Thesis - funkcjonalny Connect

Awatar użytkownika
Kmicic
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 208
Rejestracja: 12 sty 2005, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: Thesis - funkcjonalny Connect

Post autor: Kmicic » 02 sie 2012, 20:05

argenta67 pisze:
LUKI82 pisze:Coś temat przycichł... Agenta miałeś pokazać efekty a poza jednym najprostszym osiągnięciu Twój zapał wygasł. Czyżby wsypa z tym ulepszeniem. Teresa nie trawi takich dodatków?
Wsypa to słomiany zapał "tych chętnych" bo za darmo to ja sobie sam dla siebie robię. Było/jest napisane 10-ciu zdecydowanych i co lipa.

Biore kolejny egzemplarz. Masz 10 szt.
Kmicic

argenta67

Re: Thesis - funkcjonalny Connect

Post autor: argenta67 » 02 sie 2012, 20:48

Kmicic pisze:
argenta67 pisze:
LUKI82 pisze:Coś temat przycichł... Agenta miałeś pokazać efekty a poza jednym najprostszym osiągnięciu Twój zapał wygasł. Czyżby wsypa z tym ulepszeniem. Teresa nie trawi takich dodatków?
Wsypa to słomiany zapał "tych chętnych" bo za darmo to ja sobie sam dla siebie robię. Było/jest napisane 10-ciu zdecydowanych i co lipa.

Biore kolejny egzemplarz. Masz 10 szt.
Ratujesz tych nie zdecydowanych. Napiszę do producenta, że jest strzał w dziesiątkę : ok2 : .

Oby nie było wątpliwości wersja podstawowa "1"
argenta67 pisze: 1. baza: Adapter (płytka + okablowanie) 4900zł /10szt

Awatar użytkownika
Kmicic
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 208
Rejestracja: 12 sty 2005, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: Thesis - funkcjonalny Connect

Post autor: Kmicic » 02 sie 2012, 22:18

Tak. 1.
Do kompletu jakies centenario poprosze :-)
Kmicic

argenta67

Re: Thesis - funkcjonalny Connect

Post autor: argenta67 » 03 sie 2012, 15:58

Odpowiedz producenta:
"Warunki zamówienia:
1. Na wybraną przez Was osobę ("naczelnik") wystawiamy pro-formę na 30% wartości zamówienia i oczekujemy wpłaty w term. 14dni na konto.
2. Po zaksięgowaniu zlecam wykonanie obwodów, po ok 3-4 tygodniach montujemy.
3. Po wykonaniu 10szt wystawiamy pełną fakturę i po wpłaceniu reszty wysyłamy sprzęt do "naczelnika"
."

argenta67

Re: Thesis - funkcjonalny Connect

Post autor: argenta67 » 04 sie 2012, 19:13

Gdyby ktoś zapomniał, że się dopisał do listy zainteresowanych to ją ponownie zamieszczam bo w to, że Kmicic dokona wpłaty (choć nie posiada Thesis) dającej konieczną dziesiątkę to nie wątpię ale jakoś reszta zainteresowanych przycichła ja doszło do wpłaty zaliczki :-?
2. Jedrek
3. Jacek
4. jjash
5. LUKI82
6. paskud
7.Foe
8.Kmicic
9.Kmicic
10.Kmicic

LUKI82

Re: Thesis - funkcjonalny Connect

Post autor: LUKI82 » 04 sie 2012, 21:05

Argenta nie każdy siedzi na forum non-stop jak TY. Ludzie mają urlopy i pracę więc weź to pod uwagę.

Napisz jak i gdzie dostarczyć pierwszą wpłatę zaliczki no i czy to TY podejmiesz się dalej być "naczelnikiem" ?

Awatar użytkownika
Kmicic
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 208
Rejestracja: 12 sty 2005, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: Thesis - funkcjonalny Connect

Post autor: Kmicic » 04 sie 2012, 21:24

Podaj numerek konta.
Pozdrawiam.
Kmicic

argenta67

Re: Thesis - funkcjonalny Connect

Post autor: argenta67 » 04 sie 2012, 21:45

Spokojnie jeśli zdecydujecie, że to mam być "ja" i zatwierdzą to wszyscy to w miarę w jednym czasie dokonacie wpłat a ja przekaże całość do producenta.
LUKI82 pisze:Argenta nie każdy siedzi na forum non-stop jak TY.
Luki82 bez wycieczek bo znowu zaczynasz : nerwus : nie wiem po co.
Wystarczyło napisać np tak jak kolega wyżej.

Awatar użytkownika
Jedrek
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 165
Rejestracja: 07 lut 2007, 0:00
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Jędrzejów

Re: Thesis - funkcjonalny Connect

Post autor: Jedrek » 05 sie 2012, 9:29

Potwierdzam swoja deklarację i jestem za tym żeby Argenta był "naczelnikiem"
Ale miała być próba eksploatacyjna pierwszego egzemplarza i demonstracja efektów na filmiku
Rozumiem ze ten etap jest jeszcze przed nami?

