Delta III - kasowanie inspekcji serwisowej

Rumcyk27
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 28
Rejestracja: 22 paź 2017, 15:08

Re: Delta III - kasowanie inspekcji serwisowej

Post autor: Rumcyk27 » 23 maja 2018, 12:57

Odkopię temat.
Próbowałem dzisiaj w swojej Lancii T-jet 1.4 skasować inspekcję olejową , pobiegłem do samochodu, zainstalowałem MultiECUScan ...... no i lipa. Nie może połączyć się z modułem ELM bluetooth. Sam moduł został przez program znaleziony, ale nie połączyłem się z autem. Domyślam się, że mam moduł ten, który się nie łączy - takie informacje przynajmniej zawarte są na stronie producenta MultiScan-a. To, że moduł ELM nie łączy się, sprawdziłem dodatkowo programem Torque. Z racji tego, że nie chce mi się przerabiać ELMa mam pytanie do tych, co już przerabiali ten temat - które moduły i w jakiej wersji łączą się z pojazdem. Nie chciałbym kupować kolejnego metodą prób i błędów.

Awatar użytkownika
Artur G.
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2222
Rejestracja: 22 sty 2006, 0:00
Imię: Artur
Lokalizacja: Lubartów k/Lublina
Kontakt:

Re: Delta III - kasowanie inspekcji serwisowej

Post autor: Artur G. » 11 lis 2018, 15:48

U mnie, ze dwa, trzy lata temu włączyła się sygnalizacja klucza. Poczytałem na forach, alfaholicy stwierdzili, że po ok. 1000 km powinna zniknąć sama. Tak rzekomo jest w 159/Brera. Pamiętam jak dziś,że świeciło, nic nie zrobiłem i po jakimś czasie znikło. Nie pamiętam czy po 100 czy po 1000 km. Odnawiam temat, gdyż kilka dni temu u mnie ponownie się włączyło z darma racji. Pojeżdżę z tym komunikatem, min. 1000 i jeżeli nie zniknie do tego przebiegu spróbuję wykasować. Zrobię trak z ciekawości czy faktycznie zniknie samo. Teraz dużo jeżdżę, ale wymiany oleju robię nie rzadziej jak 10000 km, tego bardzo pilnuję.
pozdrawiam, Artur
Kappa była przez 56 m i 14 dni.
Dedra była przez 28 m i 13 dni
Alfa 156 1.8 TS była - 26 m i 5 dni
Jaguar X-type 3.0 V6 awd był 40 miesięcy
Lancia Lybra sedan 1.6 była ponad 4 lata
była:
Delta III 1.4 150 KM przez 9 lat

Awatar użytkownika
Artur G.
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2222
Rejestracja: 22 sty 2006, 0:00
Imię: Artur
Lokalizacja: Lubartów k/Lublina
Kontakt:

Re: Delta III - kasowanie inspekcji serwisowej

Post autor: Artur G. » 26 lis 2018, 14:08

Ale się narobiło ... : gafa : : yesyes :
Po kilkuset kilometrach przebiegu informacja serwisowa - kluczyk pomiędzy zegarami, jak przewidywałem zniknął.
pozdrawiam, Artur
Kappa była przez 56 m i 14 dni.
Dedra była przez 28 m i 13 dni
Alfa 156 1.8 TS była - 26 m i 5 dni
Jaguar X-type 3.0 V6 awd był 40 miesięcy
Lancia Lybra sedan 1.6 była ponad 4 lata
była:
Delta III 1.4 150 KM przez 9 lat

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”