Delta II w barwach Martini ?

Moderator: stabraf

AB1984
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 22
Rejestracja: 14 mar 2009, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Delta II w barwach Martini ?

Post autor: AB1984 » 24 lut 2010, 20:57

Witajcie,

Ostatnio patrzylem na zdjecia nanowszej Delty w barwach Martini i zainspirowalo mnie to do pomyslu kupna delty 2 hpe i pomalowania oraz oklejenia jej w barwy martini wlasnie. Projekt ten bylby w zalozeniu czyms na ksztalt "tribute to heroes".

Oto dwa moje pomysly malowania, pierwsze wzorowalem na koncepcyjnej lancii, drugie na focusie wrc. Osobiscie o wiele bardziej podoba mi sie wlasnie ta druga wersja.

Wersja 1
Wersja 2

Jak wam sie podobaja? (ps. Przepraszam za jakosc stworzonych przeze mnie w paincie prac - talentu grafika specjalnie nie mam a i touchpadem srednio mi sie edytowalo, oczywiscie jakbym sie w koncu zdecydowal to by sie to profesjonalnie zrobilo :)

Awatar użytkownika
solarzmr
Moderator
Moderator
Posty: 2669
Rejestracja: 01 mar 2008, 0:00
Imię: Marcin
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Odp: Delta II w barwach Martini ?

Post autor: solarzmr » 24 lut 2010, 21:13

Chyba musisz coś z linkami poprawić
404 Not Found

AB1984
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 22
Rejestracja: 14 mar 2009, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Delta II w barwach Martini ?

Post autor: AB1984 » 24 lut 2010, 21:15

solarzmr pisze:Chyba musisz coś z linkami poprawić
404 Not Found
Przepraszam, juz poprawilem, powinno dzialac :)

Awatar użytkownika
solarzmr
Moderator
Moderator
Posty: 2669
Rejestracja: 01 mar 2008, 0:00
Imię: Marcin
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Odp: Delta II w barwach Martini ?

Post autor: solarzmr » 24 lut 2010, 21:27

Wersja druga lepiej wygląda. Ale czy nie lepiej tak trochę dyskretniej jak np. w cywilnych wersjach Integrale EVO Martini?
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
MaxPK
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 775
Rejestracja: 09 sie 2009, 23:35
Lokalizacja: Rybnik/Żory

Odp: Delta II w barwach Martini ?

Post autor: MaxPK » 24 lut 2010, 22:18

AB1984 pisze:Oto dwa moje pomysly malowania, pierwsze wzorowalem na koncepcyjnej lancii, drugie na focusie wrc. Osobiscie o wiele bardziej podoba mi sie wlasnie ta druga wersja.
Kto ci robił te projekty? 5 letnie dziecko? Jak chcesz żeby to wyglądało jakoś to poszukaj for zajmujących się vt i myśle że nawet początkowi vtunerzy zrobią taki projekt w ps`ie i będzie sie na niego dało patrzeć...
Pomijając fakt pomysłu niby fajnego, tylko jeżeli chcesz już malować samochód w takie bojowe barwy to może niech ma też coś pod maską... chyba że ma to być toczydełko na niedziele... Bo w sumie nie widze większego sensu ładowania kasy w takie malowania na samochodzie który ma 90km...
Obrazek
A595 Competizione `17

Awatar użytkownika
INTEGRALE
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 833
Rejestracja: 08 mar 2006, 0:00
Lokalizacja: Sanok

Odp: Delta II w barwach Martini ?

Post autor: INTEGRALE » 24 lut 2010, 22:56

Polecam takie dyskretne malowanie :link: ;)
Lancia Delta HF Integrale Evoluzione

Awatar użytkownika
pew
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 2071
Rejestracja: 13 paź 2005, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Delta II w barwach Martini ?

Post autor: pew » 24 lut 2010, 23:08

po Woli kręci się czerwona Delta II która tylną klapę i kawałek tyłu ma pomalowane na białe Martini ... nie wiem czy była kiedyś cała biała Martini czy właściciel zaczął przemalowywać ją od tyłu i nie skończył. Wygląda dość zabawnie :-)
Pepe le Pew
Lybra SW 2.4 jtd / była Thema i.e. turbo i 2x Delta II HPE 1.8 GT

Awatar użytkownika
grodek
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2019
Rejestracja: 03 mar 2010, 22:49
Imię: Mariusz
Lokalizacja: Rybnik

Re: Delta II w barwach Martini ?

Post autor: grodek » 19 sty 2013, 20:53

Podniose może temat. Widziałem w Polsce dwie Delty II w malowaniu MARTINI , niestety każdy projekt był robiony "po swojemu". Interesowały by mnie projekty w oryginalnych malowaniach. Ma ktoś namiary na fotki , linki? Te od kolegi z pierwszego postu raczej mnie nie interesują ;)

dawidson

Odp: Delta II w barwach Martini ?

Post autor: dawidson » 19 sty 2013, 22:39

grodek pisze:Podniose może temat. Widziałem w polsce dwie Delty II w malowaniu MARTINI , niestety każdy projekt był robiony "po swojemu". Interesowały by mnie projekty w oryginalnych malowaniach. Ma ktoś namiary na fotki , linki? Te od kolegi z pierwszego postu raczej mnie nie interesują ;)
Oryginalnych malowań nie było jak sądzę.

"... I guess it's just the way I'm wired."

Awatar użytkownika
grodek
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2019
Rejestracja: 03 mar 2010, 22:49
Imię: Mariusz
Lokalizacja: Rybnik

Re: Odp: Delta II w barwach Martini ?

Post autor: grodek » 19 sty 2013, 23:55

dawidson pisze:
grodek pisze:Podniose może temat. Widziałem w polsce dwie Delty II w malowaniu MARTINI , niestety każdy projekt był robiony "po swojemu". Interesowały by mnie projekty w oryginalnych malowaniach. Ma ktoś namiary na fotki , linki? Te od kolegi z pierwszego postu raczej mnie nie interesują ;)
Oryginalnych malowań nie było jak sądzę.

"... I guess it's just the way I'm wired."
Oryginalne były na rajdowych Deltach I , i o takie mi chodzi. Ja niestety dysponuje marnym materiałem:

Obrazek

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Delta II/Dedra/Dedra SW”