Thesis - praca i umiejscowienie czujników/centralek

jjash
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1345
Rejestracja: 14 mar 2011, 15:26
Imię: Jan
Lokalizacja: Poznań

Thesis - praca i umiejscowienie czujników/centralek

Post autor: jjash » 01 paź 2011, 21:19

Potrzebna informacja:
1. czy bez włączenia zapłonu możliwe jest sterowanie głośnością i funkcjami radia?
2. czy bez włączenia zapłonu możliwe jest odczytanie temperatury zewnętrznej (czy po włączeniu connect jest ona widoczna na jego ekranie w prawym górnym rogu),
3. gdzie znajdują się centralki sterowania funkcjami connect z kierownicy?
4. gdzie jest czujka temperatury i do czego (w które miejsce) jest podłączona?
5. jak jest realizowane podanie napięcia do connect w momencie przekręcenia kluczyka - chodzi o to, że chyba w oryginale powinno się włączać radio wraz z przekręceniem kluczyka, a w moim przypadku nie zawsze tak jest. Hoolera wie na jakiej zasadzie raz się to dzieje a raz nie.

Gdyby ktoś miał z tym doświadczenia i wiedzę, oczekuję z niecierpliwością na info.
Thx.
Jash

THESIS 2.4 150KM - Obrazek
LYBRA 2.4 140KM - Obrazek

argenta67

Re: Thesis - praca i umiejscowienie czujników/centralek

Post autor: argenta67 » 07 lip 2012, 13:52

jjash pisze:Potrzebna informacja:
1. czy bez włączenia zapłonu możliwe jest sterowanie głośnością i funkcjami radia?
2. czy bez włączenia zapłonu możliwe jest odczytanie temperatury zewnętrznej (czy po włączeniu connect jest ona widoczna na jego ekranie w prawym górnym rogu),
3. gdzie znajdują się centralki sterowania funkcjami connect z kierownicy?
4. gdzie jest czujka temperatury i do czego (w które miejsce) jest podłączona?
5. jak jest realizowane podanie napięcia do connect w momencie przekręcenia kluczyka - chodzi o to, że chyba w oryginale powinno się włączać radio wraz z przekręceniem kluczyka, a w moim przypadku nie zawsze tak jest. Hoolera wie na jakiej zasadzie raz się to dzieje a raz nie.

Gdyby ktoś miał z tym doświadczenia i wiedzę, oczekuję z niecierpliwością na info.
Thx.
Popatrz no popatrz widziałem ten temat i tak czekałem na odpowiedzi ale jednak nikt nie chciał ci odpowiedzieć :D No to cos napiszę i wtedy zobaczymy co sie będzie działo.
1.nie działają
2.nie możliwe
3.w środkowym panelu
4.w lewym lusterku
5. jak wyłączysz zapłon i radio grało to jak włączysz to radio gra jak nie grało to nie gra.

LUKI82

Re: Thesis - praca i umiejscowienie czujników/centralek

Post autor: LUKI82 » 07 lip 2012, 16:34

Mi akurat ten temat umknął, ale co do 1) - bez włączenia zapłonu możliwe jest sterowanie funkcjami i głośnością radia jedynie na panelu środkowym, kierownica nieaktywna.

argenta67

Re: Thesis - praca i umiejscowienie czujników/centralek

Post autor: argenta67 » 07 lip 2012, 20:45

Oczywiście, że działają w samym Connect-cie bo wszystko działa jak się włączy sam Connect i bez tak dokładnego tłumaczenia ja zrozumiałem pytanie, że chodzi o przyciski z kierownicy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie i wnętrze”