argenta67

Re: Thesis - funkcjonalny Connect

Post autor: argenta67 » 05 sie 2012, 10:29

Jedrek pisze:Potwierdzam swoja deklarację i jestem za tym żeby Argenta był "naczelnikiem"
Ale miała być próba eksploatacyjna pierwszego egzemplarza i demonstracja efektów na filmiku
Rozumiem ze ten etap jest jeszcze przed nami?
Tak i owszem bo jak na razie to i ja nie mam wszystkiego w całości tj zamontowałem płytkę, panel dotykowy i podłączyłem na próbę kamerę cofania wszystko po to aby wstępnie zweryfikować działanie pkt 1. Dzięki temu, że Kmicic zamknął dziesiątkę to można ruszyć z resztą i tak ja dokupię sobie navi i zamontuje a w między czasie będą trwały prace z rozprowadzeniem tego pkt 1 ale to też jeszcze przyszłość bo nie ma potwierdzenia na chęć wpłaty zaliczek: ja, Kmicic 3x, LUKI82, Jędrek to dopiero 6 szt. Przypominam, że deklaracje dotyczyły pkt 1 bo to jest podstawowy element, z którego (i bez którego nic nie działa) rozprowadzamy inne dodatki. Oczywiście ktoś tam sie deklarował na inne elementy i je będzie też mógł stopniowo nabywać i będzie to mogło się "dziać" samodzielnie.
Sam montaż też zabiera trochę czasu i babranie sie po kawałku też nie jest przyjemne takie rozbieranie, składanie, rozbieranie, itp, itd, a ja też nie mam na to czasu. Zamieściłem instrukcje montażu płytki bo każdy ma Connect w aucie i musi sobie we własnym zakresie płytkę tam zamontować. Ja już to zrobiłem łącznie (dla pokazania) z częścią pkt 2 czyli Touch-panel, reszta w trakcie.

Awatar użytkownika
p_r_z_e_m_k_o
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 155
Rejestracja: 09 lut 2007, 0:00
Lokalizacja: Kościan / WLKP

Re: Thesis - funkcjonalny Connect

Post autor: p_r_z_e_m_k_o » 05 sie 2012, 10:56

argenta67, niestety nie mogę napisać do Ciebie PW (nie wiem dlaczego nie mam takiej możliwości), dlatego piszę tutaj. Czy ten producent, który oferuje przeróbki Connecta do Thesis, byłby w stanie zrobić też przeróbkę do Connect Nav+? Chodzi mi dokładnie o tego z AR 147 / GT. Głównie interesowałoby mnie zamontowanie kamery cofania plus opcjonalnie wyjście na DVD bez innych bajerów ;)
Alfa Romeo 155 2.0 8v TS - była
Alfa Romeo GT 1.9 JTDm - była
Alfa Romeo 164 3.0 V6 - jest
Lancia Delta III 1.8t - jest

argenta67

Re: Thesis - funkcjonalny Connect

Post autor: argenta67 » 05 sie 2012, 16:14

p_r_z_e_m_k_o pisze: Czy ten producent, który oferuje przeróbki Connecta do Thesis, byłby w stanie zrobić też przeróbkę do Connect Nav+? Chodzi mi dokładnie o tego z AR 147 / GT. Głównie interesowałoby mnie zamontowanie kamery cofania plus opcjonalnie wyjście na DVD bez innych bajerów ;)
Jeśli przeczytasz temat od początku to zauważysz, że firma ta robi zapewne wszystko ale pod warunkiem, że nie jednostkowo i tak do Thesis był priorytet 10 szt i druga sprawa to dostarczenie kpl sprzętu audio nie auta więc i do AR też pewnie by coś potrafił ale to odrębna "bajka".

Awatar użytkownika
p_r_z_e_m_k_o
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 155
Rejestracja: 09 lut 2007, 0:00
Lokalizacja: Kościan / WLKP

Re: Thesis - funkcjonalny Connect

Post autor: p_r_z_e_m_k_o » 05 sie 2012, 17:39

Oki, to mogę prosić o jakieś namiary na tą firmę? Rzuciłbym wtedy temat na forach AR i zobaczyłoby się jaki będzie odzew. W razie czego możesz pisać na przemkodurczak (at) interia.pl
Alfa Romeo 155 2.0 8v TS - była
Alfa Romeo GT 1.9 JTDm - była
Alfa Romeo 164 3.0 V6 - jest
Lancia Delta III 1.8t - jest

jjash
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1345
Rejestracja: 14 mar 2011, 15:26
Imię: Jan
Lokalizacja: Poznań

Re: Thesis - funkcjonalny Connect

Post autor: jjash » 06 sie 2012, 23:19

Argenta,
no ja jestem nadal chętny i zdecydowany. Daj mi tylko info co i gdzie słać.
Jash

THESIS 2.4 150KM - Obrazek
LYBRA 2.4 140KM - Obrazek

argenta67

Re: Thesis - funkcjonalny Connect

Post autor: argenta67 » 08 sie 2012, 22:42

Powiem tak(aby nie wzbudzać jakiś : nerwus : ) dla mnie nie żadnego interesu aby ci co się zadeklarowali zdecydowali się również do wpłaty zaliczki a to dlatego bo ja zapłaciłem za prototyp w całości dla siebie i ja będę miał wszystko to co zostało zaplanowane, firma ode mnie wzięła kasę i wyprodukowała sprzęt więc ja nie muszę prosić aby reszta osób zrealizowała swoje deklaracje a producent czeka na poparcie deklaracji wpłatami.
To co tu napisałem dotyczy brakującej reszty osób z listy wiec jeśli ktoś ma z nimi kontakt to proszę ich powiadomić. Brak potwierdzenia od osób: Jacek, paskud, Foe.

Jak będzie potwierdzenie od wszystkich to podam nr swojego konta firmowego w tym temacie.

Zablokowany

Wróć do „Car Audio & Navi”