Thesis - "chromowane" ozdoby na klapkach

Awatar użytkownika
LUKIThesis
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 2123
Rejestracja: 15 lip 2013, 14:27
Lokalizacja: Stolica

Thesis - "chromowane" ozdoby na klapkach

Post autor: LUKIThesis » 29 mar 2014, 19:50

Czy wie ktoś czy te ozdoby - paseczki "chromowane", które znajdują się na klapce od connect, popielniczce i klapce od miejsca na kubek mają jakiś numer katalogowy?
Te serduszka do blokowania klapek mają ku mojemu zdziwieniu, więc liczę, że może i te ozdóbki też.
Może to ktoś ustalić ?

rain
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1574
Rejestracja: 08 paź 2008, 0:00
Imię: Piotrek
Lokalizacja: Wrocław

Re: Thesis - "chromowane" ozdoby na klapkach

Post autor: rain » 29 mar 2014, 20:03

Ozdoby nie :P Serduszko w ePer jest, a one nie. Ale są ludzie co Ci jest przywrócą do stanu fabrycznego. A przynajmniej we Wro.
Autka jakie mi się przewineły: Hyundai Lantra 1.6, Lancia Lybra 2.4 JTD, Alfa Romeo 156 2.4 m-Jet, Alfa Romeo 156 1.8 Twin Spark, Lancia Delta 1.8i.e., Lancia Thesis 2.4 JTD, Alfa Romeo 166 3.2, BMW E90 320d, Fiat Brava 80 16v, Fiat Brava 80 16v, Laguna III 2.0 16v, Fiat Stilo 1.9 JTD, Marea 155 20v

Obecnie mam: Lancia Lybra 2.4 jtd Emblema, Lancia Lybra 2.0 LS, Opel Meriva_A 1.4 EcoTec, Bravo HGT, Brava 100 16v

Awatar użytkownika
LUKIThesis
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 2123
Rejestracja: 15 lip 2013, 14:27
Lokalizacja: Stolica

Re: Thesis - "chromowane" ozdoby na klapkach

Post autor: LUKIThesis » 29 mar 2014, 20:09

A wiesz, ta na klapce od connect pękła mi na pół i się od szczypała bo przewoziłem profil aluminiowy, który był długi i wkładałem go przez otwór na narty no i oczywiście nie zabezpieczyłem i przy hamowaniu bo mi baran zajechał drogę poleciała do przodu i pierdyknęła prosto w ten element. Całe szczęście, że nic innego się uszkodziło. Tylko ta jedna ozdoba jest uszkodzona, te na innych klapkach są ładne.
Może kupię całą popielniczkę i spróbuję przełożyć ten element.

belial666

Re: Thesis - "chromowane" ozdoby na klapkach

Post autor: belial666 » 29 mar 2014, 20:12

Ciężka sprawa,bo to może być w komplecie z klapką,wiesz?

belial666

Re: Thesis - "chromowane" ozdoby na klapkach

Post autor: belial666 » 29 mar 2014, 20:14

LUKIThesis pisze:A wiesz, ta na klapce od connect pękła mi na pół i się od szczypała bo przewoziłem profil aluminiowy, który był długi i wkładałem go przez otwór na narty no i oczywiście nie zabezpieczyłem i przy hamowaniu bo mi baran zajechał drogę poleciała do przodu i pierdyknęła prosto w ten element. Całe szczęście, że nic innego się uszkodziło. Tylko ta jedna ozdoba jest uszkodzona, te na innych klapkach są ładne.
Może kupię całą popielniczkę i spróbuję przełożyć ten element.
To się cieszyć tylko że nie zarysowała klapki :)

belial666

Re: Thesis - "chromowane" ozdoby na klapkach

Post autor: belial666 » 29 mar 2014, 20:16

rain pisze:Ozdoby nie :P Serduszko w ePer jest, a one nie. Ale są ludzie co Ci jest przywrócą do stanu fabrycznego. A przynajmniej we Wro.
A jaka cena z usługę ,rain?

