Delta III - numer modułu Blu&Me dla InstantNav

grzesik_w
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 57
Rejestracja: 31 maja 2013, 18:45
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: Łódź

Delta III - numer modułu Blu&Me dla InstantNav

Post autor: grzesik_w » 19 kwie 2019, 7:33

Cześć.

Zmieniłem ostatnio radio ze standardowego (bez B&M) na InstantNav. Chcę teraz dołożyć moduł Blue&Me. Rozpiskę PINów mam, ale nie wiem czy szukać numeru modułu pod mój VIN (ePer mówi 51943247 - Delta po lifcie, grudzień 2011 r.) czy musi być moduł współpracujący konkretnie z InstantNav. W związku z powyższym pytaniem mam ogromną prośbę - jeśli ktoś z Was ma Deltę z InstantNav + B&M (najlepiej po lifcie), to czy może mi sprawdzić numer modułu B&M? Moduł jest w schowku na górnej półce, więc nie powinien to być wielki problem. Z góry dzięki :)

Zamontowałem standardowy moduł od Fiata Bravo sprzed liftu (numer 51826504) ale wyskoczył mi przy osiowaniu błąd "poza zakresem".
Teraz nie chcę przestrzelić z numerem, bo wszelkie moduły zaczynające się na 519 kosztują już spore pieniądze.

Awatar użytkownika
wujekp
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6894
Rejestracja: 03 paź 2006, 0:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Delta III - numer modułu Blu&Me dla InstantNav

Post autor: wujekp » 05 gru 2019, 21:50

Udało Ci się rozstrzygnąć temat?
Jako że u mnie padł właśnie moduł Blue&Me (zżera prąd cały czas), to został wytargany z samochodu (Delta 1.8 tbi z 2013) i ma numer 51955382. Ale taki numer nie występuje w ogóle w EPERze. Wg EPERa powinien u mnie siedzieć moduł o numerze jaki napisałeś: 51943247.
Ktoś wie gdzie można znaleźć tabelę zgodności tych modułów? Niestety EPER wysiada ...
Pozdrawiam
Wujek (p)
Lancia Delta III 1.8 tbi, Fiat Croma 2.4
była: Lancia Kappa 2.0T, "Lancia" Voyager/Chrysler T&C 3.8

Liczby nie kłamią, ale kłamcy liczą ...
Jeśli chcesz do mnie napisać wybierz raczej maila zamiast PW - wujekp(małpa)lanciapolska.org - mogę odpowiadać z opóźnieniem na PW :)

grzesik_w
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 57
Rejestracja: 31 maja 2013, 18:45
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: Łódź

Re: Delta III - numer modułu Blu&Me dla InstantNav

Post autor: grzesik_w » 15 sty 2020, 1:03

Niestety nic nie ustaliłem. Pozbyłem się oryginalnego radia i zamontowałem stację na androidzie. Niby wszystko działa, ale w przyszłym miesiącu wrócę do tematu B&M bo udało mi się znaleźć jakiś zamiennik z Ypsilona który wg Eper powinien pasować do Delty po lifcie (zaczyna się po 519). Dam znać jak już się za to zabiorę.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio & Navi”