Auto szrot Łapy i części w Piotrkowie

Znalazłeś, widziałeś lub wiesz gdzie stoi jakaś Lancia, zdezelowana, na szrocie czy gdzieś w stodole... podziel się z nami tą informacją.
Znasz jakąś ciekawą stronę internetową poświęconą Lancii? Podziel się z nami dodając tutaj jej adres!
Tylko odnośniki dotyczące Lancii lub blisko z nią spokrewnione.
W dziale nie zamieszczamy linków do ogłoszeń, które za jakiś czas stracą ważność!

Moderator: giekso

Zatracona
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 7
Rejestracja: 19 lip 2019, 15:05
Imię: Aga
Lokalizacja: BIELSK PODLASKI

Auto szrot Łapy i części w Piotrkowie

Post autor: Zatracona » 23 lip 2019, 11:14

Baaardzo duży szrot tam też poszła na wieczny spoczynek moja Lancia Lybra. Ogółem dużo aut jest z czego wybierać jeśli komuś coś brakuje. Jedyny minus przez telefon nic się nie dowiecie trzeba jechać patrzeć i szukać. Łapy woj. podlaskie tak dla nie zorientowanych gdzie to jest :-P Przy okazji napomknę że dużo części zamawiałam u chłopaków z Piotrkowa Trybunalskiego (recykling pojazdów) przez telefon. Gdyby ktos potrzebował namiar...(usuniety adres internetowy firmy)......... gdyby coś nie pykło pisać podam nr tel. Szczerze ich polecam nawet przycisk do okna znajdują :lol: Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Snail
Sekretarz
Sekretarz
Posty: 4424
Rejestracja: 10 wrz 2012, 22:01
Imię: Paweł
Lokalizacja: Starachowice / Poznań

Re: Auto szrot Łapy i części w Piotrkowie

Post autor: Snail » 23 lip 2019, 14:06

Usunąłem adres internetowy firmy w Piotrkowie. Jesli ktoś będzie potrzebował proszę podawać przez PW.
Moja Lancia się nie psuje. Ona jest po prostu notorycznie udoskonalana...

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Znalezione & Linkownia :::”