Awatar użytkownika
LUKIThesis
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 2123
Rejestracja: 15 lip 2013, 14:27
Lokalizacja: Stolica

Re: Thesis - "chromowane" ozdoby na klapkach

Post autor: LUKIThesis » 29 mar 2014, 20:17

Wiem, ale chyba wszystkie te ozdoby, czyli na klapce od connect, miejsca na kubek i popielniczki mają taki sam rozstaw bolczyków mocujących więc może kupię popielniczkę bo chyba najtańsza i spróbuję odzyskać i zamontować do klapki.

rain
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1574
Rejestracja: 08 paź 2008, 0:00
Imię: Piotrek
Lokalizacja: Wrocław

Re: Thesis - "chromowane" ozdoby na klapkach

Post autor: rain » 29 mar 2014, 20:23

belial666 pisze:
rain pisze:Ozdoby nie :P Serduszko w ePer jest, a one nie. Ale są ludzie co Ci jest przywrócą do stanu fabrycznego. A przynajmniej we Wro.
A jaka cena z usługę ,rain?
Nie wiem, takiej drobiny nie robiłem. Forma nazywa się VacMet sp z o.o. i regenerują plastiki powlekane "chromem" i nie tylko. Ja robiłem odbłyśniki do ksenona u nich. Zapłaciłem 60zł za jeden. I zrobili lepiej niż fabryka :D

Luki, mam cały panel uszkodzony, z którego dobieram sobie graty na specjalne okazje, klapkę mam całą. Daj adres to Ci podeśle. Ale bez motylka ;)
Autka jakie mi się przewineły: Hyundai Lantra 1.6, Lancia Lybra 2.4 JTD, Alfa Romeo 156 2.4 m-Jet, Alfa Romeo 156 1.8 Twin Spark, Lancia Delta 1.8i.e., Lancia Thesis 2.4 JTD, Alfa Romeo 166 3.2, BMW E90 320d, Fiat Brava 80 16v, Fiat Brava 80 16v, Laguna III 2.0 16v, Fiat Stilo 1.9 JTD, Marea 155 20v

Obecnie mam: Lancia Lybra 2.4 jtd Emblema, Lancia Lybra 2.0 LS, Opel Meriva_A 1.4 EcoTec, Bravo HGT, Brava 100 16v

Awatar użytkownika
LUKIThesis
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 2123
Rejestracja: 15 lip 2013, 14:27
Lokalizacja: Stolica

Re: Thesis - "chromowane" ozdoby na klapkach

Post autor: LUKIThesis » 29 mar 2014, 20:27

Dzięki rain :D zaraz puszczam PW .

belial666

Re: Thesis - "chromowane" ozdoby na klapkach

Post autor: belial666 » 29 mar 2014, 20:33

rain pisze:
belial666 pisze:
rain pisze:Ozdoby nie :P Serduszko w ePer jest, a one nie. Ale są ludzie co Ci jest przywrócą do stanu fabrycznego. A przynajmniej we Wro.
A jaka cena z usługę ,rain?
Nie wiem, takiej drobiny nie robiłem. Forma nazywa się VacMet sp z o.o. i regenerują plastiki powlekane "chromem" i nie tylko. Ja robiłem odbłyśniki do ksenona u nich. Zapłaciłem 60zł za jeden. I zrobili lepiej niż fabryka :D



Luki, mam cały panel uszkodzony, z którego dobieram sobie graty na specjalne okazje, klapkę mam całą. Daj adres to Ci podeśle. Ale bez motylka ;)

Powiedz mi,o dużo bystrzejsze są teraz światła ?
Ciekawe czy by powlekli chromem grila?

Awatar użytkownika
LUKIThesis
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 2123
Rejestracja: 15 lip 2013, 14:27
Lokalizacja: Stolica

Re: Thesis - "chromowane" ozdoby na klapkach

Post autor: LUKIThesis » 29 mar 2014, 20:39

belial666 pisze:
LUKIThesis pisze:A wiesz, ta na klapce od connect pękła mi na pół i się od szczypała bo przewoziłem profil aluminiowy, który był długi i wkładałem go przez otwór na narty no i oczywiście nie zabezpieczyłem i przy hamowaniu bo mi baran zajechał drogę poleciała do przodu i pierdyknęła prosto w ten element. Całe szczęście, że nic innego się uszkodziło. Tylko ta jedna ozdoba jest uszkodzona, te na innych klapkach są ładne.
Może kupię całą popielniczkę i spróbuję przełożyć ten element.
To się cieszyć tylko że nie zarysowała klapki :)

Zarysować się nie zarysowała ale jak profil pierzynką w nią to się delikatnie wcisnęła ale bez demontażu udało się ją ustawić na miejsce i działa prawidłowo :)

rain
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1574
Rejestracja: 08 paź 2008, 0:00
Imię: Piotrek
Lokalizacja: Wrocław

Re: Thesis - "chromowane" ozdoby na klapkach

Post autor: rain » 29 mar 2014, 20:41

belial666 pisze: Powiedz mi,o dużo bystrzejsze są teraz światła ?
Ciekawe czy by powlekli chromem grila?
W porównaniu do tego co miałem to niebo a ziemia, przy czym moje odbłyśniki były w stanie agonalnym i nie wiem jak fabrycznie one świeciły.Teraz każdy kto zobaczy mówi mi że mam świetne światła ;)

