Kappa - zakup - Wasze opinie

Moderator: stabraf

leigreb
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 48
Rejestracja: 30 sty 2012, 9:43

Kappa - zakup - Wasze opinie

Post autor: leigreb » 09 lut 2012, 9:55

Witam. Rozkładam już ręce po poszukiwaniach kappy jtd w sedanie.. :nono: . Co myślicie o wyjeździe po nią np. do Niemiec ? Znalazłem kilka na autoscaut z całkiem przyzwoitymi przebiegami.

Awatar użytkownika
vanisch
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 6287
Rejestracja: 04 sie 2006, 0:00
Imię: Bartosz
Lokalizacja: Tarnów

Re: Wasze opinie.

Post autor: vanisch » 09 lut 2012, 9:57

A jaki sens ma patrzenie na przebiegi? Tam też kręcą liczniki...
Były:
Dedra 1.6 IE, Dedra 1.8 16v VVT, Dedra 2.0 16v, Dedra 1.6 16v LPG
Delta 1.6 16v, Delta 2.0 16v,
Delta VVT i 2.0 16v Turbo na części
Lybra 2.0 20v Emblema
Megane mkI ph2 1.9dCi, Polonez Caro Plus GLI, Golf mk2 GT, Poldolot Cargo Plus GSi
Ulysse, Doblo Malibu, Peugeot 207, Fiat Doblo, Pro_Ceed, IS200
GTC, Meriva, Vectra
Berlingo
Są:
BMW + 3x Dedra + K V6 + Yaris Verso + Vibe + SC Sporting

Alan

Re: Wasze opinie.

Post autor: Alan » 09 lut 2012, 10:20

Niemniej Kappa z DE będzie często w lepszym (o niebo) stanie niż kupiona w PL za te same pieniądze.

Rafako

Re: Wasze opinie.

Post autor: Rafako » 09 lut 2012, 10:24

A może jednak chcesz pewną benzynę, do której zawsze możesz sobie założyć lpg :?:
Narzucać się nie będę ale może być tak, że to co wydasz na podróże po Niemczech w poszukiwaniu rozsądnego egzemplarza, transport, rejestrację w PL, "pakiet startowy" (rozrząd + olej, płyny itd.) lub co gorsza, na dokładanie na kaprysy nieznanego samochodu o nieznanej przeszłości, będzie kwotą wyższą, niż zakup zadbanego egzemplarza w PL i np. dołożenie gazu.
Tak czy owak, ja sobie popisałem a zdecydujesz i tak w zgodzie z własnym sumieniem i zasobami finansowymi : ok2 : :D
Alan pisze:Niemniej Kappa z DE będzie często w lepszym (o niebo) stanie niż kupiona w PL za te same pieniądze.
Trochę racji masz ale tej "idealnej" Kappy to kolega chyba za 1000 EUR nie kupi (no chyba, że jest handlarzem i bierze w hurcie), może za 2000, to prędzej, jeśli dodamy do tego opłaty i przywiezienie + niezbędne wydatki, to już cena nie będzie taka super (a kolega oglądał Kappy w przedziale 5000-8000 zł).
Serdecznie pozdrawiam.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kappa/Kappa SW/Kappa Coupe”