

Witam wszystkich :)
Jestem na forum juz od jakiegoś Czasu ale Lancii nie posiadałem : beczy : jeżdżę Fiatem Brava 1.9TD ale zamierzam go sprzedać i kupić - Lancia Kappa 2.0 Turbo :) i posil Bym o wasze opinie na temat tego samochodu ponieważ chce się wszystkiego o nim dowiedzieć :) najlepiej zalety i wady

Z góry dzięki za odp :)
Ostatnio zmieniony 23 mar 2014, 22:30 przez Dudi, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Prosimy tytułować posty zgodnie z zasadami!

Awatar użytkownika
wujekp
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6894
Rejestracja: 03 paź 2006, 0:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Lancia Kappa

Post autor: wujekp » 23 mar 2014, 20:29

wito pisze:Witam wszystkich :)
Jestem na forum juz od jakiegoś Czasu ale Lancii nie posiadałem : beczy : jeżdżę Fiatem Brava 1.9TD ale zamierzam go sprzedać i kupić - Lancia Kappa 2.0 Turbo :) i posil Bym o wasze opinie na temat tego samochodu ponieważ chce się wszystkiego o nim dowiedzieć :) najlepiej zalety i wady

Z góry dzięki za odp :)
Największa wada to niestety wiek, ze wszystkimi tego konsekwencjami. O najczęstszych usterkach poczytasz wiele wątków, ale nie ma tragedii.

Co do zalet. Patrząc na to czym jeździsz to przede wszystkim - nie jest to klekot : yesyes :
A poważniej - megawygodne auto z naprawdę fajnym silnikiem (o ile jeździł nim ktoś z głową i nie wymieniał oleju raz na pięć lat).

Jeżeli masz możliwość samodzielnie dłubać przy samochodzie i usterki wynikające z wieku usuwać samodzielnie - to polecam. Jeśli nie - to jeszcze to przemyśl. Mnie rozsądek nakazał sprzedać Kappę, ale do tej pory mi żal : beczy :
Pozdrawiam
Wujek (p)
Lancia Delta III 1.8 tbi, Fiat Croma 2.4
była: Lancia Kappa 2.0T, "Lancia" Voyager/Chrysler T&C 3.8

Liczby nie kłamią, ale kłamcy liczą ...
Jeśli chcesz do mnie napisać wybierz raczej maila zamiast PW - wujekp(małpa)lanciapolska.org - mogę odpowiadać z opóźnieniem na PW :)

Awatar użytkownika
Bichoń
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 5034
Rejestracja: 09 sie 2007, 0:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Kappa 2.0T - opinie przed zakupem

Post autor: Bichoń » 28 mar 2014, 14:38

Były dwa różne "2.0 turbo" - 4 cylindrowy (16v) i 5 cylindrowy (20v). 20v jest odrobinę mocniejszy 220KM zamiast 205KM w 16v, a usterkowość zależy głównie od historii auta.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kappa/Kappa SW/Kappa Coupe”