Z grillem może być ten problem że on jest powlekany folią. Druga rzecz: sami mi powiedzieli że elementy na zewnątrz auta, nieosłonięte, będą szybko się niszczyć od warunków atmosferycznych i np drobin piasku. Pytałem się ich o regeneracje osłonek spryskiwaczy. Rozwiązaniem jest pomalowanie bezbarwnym lakierem, ale wtedy element straci na połysku.
Autka jakie mi się przewineły: Hyundai Lantra 1.6, Lancia Lybra 2.4 JTD, Alfa Romeo 156 2.4 m-Jet, Alfa Romeo 156 1.8 Twin Spark, Lancia Delta 1.8i.e., Lancia Thesis 2.4 JTD, Alfa Romeo 166 3.2, BMW E90 320d, Fiat Brava 80 16v, Fiat Brava 80 16v, Laguna III 2.0 16v, Fiat Stilo 1.9 JTD, Marea 155 20v

Obecnie mam: Lancia Lybra 2.4 jtd Emblema, Lancia Lybra 2.0 LS, Opel Meriva_A 1.4 EcoTec, Bravo HGT, Brava 100 16v

belial666

Re: Thesis - "chromowane" ozdoby na klapkach

Post autor: belial666 » 29 mar 2014, 20:44

LUKIThesis pisze:
belial666 pisze:
LUKIThesis pisze:A wiesz, ta na klapce od connect pękła mi na pół i się od szczypała bo przewoziłem profil aluminiowy, który był długi i wkładałem go przez otwór na narty no i oczywiście nie zabezpieczyłem i przy hamowaniu bo mi baran zajechał drogę poleciała do przodu i pierdyknęła prosto w ten element. Całe szczęście, że nic innego się uszkodziło. Tylko ta jedna ozdoba jest uszkodzona, te na innych klapkach są ładne.
Może kupię całą popielniczkę i spróbuję przełożyć ten element.
To się cieszyć tylko że nie zarysowała klapki :)

Zarysować się nie zarysowała ale jak profil pierzynką w nią to się delikatnie wcisnęła ale bez demontażu udało się ją ustawić na miejsce i działa prawidłowo :)
To się w ryje i zostanie w orzechu do końca życia,co? :)
Ja chyba bym ją pogryzł za to,a potem sobie spuścił : cenzura : :)

belial666

Re: Thesis - "chromowane" ozdoby na klapkach

Post autor: belial666 » 29 mar 2014, 20:59

rain pisze:
belial666 pisze: Powiedz mi,o dużo bystrzejsze są teraz światła ?
Ciekawe czy by powlekli chromem grila?
W porównaniu do tego co miałem to niebo a ziemia, przy czym moje odbłyśniki były w stanie agonalnym i nie wiem jak fabrycznie one świeciły.Teraz każdy kto zobaczy mówi mi że mam świetne światła ;)

Z grillem może być ten problem że on jest powlekany folią. Druga rzecz: sami mi powiedzieli że elementy na zewnątrz auta, nieosłonięte, będą szybko się niszczyć od warunków atmosferycznych i np drobin piasku. Pytałem się ich o regeneracje osłonek spryskiwaczy. Rozwiązaniem jest pomalowanie bezbarwnym lakierem, ale wtedy element straci na połysku.
Rozumiem,ale odbłyśniki będę musiał wysłać
Po niedzieli zadzwonię i dowiem się czy możliwa będzie wysyłka
Dziękuję

Awatar użytkownika
LUKIThesis
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 2123
Rejestracja: 15 lip 2013, 14:27
Lokalizacja: Stolica

Re: Thesis - "chromowane" ozdoby na klapkach

Post autor: LUKIThesis » 29 mar 2014, 21:01

Belial666 nie no, już tego nie pisałem, że mnie krew zalała ale wina w tym po pierwsze była tego barana co mi zajechał i musiałem gwałtownie hamować, więc to on by musiał lód sobie przykładać jak bym się nie zajął ratowaniem klapki i by mi gdzieś nie nawiał. Po drugie to moja, że wziąłem ten samochód, a nie drugi, który jest do roboty. Po trzecie, że tego dziadostwa nie zabezpieczyłem i jakoś nie zablokowałem by po aucie nie latało. Na końcu to może i tego profilu, że się sam cholernik nie chciał trzymać ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie i wnętrze”