Delta II HPE HF - różnice w stosunku do innych wersji

Awatar użytkownika
MaciekTTT
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 1192
Rejestracja: 26 gru 2010, 23:43
Imię: Maciej
Lokalizacja: Gliwice

Re: Delta II HPE HF - różnice w stosunku do innych wersji

Post autor: MaciekTTT » 26 wrz 2019, 10:07

Niestety biała Martini sprzedana. Tył progów sztukowanie, natomiast przód podejdzie z 5d. Natomiast nie to mnie martwi, jak tyły progów w 3d tak zgnite, to trzeba się liczyć, że nadkole od środka też już nie ciekawie wygląda, nie mówiąc o podłodze. Miałem hpe tds-a, jak ja rozbeiralem to byłem załamany stanem blacharskim

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

Dzidziuś

Awatar użytkownika
Jam_Belfegor
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 2064
Rejestracja: 03 maja 2011, 23:35
Imię: Przemysław
Lokalizacja: Kraków

Re: Delta II HPE HF - różnice w stosunku do innych wersji

Post autor: Jam_Belfegor » 26 wrz 2019, 13:36

Jak ci bardzo zależny trzeba po porostu pojechać i bardzo dobrze się jej przyjrzeć na spokojnie bez emocji, pojechać na jakiś kanał dobra lampa i zaglądać w każdą dziurę. Oczywiście tak wszystkiego nie zobaczysz ale na pewno ujawnia się ewentualne symptomy które mogą wskazywać że korozja jest znaczącą i nie warto. No chyba że masz fach blacharski w ręku lub znasz kogoś kto ma i nie złupi cię :) Niestety blacharka to żmudna robota, a co za tym idzie i kosztowana. Na forum jest kolega który bardzo dużą korozję głownie progów i okolic ogarnął sam.

grzesik_w
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 57
Rejestracja: 31 maja 2013, 18:45
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: Łódź

Re: Delta II HPE HF - różnice w stosunku do innych wersji

Post autor: grzesik_w » 26 wrz 2019, 14:43

Dzięki wielkie. Chyba się wybiorę. Zobaczyć warto. Jeśli się zdecyduję, to zdam relację.

grzesik_w
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 57
Rejestracja: 31 maja 2013, 18:45
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: Łódź

Re: Delta II HPE HF - różnice w stosunku do innych wersji

Post autor: grzesik_w » 23 paź 2019, 10:36

Ciekawostka. Lancia pojawiła się znów na OLX, tym razem cena startowa niższa o bodajże 3.000.
Ja już odpuszczam, bo stałem się szczęśliwym posiadaczem Barchetty. Może ktoś inny się skusi.
Znalazłem archiwalny opis tego samego samochodu z OLX z początku roku. Może komuś się przyda:
https://www.olx.pl/oferta/lancia-delta- ... vTDca.html

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”