Gadżety do Pedry

MobiDoktorGSM
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 578
Rejestracja: 06 lut 2018, 17:44
Imię: Krzysztof
Lokalizacja: Tychy

Gadżety do Pedry

Post autor: MobiDoktorGSM » 18 mar 2019, 8:32

Podzielcie się co tam macie ciekawego w swoich Fredkach :D Generalnie chodzi o wyposażenie auta ponad to co jest w standardzie, co można jeszcze do niej ciekawego dorzucić. Mnie ostatnio przykleił się pomysł, żeby zamiast środkowego fotela drugiego rzędu, który kuleje, wmontować lodówkę / schowek chłodzący, który kiedyś nawet był tu na forum do kupienia. Jakby udało się mi takową oczywiście kupić.. :D
Jest: Lancia Phedra 2.0 16V 2004
Było: Ford Focus 1999 (kombi)

-------

W wolnych chwilach zapraszam na bloga. Zepsuł Ci się telefon? Tablet? Napisz, chętnie pomogę :)

giekso
Moderator
Moderator
Posty: 1533
Rejestracja: 13 lis 2009, 11:51
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Dębica

Re: Gadżety do Pedry

Post autor: giekso » 18 mar 2019, 8:33

A za mną chodzi ekran podwieszany do sufitu...

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Jedyna szczerość jaka jest mi dozwolona polega na wyznaniu, że szczerość jest mi niedozwolona.

>>> Lancia Phedra 2.2 HDI 2004r <<<

Była: Lancia K 2.0 V.I.S. Berlina

MobiDoktorGSM
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 578
Rejestracja: 06 lut 2018, 17:44
Imię: Krzysztof
Lokalizacja: Tychy

Re: Gadżety do Pedry

Post autor: MobiDoktorGSM » 18 mar 2019, 9:14

A propo ekranów. Widziałem ostatnio do kupienia wersję Phedry z ekranami w zagłówkach. Występowały takowe fabrycznie, czy to ktoś sobie zrobił taki bajer? Te zagłówki wyglądały jakby z innego auta..
Jest: Lancia Phedra 2.0 16V 2004
Było: Ford Focus 1999 (kombi)

-------

W wolnych chwilach zapraszam na bloga. Zepsuł Ci się telefon? Tablet? Napisz, chętnie pomogę :)

wiesiu
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 524
Rejestracja: 02 lis 2016, 9:28
Lokalizacja: Wrocław

Re: Gadżety do Pedry

Post autor: wiesiu » 18 mar 2019, 10:28

Lodówkę to ja mam ;) używałem jak narazie raz tylko, działa podobnie do tych z marketów za około 200zl. Jedyne plusy że wygląda ciekawie, nie wala się przy zakrętach i hamowaniu i jest dobrze wykonana. A tak to ogromny klamot. Jeśli pasuje w miejsce środkowego fotela to jest super. Ale do wersji 6 osobowej to tak srednio. Trzeba miec też dużo miejsca na jej składowanie w czasie nieużywania.
-Lancia Phedra 3.0 LPG 2004
- i inne same Fordy :P

MobiDoktorGSM
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 578
Rejestracja: 06 lut 2018, 17:44
Imię: Krzysztof
Lokalizacja: Tychy

Re: Gadżety do Pedry

Post autor: MobiDoktorGSM » 18 mar 2019, 10:38

Wiesiu,
właśnie z powodu tego, jak fajnie wygląda, i elegancko by się wpasowała zamiast środkowego fotela, chciałbym takową nabyć. Ale jak się mi uda.. zrobić do porządku środkowy fotel, też będzie dobrze ;)
Jest: Lancia Phedra 2.0 16V 2004
Było: Ford Focus 1999 (kombi)

-------

W wolnych chwilach zapraszam na bloga. Zepsuł Ci się telefon? Tablet? Napisz, chętnie pomogę :)

wiesiu
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 524
Rejestracja: 02 lis 2016, 9:28
Lokalizacja: Wrocław

Re: Gadżety do Pedry

Post autor: wiesiu » 18 mar 2019, 12:47

Z gadżetów to chyba warto to polecić:

https://allegro.pl/oferta/kratka-bagazn ... 7460282330

Zawsze to bezpieczniej niż na tej materiałowej wersji.
-Lancia Phedra 3.0 LPG 2004
- i inne same Fordy :P

Awatar użytkownika
mikee72
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 1106
Rejestracja: 21 maja 2015, 9:41
Imię: Mikołaj
Lokalizacja: Poznań

Re: Gadżety do Pedry

Post autor: mikee72 » 18 mar 2019, 19:45

Jeśli chodzi o lodówkę (a raczej chłodziarkę) - to mam taką z Lajdla, używałem kilka razy może i się nawet sprawdziła.
Jest sporawa (zewn ok. 30x40x50cm), stawiam ją w w bagażniku blisko gniazda zasilającego (to z tyłu jest zawsze pod prądem).
Nie wywraca się i łatwo ją zabrać za uchwyt, poza tym oprócz wtyku 12v ma też zwykły do sieci 230v.

Używam Phedry na co dzień do pracy i kilka razy przez myśl przyszła mi półka dopasowana w taki sposób,
żeby zamontować ją na złożonych w bagażniku fotelach - to ułatwiłoby mi pakowanie gratów niezbędnych do pracy.
Foteli trzeciego rzędu używam od czasu do czasu - nie chce mi się ich demontować i nosić do domu..

Szczęśliwie swoje dzieci oduczyłem naświetlania się podczas jazdy, ale jeśli już to moim zdaniem tablet
na regulowanym uchwycie montowanym do prętów zagłówka sprawdzał się doskonale.
Wiadomo, że dodatek robi mniejsze wrażenie od 'fabryki', ale dokładana nawigacja też jest 10x lepsza od tej fabrycznej..
Lancia Voyager Platinum 3.6 24v PB+LPG A.D.2014
Obrazek

MobiDoktorGSM
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 578
Rejestracja: 06 lut 2018, 17:44
Imię: Krzysztof
Lokalizacja: Tychy

Re: Gadżety do Pedry

Post autor: MobiDoktorGSM » 18 mar 2019, 20:33

U mnie, póki co Chłopaki są zachwyceni jazdą w... "bagażniku"

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Jest: Lancia Phedra 2.0 16V 2004
Było: Ford Focus 1999 (kombi)

-------

W wolnych chwilach zapraszam na bloga. Zepsuł Ci się telefon? Tablet? Napisz, chętnie pomogę :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”