Thesis - funkcjonalny Connect

argenta67

Re: Thesis - funkcjonalny Connect

Post autor: argenta67 » 01 lip 2012, 21:11

Foe pisze:jestem chętny ;)
To do listy sie dopisujesz?

LUKI82

Re: Thesis - funkcjonalny Connect

Post autor: LUKI82 » 01 lip 2012, 21:33

argenta67 pisze:Jeszcze jedna informacja tz przy montażu dodatkowej płytki wkraczamy w sieć CAN co może spowodować komunikat Eol error i jest o spowodowany nowym elementem elektronicznym w układzie i jeśli nie zostanie on "zaakceptowany" to niestety trzeba dokonać dopisania go do reszty. Najlepiej robi to Examiner ale można to też zrobić innymi urządzeniami aczkolwiek nie ma tu zbyt wielkiego wyboru i szkoda, że FES tego nie robi : beczy : .

Mimo wszystko chciałbym to obejrzeć na własne oczy, więc powtarzam moje pytanie " Kiedy mogę Cię odwiedzić? "

argenta67

Re: Thesis - funkcjonalny Connect

Post autor: argenta67 » 01 lip 2012, 22:07

LUKI82 pisze:
argenta67 pisze:Jeszcze jedna informacja tz przy montażu dodatkowej płytki wkraczamy w sieć CAN co może spowodować komunikat Eol error i jest o spowodowany nowym elementem elektronicznym w układzie i jeśli nie zostanie on "zaakceptowany" to niestety trzeba dokonać dopisania go do reszty. Najlepiej robi to Examiner ale można to też zrobić innymi urządzeniami aczkolwiek nie ma tu zbyt wielkiego wyboru i szkoda, że FES tego nie robi : beczy : .

Mimo wszystko chciałbym to obejrzeć na własne oczy, więc powtarzam moje pytanie " Kiedy mogę Cię odwiedzić? "
Teraz nie ma co oglądać no chyba, że czarny wyświetlacz dotykowy bo kamera była tylko do testu podłączona. Jak będę miał więcej urządzeń(bo już wiadomo, że działa) to zamontuje wszystko razem bo i tak trzeba rozbierać. Teraz mam już kable, mam panel dotykowy i wiem, że działa ale to wszystko czeka na resztę urządzeń i wtedy trzeba to zrobić na raz. To po pierwsze bo po drugie to nie jeżdżę codziennie nim.

Awatar użytkownika
Kmicic
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 208
Rejestracja: 12 sty 2005, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: Thesis - funkcjonalny Connect

Post autor: Kmicic » 01 lip 2012, 23:09

Jestem kolejnym chętnym do interfejsu. Do dopisania.
pozdrawiam
Kmicic

argenta67

Re: Thesis - funkcjonalny Connect

Post autor: argenta67 » 01 lip 2012, 23:12

Kmicic pisze:Jestem kolejnym chętnym do interfejsu. Do dopisania.
pozdrawiam
To jeszcze masz tego Thesis-a?

Awatar użytkownika
Kmicic
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 208
Rejestracja: 12 sty 2005, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: Thesis - funkcjonalny Connect

Post autor: Kmicic » 01 lip 2012, 23:21

nie mam już od 2009 roku, ale zaraz kupię dla żony. Najwyżej płytka poczeka z miesiąc albo dwa.
Kmicic

argenta67

Re: Thesis - funkcjonalny Connect

Post autor: argenta67 » 02 lip 2012, 22:00

To jest mały opis w Pdf i dotyczy oczywiście tematu : ok2 :
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

argenta67

Re: Thesis - funkcjonalny Connect

Post autor: argenta67 » 05 lip 2012, 21:36

To widzę, że jak zawsze cały entuzjazm zgasł ja sie pojawiły realne fakty i tak nawet tego minimum nie da sie osiągnąć : olaboga : ale przecież wszyscy chcą mieć radość z tego co już producent zrobił dla Włochów bo u nich to nie trzeba zapewne niczego przerabiać.

Awatar użytkownika
Kmicic
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 208
Rejestracja: 12 sty 2005, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: Thesis - funkcjonalny Connect

Post autor: Kmicic » 05 lip 2012, 22:37

Biorę 2 płytki. Jak nie będzie chętnych to podbije dalej stawkę. Ty też możesz do szuflady dla tych, którym zamontujesz .
Może to jest problem, że się boją samodzielnego montażu.
Ile jeszcze potrzeba?

Kiedyś Thesis trafiał do innych ludzi a teraz to: najpierw zawieszenie ,może w przyszłym roku taki gadzet ....

.....
Kmicic

LUKI82

Re: Thesis - funkcjonalny Connect

Post autor: LUKI82 » 07 lip 2012, 19:46

Jako pierwszy ściągnąłem opis PDF dla podłączenia ale nie miałem czasu by się w tamtej chwili udzielić w temacie.
Na szybko przejrzałem i powiem tak; jak będę miał wszystkie graty, to z opisem w reku napewno ogarnę instalację sprzętu choć zapewne nie będzie to może takie łatwe. Gdybym utknął w jakimś momencie to myślę że za pośrednictwem forum założyciel tematu wspomoże w potrzebie.
Argenta67 napewno mogę zagwarantować to że adapter (płytka + okablowanie) biorę mimo wszystko ale nie zamierzam na tym zakończyć. Udoskonalenie Connect-a widzę jedynie w full wersji lecz zamówienie na resztę potwierdzę we wrześniu.

Awatar użytkownika
Jacek
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 461
Rejestracja: 11 mar 2005, 0:00
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Thesis - funkcjonalny Connect

Post autor: Jacek » 09 lip 2012, 9:33

Na razie jestem zdecydowany na wariant 1, pełny upgrade w późniejszym terminie.
FFE (F**K Fuel Economy) teraz AR156SW 2,4JTD20V -mała szara ropucha, Flavia Berlina 1.8, Honda CB750K , nowa pasja: Motobecane M2 250ccm SV JAP-iszon z1929 roku.
były:
BMW1602, Manta A SR, BMW528i rekin, Argenta VX, Thema 3,0V6LS, Thesis 3,2V6

jjash
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1345
Rejestracja: 14 mar 2011, 15:26
Imię: Jan
Lokalizacja: Poznań

Re: Thesis - funkcjonalny Connect

Post autor: jjash » 15 lip 2012, 12:03

Paweł,
coś się rusza w temacie? Ilu nas teraz jest chętnych? Jak nie będzie 10 to co robimy dalej? Masz jakiś plan?
Jash

THESIS 2.4 150KM - Obrazek
LYBRA 2.4 140KM - Obrazek

argenta67

Re: Thesis - funkcjonalny Connect

Post autor: argenta67 » 15 lip 2012, 12:25

jjash pisze:Paweł,
coś się rusza w temacie? Ilu nas teraz jest chętnych? Jak nie będzie 10 to co robimy dalej? Masz jakiś plan?
Jak na razie wygląda to tak: jest już jakiś działający prototyp ale na stole i zapewne go kupie ale co do dalszych kroków to faktycznie nie ma jeszcze decyzji.

LUKI82

Re: Thesis - funkcjonalny Connect

Post autor: LUKI82 » 02 sie 2012, 13:11

Coś temat przycichł... Agenta miałeś pokazać efekty a poza jednym najprostszym osiągnięciu Twój zapał wygasł. Czyżby wsypa z tym ulepszeniem. Teresa nie trawi takich dodatków?

argenta67

Re: Thesis - funkcjonalny Connect

Post autor: argenta67 » 02 sie 2012, 19:26

LUKI82 pisze:Coś temat przycichł... Agenta miałeś pokazać efekty a poza jednym najprostszym osiągnięciu Twój zapał wygasł. Czyżby wsypa z tym ulepszeniem. Teresa nie trawi takich dodatków?
Wsypa to słomiany zapał "tych chętnych" bo za darmo to ja sobie sam dla siebie robię. Było/jest napisane 10-ciu zdecydowanych i co lipa.

Zablokowany

Wróć do „Car Audio & Navi”